≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czy wiesz, że zespół „Dżem” nagrał kiedyś piosenkę o ……. seksie? Tak dobrze przeczytałeś o seksie, ściśle mówiąc o inicjacji seksualnej. Mam tu na myśli utwór pt. Czerwony jak cegła” Nie będę tutaj przytaczał całego tekstu piosenki, bo z łatwością znajdziesz ten tekst w Internecie czy posłuchasz piosenki w radio. W skrócie chodziło tam o pewien konflikt emocji jak namiętność, pożądanie kontra „obowiązek”, presja psychiczna i społeczna itd.

W dawnych czasach kwestia pierwszego razu była chyba nieco prostsza. Zależy to też oczywiście o jakim kraju myślimy i o jakich czasach. Ważne jest też środowisko w którym nasz bohater/terka  kandydaci do pierwszego razu żyją. Wszystko to ma znaczenia w jaki sposób się myśli się o pierwszym razie.

Wiadomo powszechnie że wszyscy mam zaprogramowane potrzeby seksualne, ponieważ są związane z prokreacją. I nie ma tutaj praktycznie wyjątków. Przychodzi czas na młodego chłopaka czy dziewczynę, ze budzi się zew natury(hormony)i oboje coraz bardziej pragną tego doświadczyć. Niby prosta sprawa dana nam przez naturę, ale……No właśnie ale nie dla wszystkich jest to takie proste i oczywiste.

 

Faktem jest, że pewne bariery przed inicjacją seksualną tworzą sobie sami. Nie jest bynajmniej banałem powiedzenie ,ze jak myślisz, że masz problem to go masz. Naturalnie takie myślenie nie bierze się znikąd. Są pewne mity, oczekiwania  a nawet presja przed którymi trudno się obronić młodym ludziom. Te problemy pierwszego razu są nieco inne dla obojga płci. Przyjrzyjmy się jakie to problemy i jak im zaradzić.

Kobiety:

 1. Chciałabym ale się boję. Oznacza to, że czuję pożądanie, moje ciało jest gotowe ale boję się co powie na to rodzina i środowisko jak „już” zacznę.
 2. Boję się niechcianej ciąży. Zrozumiały lęk, lecz nie do końca chyba uzasadniony, ponieważ istnieją bardzo dobre zabezpieczenia, choć  nie ma idealnych. Poza tym trzeba wybrać ,ze albo zostaje dziewicą do końca życia, albo kiedyś będzie ten pierwszy raz.
 3. Czy on jest tym właściwym? Baaa….. na to nie ma nigdy nie ma gwarancji i są tylko dwa wyjścia: albo się o tum przekonać, albo zrezygnować i czekać w nieskończoność na tego idealnego. Tylko czy taki ktoś istnieje?
 4. Uczono mnie ,ze przed ślubem nie wolno. Tu znów jest to sprawa wyboru. Każdy podejmuje decyzje sam. Teoretycznie warto i powinno się ją przemyśleć, ale wiadomo, że w sprawach seksu rozum i emocje niejednokrotnie walczą zażarcie. Dość często wygrywają jednak emocje.
 5. Muszę go kochać by to z nim zrobić. W porządku rozumiem. Twoja decyzja. Wiem jednak też, że kobiety potrzebują seksu dla zwykłej przyjemności, spełnienia nie tylko z miłości.

Mężczyźni:

 1. Czy spełnię jej oczekiwania? A wiesz dokładnie jakie one są, zwłaszcza kiedy robicie to pierwszy raz ? A jak nie spełnisz ich idealnie to co się stanie? Wyśmieje cię, rzuci? Ale czy na pewno tak będzie?
 2. Muszę to koniecznie teraz zrobić, bo się ze mnie śmieją ,że jeszcze jestem prawiczkiem. A czy to decydujesz o swoim życiu, czy inni? Decydując się na ten krok pod presją środowisk jak nie jesteś jeszcze gotowy jest nieco ryzykowne
 3. Nie jestem jeszcze gotowy. Nie oczekuj idealnego czasu czy miejsca, bo nie ma takich. Oczywiście warto być gotowym(zwłaszcza psychicznie)
 4. A co będzie jak ona mnie wyśmieje? To czysta imaginacja młodego chłopaka. Zdecydowana większość kobiet zdaje sobie sprawę jak sprawy seksu są ważne dla mężczyzn i są na ogół taktowne i nie zwracają uwagi na małe niedoskonałości. Przynajmniej te inteligentne J
 5. A co będzie „jak nie stanę na wysokości zadania”? Chodzi o oczywiście o erekcje w decydującym momencie. Problemy z erekcją wynikają z lęków wymienionych powyżej. Nie ma innego wyjścia jak się z nimi zmierzyć na różne sposoby. Ucieczka nie jest tutaj dobrym rozwiązaniem.

 

 

 

 

{ 0 comments }

Cóż Za Seksi Bielizna

 

Czy lubisz damską bieliznę? Nie mówię teraz o jakieś chorobliwym zainteresowaniu, myśleniu o tym bez przerwy czy fetyszyzmie na ten temat. Po prostu czy jak widzisz atrakcyjną kobietę w seksownej bieliźnie to masz ochotę na małe, co nieco?

Założę się, że tak właśnie jest. Po prostu określony widok budzi w tobie impuls, który uruchamia wyobraźnie itd.

A czy wiesz, dlaczego tak się dzieje i to nie tylko w sprawach seksu? To hormon o nazwie dopamina wyzwala w tobie obietnicę nagrody( w tym przypadku rozkoszy). Co najciekawsze bardzo często sama obietnica nagrody działa silniej niż sama nagroda. To słynna zasada gonienia króliczka. Dopóki go gonisz jesteś podekscytowany, a gdy go złapiesz to cieszysz się pewien czas, potem nudzisz i potrzebujesz następnego króliczka.

Wracając do bielizny. Nie każda jest dla nas facetów seksowna i pociągająca. Na ogół lubimy kolory czarny i czerwony, koronki, delikatne miękkie materiały. Oczywiście decydujące jest ciało, które się pod taką bielizną kryje. Jednak zarówno dobrze dobrana bielizna może ładnie eksponować zalety kobiecego ciała jak źle dobrana może szpecić i odpychać.

Dobrze dobrana bielizna musi współgrać z cały ciałem. Musi pasować do karnacji skóry, kształtów np. piersi jak i całej sylwetki. Powinna być delikatna, miękka i z dobrego materiału.

Ważne by się wygodnie ją zakładało i …….zdejmowało 🙂

Pamiętasz filmy z dawnych epok np. z XVII-XVIII. wieku? Występowały w nich piękne wydekoltowane damy. Czy nie był nieraz to sam miód patrzeć na te piękne biusty?  Miały one silnie pościągane gorsety by właśnie eksponować talie i biust. Nieraz płaciły za to omdleniami, ale cóż nie robi się dla urody i ……..przywabienia facetów.

Lubimy, kochamy kobiece ciała , bo są dla nas obietnicą rozkoszy. Czy zastanawiałeś się, co by było, gdy na około takie super seksowne kociaki chodziły nago? Nie za fajnie jednak by było prawda? Pomimo, ze wszyscy wiemy, co kryje się za ubraniem to lubimy tą zabawę w „chowanego”, wyobraźnie, które są właśnie obietnicą nagrody(rozkoszy). To jest ten właśnie efekt króliczka. Trzeba kobietę zdobyć. Przekonać do siebie, oczarować, zainteresować, podniecić, rozebrać i …..

Gdyby tak wszystkie interesujące nas kobiety same nam wpadały w ramiona to wątpię czy to było zabawne na dłuższą metę. Ja wiem na pewne, że taki układ by mnie nie interesował.

Rozumiem młody chłopaków, którzy maja wiele lęków przed zdobywaniem kobiet a jednocześnie wiele seksualnego wigoru i chcieliby nieraz „szask, prask i po wszystkim”

Jednak będę się upierał, że to byłoby dobre dla nich tylko incydentalnie, a na dłuższą metę by nie miało sensu.

Wracając na chwilę do zdejmowania. Czy nie sądzisz, że jak się już rozbieracie przed seksem to warto to zrobić umiejętnie i seksownie? Jest ogromna różnica miedzy zwykły rozbieraniem a seksownym rozbieraniem. Na seksowne rozbieranie składają się określony wabiące gesty, mimika itd. Nie bez powodu striptiz jest tak bardzo lubiany przez nas facetów. Wszak wiadomo, że jesteśmy wzrokowcami. Dobrze wykonany striptiz czy taniec erotyczny powoduje w nas prawdziwą burzę a kiepski może nawet spowodować wręcz zniechęcenie do atrakcyjnej (na początku) kobiety.

 

A ty czytelniku, co sądzisz o kobiecej bieliźnie? Jaką lubisz? Czy działa na ciebie podniecająco? Podziel się proszę swoimi uwagami w komentarzu.

{ 0 comments }

Ale To Jest Pomysłowe

Nuda !!!! To bardzo nie fajne wręcz okropne uczucie. Nuda jest negatywnym stanem emocjonalnym, polegającym na uczuciu wewnętrznej pustki, na ogól spowodowany jednostajnością, brakiem zmiany otoczenia, brakiem bodźców. Chyba wszyscy wiemy jak wygląda twarz i ciało człowieka znudzonego?

Nie zdarza się to ludziom pracowitym i mającym pasje. A jak to jest z nudą w seksie? Niestety zdarza się, że i tam ona występuje. Odczuwają ją zdecydowanie częściej kobiety niż mężczyźni. Powodem jest po prostu różnica w psychice obu płci oraz oczekiwaniach.

Kobiety bardzo lubią, ba nawet żądają co rusz nowych bodźców w seksie. Przeróżnych pocałunków, pieszczot, zmian pozycji a nawet różnorodności ruchów frykcyjnych. Po prostu różnorodność je nakręca, podnieca. Sam fakt, że nie wiedzą co za chwilę mężczyzna z nią zrobi przyprawia je o dreszcze. I odwrotnie przewidywalności, ciągłą powtarzalności nudzi je śmiertelnie. Taki stan jest dla nich tak przykry, że mogą opuścić mężczyznę który je nudzi w sypialni

Mężczyzna odwrotnie. Jak spostrzeże, co lubi partnerka, co ją podnieca i sprawia rozkosz to chciałby powtarzać „zwycięskie” techniki, ruchy cały czas. Ale chyba już wiesz czytelniku z innych moich artykułów, ze takie podejście do seksu to na 100% pewna porażka.

 

No dobrze, ale ja już wypróbowałem już chyba wszystko co istnieje w seksie i na co mogłem sobie pozwolić. Na pewno wszystko? Założę się, że o wielu technikach seksualnych nawet do tej pory nie słyszałeś. Jeśli poszukujesz nowych frapujących technik seksualnych, bo chcesz przegonić nudę z twojej sypialni lub jej zapobiec to czytaj dalej.

Niebezpieczny seks

Niektóre pary mają zwiększone doznania seksualne przy lekkim szok adrenalinowom. Można go uzyskać np. strzelając z pistoletu hukowego by potem włączyć bardzo głośno muzykę po 22:00 i zabierz się za seks. Walenie w ściany zdenerwowanych sąsiadów dodają pikanterii, ale gorzej jak przyjedzie policja.

 „Niewidzialny” Seks

To technika rodem Japonii. Jest tam tak niezwykle popularna, że są urządzane w niej zawody. Jeśli masz ochotę wziąć w nich udział to zajrzyj na  www.airsexworldchampionships.com) .

Technika jest bardzo dziwaczna i nieco niezrozumiała. Polega na symulowaniu seksu z niewidzialną partnerką w obecności uprzednio zaproszonej publiczności. Są jednak pewne warunki. W osiągnięciu „pełni rozkoszy” nie wolno pomagać sobie dłońmi, natomiast jej koneserzy zalecają włączenie miłej …..piosenki. Z jakiego powodu? Nikt chyba nie wie poza koneserami tej techniki..

SMS-owy sex

Ta zabawa polega na rozsyłanie swoich odważnych zdjęć za pomocą komórki. To naturalnie nie tyle forma seksu co źródło niekiedy cennych pomysłów zarówno dla nadawcy jak i odbiorcy erotycznych wiadomości.

Seks w ubraniu

Ten pomysł pewnie spodoba się mężczyzną lubiącym sypiać w skarpetkach. Do jednej podstawowej pary zaleca się założyć przynajmniej jeszcze kilka. Do tego trzeba założyć bieliznę, spodnie, różne bluzki i wszystko „na cebulkę”. Krążą słuchy. że rekordzista w tej zabawie tuż przed odbyciem stosunku miał na sobie 6 kg ciuchów. Możesz sobie to w ogóle wyobrazić ?

Seks w szczytnym celu

Zwariowany pomysł dedykowany społecznym wrażliwcom. Najpierw należy zalogować się na www.globalorgasm.org, wybrać jedno z ogłoszeń nawołujących do uprawiania seksu w konkretnej intencji a potem robić swoje J. I tak możesz uprawiać seks w intencji uwolnienie więźniów politycznych lub obronie jakiegoś ginącego gatunku . Czy to nie miłe uczucie ze kochasz się w szczytnym celu?

Shave Seks

Następny japoński wynalazek. Chodzi w nim o golenie przez partnerów swoich okolic rodnych w trakcie współżycia.

Seksualne przebieranki

Ten pomysł jest dla miłośników przebieranek i to nie tylko w stroje współczesne (i o to głównie właśnie chodzi) Aby się udała zabawa musisz zaopatrzyć się we wszystkie konieczne elementy z wybranej epoki z przeszłości. np. dżentelmena. Musisz mieć cylinder, fajkę, laseczkę, a dla swojej partnerki koniecznie zorganizuj suknię balową w stylu dawnej epoki. Naturalnie to tylko jedna z propozycji takich przebieranek

 

 

 

 

{ 0 comments }

Lubię Gdy……..

Jest takie powiedzenie, które mówi, ze o gustach się nie dyskutuje. Dyskutować pewnie można byleby taka dyskusja była tylko wymianą poglądów a nie próbą narzucenia swojego zdania czy gustu.  Takir podejście na ogół kończy się niemiłą kłótnią i nie ma po prostu sensu. Ludzi różnie myślą, czują i lubią przeróżne rzeczy i nie można praktycznie udowodnić, że takie czy inne gusta są lepsze czy gorsze.

Podobnie jest w relacjach męsko-damskich i seksie. Są naturalnie pewne wyznaczniki piękna, seksapilu oraz upodobań seksualnych. Wiadomo, że zdecydowana większość mężczyzn ogląda się za kobietami szczupłymi z zgrabnymi długimi, nogami, ładną talią czy sporym jędrnym biustem. Warto wiedzieć, że nie jest to związane tylko z gustem tego czy innego mężczyzny.

Jak wiadomo, seks jest związany z prokreacją i dlatego obok instynktu zaspokojenia głodu najsilniejszym instynktem. Przypomnę, że przez instynkt rozumiemy szereg zachowań, odruchowych (niepodatnych kontroli), których celem jest zachowanie życia lub ważnych funkcji życiowych. Z tej definicji wynika jasno, że popęd seksualny jest instynktem zachowania gatunku. Dlatego też zarówno wygląd i szereg przeróżnych zachowań dzieją jak wyzwalacz zachowań seksualnych.

Dlatego to, co wydaje się świadomym wyborem tak naprawdę nim nie jest. I tak, np. u kobiet wcięta talia i szerokie biodra to „obietnica” łatwych porodów. Wiadomo wszak, że kobiety z szerokimi biodrami znacznie łatwiej rodzą dzieci niż te, które ich nie mają. Bardziej skomplikowana jest sprawa wyglądu piersi. Jedni naukowcy twierdzą, a że obfite obiecują mnogość pokarmu, a inni, że to skojarzenie z pośladkami. Tak czy inaczej zdecydowana większość panów lubi jędrne i raczej większe niż małe piersi.

Kołyszący ruch bioder to z kolei skojarzenie z ruchami frykcyjnymi podczas stosunku. Panowie też mają swoje wabiki seksualne, które silnie oddziaływają na kobiety. I tak, np. jędrne mocne pośladki kojarzą się im z mocnymi ruchami frykcyjnymi. Mocne ręce i ramiona to zaspokojenie potrzeby poczucia bezpieczeństwa. Duży fallus to obietnica bardzo silnych rozkoszy seksualnych. Jak widać na tych przykładach sama natura zadbała bardzo skutecznie byśmy mieli się ku sobie.

Jak już dawno udowodniono każdy człowiek skanuje nieustannie, (choć nieświadomie) otoczenie w poszukiwaniu pokarmu oraz okazji do rozmnażania. Tak wiem, że brzmi to zupełnie nie romantycznie, ale taka jest prawda. Naturalnie nie chodzi o to, że człowiek myśli wyłącznie o jedzeniu i seksie, ale o to ze te potrzeby są na szczycie jego pragnień.

I bardzo dobrze, że tak to ułożyła natura. Inaczej w dzisiejszym zestresowanym świecie, nieustannie zabiegani i przemęczeni w nieskończoność byśmy odkładali miłosne igraszki. I tak z czasem przyrost naturalny by spadał, spadał……Wracając do gustów. Nie zależą one wyłącznie od instynktów, lecz także od wychowania, otoczenia oraz przekonań. Z tego punktu widzenia mamy na nie jakiś wpływ. Mam tu na myślisz, że jak coś się nam nie podoba, niemiło kojarzy to zmieniając otoczenie, a czasem przekonania zmienia się nasz gust.

Ważna w tym wszystkim jest to by mieć świadomość, co się nam podoba, co uszczęśliwia. Istotną sprawą jest by były to nasze naprawdę nasze „zdrowo egoistyczne” wybory bez zbytniego wpływu otoczenia.

A jak to jest z gustami w łóżku? Dlaczego jedna kobieta lubi takie pocałunki, pieszczoty czy pozycje a inna wybiera, co innego? Często bez widocznych powodów. Po prostu takie pocałunki czy pieszczoty sprawiają jej większa przyjemność niż inne. Niekiedy potrafi nawet zupełni nie reagować na pewne zachowania seksualne lub wręcz mogą w niej budzić opór czy zgorszenie.

Na pewno często też jest to związane z budową kobiety i jej fizjologią. Kobiety szczupłe zadowalają się delikatnymi subtelnymi pieszczotami, a te „nieco garściejsze” wymagają bardziej intensywnych. Cóż…. warstwa tłuszczyku skutecznie tłumi przewodzenie bodźców.

To, ze jedna kobieta” fruwa” z rozkoszy przy pieszczotach szyi a inna woli by pieścić jej dekolt czy kark to sprawa rozmieszczenia i wrażliwości receptorów czuciowych.

Jak wielokrotnie już pisałem ciało kobiece to jedna strefa erogenna. Oczywiście nie w jednakowym stopniu. Większość kobiet na mapie swojego ciała ma wrażliwą szyję, kark, dekolt, piersi, wnętrze ud, zgięcia kolanowe, wzgórek łonowy, pochwę i zdecydowanie najbardziej łechtaczkę. Nie ma chyba kobiety, która by nie reagowała na jej pieszczoty. Jest bardzo mocno unerwiona (8tys. receptorów czuciowych), które umiejętnie stymulowane dają kobiecie niezapomniane przeżycia.

Tak samo ma się sprawą z wyborem pozycji seksualnych. Wybiera się ją ze względu na budowę anatomiczną partnerów, warunki, w jakich odbywa się seks oraz potrzebę zapłodnienia kobiety. Z tym, że ta ostatnia sprawa wiąże się wiedzą obojga kochanków. Inne pozycje wybiera się, gdy partner ma duży członek a inną, gdy mały. Podobnie jest z szerokością pochwy kobiety. Na ogół partnerzy dobierają takie pozycje, które zapewniają im największy komfort i doznania. Z pewnością warto je zmieniać i próbować bardzo różnych.

U wielu kobiet jest tak, że nawet najlepsza pozycji, gdy jest za często i długo stosowana zwyczajnie się im nudzi, co osłabia ich doznania.

A Ty czytelniku, jakie masz gusty seksualne? Jakie pozycje lubisz? Podziel się proszę w komentarzu swoimi spostrzeżeniami.

 

 

 

{ 0 comments }

Tak. To Jest Najważniejsze!

Wielu mężczyzn zastanawia się, jakie są klucze do serc i ciał kobiecych. Jak ją zdobyć? Jak przekonać, że jestem tym, którego ona szuka? Oczywiście, że jest to możliwe, realne, lecz trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać. Problem z tym, ze kobiety są bardzo różne. Mają różne osobowości, nawyki, potrzeby, sytuacje rodzinne itd. Pisałem o tym w jednym z poprzednich artykułów.

Są jednak wspólne potrzeby, pragnienia dla niemal wszystkich kobiet. Jeśli jesteś ich świadom i umiesz to inteligentnie wykorzystać to w zdecydowanej większości zdobycie względów kobiety nie jest wielkim problemem. Zaciekawiłem cię czytelniku? To dobrze. Jednak muszę cię uprzedzić, że jeśli nie masz pewnych umiejętności wrodzonych, czyli nie jesteś tzw. naturalszczykiem w kontaktach kobietami to musisz się tego nauczyć.

Tak dobrze przeczytałeś, nauczyć. Wszak zdecydowanej większości umiejętności można na lepszym lub gorszym poziomie się nauczyć. Problemem jest często motywacja, czyli odpowiedni stopień emocji, pragnień zdobycia określonego celu plus właściwa odpowiedź na pytanie, dlaczego. Według moich doświadczeń bardzo wielu mężczyzn „zdobywa” kobiety niejako przez przypadek.

Ot tak po prostu, poznali się, zaczęli rozmawiać, spotykać, pojawiło się uczucie i potem jakoś poszło. Tylko problem w tym, że ten przypadek często to nie to, o co naprawdę nam chodziło prawda? Ale wszyscy tak robią możesz powiedzieć. Tak niestety to najczęściej prawda. Ja osobiście nie lubię przypadków. Wole kreować swoje życie ściśle według moich pragnień i planów.

Nie inaczej jest w kontaktach z kobietami. Ale już pewnie się nie możesz się doczekać czytelniku by poznać te uniwersalne zasady zdobywania względów kobiet. Założę się, że zaskoczę cię ich prostotą i tym, że je na pewno znasz lub o nich już na pewno słyszałeś. Ale słyszeć, czytać, uczyć się a chcieć i umieć je zastosować to dwie różne sprawy.

 

Ale do rzeczy. Pięć najważniejszych umiejętności w relacjach z kobietami to:

 

 1. Umiejętność rozmowy(głównie słuchania)

Każdy człowiek na ziemi potrzebuje uwagi, akceptacji i aprobaty. Najprostszym sposobem zaspokojenia tych potrzeb jest umiejętna rozmowa. Zasady umiejętnej rozmowy są bardzo proste. Skoncentrowanie się na rozmówcy(uwagi). Rozmawianie przede wszystkim p tym, co ją interesuje(uczucia, emocje, miłość itd.)

Zadawanie otwartych pytań, czyli takich, na które nie można odpowiedzieć tylko tak/nie.

W czasie rozmowy myśl wyłącznie, co ona mówi i jak się zachowuje a nie o tym, co było lub będzie. Wtedy zdecydowanie łatwiej ci będzie zadawać takie pytanie, które spowodują, że rozmowa będzie się wartko toczyła.. Pamiętaj tylko koniecznie by pytania umiejętnie wplatać w rozmowę a nie zadawać jedne po drugim, bo takie postępowanie może sprawić wrażenie niemiłego przesłuchania.

2.Umiejętność wpływania na emocje.

Nie jest tajemnicą, że kobiety są bardzo emocjonalne. Kochają emocje. Myślą o nich, rozmawiają i ich pragną. Najczęściej pragną oczywiście miłości, którą uważają za najpiękniejsze uczucie. Dlatego jest niezwykle ważne być umiał rozmawiać o uczucia, opisywać je, autentycznie je przeżywać całym sobą. Mówienie o uczuciach bez ich przeżywania jest po prostu mało skuteczne. Najlepiej to zrobić przez odpowiadanie historii. Obojętnie czy autentycznych czy zmyślonych. Zasada jest prosta. To, co sam przeżywasz przekazujesz rozmówcy. Rzecz tylko w tym, żeby przekazywać odpowiednie emocje w odpowiedniej kolejności. Zaczynanie od pożądania nie jest dobrym pomysłem.

 1. Umiejętność dotyku.

Tak samo jak emocje kobiety w większości lubią dotyk i seks. Rzecz w tym żeby go inicjować w odpowiedni sposób i natężeniu. Nie zaczyna się na ogół od dotyku intymnego i to publicznie. Jest bardzo mało kobiet, które to akceptują(nawet a jak się jej bardzo spodobasz)

Zaczyna się od akceptowalnego społecznie dotykania dłoni, ramienia, policzka itd. Potem można próbować przechodzić dalej. Kluczem są właśnie próby i obserwowanie reakcji. Jak się na razie posuniesz za daleko to zawsze możesz się wycofać. Nie spodziewaj się intymności jak wcześniej nie było żadnego dotyku. To się bardzo rzadko zdarza.

 1. Pewność siebie.

Ten punkt jest dla wielu najtrudniejszy. Myślisz być może sobie. Nie mam sukcesów z kobietami to jak mam być pewnym siebie? Ale to pytanie można dokładnie odwrócić. Nie masz sukcesów z kobietami, ale być może masz na innym polu. I tego się trzymaj i o nich pamiętaj. Poza tym wielu ludzi źle rozumie pewność siebie. Dla mnie oznacza bycie pewnym swoich mocnych stron i zalet i nie przejmowanie tym, czego nie wiem czy nie potrafię. Nie można być wszechwiedzącym czy umieć wszystkiego. I tego się trzymaj.

 1. Dominacja.

To jeden z najbardziej uniwersalnych magnesów na kobiety. Archetyp silnego władczego wojownika, prawdziwego silnego samca jest niesłychanie silny. Kobiety w ponad 90% uwielbiają męską dominację. Lubią, gdy mężczyzna przejmuje kontrolę umie decydować i nie waha się. Nie mogą się takiemu mężczyźnie oprzeć. Czują się przy nim bezpiecznie, a to podstawowa potrzeba kobiet.

 

 

{ 0 comments }

Miłość Kontra Pożądanie

Za kil ka dni mamy Walentynki, czyli święto zakochanych. Wielu kojarzy się ono z miłością delikatną, zwiewną, romantyczną. Randki, kwiatki, czułe słówka, wyznania, spojrzenia i pocałunki. Wszystko to na ogół tkliwe, romantyczne. A co erotyką? Czy ona jest w miłości niepotrzebna, nie istnieje?

 

Tak wiem, że to retoryczne pytanie. Oczywiście, że istnieje i jest potrzebna. Sama natura zadbała o to byśmy potrzebowali bliskości, czułości, ale i namiętności. Wszystkie te emocje mniej lub bardziej występują u zakochanych. W chwili zbliżenie następuje bardzo silne ujawnienie się całej palety uczuć. Do akcji wkracza fizjologia, głównie hormony.

 

I w tym miejscu niektórzy zwolennicy romantycznej miłości się być może nieco skrzywili.

A właściwie, dlaczego?  Czy namiętność jest gorsza od romantyzmu, czułości? Nie sądzę.

Wszak namiętność to silne intensywne uczucie. Też piękne i bardzo pożądane. U jednych powstające szybko a u innych wolniej. Lecz niemal u wszystkich podczas seksu ono powstaje.

 

Jego kulminacyjnym punktem jest orgazm.  Doznanie nieporównywalne niemal z niczym. Daje uczucie błogości, spełnienia. Nie ma chyba niemal nikogo, kto miałby okazję przeżyć rozkosze seksu, kto by go nie doświadczył. Nie przez przypadek tak się o nim dużo myśli, mówi i pisze. Przeżywamy go każdy na swój sposób. Inni bardzo ekspresyjnie inni nieco spokojniej.

 

Problem dla niektórych mężczyzn jest mnogość reakcji kobiet na orgazm. Istnieje dość powszechnie rozpowszechniony mit, że reakcje na orgazm muszą być zawsze bardzo ekspresyjne w rodzaju, grymasy na twarzy, dreszcze całego ciała czy głośne jęki.

Tymczasem wcale tak być nie musi. Bywają kobiety, które nie mają takich ”objawów” a przeżywają głębokie wspaniałe orgazmy.

 

Dlaczego jest to problemem dla facetów? Po prostu, dlatego, że w momencie gdy nie widzą spodziewanych reakcji u partnerki myślą, że nie miała orgazmu a wiec się nie sprawdzili. Powtarzałem to wielokrotnie, że orgazm nie jest stanem niezbędnym do udanego seksu. Fajnie jak jest, ale z seksem jest podobnie jak z innymi obszarami życia. To sama droga ma być przyjemnością, radością a nie wyłącznie osiągnięcie celu.

 

To ze jesteście ze sobą, bliskość pieszczoty pocałunki czy sam stosunek nie są same w sobie dla was radością? Niestety dla pań postawy mężczyzn wobec seksu i orgazmu są często problemem. Polega to na tym, że one udają orgazm by on przypadkiem sobie nie pomyślał, że się nie sprawdził w łóżku a ona jest niezadowolona.

 

Takie myślenie nie ma sensu. Przecież nie, co dzień jest niedziela, nie zawsze jesteśmy w formie, poza tym szereg zewnętrznych przeszkód niezależnych od nas mogą blokować wystąpienie orgazmu( kłopoty, stres, przejściowy spadek formy fizycznej). Właśnie stres jest największym wrogiem udanego radosnego seksu. Dla niego, bo może mieć kłopoty z osiągnięciem erekcji, a dla niej, bo przez stres nie będzie miała orgazmu.

 

Trzeba sobie zdawać sobie sprawę, ze samo zbyt silne parcie na wystąpienie orgazmu powoduje stres, który blokuje jego wystąpienie. Takie są fakty. Jaki jest na to sposób? Po prostu wyluzujcie w sypialni, bawcie się seksem, niech będzie rozkoszą i radością a nie wyścigami czy konkursem. Czy macie u siebie w sypialni za łóżkiem jakiś sędziów, którzy oceniają, jakość, pocałunków, pieszczot, wybranych pozycji czy intensywność orgazmów? Prawda, że nie? Więc przestańcie się zachowywać tak jakby tak było.

 

A Ty czytelniku, co myślisz o czułości, zakochaniu i pożądaniu? Czy są przeciwstawne wobec siebie czy się dopełniają? Napisz proszę w komentarzu, co o tym sądzisz.

 

 

{ 0 comments }

We wcześniejszych artykułach dość często wspominałem, że aby widzieć, jakim powinieneś być w łóżku to mówiłem, że musisz być po prostu inteligentny. Pewnie nie raz się zastanawiałeś, co to właściwie znaczy? Jest sporo definicji inteligencji. Mnie osobiście podoba się ta, która mówi, że inteligencja to umiejętność wykorzystania wiedzy i doświadczenia w każdej sytuacji życiowej.

„W każdej sytuacji życiowej”. To określenie mówi jednoznacznie, że inteligencja dotyczy także sfery seksualnej człowieka. Zaskoczę cię pewnie czytelniku, ale jest coś takiego naprawdę jak inteligencja seksualna, choć w nieco innym ujęciu niż IQ. Jeśli chcesz widzieć, czym ona jest, jak ją zastosować i „obliczyć” byś był bardziej świadomy, jakim jesteś teraz kochankiem to zapraszam do lektury.

Inteligencja seksualna, czyli SQ, jest to cecha, która określa nasz poziom satysfakcji z życia seksualnego. Wbrew pozorom, nie zależy ona od liczby posiadanych partnerów seksualnych czy znajomości najbardziej wyszukanych pozycji. SQ to nade wszystko świadomość tego, co sprawia nam przyjemność w łóżku, przy jednoczesnym rozumieniu potrzeb drugiej osoby. Nasuwa się, więc od razu pytanie:, w jaki sposób można zmierzyć swoją inteligencję seksualną i jak się jej nauczyć?

Jednym z najważniejszych wyznaczników inteligencji seksualnej jest zwracanie uwagi na potrzeby swoje i partnerki. Warto wiedzie, że Inteligencja seksualna (SQ), poza podobną nazwą, ma mało wspólnego z IQ, czyli ilorazem inteligencji.

SQ odnosić się raczej do sfery psychiki oraz sposobu budowania relacji seksualnych, niż teorii ars amandi. Co ważne każdy z nas otrzymuje ją w spadku po przodkach. Nie oznacza to jednak automatycznie, że osoby o niskiej inteligencji seksualnej są skazane na nieciekawy, mało satysfakcjonujący seks.

Zbadano, że często niskie SQ wynika z fałszywych przekonań na temat życia seksualnego zaszczepionych nam w dzieciństwie przez rodziców, a potem niestety utrwalane przez fałszywe wzorce czerpane z popkultury. Jedynym skutecznym sposobem, aby zwiększyć swoją inteligencję seksualną, jest pozbycie się wszelkich zbędnych schematów w myśleniu o seksie, które znacząco utrudniają nam czerpanie pełnej satysfakcji z życia seksualnego.
Co to jest inteligencja seksualna?
Inteligencja seksualna jak wiele innych nie ma jednej, stałej definicji. Najczęściej cytowana definicja SQ to zespół cech, które charakteryzują osoby w pełni zadowolone ze swojego życia seksualnego. Oznacza to, że za osobę inteligentną seksualnie uważa się tą, która charakteryzuje się następującymi cechami i zachowaniami:

 • osoba o wysokim SQ jest świadoma swoich potrzeb i wie, co sprawia jej przyjemność, a co nie;
 • potrafi prowadzić dialog z partnerem o seksie i bez zbędnego skrępowania komunikować mu swoje potrzeby;
 • jest kierowana ciekawością, a nie ulega bezmyślnie panującą modą i trendami, poszukuje nowych pozycji i technik, aby urozmaicić swoje życie seksualne;
 • jest otwarta na potrzeby seksualne partnera, ale przy tym pamięta o swoich potrzebach i prawach jest asertywna i umie odmawiać;
 • w znaczący sposób odczuwa łączność ze swoim ciałem, akceptuje je, fizyczność traktuje jako ważny składnik swojego ja;

Inteligencja seksualna – mity a rzeczywistość
Inteligencja seksualna w znacznym stopniu oznacza dojrzałość w myśleniu o seksie, która niekoniecznie zawsze musi przychodzić wraz z wiekiem. Okazuje się, że niestety wiele dojrzałych osób kopiuje stereotypy i z gruntu fałszywe wzorce klasyczne dla młodych ludzi, którzy swoje wyobrażenia na temat seksu czerpią z filmów pornograficznych lub przekazów medialnych. Wyłaniający się z nich obraz ludzkiej seksualności jest bardzo uproszczony – wedle standardów popkulturowych osoba o wysokim SQ musi mieć bogatą przeszłość seksualną, powinna przejawiać niewyczerpany apetyt na seks w każdym miejscu i o każdej porze, znać wszystkie pozycje Kamasutry, a do tego koniecznie powinna być młoda i atrakcyjna fizycznie. Czy taka wizja osoby inteligentnej seksualnie odpowiada rzeczywistości?
Seks to nie wyścigi!
Należy zdać sobie sprawę, że seks ma sprawiać radość, powinien być spontaniczny i nieskrępowany. Niezwykle ważne by seks spełniał przede wszystkim potrzeby nasze i partnera oraz był dostosowany do naszych upodobań, a nie odpowiadał modelom zakorzenionym w społecznej świadomości. Inteligencja seksualna polega głownie na tym, aby mieć świadomości, że idąc do łóżka z drugą osobą pozostawić za sobą wszystkie krępujące nakazy, zakazy, mity i stereotypy dotyczące seksu, i robić to, co naprawdę sprawia partnerom przyjemność.
Jak zwiększyć swoją inteligencję seksualną?
By zwiększyć swoje SQ warto nauczyć się pewnych sposobów myślenia i postaw wobec seksu. Oto najważniejsze z nich:

 • przemyśl swoje dotychczasowe wyobrażenie o „idealnym seksie” i postaraj się spojrzeć na tę sferę życia bardziej realistycznie. Czy do satysfakcjonującego seksu na pewno niezbędna jest atłasowa pościel, najlepsza bielizna i palące się świeczki?
 • podczas seksu pozbądź nadmiernej kontroli i pozwól się ponieść emocjom. Ważne byś skupił się wyłącznie na odczuwaniu przyjemności;
 • nie traktuj seksu śmiertelnie poważnie. To poważny błąd. Po prostu baw się w łóżku, żartuj na ten temat i zdecydowanie więcej się uśmiechaj;.

Inteligencja seksualna – jak ją zmierzyć?
I teraz przechodzę pewnie do najbardziej cię interesującej, konkretnej i interesującej części wiedzy o SQ. Jak się zmierzyć inteligencje seksualną? Do zmierzenia SQ służy kwestionariusz autorstwa brazylijskiej seksuolog dr Carmity Abdo. Przeznaczony jest tylko dla mężczyzn, ponieważ to właśnie nam najczęściej zależy na tym, aby podczas stosunku „dobrze wypaść”, przez co w większości facetów ma niestety mylne wyobrażenie na temat satysfakcjonującego seksu. Celem testu jest pomóc mężczyzną zmienić sposób myślenia o seksie w tych sferach, które wpływają negatywnie na ich samoocenę i pewność siebie.

{ 0 comments }

Po prawie rocznej przerwie, ponownie udostępniam zapisy na kurs kontroli wytrysku.
To jest pierwszy krok w kierunku nauczenia się tantry. Ale chodzi o znacznie więcej.

Nieograniczenie długi seks to tylko jedna z wielu korzyści.

Po miesiącu ćwiczeń odkryjesz, że całe życie traciłeś spermę, a teraz możesz ją wykorzystać do regeneracji ciała, do tego żeby być zdrowym.

Inna sprawą jest to, jak zmienią się Twoje stosunki z kobietami i jak sam zaczniesz myśleć o sobie.

Na kurs jest 100% gwarancji satysfakcji. Przerabiasz go, jeśli Cie nie zadowoli, dostaniesz zwrot wpłaty. Tylko przez miesiąc trzeba ćwiczyć, bo samo się nie zrobi.

http://kontrolawytrysku.pl

 

 

 

{ 2 comments }

Ona Tego Naprawdę Nie Lubi

Jak zapytasz kogokolwiek czy lubi sex to w ogromnej większości pytanych pojawia się uśmiech, błysk w oku a często też retoryczne pytanie: a kto nie lubi? Niby oczywista sprawa. Wszyscy lubią, poszukują a niektórzy wręcz pragną seksu. Jeśli tak jest to, dlaczego napotykasz u nie jednej dziewczyny napotykasz opór i to zarówno w słowach jak i gestach.

Przyczyny takiego stanu rzeczy są bardzo różne. Może być tak, ze ona ma jakiś bariery przed uprawianiem seksu, których ty jeszcze nie poznałeś. Inną przyczyna „wstrętu” seksualnego mogą złe doświadczenia z przeszłości. To niestety dość częsty problem. Z tego właśnie powodu warto zawsze umiejętnie i odpowiedzialnie podchodzić do pierwszego razu.

Jeśli ona nie chce małego, „co nieco” to może być to dla niej nieodpowiedni moment. Nie ten cykl, kłopoty, złe samopoczucie, niewłaściwe miejsce na to itd. Taka sytuacja jest dużo lepsza, ponieważ dziejesz nie może jutro zamienić się w tak.

Inna przyczyna jej nie to po postu ty niestety nie jesteś w jej typie. Można to czasami zmienić z czasem, ale niestety nie zawsze. Po prostu musisz przyjąć do wiadomość, że nie możesz mieć każdej kobiety, która ci się spodoba. Jeśli nie zrobisz kardynalnych błędów w uwodzeniu, o których pisałem poprzednim artykule to twoje szanse na pewno wzrosną.

Musisz też pamiętać, że kobiety są bardzo emocjonalne i na tym się skupić. Nie działaj na jej logikę tylko emocje. To bardzo ważne. I zapomnij o tym, że jest taka cudowna i jedyna. To zapewniam cię ułatwi sprawę, bo będzie panował nad swoimi emocjami. Chyba ,że szukasz żony, ale nawet wtedy jednak warto panować choć trochę nad emocjami. Inaczej szybko możesz stać się needy i wszystko przepadnie.

Często to ich nie jest skutkiem dwóch podstawowych barier: przed niechcianą ciążą i oceną społeczną. Boją się, ze jak wszyscy dowiedzą to przypomną jej łatkę delikatnie mówiąc łatwej. Poza tym ona też w stosunku do ciebie nie chcę wyjść na zbyt łatwą. Czy można jakoś skutecznie obejść te bariery? Owszem często jest to możliwe. Musisz też oczywiście trafić na odpowiednia dziewczynę. Musi być taka, która ma temperament seksualny i choć odrobinę niezależnego charakteru. Ta pierwsza cech w pewnych sytuacjach zlikwiduje lęk przed ciążą a druga przed oceną społeczną.

Jak praktycznie zburzyć wspomniane wyżej bariery? Najlepiej przez wyraźne zasugerowanie jej, ze jesteś bardzo odpowiedzialny(nigdy nie uprawiasz seksu bez zabezpieczenia) oraz, ze jesteś bardzo dyskretny. Tylko najlepiej to zrobić za pomocą umiejętnie opowiedzianej historii a nie przez stwierdzenie tego wprost.

Zawsze też pamiętaj o podstawowej zasadzie w relacjach z kobietami. Jeśli słowa mówią nie a język ciała i czyny tak to wierz temu drugiemu. I tak na początku znajomości ona twierdzi, ze, że się spieszy a nie odchodzi to najpewniej jednak jest tobą zainteresowana a to już dobry początek

 

Inna ważna sprawą w występowaniu barier jest brak odpowiedniej atmosfery oraz to ,ze nei było wcześniejszych próby dotyku. Chodzi tutaj o stworzenie jej odpowiedniej intymnej atmosfery. Aby tak było musi być sam na sam i ona musi być pewna, ze ktoś nie wejdzie w każdej chwili. Te warunki to podstawa. Warto też zorganizować odpowiednie dyskretne ładne światło, muzykę, lekką kolacje itd.

Jeśli wcześniej na randce nawet je nie dotknąłeś w ramię dłoń czy coś podobnego to raczej nie liczy, że nagle pozwoli się dotykać i pieścić w miejscach intymnych.

W sypialni jest podobnie niby mówi nie, że to za wcześnie, ale cię nie odpycha, oddaje pocałunki, pozwala się rozbierać i dotykać. Jak myślisz? Chce czy nie chce?

Niestety niekiedy dziewczyna chce sobie zadrwić z ciebie i najpierw jest chętna, a potem cię odpycha i znowu. Nie pozwól nigdy na to. Daj jej odczuć, że masz swoją wartość, jesteś zdecydowany i nie pozwolisz się wodzić za nos Jak nie to nie – jej strata.

A ty czytelniku jakie masz doświadczenia w łamaniu kobiecych barier przed seksem? Czy masz jaką ciekawą swoją metodę? Podziel się tym proszę w komentarzu.

{ 1 comment }

To Kardynalne Błędy

Wszystko, co robisz warto robić dobrze, To oczywista życiowa prawda. Powinieneś wszystko robić dobrze( właściwie), ponieważ tylko wtedy jest szansa, że osiągniesz cele, które są dla ciebie ważne. Naturalnie zanim nauczysz się jak należy robić pewne rzeczy właściwie popełnisz po drodze sporo błędów. Ważne byś wyciągał z nich właściwe wnioski i jak najszybciej korygował błędy.

Nie inaczej jest w relacjach męsko-damskich. Pewnie spotkałeś nieraz dziewczynę, którą chciałeś zdobyć? Jednak mimo, usilnych starań nic z tego nie wyszyło. Jasne, że mogłeś wszystko robić prawidłowo i ona i tak ciebie nie chciała. Bywa i tak. Nie można zdobyć każdej kobiety. Wierz mi, że nikt tego nie potrafi. Częściej bywa jednak tak, za twoimi niepowodzenia z kobietami kryją się powtarzane błędy.

Wynikają one najczęściej z braku odpowiedniej wiedzy oraz blokad emocjonalnych. Co mam na myśli pisząc brak odpowiedniej wiedzy? Chodzi tutaj o brak wiedzy na temat psychiki kobiet, ich motywacji, pragnień itd. A błędy emocjonalne? Te wynikają najczęściej z braku obycia z kobietami, nie umiejętności kontroli nad emocjami i po prostu z tego, ze nie pracowałeś z nimi.

Jakie są najczęściej popełnianie błędy w relacji z kobietami? Omówię tylko te najważniejsze. Jeśli nauczysz się ich unikać to twoje szanse u kobiet niepomiernie wzrosną.

 1. Nieumiejętność słuchania i rozmowy.

Na randce nie słuchasz jej.

Znaczy to, ze nie skupiasz na tym, co mówi wystarczającej uwagi(myślisz o czymś innym), przez co nie okazujesz jej szacunku i zainteresowania a także nie wychwytujesz ważnych informacji, których potrzebujesz. Mam tu na myśli informacje, które powalają ci ją lepiej poznać.

Nie zadajesz jej odpowiednich pytań lub zadajesz ich za dużo lub są niewłaściwie

Mam na myśli to, że nie możesz jej robić jej przesłuchania tzn. zadawać jedno pytanie po drugim. Lepiej wplatać je od czasu do czasu w rozmowę. Właściwe pytania to tzw. otwarte, czyli takie, które pozwalają rozwinąć temat i nie można na ogół odpowiedzieć na nie prostym tak lub nie.

Rozmawiasz na nie właściwe tematy.

Generalna zasada. Tematów, o których rozmawiasz z facetami nie poruszasz z kobietami. Nie rozmawiasz z nimi na tematy typu samochody, komputery, sport itd. Lepiej rozmawiać z nimi o. uczuciach, miłości,. Co czują, czego pragną, o romansach ( nie wspominaj o swoich)itd

 1. Jesteś needy (potrzebujący wobec kobiet.

Za szybko się angażujesz emocjonalnie i jesteś za bardzo nadskakujący a często się niestety też podlizujesz. To jeden z częstszych błędów i o najbardziej przykrych skutkach. Taka postawa powoduje, że jesteś u niej skreślony. Więcej o tym napisałem tutaj: http://www.oswieconykochanek.pl/blog/opinie/nie-badz-needy/

 1. Nie wzbudzasz w nich odpowiednich emocji.

Kobiety kochają emocje. W czasie rozmowy musisz umiejętnie wzbudzać w niej emocje. Od zainteresowania twoją osobą, po poczucie bezpieczeństwa, zafascynowania aż po pociąg seksualny. Najskuteczniej to zrobisz opowiadając odpowiednie historie.

Ważne byś w czasie ich opowiadania je odpowiednio przeżywał. Jeśli historia jest smutna to musisz poczuć smutek, wesoła, radość, przerażająca przerażenie. W ten właśnie sposób przekażesz je emocje, które ona też poczuje.

 1. Nie seksualizujesz interakcji.

W czasie rozmowy nie poruszasz tematów o seksie i nie okazujesz jej, że cię pociąga. Nie dążysz też do dotyku.

Musisz to wszystko robić. I nie bać się tego, ponieważ kobiety lubią się podobać i czuć się pożądanymi. Trzeba to tylko robić inteligentnie. Jak jej coś nie spodoba  możesz się zawsze z tego wycofać

 1. Nie rozpoznałeś typu kobiety, z jaką masz do czynienie i nie trafiasz jej potrzeby.

Abyś był skuteczny w uwodzeniu powinieneś nauczyć się rozpoznawać typ kobiety. Jaka jest, jak myśli, jakie ma konkretne potrzeby. To bardzo ważny temat, który szerzej opisałem tutaj:

http://www.oswieconykochanek.pl/blog/ciekawostki/naprawde-jaka-jestes-nie-wie-nikt/

 1. Boisz się reakcji kobiet i brak ci pewności siebie w relacjach z nimi.

Jeśli boisz się podejść do kobiety, która ci się podoba to powodem jest m.in brak obycia z kobietami. Musisz z nimi jak najwięcej przybywać, rozmawiać na różne tematy. Poznawaj kobiety wszędzie. W sklepie na ulicy, w pracy, na koncertach, urlopie. Wtedy z czasem zbudujesz pewność siebie.

 

 

.

 

 

{ 0 comments }

Archiwa