≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Całuj, Głaskaj, Kąsaj

Dotyk

Aby seks by naprawdę udany trzeba zaangażować wszystkie zmysły. Naturalnie dla kobiet i mężczyzn inne zmysły są dominujące. Dla facetów bardzo ważny jest wzrok a dla kobiet dotyk i słuch. Jednak dla obu płci z pewnością najważniejszy jest dotyk. Wyobrażasz sobie seks bez dotyku ? Obojętnie czy mówimy o grze wstępnej czy samym stosunku.

Spróbuj sobie wyobrazić wejście do pochwy penisem bez jej dotykania. Przecież to niemożliwe i bez sensu; pewnie powiesz. Masz rację. Przecież cały sens penetracji pochwy jest w jej umiejętnym stymulowaniu przez dotyk. Czasami powolny, delikatny a czasami stosunek krótki i bardzo intensywny. I obojętnie pod jakim kątem wchodzisz i jakim rytmie to zawsze jest dotyk.

Nie inaczej jest w czasie gry wstępnej. Przytulania, pocałunki, przygryzanie małżowin, lizanie itd. to są różne odmiany dotyku. Czy są jakieś generalne zasady, wskazówki które pomogą mi uzyskać zamierzony efekt ? Owszem są takie, choć nie dzieją zawsze i w 100% na każdą kobietę. To działa na zasadzie większości i nie mam innej drogi jak testowanie. Czy robisz to dobrze czy źle dla określonej kobiety dowiesz się po jej reakcjach.

Tylko nie spodziewaj się od razu spazmów i krzyków rozkoszy. Reakcje zależą od tego gdzie kobietę stymulujesz, w jaki sposób, jaka ona jest i co lubi. Poza tym nie każda kobieta jest ekspresyjna w swoich reakcjach. Warto byś znał mapę erogennych punktów na kobiecym ciele. Pisałem wielokrotnie, że w zasadzie całe kobiece ciało to jedna wielka strefa erogenna. I to jest prawda. Jednak zdecydowana większość kobiet ma pewne szczególnie czule punkty na erotyczną stymulacje.

Kobiece punkty erogenne:

 • uszy – istnieje ogromna ilość zakończeń nerwowych w okolicach uszu, dzięki czemu są bardzo wrażliwe na pocałunki,
 • szyja i kark,
 • stopy – są one o wiele bardziej wrażliwe niż to wydaje się większość ludzi,
 • ręce i ramiona,
 • wewnętrzna strona ud – jest bardzo wrażliwa na dotyk, głaskanie i pieszczoty,
 • pod kolanami – tam znajdują się liczne zakończenia nerwowe. Sprawia to, że pobudzanie tych okolic jest dla kobiet bardzo przyjemne.
 • tylna część kolan – jest tam wiele zakończeń nerwowych,
 • piersi – zdecydowanie najbardziej unerwione są brodawki,
 • pośladki,
 • okolice krocza, zewnętrzne narządy płciowe,

Jak już wiesz gdzie są te punkty to teraz pozostaje je tylko umiejętnie stymulować.

Kilka ważnych zasad:

 1. Nie spiesz się. Seks to nie wyścigi
 2. Wyważ swój dotyk miedzy zbyt bolesnym a smyraniem czy łaskoskotaniem.
 3. Kobiety mają na ogół znacznie cieńszą skórę i bardziej wrażliwy system nerwowy. Bądź więc delikatny ale bez przesady.
 4. Kobiety nieco bardziej puszyste wymagają nieco intensywniejszego dotyku..
 5. Pamiętaj by być kreatywnym. Nie zatrzymuj się na jednym miejscu zbyt długu. Oddalaj się od niego a potem możesz wrócić.
 6. Jak nie znasz kobiety i jej upodobań zacznij od delikatnych pocałunków. Nigdy z języczkiem. I nie wpychaj jej języka aż po migdałki. One naprawdę tego nie lubią.
 7. Nigdy nie zaczynaj penetracji jak ona nie jest wystarczająco mokra (podniecona). Do tego właśnie służy dobra wstępna.(minimum 10 minut)
 8. Nigdy , przenigdy nie stymuluj jej łechtaczki zanim jej odpowiednio nie nawilżysz ( jej wydzieliną lub lubrykantem) W innym przypadku sprawisz jej dotkliwy ból. Wtedy zobaczycie się pewnie dwa razy. Pierwszy i ostatni.
 9. Nie wahaj się. Zaryzykuj. Jak to co robisz jej się nie spodoba, spróbuj czegoś innego. Nic nie tracisz a zyskasz wiele w o czach kobiety.
 10. Bądź zdecydowany i dominujący, ale bez przesady. Spełniaj jej prośby i potrzeby.

A co ze stosunkiem ? Jak stymulować pochwę? Jak mocno? W jakich pozycjach? Możesz chcesz poznać sekretne punkty na ciele kobiety, których stymulacje da jej niezwykłe doznania? Jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytanie zajrzyj tutaj www.pozycjeseksualne.pl

Tak wiec całujcie, przytulacie, dotykajcie kobiety. One to uwielbiają.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{ 0 comments }

Chcesz Czy Nie Chcesz?

 

Chce czy nie chce

Młodymi chłopakami o mały doświadczeniu z kobietami często targają wątpliwości: czy ona chce seksu czy nie. Jak mieć pewność? A jak się pogniewa, albo, co gorsza da w twarz, rzuci mnie itd.? Znasz przysłowie „kobieta zmienną jest”? Powiem Ci, że to nie tylko przysłowie, ale życiowy fakt. Wiąże się to z ich specyficzną, skomplikowaną psychiką i z hormonami.

No dobrze, ale jak to poznać, kiedy ona naprawdę chcę a kiedy nie, Jeśli dla Ciebie ten temat jest ważny to przeczytaj uważnie ten artykuł, wyciągnij wnioski a zawartą tu wiedze zastosuj w życiu.  Jeśli chcesz wiedzieć, czego naprawdę pragnie kobieta to zapamiętaj tą zasadę:

Nie patrz na to, co mówi, ale co robi.

Jak to ma się do seksu? To proste. Jak mówi nie a język ciała i czyny mówią tak to sprawa jest na ogół jasna. Na przykład rozmawia z Tobą i mówi, że się spieszy a nie odchodzi to znaczy, że jednak ją zainteresowałeś. Jeśli ją przytulasz i zaczynasz całować i pieścić a ona mówi, ze nie chce, ale Cię nie odpycha a nawet oddaje pocałunki to jak myślisz; chce czy nie chce?

Skąd się bierze tak dziwna sprzeczność słów i czynów u kobiet? Przyczyn jest kilka.

 1. Boi się wyjść na łatwą a w konsekwencji tego, że ludzie będą o niej źle myśleli i mówili
 2. Przekonanie, że to mężczyzna musi się o nią starać i „powinno” to trochę potrwać.
 3. Wojna postu z karnawałem, czyli konflikt między oczekiwaniami społecznymi a potrzebami ciała.
 4. Strach przed niechcianą ciążą. Każda kobieta ma z tyłu głowy, że zbliżenia z mężczyzną może się skończyć ciążą.
 5. Przekonania wynikłe z wychowania które mówią, ze cnotę trzeba zachować dla tego jedynego ukochanego a nierzadko „straszenie” – uważaj córko, bo chłopakom chodzi tylko o jedno.

To oczywiście nie wszystkie możliwe zachowania i przekonania kobiet. Jak napisałem wyżej tylko przez uważne obserwowanie jej zachowań dowiesz się, czego ona właściwie chce.

Oczywiście rozmowa też czasami daje sporo ważnych informacji. Jak często mówi o rodzicach ( są bardzo dominujący w jej życiu), wstydzi się rozmów o seksie, rumieni się podczas słuchania kawałów erotycznych to prawdopodobnie ma małe seksualne doświadczenia i może stawiać opór.

A jak jest z ochotą już w sytuacji intymniej? O ile już wyładowaliście w łóżku to na ogół jak jest już mocno napalona to nie stawi oporu. Może się to zdarzyć, podczas gdy wstępnej. Nagle może zacząć się wycofywać czy mieć wątpliwości. Aby temu zapobiec po prostu musisz ją ubiec i sam pozornie wyrazić te wątpliwości. Mam na myśli to, że jak zaczną się pocałunki i pieszczoty to nagle sam to przerwij i powiedz np. może nie powinniśmy, czy to nie za szybko. Na ogół  one wtedy jak się już napalone zaprzeczają temu i sprawa dalej się toczy to finału.

Jak chcesz się dowiedzieć więcej taki sposobów to zajrzyj tutaj : http://www.oswieconykochanek.pl/gw/

Warto być pamiętał, że zarówno podczas uwodzenia jak w sypialni musisz różnymi sposobami umiejętnie wpływać na jej emocje. I koniecznie naucz się ryzykować. Mam na myśli to,  że nie możesz biernie czekać na jej pozwolenie. Kobiety uwielbiają mężczyzn zdecydowanych i pewnych siebie. Lubią męską dominacje. Ponad 90% deklaruje, że akceptują męską dominacje (w życiu i w sypialni). Kobiet które są dominują zwłaszcza w seksie jest niewielki procent. Ryzykując czasami poniesiesz porażkę jak posuniesz się za daleko w niewłaściwym momencie. Pamiętaj, że aby zdobyć kobietę musisz być gotowy ją stracić. Mam na myśli to, że jak w kontaktach z nimi zarówno w życiu jak i  sypialni będziesz „przymilnym chłopcem” z pewnością w zdecydowanej większość przypadków przegrasz.

Jestem przekonany,  że wiedza zawarta w tym artykule będzie dla Ciebie przydatna i będziesz umiał rozpoznać kiedy kobieta ma ochotę a kiedy nie. I życzę Ci abyś nigdy się nie zachowywał jak ten facet z tego kawału:

Kobieta namiętnym głosem i ogniem w oczach mówi do mężczyzny: weź mnie , weź mnie !

A on odpowiada zdziwionym głosem : Ale gdzie ? Ja nigdzie nie idę

Na zakończenie słynna myśl Balzaka: „ Kobieta wybacza wszystko poza zmarnowaniem okazji”

 

 

{ 0 comments }

Bo We Mnie Jest Seks

Seksapil

Chłopaki wyobraźcie sobie teraz swoją idealną kochankę. Jaka ona by była? Czy niska pryszczata, gruba, zrzędliwa itd. czy raczej smukła, o regularnych rysach, pięknych włosach, piersiach, wciętej tali, długich smukły nogach i ubrana w obcisłą mini i ze szpileczkami na nogach? Która dla was miałby większy seksapil?

Brunet, co ty za dziwne pytania zadajesz? Jasne, że każdy był wołał takiego smukłego kociaka i z pewnością ona miałaby w sobie więcej seksapilu. Owszem zgadzam się. Dla nas facetów wygląd ma podstawowe znaczenie, ponieważ jesteśmy wzrokowcami. Poza tym w genach mamy zaprogramowane pewne upodobania i reakcje. Co ciekawe cześć z tych reakcji jest …. wyuczonych. Ale o tym za chwilę.

Wracając do kwestii seksapilu jest to do dziś niejasno sprecyzowane określenie. Na ogół kojarzy się z zespołem cech zewnętrznych i zachowań, które są seksualnie atrakcyjne dla płci przeciwnej. I w zasadzie można się z tym zgodzić. Jak pewnie zdajecie sobie sprawę seksapil to coś więcej niż wygląd czy zachowanie?

Seksapil wzięli pod lupę naukowcy. Ustali oni, że bardzo ważnymi cechami seksapilu są: pewność siebie, akceptacja swojego ciała, dominacja, posiadanie pasji w życiu, sława, inteligencja i na końcu pieniądze. Te wszystkie wymienione cechy składowe seksapilu działają na obie płcie, choć w różnym stopniu.

I tak według ankiet dla kobiet pewność siebie to aż 78% seksapilu, dla panów to 20%, akceptacja, swojego ciała odpowiednio kobiety 25% a dla mężczyzn 40%. Dla kobiet mężczyzna dominujący ma bardzo wiele seksapilu (87%) oraz posiadanie pasji przez mężczyznę to aż 47%.Co interesujące inteligencja jest w cenie u obojga płci ponad (68%) Pieniądze mają stosunkowo najmniejsze znaczenie (22%), Jednak seksapil związany z pieniędzmi kojarzy się nieco inaczej panią i panom. Dla obu płci kojarzy się to z przebojowości i zaradnością a to z kolei wiąże się z pewnością siebie. Dla kobiet bogaty mężczyzna kojarzy się z zaradnością, pracowitością i inteligencją, co dość często wiąże się dla nich z poczuciem bezpieczeństwa. Wiadomo, że dla kobiet poczucie bezpieczeństwa w rożnych obszarach jest podstawowa potrzebą

A co ty wyglądem? Według badań jędrne, duże piersi kojarzą się podświadomie z lepszą możliwością wykarmienia potomstwa. Szerokie biodra i talia osy to łatwiejszy poród.

Z kolei kobietom silne duże dłonie i szerokie barki kojarzą się z siłą a więc z poczuciem bezpieczeństwa. Ładne, umięśnione pośladki to podświadome skojarzenie z mocną, głęboką penetracją podczas seksu, a to wiąże się z oszukiwaniem rozkoszy, To mamy zakodowane w genach.

Mamy też reakcje wyuczone. Pewne zachowania typu zalotnych uśmiech, kołysanie biodrami, ton głosu, pewne aluzje, które potem kończyły się seksem powtarzane powodują wyzwalanie pewnych nawyków.  Reakcje wyuczone wiążą się z potrzebami danymi nam przez naturę. Trzeba pamiętać, że seks służy w pierwszej kolejność prokreacji a dopiero potem przyjemności. Na szczęście na ogół się dość ściśle wiąże :)

Pisałem wcześniej o reakcja wyuczonych i wyzwalanych podświadomych reakcjach. Dobra wiadomość jest taka, że mając pewnie zespół wiedzy i ćwicząc pewne zachowania możemy skutecznie wpływać na reakcje płci przeciwnej.  Niektórzy czytając takie słowa kręcą być może nosami i myślą sobie, że to takie sztuczne a nawet manipulacyjne. Cóż …Natura nie jest zawsze doskonała, a poza tym mając odpowiednią wiedzę warto mieć efekty, których się pragnie a nie zdawać się na przypadek. Przynajmniej ja nie lubię zdawać się na przypadki i wolę zdecydowanie kreować swoje życie. W sprawach seksu jak najbardziej też.

A Ty czytelniku, co myślisz o seksapilu? Czym on jest dla Ciebie? A może widzisz jakieś inne cechy u płci przeciwnej, które kojarzą Ci się z seksapilem?

 

 

 

 

 

{ 0 comments }

Ratunku ! Jestem Gapą W Seksie

Seksualna edukacja

 

W życiu są sukcesy i porażki. W każdej jego dziedzinie. Czy w seksie można mieć same sukcesy? Niestety nie. Będziesz miał porażki zarówno w samym procesie uwodzenia po akcje w sypialni. Nie da się tego uniknąć. Ważne byś się uczył na błędach, nie wykształcał w sobie poczucia winy(bardzo ważne) i wyciągał wnioski z błędów.

Łatwo Ci mówić. Ty Brunet masz wiele sukcesów w uwodzeniu i sypialni. Ja dopiero zaczynam i już miałem fatalne wpadki. Coś Ci powiem. Ja też nie mam każdej kobiety, którą chcę i nadal popełniam błędy. Wiesz, co? Przez te wszystkie lata zajmując się uwodzeniem, nauczyłem się emocjonalnego ignorowania odrzuceń i błędów, a za to zachowuję je w pamięci by nauczyć się korygować błędy i być coraz lepszym.

Jak to osiągnąłem? Są trzy główne elementy, które to umożliwiają.

 1. Motywacja
 2. Edukacja
 3. Praktyka

E takie banalne. Myślałem, że mi powiesz coś bardziej odkrywczego. Banalne? Naprawdę?

Prawda jest taka, że sposoby na różne sukcesy w życiu nie są skomplikowane tylko trzeba je stosować wystarczająco dobrze i długo aż zadziałają. Jeśli jakaś strategia nie działa musisz po prostu ją zmienić na inną.

 1. Motywacja

Każdy pragnie dobrego seksu. Jasne. A powiedz mi, co robisz w tym kierunku by go mieć? Jak to, co? Czasami wychodzę na miasto poznam od czasu jakąś fajną dziewczynę i zagadam. Tak z kilka w miesiącu. I co jakie efekty? hmmm na razie żadne.

Powiem Ci coś. Z taką częstotliwością wychodzenia jak poznasz jakąś i zakończy się to seksem to będziesz miał mega farta.

 

Dlaczego? To proste. Przy takim małym obyciu z kobietami masz bardzo słabą znajomość ich reakcji, psychiki i umiejętności rozmawiania. Nawet bardzo skuteczni uwodziciele nie mają każdej, pomimo, że dla nich podejście i zgadanie do najbardziej atrakcyjnej i sławnej kobiety nie jest żadnym problem. A czym jesteś mniej obyty to tym bardziej jesteś lękliwy, wręcz się boisz, reakcji i odrzucenia. One to czują i widzą i najczęściej na dzień dobry kończy się to „zlewką”

Ja jak podjąłem decyzje o tym, ze chcę mieć wiele kobiet i to wyłącznie takie, które są dla mnie atrakcyjne to uczyłem się u największych guru uwodzenia na świecie.

Ale to trzeba jeździć i to kosztuje. Jasne, że tak. Wiesz jak widać, ze masz motywację w jakimś temacie? Po determinacji. Wtedy jak działasz, pokonując przeszkody. Na rzeczy ważne zawsze znajdzie się czas i pieniądze. W sprawach męsko-damskich ta reguła też obowiązuje

 1. Edukacja

O tym elemencie wspomniałem już nieco wcześniej. Poza szkoleniami, czytałem książki, robiłem notatki i oczywiście cały czas łączyłem to z nieustanna praktyką. Nie jest bynajmniej banałem, ze bez praktyki nic nie osiągniesz. Spróbuj mieć sukcesy z kobietami jeżdżąc tylko na szkolenia, czytając książki, bez wychodzenia na miasto, poznawania ich, rozmawiania, wpływania na ich emocje itd. Masz zero szans na jakikolwiek sukces.

Jasne, że możesz mieć jakieś kobiety, bo udowodniono, że każdy mężczyzna po prostu podoba się kilku procentom kobiet nie musząc robić prawie nic. Jest po prostu w ich typie. Tylko prawdopodobieństwo, że jednocześnie one będę też w twoim jest niestety dość niewielkie. A nie chodzi Ci pewnie o bycie z byle, kim prawda?

Praktyka.

Ten punkt zaczyna się od samego poznawanie właściwych kobiet, rozmawiania z nimi, wzbudzania w nich odpowiednich emocji po sam sex. Wierz mi, wszystko to wymaga dużo czasu i pracy. Nie osiągniesz rezultatów z dnia na dzień. Oczywiście są tzw. naturalszczyki,  którzy mają odpowiednie umiejętności, instynkt, czar i bajer dany od natury, ale tych jest stosunkowo niewielu. Jeśli Ty do nich nie należysz a zależy Ci na sukcesach z kobietami to musisz wziąć na serio to, co napisałem w tym artykule. Innej drogi po prostu nie ma.

 

{ 0 comments }

Szukam Łatwej Kobiety

Łatwa kobieta

 

Z czym Ci się kojarzy określeni łatwa kobieta? Pewnie z kobietą, która lubi seks, nie kryje tego i jak ma ochotę to go po prostu uprawia. Jeśli nigdy nie miałeś seksu a bardzo go pragniesz to prawdopodobnie chciałbyś poznać taką kobietę lub nawet wiele kobiet. To dość zrozumiałe i można powiedzieć naturalne. Jednak czy na pewno o taka kobietę Ci chodzi?

Obawiam się, że taka sytuacja jest dobra tylko pozornie i na krótką chwilę. Dlaczego? Powody są dość proste. Taka łatwa kobieta niekoniecznie musi Ci się podobać, poza tym łatwa kobieta ma w społeczeństwie złą reputacje i o ile liczysz się z taką opinią to możesz zapomnieć o związku z nią. Nawet, gdy myślisz tylko o przelotnym seksie to ktokolwiek się o tym dowie i plotka się rozniesie, że byłeś z taką łatwą to obawiam się nie będziesz się tym dobrze czuł.

I powód najważniejszy. Im większy wysiłek włożony w jakąś pracę w tym większa satysfakcja. W relacjach męsko damskich ta regułą ma jak najbardziej swojej zastosowanie. Ale mnie to nie obchodzi. Ja chce seksu i już.  To, dlaczego nie korzystasz z usług agencji towarzyskich?(nie jestem absolutnie ich zwolennikiem) Za drogo? Wstydzisz się, co ludzie powiedzą? Możesz coś złapać? Masz rację. Powiem Ci coś. Nie warto. Kiedyś miałem znajomego, który jak usłyszał o tym całym uwodzeniu, o różnych sposobach, trickach to tylko się zaśmiał i powiedział, że on idzie gdzie trzeba, płaci, dostaje, co chce beż wysiłku.

 

Ja nigdy nie korzystałem z takich agencji i nie zamierzam. Dlaczego? Główny powód to lubię odczuwać satysfakcje w każdej dziedzinie życia. W seksie jak najbardziej też. Zdobyć dziewczynę która na mnie początkowo nie zwracała uwagi, a nawet była bardzo na nie to dopiero wspaniała satysfakcja. Zwłaszcza wtedy, gdy okazuje się, że jest nam obojgu wspaniale w sypialni.

 

W ogóle skąd wzięło się takie określenie „łatwa kobieta” i czy ono obowiązuje wszędzie.

To typowe stereotypowe określenie powstałe na bazie wykształconych norm społecznych, opinii i wynikłych z nich oczekiwań. Takie normy mają oczywiście dobre strony, choć oczywiście nie zawsze.

 

Uprawianie seksu (moim zdaniem) jest tak naprawdę osobistą decyzją każdego dorosłego człowieka. Z kim, kiedy, jak często i w jaki sposób. Jakimi kryteriami się kieruje w swojej decyzji to już też sprawa osobista każdego człowieka. U nas w kraju i innych państwach Europy środkowej i wschodniej gdzie są od dawna pewne określone normy moralno-religijne określenie kobieta łatwa niestety jest nadal używane.

 

Z kolei innych krajach, jak USA, kraje azjatyckie, afrykańskie to określenie nie ma aż tak negatywnego wydźwięku. Swoboda, co do decyzji o częstotliwości podejmowania kontaktów jest znacznie większa. Co naturalnie wcale nie znaczy, ze kobiety w tamtych krajach nie szanują się i idą do łóżka z każdym. Każdy z nas ma swój indywidualny gust swoje zasady, czy wartości, którymi się kieruje. I dobrze. Tak powinno być.

Jednak wartości, zasady, normy społeczne są niejako w rozumowej części mózgu. Seks jest potrzebą instynktowną ( jest przecież niezbędny do prokreacji) i niezwykle trudno w dłuższym okresie czasu tak sobie go „reglamentować” Według badań naukowych dobry seks ma mnóstwo pozytywnych aspektów korzystnych dla zdrowia. Jest to fakt niezaprzeczalny poza wszelką dyskusją. Poza tym jest niezbędny dla głębszych relacji męsko-damskich. Według szeroko zakrojonych badań szczęśliwe pożycie seksualne jest jednym z ważniejszych aspektów, które cementuje związki. I odwrotnie jego brak powoduje ,ze one wcześniej czy później często się rozpadają.

Wracając do określenia kobieta łatwa jest to moim zdaniem typowy nazwijmy to zły koniec kija. To znaczy, że według znanego powiedzenia każdy kij ma dwa końce. Normy społeczne mają jak napisałem wyżej jak najbardziej dobre strony, ale i te złe. Działają na zasadzie owczego pędu to znaczy, że wielu ludzi myśli, robi różne rzeczy bezkrytycznie. Na zasadzie jeden „baran” powiedział beee a reszta za nim to samo. Według mnie decyzje o rozpoczęciu życia seksualnego oraz jego, formie i częstotliwości każdy niech podejmuje sam.

A Ty co tym myślisz czytelniku? Czy zgadzasz się z określeniem kobieta łatwa ? Ma ono swój sens? Czy jest słuszne ?

{ 1 comment }

Co Najbardziej W Tym Lubisz ?

Męskie upodobania
Założę się, że lubisz seks. Baaa, kto nie lubi możesz powiedzieć. Z pewnością jest to prawda, której nie trzeba bynajmniej udowadniać. Ale prawdą też jest to, że z innego powoduj lubią go mężczyźni a z innego kobiety. Oczywiście jest przynajmniej jeden punkt wspólny dla obojga płci: rozkosz. Jednak to z pewnością nie jedyny powód, dla którego seks jest tak pożądany. A Ty, jako facet, co szczególnie lubisz w seksie? Ale, po co się nad tym zastanawiać? Seks się przecież uprawia a nie o nim gada jak mówi stare powiedzenie. Pewnie tak, ale jak nie wiesz, czego chcesz to dostaniesz byle, co, a pewnie nie o to Ci chodzi. Poza tym w razie jakiś problemów w sypialni możesz wtedy łatwiej porozmawiać z partnerką.

Nie wiesz lub nie zastawiałeś się nad tym do tej pory? Przeczytaj ten artykuł a z pewnością znajdziesz odpowiedź na kilka ważnych kwestii a to pomoże Ci udoskonalić Twoje życie erotyczne.
Gusty są różne, także w sprawach seksu. Jedni lubią patrzeć, jak kobieta rozbiera się do seksownej bielizny i zmysłowo się porusza. Z kolei innych najbardziej kręcie seks w nietypowych miejscach. Jednak jest, co najmniej kilka pragnień, które mają (niemal) wszyscy mężczyźni. Można się tego dowiedzieć na podstawie wielu przeprowadzonych ankiet i badań naukowych.

1. Seks francuski
To niemal oczywista sprawa. To od dawna znany fakt, że mimo zmieniających się mód seks oralny jest ulubiony przez ogromną większość mężczyzn.   Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, z jakiego powodu? Powód jest dość prosty. Mężczyźni uwielbiają odbierać seks oralny nie tylko, dlatego, ze jest niesamowicie przyjemny, ale także, dlatego, że oznacza głęboką akceptację dla ich męskości. Trzeba pamiętać, że usta są wyjątkowo delikatne i nawet intensywne pieszczoty odbierane są zupełnie inaczej. Co więcej, dla większości z facetów to jedyna sytuacja w seksie, w której przyjmują stymulację, a nie są jej dawcami. Mówi o tym jedna z wypowiedzi Kiedy moja dziewczyna pieści mnie ustami, jest świetnie, ale to nie tylko seks. Chodzi o coś takiego jak bycie akceptowanym.

2. Uległość
Większość mężczyzn deklaruje, że lubi dominować nad kobietą. Można zaobserwować, że dzieje się tak zwłaszcza, jeśli w codziennym życiu to ona ma silną osobowość, własne zdanie i raczej nie daje się ustawiać. Tym bardziej w takiej sytuacji my mężczyźni chętnie lubimy dyrygować swoją partnerką w łóżku. Bardzo ważna uwaga: uległość nie oznacza leżenia jak kłoda. Tego nie znosi praktycznie żaden mężczyzna. Chodzi tylko o to, by pozwolić mężczyźnie dowodzić.

3. Kobieta aktywna
Na szczęście czasy, gdy kobiety przeżywały stosunek, leżąc na wznak i patrząc w sufit, odchodzą do przeszłości. Dziś dla mężczyzn kobieta, która jest pełna inicjatywy, bierze udział w seksualnej zabawie, w ten sposób, że na równi daje jak i bierze, to niemalże spełnienie naszych męskich marzeń. Aktywna kobieta to również taka, która otwiera się na eksperymenty i sama myśli kreatywnie o seksie.
4. Odgłosy
Swobodna ekspresja dźwięków jest nadal jednym z najtrudniejszych zachowań w sypialni dla Polek. Być może lata błędnych przekonań i uprawiania seksu „po cichu”, tak, aby otoczenie się nie zorientowało spowodowały te niepotrzebną blokadę. Wbrew pozorom kobiet jęczących, krzyczących wcale nie jest tak dużo, a wiele z nich nadal wręcz wstydzi się tego, jak głośne potrafią być w seksie. Tymczasem dla nas facetów jest to sygnał zaangażowania, namiętności, a także źródło wiedzy o tym, co się w danej chwili dzieje.

Jak twierdzi jeden z respondentów: Odgłosy w seksie są ważne. Bez nich nie wiem, czy dobrze robię i na jakim etapie jesteśmy. Są też po prostu podniecające. ”

4. Dominacja

Ten punkt tylko pozornie kłoci się z nr 2 na liście męskich upodobań. Okazuje się, ze nawet panowie, którzy uwielbiają być „górą” w sypialni, nie raz z wielkim entuzjazmem witają sytuację, gdy kobieta bierze sprawy w swoje ręce. Oznacza to samodzielne zainicjowanie seksu, wybór pozycji, mówienie partnerowi, czego od niego oczekuje i co konkretnie ma robić. O ile tylko ona nie za często próbuje być dominująca w sypialni, z pewnością nam mężczyznom na pewno spodoba się taka inicjatywa.

5. W terenie

Można z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć. że nie ma na świecie mężczyzny, który nie marzył o seksie na plaży, w aucie, w przymierzalni sklepu odzieżowego, w pociągu, na łące… Wszelkie próby seksu poza łóżkiem w sypialni to dla wielu z nas przygoda i dreszczyk emocji. Jeśli masz wrażenie, że w waszym łóżku wieje nudą – plener to świetne lekarstwo!

6. Przebieranki

Przebieranki lubi wielu mężczyzn. Jeśli ty nie jest niekoniecznie przepadasz za strojami seksownej pokojówki lub policjantki, wypróbuj nowa seksowna bielizna. Koniecznie z pasem do pończoch i kabaretkami. Jeśli do tej pory twierdziłeś, że to Cię nie interesuje to spróbuj tego. Może się zdziwisz jak nie będziesz mógł od niej oderwać oczu ani….rąk

 

{ 0 comments }

Ambras

 

Nawet średnio zorientowany w sprawach seksu człowiek wie, że kobiety i mężczyźni różnią się znacznie pod względem potrzeb seksualnych, sposobach ich wyrażania oraz w jaki sposób je zaspokajają. Wynika to oczywiście z ich budowy anatomicznej, fizjologii, różnic w psychice, wychowaniu, przekonaniach na ten temat, uwarunkowań społecznych itd., Jeśli jednak oboje chcą być spełnieni w sypialni muszą sobie jakoś radzić z tymi naturalnymi barierami.

Podstawą jest świadomość swoich potrzeb oraz partnera/partnerki, umiejętność ich zaspokajania, lecz bez nadmiernego rezygnowania z siebie. Poza tym bardzo ważna jest akceptacja odmiennej płci. Zastanówmy się nad różnicami w seksualności pań i panów m.in. na podstawie różnych wypowiedzi.

Niestety moim zdaniem nigdy nie byliśmy dopasowani seksualnie. I myślę, że większość par nie jest. Tak jakoś dziwacznie stworzyła nas natura, że jak mężczyzna ma ochotę bardziej, to kobieta właśnie teraz nie jest gotowa. A potem na odwrót jak kobieta nabiera apetytu na seks, to mężczyzna zaczyna mieć problemy z libido. Po drodze jak to w życiu jest jeszcze zabieganie, praca, dzieci, zmęczenie i z czasem niestety znudzenie sobą. To wszystko razem wcale nie podgrzewa temperatury w łóżku – mówi Barbara, ponad 20 lat z jednym mężczyzną, nauczycielka z zawodu. Czasami nie kochali się kilka tygodni. On narzekał, że zbyt rzadko, a ona, że po całym dniu pada z nóg i musi odpocząć.

Wtedy nie mówiło się o tym tak otwarcie jak teraz. Nie było takiej edukacji i świadomości, że seks jest tak ważny,  że oboje muszą chcieć go jednocześnie. Nie było tylu kobiecych i męskich gazet oraz portali. Bardzo dobrze, że dziś są, bo łatwiej jest zdobyć potrzebną wiedzę, dzięki temu ludzie są bardziej świadomi siebie i swoich potrzeb. 20 lat temu tak bardzo nie zastanawialiśmy się nad tym. W końcu jakiś seks jednak był – mówi Adam

Od jakiegoś czasu obudziła się we mnie świadomość potrzeb, również seksualnych. Poza tym wiadomo, że kobiety najaktywniejsze w łóżku są właśnie po 30. Problem jest w tym, że właśnie wtedy mężczyźni nie mają już tak wysokiego libido jak w młodości. Sytuacja do złudzenia przypomina bajkę o czapli i żurawiu, jak jedno chciało, to drugie odmawiało i tak na zmianę. Czułam się niespełniona, myślałam, że się nie rozumiemy, i niestety pod zgredem spraw łóżkowych tak było, a wcale nie musiało. Ale zrozumiałam to trochę zbyt późno – mówi Małgorzata..

Nie jest odosobnionym przypadkiem, że ona ma większe libido, on potrzebuje znacznie mniej seksu (lub na odwrót) On lubi kochać się rano, a ona zdecydowanie woli w nocy. Jeśli taki stan trwa dłużej i nie mogą znaleźć wspólnego rozwiązania to kłócą się, obrażają, rozwodzą. Ludzie niestety nie pasują do siebie seksualnie częściej niżby się to komukolwiek wydawało. Powód? Mężczyźni pod tym względem różnią się od kobiet i to na każdym etapie życia.

Od dawna wiadomo, że kobiece i męskie temperamenty seksualne rozwijają się inaczej. Panie najbardziej aktywne są koło 35. roku życia, kiedy potencja panów już powoli wygasa. To oczywiście w dużym stopniu kwestia biologii. Sprawą decydującą jest poziom hormonów.  W tym wieku u kobiet rośnie poziom estrogenów, które podnoszą libido. Poza tym panie w tym wieku są na ogół pewniejsze siebie niż będąc bardzo młodą dziewczyną. Kobiety dojrzale ma większy dystans do swojego ciała i mniejsze kompleksy.

Z kolei mężczyźni w wieku 40 lat pod względem libido są bardziej dopasowani są do nierozbudzonych jeszcze seksualnie 20-latek. Nie mówiąc o tym, że są po prostu dla nich atrakcyjniejsze. U panów z czasem spada poziom testosteronu, a to skutkuje malejącym apetytem na seks. Wiele par przeżywa kryzys związany z wiekiem. Przyczyny są bardzo różne. Jednym z ważniejszych jest niedopasowanie seksualne, nad którym para nie popracowała wystarczająco skutecznie..

To są bariery na poziomie biologicznym. Innymi problemami są różnice w odczuwaniu seksu, różnych oczekiwaniach czy temperamentach. Kobiety często mówią ”seks to nie wyścigi” a tymczasem panowie lubią szybko, mocno, prosto do celu. Najprostszym rozwiązaniem jest oczywiście kompromis. Delikatne pieszczoty, długa gra wstępna a potem ostry seks ze wspaniałym orgazmem w finale. To dla pań. Dla panów z kolei „szybki numerek”. Oczywiście to tylko teoretyczny podział, wszak panie od czasu do czasu lubią szybkie ostre numerki.

No i oczywiście sprawa podstawowa to miejsca erogenne oraz sposoby ich stymulacji. Kobiece ciało to jednak wielka strefa erogenna, a panowie odczuwają największą rozkosz w 90% na genitaliach. Panie lubią delikatne długie pieszczoty, przytulania, czułe słówka, dużo pocałunków, a panowie zdecydowaną stymulacje genitaliów i szybki ostry stosunek.

Jak to wszystko w takim razie pogodzić? Jak się zachować by obie strony były zadowolone? Sposób jest dość oczywisty. Odrobina wyczucia, wiedzy i ……wprawy. Tak wprawy. Wszak powtarzanie czyni mistrza. Mam tu na myśli twórczą wprawę a nie rutyniarstwo. To zasadnicza różnica.

A ty jak sobie radzisz ze swoimi barierami podczas seksu? Napisz w komentarzu, co robisz by osiągnąć harmonie podczas sypialnianych igraszek.

{ 2 comments }

Co Mnie Opętało ?

Pożądanie 1

Pożądanie słowo, które na ogół w pierwszej kolejności kojarzy się z seksem. Jednak dotyczy ono nie tylko sfery seksualnej człowieka, lecz także innych silnych pragnień jak pożądanie jakiegoś przedmiotu np. domu, samochodu, pieniędzy itd., czy jakiś stanów jak snu, spokoju. Pożądanie to przecież silna emocja. W sferze seksualnej zdarza się dość często, choć z różnych natężeniem. Nieraz pewnie miałeś tak, że zobaczyłeś jakąś atrakcyjną dziewczynę: ta twarz, figura i uśmiech zachowanie i nagle coś zapłonęło tak silnie, ze poczułeś bardzo silne pożądanie. Być może zdarzyło się Ci tak, że potem nie mogłeś przez dłuższy czas o niczym innym myśleć jak o seksie z nią, nie mogłeś się skupić, nie mogłeś spać itd.

 

Ale właściwie, dlaczego tak się dzieje, że pragniesz tak bardzo tej a nie innej kobiety? Tak na logikę to przecież poznałeś wcześniej lub nawet znasz teraz ładniejsze, bardzo seksowne, bardziej inteligentne a ty pragnie tylko tej. Odpowiedź jest dość prosta i jednocześnie dość skomplikowana.

Jak powiedziałem wcześniej pożądanie to emocja, a u zdecydowanej większości ludzi ta część emocjonalna mózgu rządzi bardziej niż ta rozumowa. To bezsporny fakt. Naukowcy od pewnego czasu wiedzą też, że za stany zauroczenia czy pożądania niemal na pewno decyduje nasz ….nos. Tak nos. Mam tu na myśli tzw. feromony, czyli pewne lotne substancje zapachowe.

Są one wszechobecne w przyrodzie. Feromony to substancje chemiczne, które są naturalnie produkowane przez ludzi, zwierzęta i rośliny. Związki te służą przede wszystkim do komunikowania się oraz przyciągania osobników płci przeciwnej. W chwili obecnej trudno jednoznacznie wskazać odpowiedź na pytanie, czym są, gdyż w rzeczywistości stanowią one mieszaninę różnych substancji, często z jednym dominującym składnikiem. Zdecydowanie rzadziej stanowią natomiast pojedyncze związki chemiczne.

 

Naukowcy ciągle się spierają, jaki naprawdę mają wpływ na ludzi. Istniej już sporo firm, które rzekomo oferują jedyne genialne feromony, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pozwalają uwieść każdą kobietę. Niestety ( a może na szczęście?) Nie ma jeszcze takich feromonów, które by działy na każdą kobietę. A dlaczego na szczęście? Cóż każdy kij ma dwa końce. Nie wiem czy marzysz o tym by cię uwiodła np. kobieta o wadze 120 kg, szczerbata i niezbyt inteligentna? Pewnie takie magiczne feromony by spowodowały byś ją postrzegał inaczej. Tylko na jak długo?

Oczywiście wpływ feromonów na pożądanie nie jest jedynym  (nie wiadomo czy tak naprawdę ważnym czynnikiem) czy kogoś się pożąda czy nie. Nie mniejsze znaczenie mają inne zmysły jak np.wzrok czy słuch. Wiadomo nie od dziś, że u panów decydującym zmysłem jest wzrok a u pań słuch i dotyk. Dlatego też pragnienie odbycia stosunku płciowego występuje najczęściej pod wpływem bodźców wzrokowych (w przypadku mężczyzn), bądź też słuchowych (kobiety). Naturalnie nie jest to bezwzględną regułą. U kobiet też bardzo istotny jest dotyk Wszak skóra kobieca jest cieńsza i system nerwowy zdecydowanie bardziej czuły niż u mężczyzn. Istnieje wielka różnorodność i ilość impulsów, czy też sytuacji mogących wywołać pożądanie. Jakie są oznaki pożądania? U mężczyzn objawia się ono wzwodem prącia i obfitym ślinieniem, u kobiet jest to wzwód łechtaczki, sutków, wilgoć w ustach, a także w pochwie.

Tak naprawdę mamy je w genach. Jest to reakcja instynktowna. Jest jednym z istotnych elementów prokreacji. Pomimo, że pożądanie jest emocją instynktowną to jednak nie występuje zawsze i jest dość wybiórczo

Niektóre aspekty atrakcyjności są uwarunkowane kulturowo, lub przez inne czynniki. Olbrzymia część rządzących nią  mechanizmów jest zainstalowana w nas niedokładnie, z błędami. Mechanizmy te służą przede wszystkim replikacji genów, by zapewnić im przetrwanie. Chodzi o to żeby osiągnąć możliwie najwyższy poziom krzyżówek genetycznych, a tym samym – zapewnić maksymalną liczbę kombinacji niemal doskonałych. Mężczyźni i kobiety osiągają ten cel w różny sposób, według odmiennych strategii reprodukcyjnych.

 

Jednak to cześć prawdy o pożądaniu. Pomyślmy. Jeśli jedynym powodem pożądania byłby seks, mężczyźni i kobiety odczuwaliby ochotę kopulowania  w każdych warunkach i z kim popadnie. A wiemy z doświadczenia ,ze tak bynajmniej nie jest. Otyła sąsiadka ze zmarszczkami, która dawno temu przekroczyła próg menopauzy, wprowadzała by mężczyznę w takie samo odurzenie, jak mijana codziennie dwudziestolatka, która stałą się ostatnio bohaterką fantazji.

Jeśli zaś jedynym celem pożądania jest maksymalna prokreacja. Oznacza to ,że maksymalnie korzystna pod względem najlepszych genów. Starsza sąsiadka podnieca mężczyznę znacznie mniej niż młodsza znajoma z ulicy, ponieważ podświadomość wie, że nie jest ona już tak płodna jak młodsza kobieta. Podobna sytuacja dzieje się w przypadku tych wszystkich „trochę brzydszych ” lub ” nie tak fajnych ” kobiet. Coś w mężczyźnie interpretuje te ich cechy i jako mnie pożądane do celów prokreacji i macierzyństwa, a nawet jako szkodliwe czy niebezpieczne.

Pożądanie ma sprawić byśmy prokreowali z kobietami zdrowymi i płodnymi, co wydaje się współgrać z ukrytym planem genów, którym zależy przede wszystkim na osiągnięciu maksymalnej liczby dobrych kombinacji. Tak jest u mężczyzn. A jak to jest u kobiet ?

Pożądanie u kobiet przebiega inaczej. W przeciwnym wypadku, czy nie chciały by iść do łóżka z każdym pierwszym lepszym mężczyzną, byleby był zdrowy i płodny?  I czy nie wybierały by zawsze tych wyglądających najmłodziej, w pełni fizycznej formy. Gdyby celem kobiecego pożądania była wyłącznie prokreacja, każdy młody i zdrowy facet byłby oblegany przez najpiękniejsze kobiety, a przecież wcale tak nie jest. Nasuwa się wniosek że mechanizm pożądania u kobiet nie jest nastawiony tak jak u mężczyzn na zapłodnienie maksymalnej ilości kobiet.

Być może kogoś to zgorszy co teraz napisze, ale według badań naukowych taka jest obiektywna prawda. Rozwiązłość jest korzystna dla genów męskich, ponieważ zapewnia częste replikacje i niskie koszty. Co mają do stracenia podczas stosunku seksualnego kobiety? W przeszłości jeśli kobieta kopulowała z mężczyzną, to ona stawiała na szali o wiele więcej niż on. Zajście w ciąże to była poważna inwestycja: zużycie czasu i energii, a nie jednokrotnie zagrożenie zdrowia lub życia. Nawet jeśli ciąża przebiegała bez komplikacji, kobietę czekał rok niezdolności do funkcjonowania. Innymi słowy, zawsze gdy kobieta kopulowała z mężczyzną, w najlepszym wypadku narażała się na poważne ryzyko utraty tego, co może najcenniejsze: młodości, kondycji fizycznej i płodności.

Interesy kobiet i mężczyzn różnią się z punktu widzenia genów. Geny mężczyzny stawiają na ilość, podczas gdy kobiety – na jakość partnerów seksualnych . W momencie zrozumienia tego faktu, nietrudno sobie wyobrazić jaka sytuacja była by najlepsza dla mężczyzny, jakie ma najczęściej fantazje. Bez wątpienia optymalny byłby harem co jest jednym z najczęściej wymienianych elementów w fantazjach mężczyzn. Natomiast czego dotyczą fantazje kobiety, a mianowicie skoro kobiety stawiają na jakość, częstym elementem przewijającym się przez kulturę są bajki o kopciuszku w której to Kopciuszek  trafia na księcia, co nie wątpliwie jest wyznacznikiem jakości, książę jako ktoś wyjątkowy, silny, potężny. Więc tak naprawdę nasze pożądanie w olbrzymiej mierze zależy od naszego spadku genetycznego choć możemy sobie nie zdawać z tego sprawy.

 

A Ty co myślisz o pożądaniu ? Zdarzyło Ci się kiedyś ? Co czułeś ? Napisz w komentarzu co sądzisz o pożądaniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

{ 1 comment }

Kochanek

Na początek nieco podchwytliwe pytanie na inteligencje: Co jest podstawową cechą dobrego kochanka? Jakieś pomysły? Może to ładne seksowne ciało albo umiejętność całowania, pewność siebie czy uwodzicielskie spojrzenie, a może dobór właściwych pozycji?

Odpowiedź jest dość prosta. Podstawową cechą dobrego kochanka jest umiejętność zaspokojenia emocjonalnych potrzeb partnerki. Jak wiadomo, kobiety mają specyficzną bardzo wrażliwą psychikę i dlatego odpowiednie emocje, które potrafi w nich wzbudzić dobry kochanek są najbardziej w cenie. Oczywiście, aby je wywołać warto znać szereg niezawodnych technik i stale ich repertuar poszerzać. Taki szeroki wachlarz przeróżnych technik i sposobów zapobiegają znudzeniu i monotonii współżycia.

Dobry kochanek potrafi być równie czuły, jak pożądający. Wie jak bardzo istotna (ba wręcz niezbędna) jest właściwa gra wstępna. Warto abyś wiedział, że różnorodne pieszczoty, dotknięcia i pocałunki podczas wstępnej gry miłosnej, które dla was mężczyzn służą głównie do pobudzenia seksualnego partnerki, dają większości kobiet równie wiele przyjemności, co sam stosunek.

Mistrz ars amandi wie, że różne gesty, dotyk, pieszczoty nie powinny być tylko zaproszeniem do łóżka, ale co bardzo ważne sposobem okazywania uczuć. Tuląc i całując partnerkę pokazujesz, że Ci na niej zależy. Pozwól, by podczas gry miłosnej zmienił się poziom napięcia seksualnego. Nie bój się odprężyć, rozmawiaj z partnerką.

Zawsze pamiętaj, że pieszczoty po stosunku są równie istotne, jak przed nim. I nie chodzi tu wcale o nic bardzo wyszukanego. Wystarczy przytulić, powiedzieć kilka czułych słów. I zapamiętaj na zawsze, że nigdy się natychmiast nie odwracaj się plecami i nie zasypiaj ani nie wyskakuj z łóżka, by się ubrać.

Poza umiejętnościami czysto łóżkowymi dobry mężczyzna i dobry kochanek to:

 • Człowiek o silnym charakterze, okazujący szacunek.
 • Uczuciowy, serdeczny, miły i delikatny.
 • Mający podobne zainteresowania, dobry kontakt psychiczny, przyjacielski, wyposażony w zespół cech partnerskich.
 • Bez nałogów.
 • Uczciwy, solidarny, tolerancyjny, szczery.
 • Przystojny, z poczuciem humoru.
 • Inteligentny lub przynajmniej takie robiący wrażenie.
 • Opanowany, niekonfliktowy, ale jednocześnie asertywny, czarujący w stosunkach międzyludzkich.
 • Okazujący uznanie, podziw wszystkim kochanką;)
 • Bez „złych humorów”, pogodny.

Tak wiem. To nieco idealistyczne. Warto jednak do tego dążyć i takim się stawać lub przynajmniej sprawiać takie wrażenie

Zapamiętaj! Nigdy nie traktuj nowej formy pieszczot czy pozycji jak wyzwania – sprawdzianu Twoich możliwości. Sex to nie sport czy wyścigi. Po prostu załóż, że jest to potencjalne źródło przyjemności. Podstawą jest działanie z wyczuciem. Pomimo, że warto eksperymentować i próbować nowych rzeczy to niekoniecznie wszystko, co nowe, wcale nie musi być dobre. Bądź koniecznie sobą. To wcale nie banał. Jeżeli coś Cię nie pociąga, nie rób tego. Jeśli spróbujesz i poczujesz, że to Ci nie z jakichkolwiek powodów nie pasuje, nie powtarzaj tego więcej.

Może Cię zaskoczę, ale na ogół kobiety potrafią zrozumieć okazjonalne niepowodzenia i to, że czasem Twoja sprawność seksualna zawiedzie wbrew pozorom to może być czasami atut. Taka sytuacja niekiedy może sprawić, że w oczach partnerki będziesz bardziej ludzki, jeszcze jej bliższy.

Jeśli spodziewałaś się podam Ci zestaw pozycji seksualnych i sposoby całowania dobre dla każdej kobiety to być może Cię rozczaruje. Nie ma takich. Kobieta zmienną jest i to jest prawda. Poza tym kobiety różnią się bardzo od siebie i każda lubi, co innego w seksie.

Zastosują się, więc do rad zawartych w artykule i koniecznie pamiętaj o frakcjonowaniu czyli zmienności w pieszczotach i stosunku. Nawet najbardziej ulubiona pozycja czy pieszczoty się jej znudzą. A jak doprowadzisz do znudzenia to klapa, przepadłeś. One po prostu kochają ten dreszczyk emocji w łóżku, kiedy nie wiedzą, co się zaraz stanie. Bądź, więc kreatywny.

 

{ 1 comment }

Rozebrana, czy nie całkiem ubrana.

Thai Go Go Girls

Słyszę ostatnio taką dyskusję dwóch Pań w restauracji.

Dla mnie jako faceta sprawa jest oczywista; nie w pełni ubrana.

Jak kobieta jest całkiem naga, nie ma już zupełnie nic do ukrycia, to jej atrakcyjność nie jest tak wysoka, jakby miała chociażby pasek wokół bioder.
[click to continue…]

{ 2 comments }