≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Wpisuję gdzie sale są już ustalone:

Lublin
23.10 start o 19:00
Hotel Victoria
ul. Narutowicza 58/60

Łódź
24.10 o 19:00
Kamienica przy ul. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich 71/73
w siedzibie Spółdzielni Socjalnej Varia

Katowice
25.10 od 15 do 18:00
Hotel Olympia Spodek
al. Korfantego 35
40-005 Katowice

Warszawa 26.10
AS-BUD
Al. Jerozolimskie 44
aula na ostatnim piętrze

Sale są oznaczone jako: Motywator

Pozostałe będę aktualizował.

{ 7 comments }
fot. Flickr

fot. Flickr

Usłyszałem dziś historię o tym, jak pewien młody chłopak z Włoch, poznał pewną Polkę.

Ona była nim mocno zauroczona, bo taki szarmancki, obyty, przystojny, doskonale ubrany itd. itp.

Kiedy doszło do seksu, dziewczyna była tak rozczarowana, że szybko z amantem się rozstała.
Dlaczego?
Bo był beznadziejnym kochankiem. Ona była nim tak rozczarowana, że nie chciała mieć z nim absolutnie żadnego kontaktu.

Po usłyszeniu tego, przypomnij sobie z iloma kobietami ty przestałeś się spotykać, bo były beznadziejne w łóżku.

Temat zakazany, ale prawdziwy. Sztuki miłości trzeba się nauczyć. To, że w telewizji powiedzą ci, ze człowiek się z tym rodzi i naturalnie wie co robić, to możesz sobie wsadzić między bajki. Jak nie będziesz wiedział co robić z kobietą, ona szybko się z tobą pożegna. Zresztą działa to w drugą stronę, to dla Pań, które to czytają, seksu trzeba się nauczyć.

Wracając do tematu, czyli stref erogennych.

U kobiet naprawdę całe ciało jest strefą erogenną. Tylko komu by się chciało to sprawdzać, skoro dobranie się do piersi, czy do krocza, jest spełnieniem ostatecznym i jedynym.

Dziś powiem tylko o jednym takim szczególnym miejscu. To miejsce jest o tyle ciekawe, że można je zupełnie bezpiecznie pieścić, będąc w miejcu publicznym.

O czym mowa? o wewnętrznej części nadgarstka.

Tam skóra jest niezwykle cienka. To głównie przez to, że nosimy ubranie, którego krawędź jest w tym miejscu, czyli rękaw koszuli, bluzki, kurtki itd.

Krawędź materiału stale ociera się o to miejsce i skóra jest cienka. Dodatkowo miejsce to jest stosunkowo mocno unerwione. Dlatego odpowiedni dotyk wywołuje niekiedy bardzo silne reakcje.

Co to jest odpowiedni dotyk?

Sam najpierw sprawdź na swoim przedramieniu. W tym miejscu gdzie dłoń się zgina, widać takie jakby zmarszczki, to jest właściwe miejsce.

Dotkij je sam najpierw bardzo delikatnie. Potem trochę mocniej, a potem bardzo mocno. Poczujesz różnicę. Przy bardzo delikatnym dotknięciu będzie łaskotać, przy bardzo silnym może wręcz zaboleć, a w takim pośrodku będzie to bardzo przyjemne.

Jak będziesz dotykał tak dziewczynę, to dla niej będzie to znacznie bardziej przyjemne, bo kobiety ogólnie mają cieńszą skórę.

Możesz ją tam dotykać nawet będąc na randce.

Nawet idąć z nią, nie musisz trzymać ją za rękę, a możesz ją tam pieścić.

Jeśli chcesz jej sprawić przyjemność, to po prostu sprawdź jak to działa.

Kiedy będziesz ją w ten sposób dotykał, to ona będzie chcieć więcej… ciekawe więc co będziecie robić potem w domu…

Przy tej okazji przypomina mi się jeszcze jedno wspomnienie. Kiedyś jechałem samochodem z pewną piękną kobietą. Podświadomie dotykałem kierownicy samochodu w taki sposób, jakbym pieścił tą dziewczynę…
Ona zwróciła mi na to uwagę i zapytała, czy zawsze tak dotykam kierownicę… zgodnie z prawdą, odpowiedziałem że nie wiem.
W tym momencie ona mnie zaskoczyła mówiąc, że skoro tak dotykam kierownicy, to ona nie może sobie wyobrazić, jak w takim razie dotykałbym ją.
Zgadnij co potem robiliśmy.

Dlatego drogi czytelniku, warto myśleć o tym co robiłbyś ze swoją rozmówczynią i to w detalach, w sytuacji intymnej.
Takie wyobrażenia potrafią bardzo szybko się ziścić.

Jeśli nie masz takich marzeń, nie licz na to, że twoje znajomości będą wychodzić, poza ramy przyjacielskie, bądź koleżeńskie.

Dlaczego?

Dlatego, że kobiety to czują… i kobiety po twoim sposobie zachowania się też są w stanie wyczuć jakim jesteś kochankiem.

Warto świadomie być seksualny. To przejawia się w sposobie ubioru, poruszania się, slownictwie. To wszystko zaś bierze się z myśli, z fantazji. Tylko nie z fantazji, z ostrym seksem, ale z fantazji pieszczot…

Kiedyś byłem na ciekawym szkoleniu, gdzie wykładowca dał nam ćwiczenie na jasnowidztwo. Możesz się śmiać, czy nie wierzyć, ale też tak miałem, do czasu kiedy na własnej skórze nie przekonalem się, że to działa.

A działa niesamowicie, bo przy odpowiedniej koncentracji byłem w stanie "zobaczyć" myśli osób z którymi rozmawiałem. Szok.

Kobiety zaś, są wielokrotnie pod względem odbioru takich myśli uzdolnione.
Skąd to mają? Geny.
Kobiety mają tzw. intuicję, czy jasnowidzenie, po to aby wiedziały, co ich bobasowi doskwiera…

Ty możesz to wykorzystać w taki sposób jak ci podałem wyżej, podsyłaj jej odpowiednie obrazy, przez tworzenie jej we własnej głowie…

 

 

{ 7 comments }

Czy Ona Udaje Orgazm?

Fot. Flickr

Fot. Flickr

Jak poznać, czy faktycznie ma orgazm? Nawet najlepsza aktora nie jest w stanie tak zagrać i zrobić tego co piszę poniżej:

1. Oczy. Podczas orgazmu, ona nie jest w stanie ich kontrolować, więc o ile będziesz bardzo chciał sprawdzić, to zobaczysz, lekko rozbiegany wzrok. Na pewno zobaczysz też błyszczące oczy.

2. Jej ciało. W momencie zbliżania się do orgazmu możesz poczuć, że ona jakby się wierci. W tym momencie chce potrzeć łechtaczkę, bo ona może wyzwolić orgazm. Jak poczujesz coś takiego, to wyjdź naprzeciw. Od tego masz swoje ręce, albo możesz użyć jej rąk. Albo szybko zmienić pozycję, tak aby łechtaczka była pobudzana.

Kiedy ona dochodzi do orgazmu, bardzo często wygina plecy w łuk. To wygląda wręcz nienaturalnie i nie sposób tego przeoczyć, jeśli wiesz na co zwracać uwagę.

3. Co ona mówi. Na pewno podczas orgazmu nie krzyczy w niebogłosy. Raczej coś sobie mamrocze pod nosem, albo wydaje jęki. I nie są to jęki jakie mają usłyszeć sąsiedzi, tylko brzmią naturalnie.

4. Jak zachowuje się zaraz po orgaźmie. Jak go miała, to jak dostanie smsa, to go nie odbierze, nie zeskoczy z łóżka do łazienki. Przez kilka minut po orgaźmie jej serce będzie pracować jak u sprintera, będzie łapać oddech. Zapomni o całym świecie i bedzie chciała dojść do siebie. Jeśli wyskoczy od razu z łożka mówiąc jaki to był cudowny seks i że idzie zrobić ci coś do jedzenia – przykro mi, ale orgazmu nie miała.

Są tacy naukowcy, którzy twierdzą, że 80% udaje orgazm. Faktem jest, że tylko nieco ponad 20 % ma orgazm podczas seksu. Nie mniej nie sądze, żeby pozostałym chciało się udawać.
Dlatego warto wiedzieć kiedy udaje, bo wtedy wiesz, że można na tym popracować, jeśli masz ochotę.

A co można poprawić, to o tym następnym razem.

{ 0 comments }

Jeśli chcesz mnie poznać, chcesz posłuchać „Jak to się robi z dziewczynami”

Będę w Twoim mieście, albo niedaleko. Zobacz dokładnie gdzie.

Jeśli w komentarzach będą zgłoszenia jakiegoś konkretnego miasta i będzie ich sporo, to pojadę i tam.

 

Gdańsk, 16 październik, czwartek

Poznań, 17 październik, piątek

Szczecin, 18 październik, sobota

Bydgoszcz, 19 październik, niedziela

Wrocław, 20 październik, poniedziałek
Kraków, 21 październik, wtorek
Rzeszów, 22 październik, środa
Lublin, 23 październik, czwartek

Łódź, 24 październik, piątek
Katowice, 25 październik, sobota
Warszawa, 26 październik, niedziela
Londyn, 28 październik, wtorek

W każdym mieście startuje o 19:00.

Udział jest bezpłatny, robię to jako prezent dla moich czytelników.

O czym będzie mowa?
O tym jak radzić sobie z kobietami. Jak je poznawać, co z nimi robić a czego nie robić.

Jak doprowadzać do seksu. Jak umieć do tego seksu doprowadzić i podczas seksu być
królem. Dać jej i sobie niezapomniane przeżycie i rozkosz.

Powiem też kilka motywujących historii, opowiem o moich podróżach, gdzie
poznawałem i kobiety i miliarderów :)

Dostaniesz dużą porcję darmowej, ale cennej wiedzy i porządnego kopniaka motywacyjnego.

Kliknij na link miasta najbliżej Ciebie i zapisz się, póki są jeszcze wolne miejsca.
Po zapisie, dostaniesz potwierdzenie oraz informację, w jakim miejscu będzie spotkanie.

To że my się spotkamy to jedno. Równie cenne dla Ciebie będzie to, że poznasz
osoby, z Twojej okolicy zainteresowane tym samym tematem.

{ 24 comments }
Fot. Flickr

Fot. Flickr

1. Śpiesz się powoli, szczególnie na początku. Rozbieraj ją powoli, mów do niej wolno, z przerwami. Pieść ją powoli. Jak tak robisz, to ona chce więcej i więcej.

2. Seks to nie tylko łóżko. Zaszalej czasem, abyście mieli spotnatniczny seks w miejscu publicznym. Nie chodzi tu długi, seks. Chodzi o wspomnienie, mocną emocję, zagrożenie. Oczywiście uważaj na policję, czy inną straż miejską.

3. Pozwól jej czasami całkowicie przejąć kontrolę nad tobą. Tak aby mogła robić wszystko na co ma ochotę. Kobiety mają przedziwne fantazje i chciałyby je czasem zrealizować.

4. Cały czas zmieniaj tempo. Cały czas zmieniaj rytm. Większość mężczyzn stosuje jeden rytm jedno tempo, jeden kąt natarcia. To usypia kobiety. Pamiętaj że pochwa jest najbardziej wrażliwa po bokach, a nie w głąb. Dlatego nacieraj pod różnym kątem, na różną głębokość, z różnym tempem.

5. Dawaj jej seks oralny. Tylko rób to zgodnie ze sztuką. Większość kobiet uwielbia jak mężczyzna pieścią ją odpowiednio ustami.

6. To przeciwność punktu 3, czyli totalne zawładnięcie tym co robicie. To ty decydujesz, nie pytasz, nie zastanawiasz się. Po prostu jesteś mężczyzną, który wie czego chce i to robi.

7. Zaczynaj grę wstępną na długo przed seksem. Do tego służy telefon, sms, czy mail działający na wyobraźnię. Zrób tak, aby ona była napalona, kiedy wraca do domu i nie może się doczekać aż się na ciebie rzuci.
 

Drogie Panie, pod spodem, w komentarzu dopiszcie, o czym zapomniałem. Tego bloga czyta mnóstwo mężczyzn, więc skorzystaj z okazji, bo może akurat to przeczyta twój chłopak. Potem będzie wiedział, czego ci brakuje. Dlatego zostaw komentarz.

 

{ 1 comment }

Jedzenie ma ogromny wpływ na twoją potencję. Przed seksem, zafundujesz sobie zły posiłek i twoje siły witalne polegną.

1. Zapomnij o hotdogach. Parówka to jeden zbiór tłuszczów nasyconych. Skutecznie hamują przepływ krwi do penisa. Nie dawaj tez kobiecie, bo u niej też obniża dokrwienie pochwy. Tak samo działają frytki, więc przed seksem zapomnij o nich.

2. Miętowa guma do żucia. Mięta zawiera mentol, który skutecznie obniża poziom testosteronu. Chcesz mieć świeży oddech, bardzo dobrze, ale nie dzięki mięcie.

3. Uważaj na co niektóre napoje. Szczególnie gin z tonikiem. W ginie jest substancja, która nadaje gorzki smak, działa ona podobnie jak wyżej wymieniony mentol, czyli zabija testosteron.
Uważaj też na mocno gazowane napoje, bo jak będziesz miał nadęty brzuch, bo nie bedziesz myślał o przyjemności z seksu.

4. Jedzenie z puszki. Zawiera dużo sodu i soli. Efekt rozdęty brzuch. Jeśli już chcesz, to włoż to co masz w puszcze na 20 minut do wody, żeby sód wypłukać. Jeśli miałeś do tej pory gazy i nie wiedziałeś skąd, to masz wytłumaczenie.

5. Za dużo alkoholu. Nawet wino, które teoretycznie jest stworzone na romatnyczne wieczory. Lampka wina pomoże, ale im więcej, tym gorzej dla ciebie. Alkohol obniża wrażliwość na dotyk, zmniejsza siłę orgazmu, a przede wszystkim obniża erekcję. Niekiedy do zera.

6. Jedzenie owoców na deser, zaraz po dużym posiłku. Efektem są wzdęcia i gazy. A to nie jest dobre, jak planujesz odrobinę przyjemności. Kiedy masz pełny żąłądek, nie jest on w stanie strawić od razu wszystkiego. Owocze czekają, ferementują i taki efekt. Jeśli koniecznie chcesz je jeść, to dwie godziny po dużym posiłku.

7. Napoje energetyczne. Radzę na nie uważać. Teoretycznie mają pomóc, ale w praktyce jak popatrzysz na skład, jest tam głównie cukier. Takie stężenie cukru, spożyte w krótkim czasie skutecznie obniża poziom testosteronu. To samo tyczy się słodyczy. Wyjątkiem jest naturalna czekolada, bo ta kurat zadziała jak afrodyzjak.

Jeśli zjadłeś coś, albo wypiłeś i potem miałeś problemy w łóżku, to napisz w komentarzu. Niech i inni skorzystają z tej wiedzy.
 

{ 2 comments }
Fot. Flickr

Fot. Flickr

Przychodzą do mnie czasami takie pytania na maile, więc odpiszę tutaj. Wtedy każdy skorzysta.

Skąd ten ból się bierze?

Może być kilka powodów, poniżej podaję najczęstsze;

1. Niedopasowanie anatomiczne. Czyli twój penis jest za duży, albo jej pochwa za mała. Rzadko, ale zdarza się. Zazwyczaj pochwa potrafi się rozciągnąć.

Jeśli masz naprawdę dużego penisa, to szczególnie w pozycji od tyłu, ona będzie czuć ból.

Dla części kobiet bardzo bolesne jest, kiedy twój penis wchodzi bardzo głęboko, tak że dotyka szyjki macicy.

W takim wypadku pozostaje tylko zmiana pozycji, tak abyś nie wchodził tak głęboko. Możesz też zawiązać sobie chusteczkę na penisa (serio), tak żeby wiedzieć ile maksymalnie możesz wejść.

2. Złe wspomnienia jakie ona ma z przeszłości. Problem jest w głowie, ale przekłada się na reakcję ciała. Jeśli była molestowana, albo była zgwałcona, to teraz może unikać seksu, a jak już do niego dochodzi, to nie sprawia jej przyjemności.

Tu może pomóc hipnoza, psycholog, terapeuta.

3. Najczęstsza przyczyna, czyli mała wilgotność pochwy.
Zazwyczaj bierze się po prostu ze zbyt krótkiej gry wstępnej.
Druga możliwość to problemy z hormonami. Źle dobrane tabletki, albo menopauza.
Jeśli to hormony, to tylko lekarz pomorze. Jeśli słaba gra wstępna, to po prostu postaraj się bardziej, a swoją drogą kup lubrykant i go używaj.
Ból może czasem powodować np nadżerka. Ale to też sprawa dla ginekologa, tu nie pomogę.

A co z bólem po stosunku? Pieczenie, szczypanie itd.
Jeśli mocno zaszalałeś, to dość naturalne jest to, że ona będzie chodzić jak marynarz.
Jednak jeśli ją piecze, to już nie jest w porządku. Chociażby z tego względu, że będzie unikać seksu z tobą.

Z czego bierze się pieczenie? Są trzy opcje.

Pierwsza to uczulenie na materiał z którego wykonana jest prezerwatywa. Sprawdź na opakowaniu z czego jest wykonana i następnym razem kup inne.

Druga opcja, w przypadku jeśli nie używacie prezerwatyw, to uczulenie na twoją spermę. Przykro mi, ale może się tak zdarzyć. W takim wypadku trzeba zacząć używać prezerwatywę.

Trzecia opcja łączy się z tym co wcześniej pisałem, czyli suchość pochwy. Lubrykant załatwi sprawę.

Jeśli twoja kobieta mówi, że piecze, że boli, sprawdź po kolei to co wyżej napisałem.
Podziel się znajomymi tym tekstem, niech i oni skorzystają.

 

{ 3 comments }

Koszulki Seks Instruktor

Wakacje co prawda się skończyły, ale nadal kobiety spotykasz na
siłowni, w klubie, a nawet w szkole.

Ciekaw jestem jakby zareagowało Twoje otoczenie,
gdybyś w tej koszulce chodził codziennie :)

Będę rozdawał je w konkursach na moich konferencjach.

Jak chcesz dostać jedną, po prostu przyjdź na konferencje i ją wygraj.

Na każdej konferencji będę rozdawał 10 takich.

Nie przychodź na konferencję, jeśli chcesz pomóc komuś innemu wygrać :)

W tym miesiącu planuje takie konferencje:

dziś tradycyjna z pytaniami na 1 dzień miesiąca

jutro (wtorek)” Kontrola Wytrysku

9 wrześniaJak być atrakcyjnym

25 września; „Wielokrotne orgazmy kobiet

30 września konferencja „Tantra dla kobiet

Konferencje są darmowe i na  każdej będę rozdawał koszulki.

Do usłyszenia.

{ 7 comments }

Szczególny eksperyment. Wyniki mogą cię zaskoczyć.

Najlepsze z tego nagrania:
ona; ale ja lubię czarnych facetów,
on; ja jestem czarny,
ona; nie, jesteś biały
on; jestem czarny, ale jestem albinosem
:)

{ 5 comments }

Zasady Bogatego Życia Seksualnego

Jak mieć dużo dobrego seksu w życiu.
O energii seksualnej i jej wykorzystaniu.

Nagranie z konferencji:

Jeśli możesz kogoś tym zainspirować, to prześlij dalej.

{ 1 comment }
  • 18
  • 18
  • 18
  • 18
  • 18
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.