Rozpalenie, widziane oczami kobiety. Czyli czego pragną kobiety :)

Ten teks poniżej nie jest mój. Znalazłem go w kilku miejscach w internecie, poczynając od Kafeterii. Tekst ten ma kilka fajnych punktów, więc jako inspirację, zamieszczam go poniżej.
Gdyby znalazł się autor, poproszę o kontakt, albo o namiary, to umieszczę prawne źródło wiadomości.

1. Zaskocz mnie śniadaniem do łóżka. Tylko pamiętaj, miodem masz posmarować moje ciało, a nie bułkę.

2. W sklepie, przy kasie, szepnij mi do ucha, że zaraz zerwiesz ze mnie majtki, bo już nie możesz wytrzymać. Na poparcie swoich słów bodź mnie dyskretnie w pośladki swoim twardzielem. Na pewno zapomnę o reszcie.

3. Witając się ze mną lub żegnając w obecności osób postronnych, błyskawicznie wepchnij mi między wargi czubek języka. Nie odgryzę…

4. W towarzystwie, na przyjęciu, w kinie, w Lublinie dyskretnie chwytaj mnie za pośladki, sięgaj pod spódnicę, niby przypadkiem dotykaj moich piersi.

5. Chwyć mnie mocno w talii i całuj po czole, karku i rękach – nie będę szukać oparcia.

6. Gdy czytam lub siedzę przed komputerem, podejdź do mnie z tyłu, chwyć pełnymi dłońmi za piersi i całuj po karku.

7. Zaatakuj, gdy kończę robić makijaż przed wyjściem na przyjęcie, jest to wyjątkowo korzystna chwila, gdyż – przekonana o swoim pięknym wyglądzie (pracowałam nad nim w końcu przez ostatnie dwie godziny!) – jestem pewna siebie i otwarta na najwymyślniejsze igraszki.

8. Podczas gry wstępnej masuj palcami szczególnie okolicę mojego pępka. Ośliń ją, liż, lekko ssij, kąsaj wargami i zębami – to niedoceniany hot spot kobiety. Zmień to…

9. Jeżeli mieszkam sama, przyjedź w środku nocy, wyrwij ze snu gwałtownym dzwonkiem i już w przedpokoju zrywaj ze mnie i siebie ubrania. Wpuszczę na pewno…

10. Kochaj mnie na podłodze, na dywanie, nawet na kamiennej posadzce w łazience jest przyjemnie. Zapomnę, że nie jestem ścierką…

11. Podczas kochania przewiąż mi oczy jedwabnym szalikiem albo połóż ręcznik czy rąbek kołdry na moją twarz. Nigdy gazetę!…

12. Zwiąż mnie na X, czyli tak, abym nie mogła złożyć nóg ani rąk – bezsilność zwolni mnie z atawistycznego obowiązku obrony przed samcem i całkowicie oddam się rozkoszy.

13. Przy kochaniu nie zdejmuj mi majteczek, tylko je odsuń. To samo zrób z biustonoszem, wyłuskując delikatnie z niego piersi.

14. Przygotuj ciepłą kąpiel z aromatycznymi olejkami, myj moje ciało, uważnie omijając erogenne strefy. Potem wytrzyj, wyfroteruj i natrzyj pachnącym mleczkiem. Tak rozpieszczona, będę domagać się więcej.

15. Chuchaj i całuj wnętrze dłoni, po jej grzbiecie delikatnie przesuwaj kciukiem.

16. Włóż język między mój środkowy i serdeczny palec, patrząc mi przy tym wymownie w oczy.

17. Ssij i lekko gryź każdy palec stopy, mocniej ugryź piętę. Jeżeli włożysz palce ręki między palce moich stóp, poczuję się tak, jakbyś szeroko rozłożył mi nogi. A o ile mniej wysiłku!

18. Przesuwaj ustami po wewnętrznej stronie nóg, od kostki aż do ud, centymetr po centymetrze, jakbyś wdrapywał się po drabinie, mój ty ogniomistrzu!

19. Całuj wzdłuż pachwin, masuj, dmuchaj, ale nie dotykaj waginy. Na pewno dostanę gorączki z niecierpliwości. No, dotknijże wreszcie!…

20. Połóż płasko dłoń między moimi piersiami i przesuwaj w górę i w dół, w górę
i w dół, w…

21. Całuj wokół piersi, spiralnie zbliżając się do brodawek.

22. Masuj piersi całą dłonią, jakbyś wałkował ciasto na kluski. Wybaczę, że nie masz pojęcia, jak to się robi.

23. Zmieniaj siłę ucisku piersi – mocniej, delikatniej… Wszystkie kobiety lubią czuć się lekko uciskane.

24. Delikatnie masuj brodawki, weż je w dwa palce i przekręcaj. Im bliżej orgazmu, tym mocniejsza może być pieszczota.

25. Brodawki lubią być ssane, lizane, delikatnie gryzione i potrącane językiem.

26. Całuj między piersiami (moimi!), przyciskając je obie do policzków.

27. Weź piersi w ręce tak jak się bierze kubki z lodem i liż brodawki całą powierzchnią języka.

28. Połóż moją głowę na kolanach i głaszcz po twarzy; nie wymagaj niczego, to ma być pieszczota dla pieszczoty – otworzę się dla ciebie jak róża dla promieni słonecznych.

29. Palcami czesz moje włosy, masuj mi opuszkami palców skórę głowy, a poczuję ciepło i potrzebę mechanicznych bodźców w kroczu.

30. Składaj ciepłe pocałunki na mojej szyi, ale nie za lekkie, bo zacznę chichotać (może nawet dość głupio).

31. Pieść wargi sromowe i łechtaczkę bez najmniejszego ucisku, skup się tylko na kontakcie opuszków twoich palców z powierzchnią mojej skóry
(no, skup się!).

32. Daj mi do ręki CKM lub włącz TV i zacznij delikatnie bawić się moją waginą – takie pieszczoty „od niechcenia” potrafią doprowadzić do szału; zalecane są szczególnie dla kobiet nie potrafiących zrelaksować się w czasie seksu.

33. Miejsca pod moimi pośladkami, z tyłu kolana i w zagięciu łokcia polej jogurtem i tak przyrządzone – liż.

34. Całując, obejmij wargami moje usta i lekko ssij, językiem drażnij kącik moich ust.

35. Stymuluj koniuszkiem języka mocno i rytmicznie miejsce zaraz za moimi zębami, na podniebieniu; stąd pójdą fale ciepła bezpośrednio do łechtaczki.

36. Jej wysokość łechtaczkę traktuj jak skrzydełko motylka – tylko tak delikatnie wolno ją pieścić.

37. Językiem lub opuszkami palców przeciągaj wokół łechtaczki, między wargami sromowymi większymi i mniejszymi.

38. Weź łechtaczkę razem z kapturkiem i wszystkimi chroniącymi ją fałdkami w zęby i delikatnie gryź wokoło.

39. Chwyć łechtaczkę razem z jej jaskinią między palec środkowy i wskazujący, i poruszaj kolistym ruchem całą skórę wzgórka łonowego.

40. Rozłóż obie wargi sromowe i zataczaj opuszkiem palca kręgi po ich wewnętrznej stronie, nie zapominając co chwilę zwilżać palec.

41. Wargi sromowe lubią być nie tylko rozkładane, ale również zaciskane, masowane, naciągane, delikatnie gryzione. Lubią facetów z inwencją.

42. Językiem lub palcem masuj miejsce wokół cewki moczowej – fal sejsmicznych rozchodzących się po moim ciele nie obejmie skala Richtera.

43. Połóż na wzgórku łonowym kostkę lodu; po 30 sekundach topniejący lód doprowadzi łechtaczkę do wrzenia.

44. Weź w usta łechtaczkę i wargi sromowe, i ssij, ssij, ssij…

45. Pieszcząc łono ustami naciągnij skórę waginy do góry w kierunku wzgórka łonowego – to wzmaga podniecenie.

46. Palce wskazujące obu rąk (przy większym podnieceniu wskazujące i środkowe) wsuń do szparki, po czym delikatnie rozciągaj wejście. Uważaj aby nie sprawić mi bólu.

47. W czasie mojego orgazmu gładź palcami ścianki pochwy i pieść ustami łechtaczkę. Przedłużysz rozkosz w nieskończoność (uważaj, bo mogę
ci podrapać plecy).

48. Masuj, pieść, całuj, ssij i gryź moje krocze między wejściem do pochwy a anusem.

49. Sfilmuj nasze sceny miłosne, prywatny pornos będzie niezawodnym afrodyzjakiem dla obojga. Taśma zostanie u mnie – czując się bezpiecznie, zawsze chętnie zagram w następnym twoim filmie.

50. Złóż hołd punktowi G – nie bez powodu jest taki sławny. Znajdziesz go na przedniej ściance waginy, zaraz za kością łonową; wyczujesz go jako wzniesienie wielkości groszka na gładkiej tkance. Głaszcz delikatnie.

51. Pomasuj też Anterior Fornix Erotic Zone, czyli punkt A. Szukaj nie w słowniku, tylko za punktem G – znajdziesz tam gładką, wrażliwą na dotyk powierzchnię.

52. Złap mnie za włosy na potylicy i lekko ciągnij, prowokując jednocześnie do sprośnych rozmówek. Może się okazać, że zawsze o tym marzyłam.

53. Zaprezentuj na moim ciele, jak uwodziłeś inne kobiety – możesz zmyślać.

54. Daj klapsa; dla wielu „niegrzecznych dziewczynek” jest to niesłychana podnieta, by jeszcze bardziej nabroić.

55. Onanizuj się na moich oczach; po kilku chwilach zrobię ci to sama.

56. Przeciągnij kilka razy palcem przez rowek między moimi pośladkami – szczególnie podniecająco podziała na mnie palec zwilżony aromatycznym olejkiem (ale, na Boga, nie silnikowym!).

57. Wyreżyseruj pozycję 6/9, ale w ubraniu (niekoniecznie roboczym).

58. Kochaj mnie w niezwykłych, niebezpiecznych miejscach. Na krześle elektrycznym raczej się nie da, ale może… w parku, w pociągu, w windzie…

59. Przypomnij mi emocje pierwszych dotknięć; całuj i pieść mnie w samochodzie na parkingu albo w kinie.

60. Zatańcz ze mną tango w ogrodzie.

61. Zajrzyj mi głęboko w oczy, powiedz, jak bardzo mnie pożądasz, po czym zacznij mnie rozbierać, nie zwracając uwagi na protesty.

62. Kucnij, załóż sobie moją nogę na ramię i rozpieszczaj mnie ustami.

63. Przed wtargnięciem do środka zatrzymaj się na progu; główką wykonuj takie ruchy, jakbyś się wahał, czy wejść. To wzmaga podniecenie.

64. Pocieraj trzonem członka o wnętrze waginy.

65. Połóż dłoń na wzgórku łonowym, palcami w kierunku krocza, tak by palec środkowy przykrył łechtaczkę. Niech palce serdeczny i wskazujący zajmą pozycję po jej prawej i lewej stronie, a kciuk i mały usiłują zaciskać wargi sromowe większe. Jeśli cała dłoń wykonywać będzie przy tym ruchy faliste – wkrótce sama zacznę falować.

66. Downspeding! W przeciwieństwie
67. W pozycji „po bożemu” wprowadź członka głęboko i nie ruszaj się. Pod twym ciężarem, marząc odrobinę o umięśnionym murarzu z przeciwka, mikroruchami bioder sama wywołam trzęsienie ziemi.

68. Krótko przed moim orgazmem włóż mi palec do anusa.

69. Wypróbuj metodę: siedem powolnych, delikatnych pchnięć i jedno mocniejsze, sześć powolnych i dwa mocniejsze i tak dalej. Tylko nie pomyl się w liczeniu…

70. Nie wyciągaj całego penisa przy ruchach frykcyjnych, lecz dopychaj coraz głębiej – swoją kością łonową stymulujesz moją łechtaczkę.

71. Jeżeli nie posiadasz zbyt grubego członka, to skorzystaj z mojego alternatywnego końca – został wymyślony ku uciesze olbrzymów mniejszego formatu.

72. Złap mnie za nadgarstki i przyduś ręce do poduszki nad moją głową; będziesz mocnym, władczym samcem, nawet jeśli jesteś wagi piórkowej.

73. Kochaj mnie na zmianę członkiem, palcami i językiem.

74. Wibratory & Co. są OK, ale mnie bardziej podniecają przedmioty codziennego użytku, takie jak świece, butelka po wypitym szampanie, ogórek – zdecydowanie bardziej nieprzyzwoite w tej roli.

75. Przypasaj sobie sztucznego członka i – wypełniając obie dziurki naraz – podaruj mi seks stulecia.

76. Jeżeli wystarczy piersi, każ mi zrobić dodatkową szparkę prze dociskanie ich do siebie; kochając w ten sposób, dajesz najwiarygodniejsze świadectwo tego, że mój biust cię podnieca. Tym mnie uszczęśliwisz.

77. Tryskaj na brzuch, względnie piersi i rozprowadzaj spermę dłonią na mojej skórze. Uwaga – niektóre kobiety nie znoszą tryskania na twarz.

78. Zażądaj seksu na pustej klatce schodowej; każ mi się schylić, podnieś spódnicę, weź mnie od tyłu.

79. Podczas kolacji w eleganckiej restauracji dyskretnie zdejmij mi, mimo protestów, majtki – zobaczysz, że moje oczy będą biły blaskiem silniejszym niż świece.

80. Pieść nagie ciało sznurem pereł; muskaj powierzchnię skóry, owijaj wokół piersi, pozwól kuleczkom wpaść w zagłębienia mojego ciała.

81. Spraw mi masaż, używając pachnących olejków.

82. Czytaj głośno urywki z literatury erotycznej i dokładnie naśladuj poczynania bohaterów.

83. Ogól mi wzgórek łonowy.

84. W czasie menstruacji zażądaj po kąpieli, abym ci pozwoliła wsunąć tamponik – po wstępnym szoku bardzo mnie to podnieci.

85. Rozrzuć płatki róż na łóżku i kochaj mnie, kochaj, kochaj…

86. Sięgnij mi do dekoltu, gdy nad umywalką piorę ci koszulę (potem napraw wreszcie pralkę!).

87. Pocałuj mnie nagle w pełnej saunie lub na przyjęciu.

88. Czy wiesz, jak pięknie kołyszą polskie pociągi? Poszukaj pustego przedziału i posadź mnie sobie na kolana, nabijając na członka.

89. Podczas przyjęcia w ogrodzie zaciągnij mnie w krzaki lub za pień drzewa i kochaj ustami.

90. Baw się włosami wzgórka łonowego; szczególnie cenię sobie czesanie.

91. Weź do ust całą moją pierś, ile tylko zmieścisz.

92. W Tucholskich Borach, w modrych falach Dunaju czy w zaspach śnieżnych wpychaj mi palce do pochwy – ile zmieścisz i jak się da głęboko. Świeże powietrze, niebo nad głową i wypełniona pochwa to dla kobiety raj na Ziemi.

93. Wracając wieczorem do domu przyciśnij mnie gdzieś do muru i całuj namiętnie, jakbyśmy mieli po 16 lat.

94. W czasie gry wstępnej daj mi swą rękę – będę się nią masturbować. To samo zrobię chętnie podczas podróży autostradą. Uważaj tylko na patrole!

95. Gdy leżę na brzuchu, połóż się na wznak między moimi udami, unieś lekko moje biodra, po czym wsuń swoją twarz pod moją pupę.

96. Rano zatrzymaj mnie, już w drzwiach, na 3 minuty i podliż się królowej łechtaczce, nie wywołując orgazmu – wieczorem wrócę do domu na skrzydłach.

97. Kochając – mocno rozciągaj moje pośladki.

98. Usiądź na moich piersiach, gdy leżę na wznak i podłóż mi poduszkę pod głowę – twój penis znajdzie się na wprost moich ust.

99. Wciągnij mnie w ubraniu pod ciepły prysznic, rozbierz, pieść i kochaj oralnie.

100. Pokrop mnie musem truskawkowym od góry do dołu, po czym wędruj językiem truskawkowym szlakiem.

101. Poproś, żebym włożyła ci na członka prezerwatywę. Moja nieporadność
ciebie rozczuli, a mnie podnieci.

 

Drogie Panie, tego bloga czyta sporo Panów. Jeśli chcesz coś dodać do tej listy, zostaw w komentarzy pod spodem. Sprawisz w ten sposób przyjemność innym kobietom, a możliwe, że i sobie samej.

 

FaceBook

{ 3 comments }

ekscytujacy seks

Z badań wynika, że najbardziej ekscytujący seks mają w Meksyku i Nigerii. Co to znaczy ekscytujący? Dający partnerom jak najwięcej pozytywnych wrażeń i emocji.

Najgorzej pod tym względem wypadają Japończycy.

Nie mniej ciekawe jest to, jak słabo wypadają Francuzi. Pryska tu mit Francuzów, jako doskonałych kochanków. Najwyraźniej seks albo ich nudzi, albo po prostu im się przejadł.

Polska wygląda w tym zestawieniu bez fajerwerków, po prostu średnio.

Kiedy robiono głębsze badania, okazało się, że w krajach, gdzie seks daje najwięcej satysfakcji, kochankowie mają do siebie największy szacunek.

Ja bym dodał do tego jeszcze wysoką temperaturę i ostre przyprawy, jak w Meksyku czy Indiach i mamy już mieszankę wybuchową.

Jaki z tego wniosek dla nas? Jedz ostre przyprawy :) Niezupełnie to, ale im bardziej lubisz i szanujesz swoją partnerkę, a ona Ciebie, tym powinniście mieć lepsze wrażenia z seksu.

Czyli nikt nie odkrył ameryki, na nowo, ale jak widać, coś w tym jest.

 

FaceBook

{ 2 comments }

W Empiku jest od roku, ale dziś zobaczyłem ją naocznie :)

101 pozycji

FaceBook

{ 3 comments }

Motywacja

15.07.2014Ciekawostki

To nagranie z ubiegło tygodniowej konferencji, gdzie mówiłem co robić, żeby się chciało. Możesz to nagranie posłuchać też pod tym linkiem (można je stąd ściągnąć, albo zatrzymywać)  

2 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Dlaczego warto spać nago.

14.07.2014Ciekawostki

1. Wygoda. Wyskakujesz z ubrań, wskakujesz pod prysznic i hop do łóżka. Nie potrzebujesz kupować pidżamy, prać, prasować. Życie staje się prostsze. 2. Kiedy spisz nago, lepiej czujesz się ze swoim własnym ciałem. Niedawno czytałem statystyki, z których wynika, że większość Japończyków nie lubi swojego ciała, dlatego mało który wchodzi w związek i jeśli już […]

3 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Gdzie jest punkt G i co z nim robić.

02.07.2014Ciekawostki

Jakiś czas temu popełniłem to video, cały czas jest aktualne

3 comments Kliknij po ciąg dalszy →

O dwulicowości, czyli jak władze robią nam krzywdę.

13.06.2014Ciekawostki

Wróciłem z podróży do Indii i szczególnie tam zwróciłem uwagę na dwulicowość. Nie ludzi a władzy. Akurat ludzie są mocno zaskakująco szczęśliwi, biorąc pod uwagę, bród, smród i ubóstwo w jakim żyją. W Polsce nie oglądam telewizji, bo nie mam telewizora W Indiach z ciekawości włączyłem TV i doznałem lekkiego szoku. Każdy film przechodzi przez […]

12 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Sposób na zdrowie i długie życie – seks.

23.05.2014Ciekawostki

O licznych zaletach seksu wiedzą prawie wszyscy. Daje niesamowite przeżycia, rozkosz, poczucie bliskości, wręcz zespolenia itd. Są to elementarne korzyści z seksu na poziomie emocjonalnym i fizycznym. Ma on jednak szereg niezaprzeczalnych zalet typowo zdrowotnych. Według licznych badań naukowych przeprowadzonych na całym świecie seks wpływa m.in. zbawienie na nasze serce i układ krwionośny. Oto kilka […]

1 comment Kliknij po ciąg dalszy →

10 sposobów, aby miała z tobą lepszy seks

09.05.2014Ciekawostki

Ostatnio pisałem jak mężczyźni mogą mieć lepszy seks. Dziś o tym co zrobić, żeby twoja partnerka miała mocne przeżycia. O ile u mężczyzn doprowadzenie do orgazmu jest sprawą prostą, o tyle u kobiet jest dokładnie odwrotnie, w sporej części przypadków. Nie podam Ci wszystkich sposobów, bo o tym robimy 2 dni szkolenia na żywo, gdzie […]

0 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Comiesięczne konferencje online z pytaniami.

30.04.2014Ciekawostki

Masz problem, pytanie? Odpowiadam na nie zawsze pierwszego dnia miesiąca http://www.gvolive.com/conference,55464655 login: Twoje imie/nick hasło: brak Kolejna konferencja jutro (1 maja)

1 comment Kliknij po ciąg dalszy →

Seks z szefową.

28.03.2014Techniki seksualne

Ponieważ nigdy nie pracowałem na etacie, to o takich atrakcjach słyszałem tylko od kolegów. W skrócie wyglądało to tak, że jeśli kolega chciał mieć nadal pracę, to musiał wypełniać dodatkowe obowiązki. U innego była to podstawa do premii i ciekawych wyjazdów. Za każdym razem inicjatywa była po stronie szefowej. Czytałem dziś w jednej gazecie artykuł […]

2 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Jak ludzie uszkadzają się podczas seksu, a nawet giną.

24.03.2014Ciekawostki

Złamanie penisa. Niestety penis nie jest niezniszczalny, co prawda nie ma kości, ale można go i tak złamać. Kiedy ona jest na górze, mocno się uniesie, tak że wyjdziesz z niej, ona tego w stanie w jakim jest nie zauważy, wtedy mocno zejdzie w dół. Jak Twój penis nie trafi, tam gdzie był przed chwilą, […]

4 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Jak poznać, że ona udaje orgazm.

19.03.2014Ciekawostki

Zdziwiłbyś się jak wiele kobiet udaje orgazm. Według Archiwum Sexual Behavior 80% kobiet udaje orgazm. Czyli jeśli miałeś kilka partnerek, to masz spore prawdopodobieństwo, że większość z nich udawało orgazm i tylko tak ci się wydawało, że go miała. Kobiety lubią, aby ich kochankowie sądzili że są najlepsi, dlatego udają orgazm. Jakie są ewidentne objawy […]

2 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Mili faceci vs Fantazje Seksualne vs Oziębłość

17.03.2014związki

Witaj :)  Tu ponownie Adept.   Zwykły facet byłby nieźle zaskoczony, gdyby porozmawiał ze swoją „tą jedyną”, „najukochańszą” i usłyszał by od niej o jej fantazjach. Bo dowiedziałby się, że fantazjowała o takich rzeczach, o których mu się nie śniło. A być może też robiła takie akcje, że wielu by się załamało ze  zgrozy. Dlatego […]

3 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Dlaczego kobiety ukrywają ilość partnerów? cz. II

12.03.2014Ciekawostki

Witaj, tu ponownie Adept Tak jak już mówiłem w artykule wcześniejszym – kobiety muszą to ukrywać. Bo jeśli jej słodki Maciek dowie się, że spała z 20-40 (a co jeśli więcej?) kolesiami, a on przeleciał 2-3 laski – to o czym sobie  pomyśli. Raczej już nie pomyśli „a to kurwa! a to szmata” bo w […]

4 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Dlaczego kobiety kłamią w kwestii ilości partnerów?

07.03.2014Techniki seksualne

Witaj, tu gościnnie Marcin „Adept” z tej strony   Kobiety często będą ukrywać przed tobą swoją przeszłość seksualną, zwłaszcza jeśli mógłbyś ocenić ich przeszłość jako nazbyt rozwiązła. Kobiety będą okłamywać potencjalnych partnerów, aby ich uspokoić i nie wywoływać niepotrzebnych napięć w związku.  Jeśli dostrzeże w Tobie Twoją niepewność seksualną, to nie powie Ci ilu naprawdę […]

1 comment Kliknij po ciąg dalszy →

Plotki i mity na temat seksu.

05.03.2014Techniki seksualne

Seks od dawna fascynuje wielu ludzi. Powstało na jego temat wiele, plotek i mitów. Jest też przedmiotem wielu bardzo poważnych badań naukowych. W tym artykule znajdziesz garść ciekawostek o seksie na poważnie i z przymrużeniem oka. Podczas seksu dla mężczyzn najważniejsze są doznania wzrokowe, a dla kobiety dotyk i emocje.  Sexsomnia termin aktywności seksualnej podczas […]

4 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Zapisy na Kurs Kontroli Wytrysku otwarte

01.03.2014Ciekawostki

Zapisy na 30 dniowy program, na kontrolę wytrysku otwarte. – O tym jak mieć orgazm, a nie mieć wytrysku. – Jak mieć więcej energii, dzięki spermie, której nie będziesz tracić. – Jak „robi się” cudowne dzieci – Jak podnieść sprawność swojego umysłu. To szkolenie ukończyło już z powodzeniem 3281 osób. Prowadzę je od 4 lat […]

0 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Jak raz na zawsze uniknąć kłótni.

19.02.2014Ciekawostki

Kilka dni temu były walentynki, czułości, całuski, serduszka i… przychodzi szara rzeczywistość. Rzeczywistość związków, czyli kłótnie. Jeśli lubisz się kłócić, to nie czytaj tej metody. Metoda ta załatwia raz na zawsze problemy kłótni. W momencie, kiedy „musisz” powiedzieć jej o zimnej zupie, bałaganie jaki zostawia, wkurzającej teściowej, milionie innych spraw, które doprowadzają cię do pasji, […]

4 comments Kliknij po ciąg dalszy →

37 najlepszych pozycji seksualnych

10.02.2014orgazm

pobierz na pul pit – 37 pozycji    

2 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Zapomniane kobiece strefy erogenne.

07.02.2014Ciekawostki

O oczywistych strefach erogennych wie prawie każdy. Są jednak takie, które czasami odkrywasz przypadkiem, a są takie o których nie wiesz ani Ty, ani Twoja kobieta.   Wzgórek łonowy Dokładnie włosy, albo to co po nich zostało, jeśli ona się goli. Jak ma fryzurę intymną, to delikatne pieszczoty wzgórka łonowego są dla wielu kobiet niezwykle […]

3 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Niedostępna

16.01.2014Techniki seksualne
0 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Czy twój samochód świadczy o tym, czy zdradzasz?

16.01.2014Ciekawostki

  Co roku przeprowadzane są badania na ten temat i w tamtym roku pojawiła się zmiana. Do tej pory na pierwszym miejscu byli właściciele BMW. Tymczasem 22% posiadaczy  Audi przyznaje, że zdradza partnera/partnerkę. Wliczone są tu też kobiety, które odpowiadały w sondażu… Na drugim miejscu właściciele BMW 14$.Na trzecim właściciele Mercedesów; 9%Volvo 7,5%VW 5,7% Hyundai […]

1 comment Kliknij po ciąg dalszy →

Dzień orgazmu.

21.12.2013Ciekawostki

Dziś wypada Światowy Dzień Orgazmu. Przy okazji takich świąt zastanawiam się, a co z resztą roku. Wg mnie takie święto świętuje się cały rok, a nie tylko dziś. Nie mniej, jeśli nie świętowałeś za dużo w tym roku, to czas do nadgonić. Dziś piątek, masz wolny weekend, może i nawet tydzień z okazji świąt. Jak […]

1 comment Kliknij po ciąg dalszy →

Co zrobić aby ona miała mocny orgazm.

20.11.2013Ciekawostki

Podam ci kilka sposobów, jeśli ich nie znasz, to sprawdź w praktyce. Możesz się oburzyć, jak to, ja mam dbać o jej orgazm, a co z moim. Spokojnie, jak ty zrobisz dobrze jej, to ona się odwdzięczy. Zarezerwuj sobie więcej czasu niż zwykle… Warto, abyś w przeciągu dnia wysłał do niej jednego, lub kilka smsów, […]

13 comments Kliknij po ciąg dalszy →

O czym mówił Tulipan na szkoleniu.

12.11.2013Ciekawostki

W ostatni weekend zaprosiłem Tulipana (Jerzego Kalibabkę) na moje szkolenie. Z mojej strony to było pierwsze i ostatnie szkolenie z uwodzenia. Żeby było maksymalnie atrakcyjne dla kursantów, musiałem uwieść najlepszego uwodziciela J Dlatego po długich staraniach ściągnąłem Kalibabkę, który pierwszy raz opowiadał na tego typu szkoleniu jak on to robił z kobietami.   Jeśli nie […]

2 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Poranna gimnastyka

11.11.2013Ciekawostki
1 comment Kliknij po ciąg dalszy →

Jak poznać dziewczynę do seksu.

02.11.2013Ciekawostki

  W przyszłym tygodniu 9-10 listopad zrobię jeden jedyny raz szkolenie o tym jak to się robi. Dwa dni to niestety mało i nie da się wszystkiego przekazać. Dlatego szkolenie na ten temat potrwa pół roku, od stycznia do końca czerwca. Będą to codzienne informacje, zadania do wykonania. Praca z rozwojem siebie, ze zmianą przekonań […]

5 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Co jest najważniejsze u kobiet?

31.10.2013Ciekawostki

  A ja myślałem, że pupa, tzn dusza

1 comment Kliknij po ciąg dalszy →

Konferencje o kobietach podsumowanie i jeszcze 3 nowe.

24.10.2013Ciekawostki

Przez ostatnie dwa tygodnie objechałem całą Polskę, gdzie na żywo opowiadałem co nieco o kobietach.Pozdrawiam uczestników konferencji w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Rzeszowie, Łodzi  i Warszawie. U góry fotka z Wrocławia, gdzie zaskoczył mnie widok rynku, a raczej tego, że jest tam klub Go Go Dziękuję wszystkim za udział w konferencjach Miałem okazje poznać […]

10 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Dziś Światowy Dzień Seksu Oralnego

23.10.2013Ciekawostki

    Możesz się śmiać, ale święto to święto. Więc świętuj Myślę, że powinieneś dziś z wzajemnością zadbać o swoją kobietę, a ona o ciebie. Jeszcze kilka lat temu seks oralny był tematem tabu i „tego” nie wolno było robić, bo to grzech, bo to nieczyste itd. itp. Skoro czytasz tego bloga, to chyba ciebie […]

6 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Konferencja na żywo w Twoim mieście.

06.10.2013Ciekawostki

W październiku będę w 9 miastach w całej Polsce. W każdym mieście będę robił około 2 godzinne konferencje na żywo. Zazwyczaj o 18:00 Wstęp jest darmowy. Tematyka: kobiety Jak poznawać, gdzie szukać, jak do nich mówić i w ogóle co z nimi robić. Zapisz się na listę, dostaniesz powiadomienie o miejscu konferencji. Gdańsk 8.10.2013  > […]

114 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Nie uwierzysz!!! Perkusja na kobiecych pośladkach. Video.

30.09.2013Ciekawostki

I jeszcze jedno nagranie:   Nie znam tego Pana, ale jego twórczość artystyczna bardzo mi przypadła do gustu. A tobie?

3 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Dlaczego warto spać nago.

11.09.2013Ciekawostki

Pewnie niektórym się to w głowie nie mieści, bo jak można spać nago. Ja uważam, że nie tylko można, ale i trzeba. Nie chodzi tu o oszczędności związane z zakupem pidżamy. Chodzi o czystą swobodę i uczucie nieskrępowania. Przez cały dzień jesteś zakuty w ubranie, niektórzy aż po krawat mocno zawiązany pod szyją. Skóra potrzebuje […]

7 comments Kliknij po ciąg dalszy →