Jakiś czas temu popełniłem to video, cały czas jest aktualne :)

FaceBook

{ 1 comment }

Indie

Wróciłem z podróży do Indii i szczególnie tam zwróciłem uwagę na dwulicowość. Nie ludzi a władzy.

Akurat ludzie są mocno zaskakująco szczęśliwi, biorąc pod uwagę, bród, smród i ubóstwo w jakim żyją.

W Polsce nie oglądam telewizji, bo nie mam telewizora :)

W Indiach z ciekawości włączyłem TV i doznałem lekkiego szoku.

Każdy film przechodzi przez cenzurę i to nie małą cenzurę, a taką, która totalnie zmienia znaczenie tego filmu.
Oglądałem „Kac Vegas”. Kiedy widziałem ten film pierwszy raz, zwijałem się ze śmiechu. W wersji, po której przejechała się cenzura, w ogóle nie wiedziałem o co w tym filmie chodzi.

Wycinali wszystkie przekleństwa, po prostu znikały. Ok to potrafię zrozumieć, choć mogli dać piiii, a nie po prostu wyciąć.

Wycinali wszelkie sceny z pocałunkiem, z bliskością, o nagości nie wspominając. Zero seksu, zero nagości, zero bliskości.

Teraz warto się przyjrzeć temu ile ludzi mieszka w Indiach. 1,5 mld. Przybywa Indyjczyków w takim tempie, że niedługo przegonią Chiny. Rząd mimo starań nie jest w stanie zapanować nad rozrostem populacji.

Skąd oni się wzięli, z kapusty? Bocian przyniósł, ups, zapomniałem, tam bocianów nie ma.

 

Jeśli rząd blokuje informacje o czymś tak naturalnym jak życie płciowe ludzi, to po pierwsze skąd ci ludzie mają czerpać wiedzę. Jak mają się dowiadywać cokolwiek na temat seksu, na temat metod antykoncepcji, ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Nie rozumiem tego, może ktoś mi wytłumaczy.

Z drugiej strony mam przykład Holandii, która jako nieliczny wyjątek na świecie, uczy dzieci w szkole co to jest seks. Jak chronić się przed chorobami, jak sprawić aby seks był dla partnera naprawdę fantastycznym przeżyciem.

Jaki jest tego efekt w Holandii? Taki, że mają najmniejszy odsetek w Europie nieletnich, które zaszły w ciążę. Najmniejszy odsetek zachorowań na choroby weneryczne.

Dlaczego tak się dzieje? Bo dzieciaki mają wiedzę. I nawet jak grają w słynną butelkę, to wiedzą, żeby mieć ze sobą prezerwatywę, bo z tej gry może się coś więcej zrodzić.

W Indiach, ale i w Polsce jest dokładnie odwrotnie. Niech ciemna masa lepiej o takich rzeczach nie myśli. A jak ma nie myśleć, skoro przejedzie się 2 kilometry drogą i widać na bilboardach roznegliżowane modelki.

Roznegliżowane modelki mi się podobają, żeby nie było, ale nie na bilboardach.

W Indiach akurat roznegliżowanych modelek nie ma, bo widać prawo zabrania.

Podsumowując, jak usłyszysz polityka wrzeszczącego o zakazie edukacji seksualnej, zastanów się jak doszło do tego, że on się w ogóle pojawił na świecie. Ba, jak to się wzięło, że on ma dzieci. Cud?

FaceBook

{ 10 comments }

para2

O licznych zaletach seksu wiedzą prawie wszyscy. Daje niesamowite przeżycia, rozkosz, poczucie bliskości, wręcz zespolenia itd. Są to elementarne korzyści z seksu na poziomie emocjonalnym i fizycznym. Ma on jednak szereg niezaprzeczalnych zalet typowo zdrowotnych.

Według licznych badań naukowych przeprowadzonych na całym świecie seks wpływa m.in. zbawienie na nasze serce i układ krwionośny. Oto kilka niezaprzeczalnych faktów na ten temat.

  • W naszych czasach stres to bardzo poważny wróg naszego zdrowia. Okazuje się, że seks pomaga go redukować. Wieloletnie badania wykazały, że osoby aktywne seksualnie lepiej radzą sobie w sytuacjach stresowych. Tym samym są w mniejszym stopniu podatne na wystąpienie problemów zdrowotnych, wynikających z długotrwałego napięcia emocjonalnego.
  • Seks powszechnie się kojarzy się z bardzo szybkim biciem serca oraz podniesionym ciśnieniem, co oczywiście jest prawdą. Jednak w efekcie regularnej aktywności seksualnej następuje usprawnienie pracy układu krwionośnego oraz pracy serca. Efektem tego jest obniżenie ciśnienia krwi
  • Seks pomaga schudnąć, Nadwaga i otyłość to dodatkowe obciążenie dla mięśnia sercowego. Warto, więc postarać się o redukcję tkanki tłuszczowej. Trudno sobie wyobrazić przyjemniejszy sposób na spalanie kalorii jak namiętny seks. Obliczono, że podczas zaledwie 30 minut zbliżenia można spalić aż 200 kalorii

  • Zdaniem Nickiego Watermessa, trenera fitness uprawianie seksu pięć razy w tygodniu daje taki sam efekt jak dwie i pół godziny ćwiczeń fizycznych. Dlatego też naukowcy są zgodni, że regularne współżycie jest dla zdrowia równie dobre, jak trening na siłowni.

  • Seks chroni przed zawałem serca. Wieloletnie, różnorodne badania naukowe wykazały, że dwa stosunki płciowe w tygodniu zmniejszają ryzyko wystąpienia zawału serca aż o 45%.
  • Seks zapewnia efektywny sen. Podczas stosunku dochodzi do wydzielania, melantoliny, która pomaga zasnąć i sprzyja regeneracji organizmu w trakcie snu. Niezaprzeczalnym faktem jest to, że gdy jesteśmy wyspani, czujemy się pełni energii i lepiej radzimy sobie z różnymi zdaniami intelektualnymi. Ponadto stajemy się mniej podatni na rozwój schorzeń układu sercowo-naczyniowego.

Na podstawie badań przeprowadzo­nych przez American Association of Retired Persons ustalono, że najzdrowsze są osoby, które współżyją przynajmniej raz w tygodniu. Gdy pytano ich o ich formę, połowa z nich uważa swój stan zdrowia za doskonały lub bardzo dobry.

Naukowcy z innych ośrodków badawczych twierdzą także, że mężczyźni uprawiający seks rzadziej niż raz w miesiącu są dwa razy bardziej narażeni na atak serca niż ci, którzy robią to, co najmniej dwa razy w tygodniu. Uprawianie seksu zwiększa także aktywność poszczególnych narządów i układów – powiedział w wywiadzie dla dziennika „The Sun” dr Carol Cooper.

Zdaniem profesora Ryszarda Piotrowicza kierownika Kliniki i Zakładu Rehabilitacji Kardiologicznej i Elektrokardiologii Nieinwazyjnej w Warszawie – Aninie brak odpowiedniej dawki seksu może wpływać na powstawanie stanów depresyjnych u pacjentów.

Wiadomo, ze stres i depresja są poważnymi wrogami zarówno serca jak i całego układu sercowo-naczyniowego. Profesor jak najbardziej zaleca rozsądną aktywność seksualną, nawet u pacjentów po przebytym zawale.

Po co ja to piszę? :) Ci którzy wiedzą jak mieć przyjemność z seksu, nie potrzebują zachęt. Ci zaś którzy tej przyjemności nie mają, powinni się nauczyć ją otrzymywać i dawać. Dlatego przeczytaj resztę tego bloga.

 

FaceBook

{ 1 comment }

Co możesz zrobić, abyś miał większą przyjemność z seksu.

06.05.2014Ciekawostki

Jako faceci jesteśmy dość upośledzeni seksualnie w porównaniu do kobiet. Kobiety mogą mieć wielokrotne orgazmy, praktycznie cała ich skóra, to jedna wielka strefa erogenna. Mogą się zadowalać na rozmaite sposoby, jak tylko są odpowiednio rozbudzone.   A my?   Niestety bardzo ubogo, bo wrażliwy jest penis, usta, szyja, kark i w zasadzie to tyle. No […]

2 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Comiesięczne konferencje online z pytaniami.

30.04.2014Ciekawostki

Masz problem, pytanie? Odpowiadam na nie zawsze pierwszego dnia miesiąca http://www.gvolive.com/conference,55464655 login: Twoje imie/nick hasło: brak Kolejna konferencja jutro (1 maja)

1 comment Kliknij po ciąg dalszy →

Seks z szefową.

28.03.2014Techniki seksualne

Ponieważ nigdy nie pracowałem na etacie, to o takich atrakcjach słyszałem tylko od kolegów. W skrócie wyglądało to tak, że jeśli kolega chciał mieć nadal pracę, to musiał wypełniać dodatkowe obowiązki. U innego była to podstawa do premii i ciekawych wyjazdów. Za każdym razem inicjatywa była po stronie szefowej. Czytałem dziś w jednej gazecie artykuł […]

2 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Jak ludzie uszkadzają się podczas seksu, a nawet giną.

24.03.2014Ciekawostki

Złamanie penisa. Niestety penis nie jest niezniszczalny, co prawda nie ma kości, ale można go i tak złamać. Kiedy ona jest na górze, mocno się uniesie, tak że wyjdziesz z niej, ona tego w stanie w jakim jest nie zauważy, wtedy mocno zejdzie w dół. Jak Twój penis nie trafi, tam gdzie był przed chwilą, […]

4 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Jak poznać, że ona udaje orgazm.

19.03.2014Ciekawostki

Zdziwiłbyś się jak wiele kobiet udaje orgazm. Według Archiwum Sexual Behavior 80% kobiet udaje orgazm. Czyli jeśli miałeś kilka partnerek, to masz spore prawdopodobieństwo, że większość z nich udawało orgazm i tylko tak ci się wydawało, że go miała. Kobiety lubią, aby ich kochankowie sądzili że są najlepsi, dlatego udają orgazm. Jakie są ewidentne objawy […]

2 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Mili faceci vs Fantazje Seksualne vs Oziębłość

17.03.2014związki

Witaj :)  Tu ponownie Adept.   Zwykły facet byłby nieźle zaskoczony, gdyby porozmawiał ze swoją „tą jedyną”, „najukochańszą” i usłyszał by od niej o jej fantazjach. Bo dowiedziałby się, że fantazjowała o takich rzeczach, o których mu się nie śniło. A być może też robiła takie akcje, że wielu by się załamało ze  zgrozy. Dlatego […]

1 comment Kliknij po ciąg dalszy →

Dlaczego kobiety ukrywają ilość partnerów? cz. II

12.03.2014Ciekawostki

Witaj, tu ponownie Adept Tak jak już mówiłem w artykule wcześniejszym – kobiety muszą to ukrywać. Bo jeśli jej słodki Maciek dowie się, że spała z 20-40 (a co jeśli więcej?) kolesiami, a on przeleciał 2-3 laski – to o czym sobie  pomyśli. Raczej już nie pomyśli „a to kurwa! a to szmata” bo w […]

4 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Dlaczego kobiety kłamią w kwestii ilości partnerów?

07.03.2014Techniki seksualne

Witaj, tu gościnnie Marcin „Adept” z tej strony   Kobiety często będą ukrywać przed tobą swoją przeszłość seksualną, zwłaszcza jeśli mógłbyś ocenić ich przeszłość jako nazbyt rozwiązła. Kobiety będą okłamywać potencjalnych partnerów, aby ich uspokoić i nie wywoływać niepotrzebnych napięć w związku.  Jeśli dostrzeże w Tobie Twoją niepewność seksualną, to nie powie Ci ilu naprawdę […]

1 comment Kliknij po ciąg dalszy →

Plotki i mity na temat seksu.

05.03.2014Techniki seksualne

Seks od dawna fascynuje wielu ludzi. Powstało na jego temat wiele, plotek i mitów. Jest też przedmiotem wielu bardzo poważnych badań naukowych. W tym artykule znajdziesz garść ciekawostek o seksie na poważnie i z przymrużeniem oka. Podczas seksu dla mężczyzn najważniejsze są doznania wzrokowe, a dla kobiety dotyk i emocje.  Sexsomnia termin aktywności seksualnej podczas […]

3 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Zapisy na Kurs Kontroli Wytrysku otwarte

01.03.2014Ciekawostki

Zapisy na 30 dniowy program, na kontrolę wytrysku otwarte. – O tym jak mieć orgazm, a nie mieć wytrysku. – Jak mieć więcej energii, dzięki spermie, której nie będziesz tracić. – Jak „robi się” cudowne dzieci – Jak podnieść sprawność swojego umysłu. To szkolenie ukończyło już z powodzeniem 3281 osób. Prowadzę je od 4 lat […]

0 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Jak raz na zawsze uniknąć kłótni.

19.02.2014Ciekawostki

Kilka dni temu były walentynki, czułości, całuski, serduszka i… przychodzi szara rzeczywistość. Rzeczywistość związków, czyli kłótnie. Jeśli lubisz się kłócić, to nie czytaj tej metody. Metoda ta załatwia raz na zawsze problemy kłótni. W momencie, kiedy „musisz” powiedzieć jej o zimnej zupie, bałaganie jaki zostawia, wkurzającej teściowej, milionie innych spraw, które doprowadzają cię do pasji, […]

4 comments Kliknij po ciąg dalszy →

37 najlepszych pozycji seksualnych

10.02.2014orgazm

pobierz na pul pit – 37 pozycji    

2 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Zapomniane kobiece strefy erogenne.

07.02.2014Ciekawostki

O oczywistych strefach erogennych wie prawie każdy. Są jednak takie, które czasami odkrywasz przypadkiem, a są takie o których nie wiesz ani Ty, ani Twoja kobieta.   Wzgórek łonowy Dokładnie włosy, albo to co po nich zostało, jeśli ona się goli. Jak ma fryzurę intymną, to delikatne pieszczoty wzgórka łonowego są dla wielu kobiet niezwykle […]

3 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Niedostępna

16.01.2014Techniki seksualne
0 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Czy twój samochód świadczy o tym, czy zdradzasz?

16.01.2014Ciekawostki

  Co roku przeprowadzane są badania na ten temat i w tamtym roku pojawiła się zmiana. Do tej pory na pierwszym miejscu byli właściciele BMW. Tymczasem 22% posiadaczy  Audi przyznaje, że zdradza partnera/partnerkę. Wliczone są tu też kobiety, które odpowiadały w sondażu… Na drugim miejscu właściciele BMW 14$.Na trzecim właściciele Mercedesów; 9%Volvo 7,5%VW 5,7% Hyundai […]

1 comment Kliknij po ciąg dalszy →

zboczona natura

15.01.2014Techniki seksualne
0 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Dlaczego seks oralny jest jak lekarstwo dla kobiet?

10.01.2014Ciekawostki

Coraz bardziej lubię co niektórych naukowców, zwłaszcza tych, którzy robią badania na temat seksu oralnego. Tym razem spece z Uniwersytetu Nowy York sprawdzili jak seks oralny wpływa na kobiety. Wyniki opublikowali w Archives of Sexual Behavior. Tzn. wtedy kiedy twoja kobieta zajmuje się tobą. Badania oparły się o korzyści dla Pań jakie daje sperma, więc […]

4 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Dzień orgazmu.

21.12.2013Ciekawostki

Dziś wypada Światowy Dzień Orgazmu. Przy okazji takich świąt zastanawiam się, a co z resztą roku. Wg mnie takie święto świętuje się cały rok, a nie tylko dziś. Nie mniej, jeśli nie świętowałeś za dużo w tym roku, to czas do nadgonić. Dziś piątek, masz wolny weekend, może i nawet tydzień z okazji świąt. Jak […]

1 comment Kliknij po ciąg dalszy →

Co zrobić aby ona miała mocny orgazm.

20.11.2013Ciekawostki

Podam ci kilka sposobów, jeśli ich nie znasz, to sprawdź w praktyce. Możesz się oburzyć, jak to, ja mam dbać o jej orgazm, a co z moim. Spokojnie, jak ty zrobisz dobrze jej, to ona się odwdzięczy. Zarezerwuj sobie więcej czasu niż zwykle… Warto, abyś w przeciągu dnia wysłał do niej jednego, lub kilka smsów, […]

11 comments Kliknij po ciąg dalszy →

O czym mówił Tulipan na szkoleniu.

12.11.2013Ciekawostki

W ostatni weekend zaprosiłem Tulipana (Jerzego Kalibabkę) na moje szkolenie. Z mojej strony to było pierwsze i ostatnie szkolenie z uwodzenia. Żeby było maksymalnie atrakcyjne dla kursantów, musiałem uwieść najlepszego uwodziciela J Dlatego po długich staraniach ściągnąłem Kalibabkę, który pierwszy raz opowiadał na tego typu szkoleniu jak on to robił z kobietami.   Jeśli nie […]

2 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Jak seks wpływa na zdrowie.

28.10.2013Ciekawostki

  Jeśli przypadkiem seks nie jest dla ciebie przyjemnością, albo dla twojej partnerki, to znajdą się inne powody do niego niż prokreacja czy rozkosz. Kiedy masz kilka razy w tygodniu seks, to praktycznie nie masz szans na przeziębienie. Jeśli często współżyjesz, to masz wysoki poziom przeciwciał. Niestety, jeśli nic innego nie będziesz robił poza seksem […]

2 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Konferencje o kobietach podsumowanie i jeszcze 3 nowe.

24.10.2013Ciekawostki

Przez ostatnie dwa tygodnie objechałem całą Polskę, gdzie na żywo opowiadałem co nieco o kobietach.Pozdrawiam uczestników konferencji w Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Lublinie, Rzeszowie, Łodzi  i Warszawie. U góry fotka z Wrocławia, gdzie zaskoczył mnie widok rynku, a raczej tego, że jest tam klub Go Go Dziękuję wszystkim za udział w konferencjach Miałem okazje poznać […]

10 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Dziś Światowy Dzień Seksu Oralnego

23.10.2013Ciekawostki

    Możesz się śmiać, ale święto to święto. Więc świętuj Myślę, że powinieneś dziś z wzajemnością zadbać o swoją kobietę, a ona o ciebie. Jeszcze kilka lat temu seks oralny był tematem tabu i „tego” nie wolno było robić, bo to grzech, bo to nieczyste itd. itp. Skoro czytasz tego bloga, to chyba ciebie […]

6 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Konferencja na żywo w Twoim mieście.

06.10.2013Ciekawostki

W październiku będę w 9 miastach w całej Polsce. W każdym mieście będę robił około 2 godzinne konferencje na żywo. Zazwyczaj o 18:00 Wstęp jest darmowy. Tematyka: kobiety Jak poznawać, gdzie szukać, jak do nich mówić i w ogóle co z nimi robić. Zapisz się na listę, dostaniesz powiadomienie o miejscu konferencji. Gdańsk 8.10.2013  > […]

114 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Nie uwierzysz!!! Perkusja na kobiecych pośladkach. Video.

30.09.2013Ciekawostki

I jeszcze jedno nagranie:   Nie znam tego Pana, ale jego twórczość artystyczna bardzo mi przypadła do gustu. A tobie?

3 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Dlaczego warto spać nago.

11.09.2013Ciekawostki

Pewnie niektórym się to w głowie nie mieści, bo jak można spać nago. Ja uważam, że nie tylko można, ale i trzeba. Nie chodzi tu o oszczędności związane z zakupem pidżamy. Chodzi o czystą swobodę i uczucie nieskrępowania. Przez cały dzień jesteś zakuty w ubranie, niektórzy aż po krawat mocno zawiązany pod szyją. Skóra potrzebuje […]

7 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Rożnice między porno, a seksem w sypialni. Video

09.09.2013Ciekawostki

Postaram się to przetłumaczyć: 1. „normalny” penis ma 12- 17 cm2. Gwiazdy porno „nie mają” włosów łonowych. W życiu; 65% kobiet ma i 85% mężczyzn ma.3. Waginy gwiazd porno wyglądają podobnie. W życiu; waginy mają różny rozmiar, kształt i kolor.4. Gwiazdy porno od razu mogą mieć seks. W życiu; potrzeba 10-12 minut gry wstępnej.5. Przeciętny […]

7 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Najładniejsze pupy polskich celebrytek.

04.09.2013Ciekawostki

Panie, które widujemy na ekranie chcą nam się przypodobać na każdy możliwy sposób. Doceniam ich starania, jeśli chodzi o dbanie o figurę. Konkursu nie było, sam wybrałem i ogłaszam wyniki. 1. Justyna Steczkowska   2. Joanna Jabłczyńska                       3. Edyta Herbuś         […]

1 comment Kliknij po ciąg dalszy →

Czy dłuższy seks jest komuś potrzebny?

02.09.2013Ciekawostki

Mamy kobietę i mężczyznę, seks dla obojga to jedna z podstawowych potrzeb, obok potrzeby jedzenia. Potrzeby samego seksu nie ma co negować, choć są tacy, którzy twierdzą że go nie potrzebują.  Seks był od zawsze budulcem społeczeństwa. Ludzie zarabiali pieniądze, walczyli o władzę, po to aby mieć więcej seksu. To też duże uproszczenie z mojej […]

11 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Czy penis może się zmniejszyć?

28.08.2013Ciekawostki

Tak, penis może się zmniejszyć. Wielkość penisa nie jest dożywotna, może się powiększyć, ale tez zmniejszyć. Teraz całkiem serio, choć brzmi to niewiarygodnie: penis maleje po ślubie. Maleje tez jak urodzi ci się dziecko. Zbadali to seksuolodzy z Waszyngtońskiego Centrum Psychologicznego.   Ale jak to? Otóż po ślubie mężczyźni łagodnieją. Jak urodzi się dziecko, łagodnieją […]

8 comments Kliknij po ciąg dalszy →

Czy chodzenie topless jest nielegalne?

27.08.2013Ciekawostki

To video wyżej jest z nagrania wywiadu z burmistrzem miasta w Kanadzie, gdzie ma przejść demonstracja odnośnie wolności chodzenia topless po ulicach. Prowadząca wywiad, w jego połowie, pokazała piersi… W Kanadzie jest legalne, o ile nie jest wulgarne, cokolwiek to znaczy. Czyli jeśli ksiądz wezwie policje, to ta nic nie może zrobić.   W Polsce […]

4 comments Kliknij po ciąg dalszy →