≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czy Wiesz Co To Jest Aqua Sex?

Pisałem w poprzednich artykułach na temat problemu nudy w sypialni oraz przeróżnych upodobań seksualnych. Jeśli doświadczyłeś nudy w sypialni to wiesz jak to może być poważny problem. Nie ma wtedy innego wyjścia i jak poszukać innych rozwiązań w twoim życiu erotycznym, począwszy od gry wstępnej po sam stosunek. Niektóre pary dla urozmaicenia swojego pożycia decydują się wyjść poza sypialnie i uprawiają seks w przeróżnych miejscach.

 

Daje im to pewnie nowe emocje a nawet ekscytacje, co skutecznie przepędza nudę z ich sypialni. Istnieje jednak pewna część ludzi, którzy uprawiają seks w bardzo różny sposób oraz nietypowych miejscach nie tylko z powodu znużenia tym z robią w sypialni. Bywa i tak, że pewne miejsca czy sposoby uprawiania seksu po prostu im odpowiadają.

Czy słyszałeś kiedykolwiek o tzw. aqua seksie? Jest to seks, który uprawia się w wodzie lub w jej pobliżu. Jak wiele innych nietypowych rodzajów seksu aqua sex daje uprawiającym go parą dreszczyk emocji oraz powiew świeżości poprzez jego nietypowość. Za typowy seks uważa się chyba wyłącznie ten uprawiany w sypialni.

Aqua sex oprócz sporej dozy przyjemności stawia przed uprawiającymi je parami pewne wyzwania. Po prostu penetracja w wodzie jest trudniejsza niż a tradycyjnym seksie. Są jednak pewne wypróbowane sposoby by sobie z tym poradzić. Weterani agua sexu uprawiają go zarówno w domu np. pod prysznicem czy w wannie, w basenie, jacuzzi a także w terenie, rzece, jeziorze czy nawet w morzu.

Jeśli jednak dopiero zaczynacie swoja przygodę z „wodnym seksem” to proponuje zacząć go jednak w domu. Jest to zarówno wygodniejsze, łatwiejsze jak i po prostu bezpieczniejsze.

Według wypowiedzi par uprawiających „wodny sex” stosunek w wannie lub pod prysznicem jest równie gorący i przyjemny jak ten w sypialni.

Jednak podobnie jak w seksie tradycyjnym warto rozpocząć współżycie od dobrej gry wstępnej. Można ją rozpocząć po prostu od wzajemnych pieszczot w łazience. Co ciekawe już sam widok, która spływa po nagim ciele działa podniecająco i to zarówno na kobiety jak i mężczyzn. Pary uprawiające aqua sex cenią sobie wzajemne mycie ciała delikatnym płynem do kąpieli. Panom z pewnością przypadnie do gustu mycie zwłaszcza w okolicach wewnętrznej części ud, brzucha i klatki piersiowej.

Znakomitym sposobem jest masowanie całego ciała ale z pomijaniem narządów płciowych. Gdy podniecenie będzie na odpowiednim poziomie po opłukaniu narządów płciowych można np. uprawiać sex oralny lub stymulować się dłońmi.

Każda odpowiedzialna para myśli o odpowiednim zabezpieczeniu przed niechcianą ciążą lub chorobami wenerycznymi. Niestety w „wodnym seksie” z tym są pewne problemy. Wynikają one z wpływu wody na prezerwatywę. Problemem może być np. założenie jej w wodzie.

Manewrowanie prezerwatywą podczas jej zakładania jest dla wielu dość trudne. Poza tym istniej ryzyko, że kondom się zsunie. W wannie lub jacuzzi jest czasami wysoka temperatura, która nie wiadomo, w jaki sposób wpłynie na prezerwatywę. Szczególnie początkującym warto zalecić ograniczenie się do pieszczot w wodzie a stosunek zostawić na potem.

Seks bez zabezpieczeń prezerwatywą można ewentualnie zaproponować stałym parom oraz tylko wtedy, gdy mają absolutną pewność,ze nie mają żadnych chorób wenerycznych.

Uprawiając aqua sex należy koniecznie pomyśleć o bezpieczeństwie swoim i partnera. Z pewnością bardziej bezpieczny jest seks w wannie, basenie czy jacuzzi niż w jeziorze, rzece czy morzu. Zagrożenia podczas seksu wodnego na łonie natury to głównie infekcje czy otarcia np. od piasku. Naturalnie zabezpieczenia obowiązują też podczas seksu na łonie natury. Warto pomyśleć o założeniu prezerwatywy przed wejście do wody.

Trzeba wiedzieć, że woda wypłukuje naturalny śluz, który pojawiają się pochwie kobiety podczas podniecenia. Jest on konieczny do odbycia normalnego bezbolesnego stosunku. Trzeba, więc dodatkowo zastosować lubrykanty dostępne w aptekach czy drogeriach.Aby prawidłowo zadbać o zdrowie intymne trzeba regularnie stosować specjalne środki do higieny intymnej.

Nie jest prawdą, że woda nawilża pochwę kobiety. Ona wręcz ją wysuszy. Z tego powodu warto stosować lubrykanty na bazie silikonu a nie te wodne. Przy korzystanie z zabawek erotycznych warto sprawdzić, że użyty w nich materiał jest zgodny z lubrykantem, którego używacie. Uprawiając seks w łazience trzeba uważać na środki chemiczne, które tam są, ze względu zarówno na możliwość poślizgnięcia się oraz uszkodzenia prezerwatywy przez kontakt kondomu z tymi środkami.

Seks w łacince lub jacuzzi zaleca się raczej u siebie w domu a nie np. w hotelu. To ze względu na ryzyko niestarannego ich wyczyszczenia. Skutkiem tego mogą być przykre infekcje bakteryjne. Jeśli chodzi o wybór pozycji to warto wybrać te, w których oboje partnerzy maja stopy na podłodze. Jeśli macie dużą wannę warto wypróbować różne pozycje na siedząco i klęcząc.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{ 0 comments }

Wiosna Cieplejszy Wieje Wiatr

Niedawno zaczęła się wiosna, przez wielu ulubiona pora roku. Na ogół kojarzy się ze słońcem, wyższą, miłą temperaturą, kwitnieniem kwiatów i rośli i …….zakochiwaniem.

W relacjach męsko-damskich zarówno pory roku jak i cykle w naszych organizmach mają duże znaczenie. Na ogół wiosną i latem mamy więcej energii i ochoty na pracę, kontakty między ludzkie i seks.

Jest to związane głównie z większym nasłonecznienie, wyższą (czasami bardzo wysoką)temperaturą, mniejszymi opadami oraz dłuższymi dniami. To wszystko powoduje, że podnosi się nam poziom hormonów, ciśnienie krwi itd. Sprzyjają też temu miłe bodźce wizualne(mini spódniczki, szpileczki, dekolty itd.) a także po prostu nawyki i przekonania. Zwyczajnie w świecie jesteśmy przekonani, że czas na miłość i seks to bardziej okres wiosenno letni niż jesienno zimowy.

Na szczęścia zarówno nasze hormony jak i potrzeby bliskości, czułości czy namiętności są częstsze niż zmiany pór roku. Inaczej na miłe, czasami ekscytujące momenty musielibyśmy czekać znacznie dłużej. Ale co właściwie powoduje, że ci się chce poznawać kobiety i masz ochotę na pieszczoty i seks pomimo, zimna, braku słońca czy pluchy? Odpowiedź na tak postawione pytanie jest dość prosta.

 1. Masz duży temperament i lubisz seks.
 2. Żyjesz w środowisku ludzi, które zachęca cię do nowych kontaktów i seksu, (z kim przystajesz takim się stajesz).
 3. Jakiś czas temu poznałeś swoją wymarzona dziewczynę, zakochałaś się i ciągle za nią tęsknisz i ją pragniesz.
 4. Sama natura zadbała by potrzeba poznawania ludzi płci przeciwnej, czułości i namiętności występowała cały rok.

Co jednak zrobić abyś miał ochotę na częste kontakty i seks niemal tak samo intensywnie jesienią i zimą? Jak jesteś zdrowy i pełen temperamentu to niewiele musisz zmieniać. Dla innych najprostszą radą jest dbanie o ciało i umysł. Mam tu na myśli racjonalną dietę, ruch oraz dbanie o psychikę(głównie unikanie stresu).

W diecie powinny dominować świeże owoce i warzywa a z mięs głównie drób. Bardzo istotne jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Powinno się pić głównie czysta wodę co najmniej 2-2,5 litra dziennie, (wliczając w to wszystkie płyny).

W zimę mamy oczywiście znacznie mniejszy dostęp do owoców, ale można wcześniej zrobić przetwory(koniecznie bez cukru)lub o ile możesz sobie pozwolić jeść tzw. greensy. czyli suszone owoce i warzywa. Do kupienia na Internecie.

Dla zwiększenia poziomu libido warto spożywać przyprawy np. cynamon,  imbir, chrzan itp.

To są naturalne afrodyzjaki. W menu każdego mężczyzny powinno się pojawiać chude czerwone mięso. Jego ilości zależy od stanu zdrowia, wagi i wieku. Na ogół zaleca się jego spożywanie nie częściej niż kilka razy w miesiącu. Chudy drób może się pojawiać na stole 2-3 razy w tygodniu.     Z warzyw zaleca się kapustę, kalafior czy brokuły.

Jeśli chodzi o sport to podstawą jest regularność. Lepiej np. biegać 10-15 minut codziennie niż 1h raz w tygodniu. Warto uprawiać gimnastykę (głównie ćwiczenia tzw. aerobowe)i na duże partie mięśni. np. przysiady, podciągania itd. Wysiłek fizyczny i ćwiczenia dużych partii mięśni powodują wzrost testosteronu.

Dbanie o psychikę te przede wszystkim prawidłowa higiena snu, częste spotkania w miłym towarzystwie, unikanie  toksycznego towarzystwa, słuchanie muzyki relaksacyjnej czy codzienna medytacja.

 

 

{ 0 comments }

Oh Jak Na Mnie Spojrzała

Ostatnio często się pisze i mówi o roli języka ciała w różnych dziedzinach życia, głównie w biznesie i relacjach męsko-damskich. Jak wykazały badania tzw. język ciała (niewerbalny) jest zdecydowanie bardziej miarodajny od tego werbalnego, czyli słów. Wynika on po prostu z naszych podświadomych pragnień. Z tego powodu jest on zdecydowanie bardziej szczery i trudniejszy do skontrolowania przy próbach oszustwa.

To jednak cześć prawdy. Tylko cześć gestów jest poza naszą kontrolą i praktycznie nie da się pewnych mikrogestów, odruchów sztucznie wyuczyć czy zafałszować. Dlaczego? Język ciała jest sprzężony z naszą podświadomością i emocjami, a także fizjologią a tego nie da się kontrolować. Dużo młodych mężczyzn lubuje się w obserwowaniu języka ciała kobiet. Szczególnie szukają w nim sygnałów zainteresowania i ochoty na seks.

Naturalnie kobiety, które są danym mężczyzną zainteresowane, wysyłają takie sygnały, jednak ich interpretacja nie jest dla wielu mężczyzn taka prosta. Przyczyn takiej sytuacji jest, co najmniej kilka.

 1. Widzą oni to, co chcą widzieć. Przez pryzmat swoich erotycznych pragnień interpretują gesty, co najwyżej przyjacielskie jako gotowość do zbliżenia.
 2. Nie interpretują pewnych gestów jako całości tylko wyrwane z kontekstu, choć bywa i tak, że jeden „mocny” wyrazisty gest można tak, interpretować i jest to zgodne z prawdą.
 3. Niestety, ale niektóre kobiety z różnych powodów( dla zabawy w uwodzenie), sztucznie używają takich rzekomych gestów zainteresowania by potem delikwenta odrzucić.

Jest dużo gestów, które niemal nieomylnie wskazują na zainteresowanie. Jednak sporę część można udawać i kontrolować np. dla żartu lub dlatego, że kobieta jest z natury kokietką, bądź dla zwykłej manipulacji dla różnych celów.

Takimi gestami są np:

 • bawi się włosami, częściami ubrania lub biżuterią,
 • dotyka sama siebie, zwłaszcza po szyi lub nadgarstku,
 • uśmiecha się szczerze,
 • nachyla się w Twoją stronę,
 • dotyka Ciebie i pozytywnie reaguje na Twój dotyk,
 • przyjmuje ponętne ułożenie ciała (np. zakłada nogę na nogę, poruszając nią),
 • gdy zamilkniesz, ona sama nawiązuje rozmowę zadając pytania
 • uśmiecha się zalotnie parząc w podłogę a potem na ciebie
 • słucha z zainteresowaniem tego, co mówisz,
 • maluje usta szminką przy Tobie lub oblizuje je,
 • zwraca swoje ciało w Twoją stronę, przybliża się do Ciebie,
 • denerwuje się, bawiąc się różnymi przedmiotami znajdującymi się w pobliżu,
 • gdy ma chłopaka, starannie ukrywa ten fakt przed tobą,
 • ignoruje swoich znajomych i rozmawia z Tobą,
 • jest zazdrosna, kiedy mówisz o innych kobietach lub rozmawiasz z nimi i nie potrafi tego ukryć
 • usilnie stara się zaimponować Ci,
 • śmieje się, gdy powiesz niezbyt śmieszny żart,
 • siada Ci na kolanie,

Trzeba pamiętać, że spora część kobiet ma silne bariery w okazywaniu swojego zainteresowania seksualnego, przez co są powsciągliwe w ich okazywaniu nawet, gdy naprawdę czują takie emocje. Twoją rolą jest złamać te bariery i rozbudzić odpowiednie emocje.

Ewentualnymi oznakami zainteresowanie mogą być:

( interpretacja zależy to od miejsca i sytuacji)

 1. Rozszerzone źrenice (zależy to od m.in. do światła)
 2. Rumieńce na policzkach i dekolcie w połączeniu z dotykaniem się (zależy to też od jej charakteru nieśmiałość, sangwiniczką)

Bardzo silnymi oznakami zainteresowania tobą są:

 1. kwalifikuje się według ciebie,
 2. jest chętna na prywatną zmowę z tobą w ustronnym miejscu,
 3. często dotyka cię i bardzo dobrze reaguje na twój dotyk,

Wiedz, że sporo jej zachowań może wynikać z zawodu, jaki ona uprawia. Jeśli jest np. recepcjonistką, handlowcem, bileterką, pracuje na informacji to jej zachowania mogą wynikać z czystej wyuczonej uprzejmości, a nie faktycznego zainteresowania tobą. Poza tym cześć kobiet np sangwiniczki są często z natury kokietkami i lubią dotyk. Takie są też tzw. testerki(pisałem m.in. o nich w jednym z poprzednich artykułów).

Idealną jest sytuacja jest wtedy, gdy je słowa harmonizują z językiem ciała. Pamiętaj jednak, że jeśli masz wątpliwości to zawsze patrz, co ona robi a nie, co mówi np. gdy próbujesz ją pocałować a ona mówi, że nie możecie a oddaje pocałunki to masz jasność, czego naprawdę pragnie.

Na koniec zachęcam cię byś za bardzo nie sugerował się oznakami zainteresowania kobiet. Pamiętaj, że to ty jesteś mężczyzną i ty wybierasz. Możesz przecież sprawić by kobietę zupełnie nie zainteresowana tobą zmienić w taką, która będzie tobą zafascynowana i będzie cię pragnęła. To naprawdę możliwe. Tylko musisz w to uwierzyć i popracować nad tym. Często naprawdę warto.

 

 

 

 

 

 

{ 0 comments }

Nucące Sąsiadki

Zacznę od pewnego dowcipu. Dwie sąsiadki spotykają się przypadkowo na schodach i jedna do drugiej mówi: wiesz, co sąsiadko ta V Symfonia Beethovena to chała. Aaaa skąd wiesz?, Pyta druga sąsiadka. No jak to skąd wiem? Wczoraj mi moja sąsiadka na schodach zanuciła.

No właśnie czy to wydaje ci się skądś znajome? Pewnie tak. Wokoło mnóstwo przeróżnych „specjalistów i fachowców” z przeróżnych dziedzin. Powstało nawet takie powiedzenia, że każdy Polak zna się na medycynie, polityce i sporcie. Ale czy na pewno tak jest? Na 100% nie. Dlaczego? Po prostu by znać się na jakieś dziedzinie trzeba mieć rzetelna wiedzę z dobry źródeł, lata nauki oraz dużo praktyki, która przetestuje dana wiedze i pozwoli tą wiedze utrwalić.

Oczywiście są specjaliści, naukowcy teoretycy, który zajmują się wyłącznie stroną teoretyczną. Ja osobiście cenie jednak najbardziej tych fachowców, którzy znakomicie łączą teorie z praktyką. Potrafią to, czego się nauczyli szybko i skutecznie wprowadzić w życie.

Jak czytasz od jakoś czasu mojego bloga to wiesz, że zajmuje się seksem i relacjami męsko-damskimi. Uczestniczyłem w szkoleniach najlepszych mistrzów od uwodzenia i seksu na świecie. Poświęciłem temu mnóstwo czasu, wysiłku, oraz nakładów finansowych. Poza tym jestem z zasady praktykiem (nie tylko w sprawach uwodzenia i seksu). Miałem liczbę trzy cyfrową kobiet nie pisze tego by się chwalić, lecz wyłącznie po to by miał pełną świadomość,że mam odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tematach, o których się piszę i się wypowiadam. Oznacza to, ze nie jestem taką „nucą sąsiadka „ z dowcipu powyżej.

Często jednak spotykam wokoło takie „nucące sąsiadki” czy chłopców, mężczyzn, które mają bardzo znikomą lub wręcz żadną wiedzę i praktykę w temacie seksu i relacji-męsko damskich. Naturalnie każdy z każdym może rozmawiać, o czym chce i wyrażać swoje opinie na dowolny temat, jednak, jeśli rozmawia hydraulik z szewcem o medycynie to ja był bardzo wstrzemięźliwy w braniu sobie do serca ich zdania na ten temat.

Jak poznać takich pseudo-fachowców od seksu? To dość proste. Poznasz ich po tym jak mówią i jak się zachowują. Są na ogół „krzykliwi”, lubią się przechwalać niepytani, jakie to mają w tych tematach sukcesy, a poza tym często wypowiadają masę głupot, które się maja nijak do rzeczywistości. Puszczają oni też mnóstwa nieprawdziwych plotek, które z czasem staja się mitami. Niestety cześć społeczeństwa w te mity święcie wierzy. Wystarczy jednak trochę otwartego umysłu, elementarnej rzetelnej wiedzy i krytycyzmu, że te ich opinie są funta kłaków nie są warte.

Niektóre opinie rozpowszechniane przez „nucące sąsiadki”

 1. Liczy się wielkość przyrodzenia.

Bzdura. Wiadomo, ze kobieca pochwa na najwięcej(poza łechtaczką)wrażliwych punktów na jej ściankach a nie na sklepieniu. Dlatego od wielkości ważniejsza jest Gryboś członka a nie wielkość a przede wszystkim to, co potrafi się z nim robić.

2. Mogę to robić bez przerwy przez wiele godzin.

Bzdura. Po pierwsze podczas stosunku w pewnym momencie przychodzi orgazm a z nim wytrysk, który kończy współżycie (przynajmniej na jakiś czas), a poza tym seks  pochłania tak wiele energii, ze jak nie ma się wyjątkowej kondycji lub sposobu to uprawianie seksu przez wiele godzin jest czysta fantazją.

3. Mogę mieć zawsze i wszędzie dowolną kobietę.

Nieprawda. Nawet najbardziej genialni uwodziciele nie są w są w stanie tego dokonać. Przyczyny są bardzo różne i pewnie nikt z nich nie zna wszystkich. Najczęstsze z nich” to nie ten typ faceta, nie ten moment, poważne kłopoty zdrowotne i osobiste kobiety, przekonania blokujące itd.

4. Nie muszę nic robić a i tak każda na mnie poleci.

Oczywista bajka. Według danych tylko bardzo niewielki procent kobiet spotyka swojego faceta, który jest niemal idealnie w jego typie tak, że niemal od razu są (teoretycznie) skłonne mu ulec. Pisze teoretycznie, ponieważ istnieją przecież u większości kobiet bariery typu presja społeczna(nie chce wyjść na łatwą), lęk o własne bezpieczeństwo(przecież ona go nie zna) oraz obawa przed niechciana ciążą.

5. Miałem już w swoim życiu najpiękniejsze kobiety, sławne kobiety.

Nieprawda. Można to często poznać po tym jak się taki ”Casanova” mówi i zachowuje wobec kobiet. Widać, że nie ma pojęcia jak się w ich obecności zachować i czego naprawdę pragną i jakim im to dać.

To tylko kilka bzdurnych opinii wygłaszanych przez samozwańczych „Don Juanów”.

A czy ty czytelników znasz takich pseudo-fachowców w dziedzinie seksu i uwodzenia? Jak ich rozpoznajesz i jak na nich reagujesz? Podziel się proszę swoimi uwagami na ten temat.

{ 0 comments }

Czy wiesz, że zespół „Dżem” nagrał kiedyś piosenkę o ……. seksie? Tak dobrze przeczytałeś o seksie, ściśle mówiąc o inicjacji seksualnej. Mam tu na myśli utwór pt. Czerwony jak cegła” Nie będę tutaj przytaczał całego tekstu piosenki, bo z łatwością znajdziesz ten tekst w Internecie czy posłuchasz piosenki w radio. W skrócie chodziło tam o pewien konflikt emocji jak namiętność, pożądanie kontra „obowiązek”, presja psychiczna i społeczna itd.

W dawnych czasach kwestia pierwszego razu była chyba nieco prostsza. Zależy to też oczywiście o jakim kraju myślimy i o jakich czasach. Ważne jest też środowisko w którym nasz bohater/terka  kandydaci do pierwszego razu żyją. Wszystko to ma znaczenia w jaki sposób się myśli się o pierwszym razie.

Wiadomo powszechnie że wszyscy mam zaprogramowane potrzeby seksualne, ponieważ są związane z prokreacją. I nie ma tutaj praktycznie wyjątków. Przychodzi czas na młodego chłopaka czy dziewczynę, ze budzi się zew natury(hormony)i oboje coraz bardziej pragną tego doświadczyć. Niby prosta sprawa dana nam przez naturę, ale……No właśnie ale nie dla wszystkich jest to takie proste i oczywiste.

 

Faktem jest, że pewne bariery przed inicjacją seksualną tworzą sobie sami. Nie jest bynajmniej banałem powiedzenie ,ze jak myślisz, że masz problem to go masz. Naturalnie takie myślenie nie bierze się znikąd. Są pewne mity, oczekiwania  a nawet presja przed którymi trudno się obronić młodym ludziom. Te problemy pierwszego razu są nieco inne dla obojga płci. Przyjrzyjmy się jakie to problemy i jak im zaradzić.

Kobiety:

 1. Chciałabym ale się boję. Oznacza to, że czuję pożądanie, moje ciało jest gotowe ale boję się co powie na to rodzina i środowisko jak „już” zacznę.
 2. Boję się niechcianej ciąży. Zrozumiały lęk, lecz nie do końca chyba uzasadniony, ponieważ istnieją bardzo dobre zabezpieczenia, choć  nie ma idealnych. Poza tym trzeba wybrać ,ze albo zostaje dziewicą do końca życia, albo kiedyś będzie ten pierwszy raz.
 3. Czy on jest tym właściwym? Baaa….. na to nie ma nigdy nie ma gwarancji i są tylko dwa wyjścia: albo się o tum przekonać, albo zrezygnować i czekać w nieskończoność na tego idealnego. Tylko czy taki ktoś istnieje?
 4. Uczono mnie ,ze przed ślubem nie wolno. Tu znów jest to sprawa wyboru. Każdy podejmuje decyzje sam. Teoretycznie warto i powinno się ją przemyśleć, ale wiadomo, że w sprawach seksu rozum i emocje niejednokrotnie walczą zażarcie. Dość często wygrywają jednak emocje.
 5. Muszę go kochać by to z nim zrobić. W porządku rozumiem. Twoja decyzja. Wiem jednak też, że kobiety potrzebują seksu dla zwykłej przyjemności, spełnienia nie tylko z miłości.

Mężczyźni:

 1. Czy spełnię jej oczekiwania? A wiesz dokładnie jakie one są, zwłaszcza kiedy robicie to pierwszy raz ? A jak nie spełnisz ich idealnie to co się stanie? Wyśmieje cię, rzuci? Ale czy na pewno tak będzie?
 2. Muszę to koniecznie teraz zrobić, bo się ze mnie śmieją ,że jeszcze jestem prawiczkiem. A czy to decydujesz o swoim życiu, czy inni? Decydując się na ten krok pod presją środowisk jak nie jesteś jeszcze gotowy jest nieco ryzykowne
 3. Nie jestem jeszcze gotowy. Nie oczekuj idealnego czasu czy miejsca, bo nie ma takich. Oczywiście warto być gotowym(zwłaszcza psychicznie)
 4. A co będzie jak ona mnie wyśmieje? To czysta imaginacja młodego chłopaka. Zdecydowana większość kobiet zdaje sobie sprawę jak sprawy seksu są ważne dla mężczyzn i są na ogół taktowne i nie zwracają uwagi na małe niedoskonałości. Przynajmniej te inteligentne J
 5. A co będzie „jak nie stanę na wysokości zadania”? Chodzi o oczywiście o erekcje w decydującym momencie. Problemy z erekcją wynikają z lęków wymienionych powyżej. Nie ma innego wyjścia jak się z nimi zmierzyć na różne sposoby. Ucieczka nie jest tutaj dobrym rozwiązaniem.

 

 

 

 

{ 0 comments }

Cóż Za Seksi Bielizna

 

Czy lubisz damską bieliznę? Nie mówię teraz o jakieś chorobliwym zainteresowaniu, myśleniu o tym bez przerwy czy fetyszyzmie na ten temat. Po prostu czy jak widzisz atrakcyjną kobietę w seksownej bieliźnie to masz ochotę na małe, co nieco?

Założę się, że tak właśnie jest. Po prostu określony widok budzi w tobie impuls, który uruchamia wyobraźnie itd.

A czy wiesz, dlaczego tak się dzieje i to nie tylko w sprawach seksu? To hormon o nazwie dopamina wyzwala w tobie obietnicę nagrody( w tym przypadku rozkoszy). Co najciekawsze bardzo często sama obietnica nagrody działa silniej niż sama nagroda. To słynna zasada gonienia króliczka. Dopóki go gonisz jesteś podekscytowany, a gdy go złapiesz to cieszysz się pewien czas, potem nudzisz i potrzebujesz następnego króliczka.

Wracając do bielizny. Nie każda jest dla nas facetów seksowna i pociągająca. Na ogół lubimy kolory czarny i czerwony, koronki, delikatne miękkie materiały. Oczywiście decydujące jest ciało, które się pod taką bielizną kryje. Jednak zarówno dobrze dobrana bielizna może ładnie eksponować zalety kobiecego ciała jak źle dobrana może szpecić i odpychać.

Dobrze dobrana bielizna musi współgrać z cały ciałem. Musi pasować do karnacji skóry, kształtów np. piersi jak i całej sylwetki. Powinna być delikatna, miękka i z dobrego materiału.

Ważne by się wygodnie ją zakładało i …….zdejmowało 🙂

Pamiętasz filmy z dawnych epok np. z XVII-XVIII. wieku? Występowały w nich piękne wydekoltowane damy. Czy nie był nieraz to sam miód patrzeć na te piękne biusty?  Miały one silnie pościągane gorsety by właśnie eksponować talie i biust. Nieraz płaciły za to omdleniami, ale cóż nie robi się dla urody i ……..przywabienia facetów.

Lubimy, kochamy kobiece ciała , bo są dla nas obietnicą rozkoszy. Czy zastanawiałeś się, co by było, gdy na około takie super seksowne kociaki chodziły nago? Nie za fajnie jednak by było prawda? Pomimo, ze wszyscy wiemy, co kryje się za ubraniem to lubimy tą zabawę w „chowanego”, wyobraźnie, które są właśnie obietnicą nagrody(rozkoszy). To jest ten właśnie efekt króliczka. Trzeba kobietę zdobyć. Przekonać do siebie, oczarować, zainteresować, podniecić, rozebrać i …..

Gdyby tak wszystkie interesujące nas kobiety same nam wpadały w ramiona to wątpię czy to było zabawne na dłuższą metę. Ja wiem na pewne, że taki układ by mnie nie interesował.

Rozumiem młody chłopaków, którzy maja wiele lęków przed zdobywaniem kobiet a jednocześnie wiele seksualnego wigoru i chcieliby nieraz „szask, prask i po wszystkim”

Jednak będę się upierał, że to byłoby dobre dla nich tylko incydentalnie, a na dłuższą metę by nie miało sensu.

Wracając na chwilę do zdejmowania. Czy nie sądzisz, że jak się już rozbieracie przed seksem to warto to zrobić umiejętnie i seksownie? Jest ogromna różnica miedzy zwykły rozbieraniem a seksownym rozbieraniem. Na seksowne rozbieranie składają się określony wabiące gesty, mimika itd. Nie bez powodu striptiz jest tak bardzo lubiany przez nas facetów. Wszak wiadomo, że jesteśmy wzrokowcami. Dobrze wykonany striptiz czy taniec erotyczny powoduje w nas prawdziwą burzę a kiepski może nawet spowodować wręcz zniechęcenie do atrakcyjnej (na początku) kobiety.

 

A ty czytelniku, co sądzisz o kobiecej bieliźnie? Jaką lubisz? Czy działa na ciebie podniecająco? Podziel się proszę swoimi uwagami w komentarzu.

{ 0 comments }

Ale To Jest Pomysłowe

Nuda !!!! To bardzo nie fajne wręcz okropne uczucie. Nuda jest negatywnym stanem emocjonalnym, polegającym na uczuciu wewnętrznej pustki, na ogól spowodowany jednostajnością, brakiem zmiany otoczenia, brakiem bodźców. Chyba wszyscy wiemy jak wygląda twarz i ciało człowieka znudzonego?

Nie zdarza się to ludziom pracowitym i mającym pasje. A jak to jest z nudą w seksie? Niestety zdarza się, że i tam ona występuje. Odczuwają ją zdecydowanie częściej kobiety niż mężczyźni. Powodem jest po prostu różnica w psychice obu płci oraz oczekiwaniach.

Kobiety bardzo lubią, ba nawet żądają co rusz nowych bodźców w seksie. Przeróżnych pocałunków, pieszczot, zmian pozycji a nawet różnorodności ruchów frykcyjnych. Po prostu różnorodność je nakręca, podnieca. Sam fakt, że nie wiedzą co za chwilę mężczyzna z nią zrobi przyprawia je o dreszcze. I odwrotnie przewidywalności, ciągłą powtarzalności nudzi je śmiertelnie. Taki stan jest dla nich tak przykry, że mogą opuścić mężczyznę który je nudzi w sypialni

Mężczyzna odwrotnie. Jak spostrzeże, co lubi partnerka, co ją podnieca i sprawia rozkosz to chciałby powtarzać „zwycięskie” techniki, ruchy cały czas. Ale chyba już wiesz czytelniku z innych moich artykułów, ze takie podejście do seksu to na 100% pewna porażka.

 

No dobrze, ale ja już wypróbowałem już chyba wszystko co istnieje w seksie i na co mogłem sobie pozwolić. Na pewno wszystko? Założę się, że o wielu technikach seksualnych nawet do tej pory nie słyszałeś. Jeśli poszukujesz nowych frapujących technik seksualnych, bo chcesz przegonić nudę z twojej sypialni lub jej zapobiec to czytaj dalej.

Niebezpieczny seks

Niektóre pary mają zwiększone doznania seksualne przy lekkim szok adrenalinowom. Można go uzyskać np. strzelając z pistoletu hukowego by potem włączyć bardzo głośno muzykę po 22:00 i zabierz się za seks. Walenie w ściany zdenerwowanych sąsiadów dodają pikanterii, ale gorzej jak przyjedzie policja.

 „Niewidzialny” Seks

To technika rodem Japonii. Jest tam tak niezwykle popularna, że są urządzane w niej zawody. Jeśli masz ochotę wziąć w nich udział to zajrzyj na  www.airsexworldchampionships.com) .

Technika jest bardzo dziwaczna i nieco niezrozumiała. Polega na symulowaniu seksu z niewidzialną partnerką w obecności uprzednio zaproszonej publiczności. Są jednak pewne warunki. W osiągnięciu „pełni rozkoszy” nie wolno pomagać sobie dłońmi, natomiast jej koneserzy zalecają włączenie miłej …..piosenki. Z jakiego powodu? Nikt chyba nie wie poza koneserami tej techniki..

SMS-owy sex

Ta zabawa polega na rozsyłanie swoich odważnych zdjęć za pomocą komórki. To naturalnie nie tyle forma seksu co źródło niekiedy cennych pomysłów zarówno dla nadawcy jak i odbiorcy erotycznych wiadomości.

Seks w ubraniu

Ten pomysł pewnie spodoba się mężczyzną lubiącym sypiać w skarpetkach. Do jednej podstawowej pary zaleca się założyć przynajmniej jeszcze kilka. Do tego trzeba założyć bieliznę, spodnie, różne bluzki i wszystko „na cebulkę”. Krążą słuchy. że rekordzista w tej zabawie tuż przed odbyciem stosunku miał na sobie 6 kg ciuchów. Możesz sobie to w ogóle wyobrazić ?

Seks w szczytnym celu

Zwariowany pomysł dedykowany społecznym wrażliwcom. Najpierw należy zalogować się na www.globalorgasm.org, wybrać jedno z ogłoszeń nawołujących do uprawiania seksu w konkretnej intencji a potem robić swoje J. I tak możesz uprawiać seks w intencji uwolnienie więźniów politycznych lub obronie jakiegoś ginącego gatunku . Czy to nie miłe uczucie ze kochasz się w szczytnym celu?

Shave Seks

Następny japoński wynalazek. Chodzi w nim o golenie przez partnerów swoich okolic rodnych w trakcie współżycia.

Seksualne przebieranki

Ten pomysł jest dla miłośników przebieranek i to nie tylko w stroje współczesne (i o to głównie właśnie chodzi) Aby się udała zabawa musisz zaopatrzyć się we wszystkie konieczne elementy z wybranej epoki z przeszłości. np. dżentelmena. Musisz mieć cylinder, fajkę, laseczkę, a dla swojej partnerki koniecznie zorganizuj suknię balową w stylu dawnej epoki. Naturalnie to tylko jedna z propozycji takich przebieranek

 

 

 

 

{ 0 comments }

Lubię Gdy……..

Jest takie powiedzenie, które mówi, ze o gustach się nie dyskutuje. Dyskutować pewnie można byleby taka dyskusja była tylko wymianą poglądów a nie próbą narzucenia swojego zdania czy gustu.  Takir podejście na ogół kończy się niemiłą kłótnią i nie ma po prostu sensu. Ludzi różnie myślą, czują i lubią przeróżne rzeczy i nie można praktycznie udowodnić, że takie czy inne gusta są lepsze czy gorsze.

Podobnie jest w relacjach męsko-damskich i seksie. Są naturalnie pewne wyznaczniki piękna, seksapilu oraz upodobań seksualnych. Wiadomo, że zdecydowana większość mężczyzn ogląda się za kobietami szczupłymi z zgrabnymi długimi, nogami, ładną talią czy sporym jędrnym biustem. Warto wiedzieć, że nie jest to związane tylko z gustem tego czy innego mężczyzny.

Jak wiadomo, seks jest związany z prokreacją i dlatego obok instynktu zaspokojenia głodu najsilniejszym instynktem. Przypomnę, że przez instynkt rozumiemy szereg zachowań, odruchowych (niepodatnych kontroli), których celem jest zachowanie życia lub ważnych funkcji życiowych. Z tej definicji wynika jasno, że popęd seksualny jest instynktem zachowania gatunku. Dlatego też zarówno wygląd i szereg przeróżnych zachowań dzieją jak wyzwalacz zachowań seksualnych.

Dlatego to, co wydaje się świadomym wyborem tak naprawdę nim nie jest. I tak, np. u kobiet wcięta talia i szerokie biodra to „obietnica” łatwych porodów. Wiadomo wszak, że kobiety z szerokimi biodrami znacznie łatwiej rodzą dzieci niż te, które ich nie mają. Bardziej skomplikowana jest sprawa wyglądu piersi. Jedni naukowcy twierdzą, a że obfite obiecują mnogość pokarmu, a inni, że to skojarzenie z pośladkami. Tak czy inaczej zdecydowana większość panów lubi jędrne i raczej większe niż małe piersi.

Kołyszący ruch bioder to z kolei skojarzenie z ruchami frykcyjnymi podczas stosunku. Panowie też mają swoje wabiki seksualne, które silnie oddziaływają na kobiety. I tak, np. jędrne mocne pośladki kojarzą się im z mocnymi ruchami frykcyjnymi. Mocne ręce i ramiona to zaspokojenie potrzeby poczucia bezpieczeństwa. Duży fallus to obietnica bardzo silnych rozkoszy seksualnych. Jak widać na tych przykładach sama natura zadbała bardzo skutecznie byśmy mieli się ku sobie.

Jak już dawno udowodniono każdy człowiek skanuje nieustannie, (choć nieświadomie) otoczenie w poszukiwaniu pokarmu oraz okazji do rozmnażania. Tak wiem, że brzmi to zupełnie nie romantycznie, ale taka jest prawda. Naturalnie nie chodzi o to, że człowiek myśli wyłącznie o jedzeniu i seksie, ale o to ze te potrzeby są na szczycie jego pragnień.

I bardzo dobrze, że tak to ułożyła natura. Inaczej w dzisiejszym zestresowanym świecie, nieustannie zabiegani i przemęczeni w nieskończoność byśmy odkładali miłosne igraszki. I tak z czasem przyrost naturalny by spadał, spadał……Wracając do gustów. Nie zależą one wyłącznie od instynktów, lecz także od wychowania, otoczenia oraz przekonań. Z tego punktu widzenia mamy na nie jakiś wpływ. Mam tu na myślisz, że jak coś się nam nie podoba, niemiło kojarzy to zmieniając otoczenie, a czasem przekonania zmienia się nasz gust.

Ważna w tym wszystkim jest to by mieć świadomość, co się nam podoba, co uszczęśliwia. Istotną sprawą jest by były to nasze naprawdę nasze „zdrowo egoistyczne” wybory bez zbytniego wpływu otoczenia.

A jak to jest z gustami w łóżku? Dlaczego jedna kobieta lubi takie pocałunki, pieszczoty czy pozycje a inna wybiera, co innego? Często bez widocznych powodów. Po prostu takie pocałunki czy pieszczoty sprawiają jej większa przyjemność niż inne. Niekiedy potrafi nawet zupełni nie reagować na pewne zachowania seksualne lub wręcz mogą w niej budzić opór czy zgorszenie.

Na pewno często też jest to związane z budową kobiety i jej fizjologią. Kobiety szczupłe zadowalają się delikatnymi subtelnymi pieszczotami, a te „nieco garściejsze” wymagają bardziej intensywnych. Cóż…. warstwa tłuszczyku skutecznie tłumi przewodzenie bodźców.

To, ze jedna kobieta” fruwa” z rozkoszy przy pieszczotach szyi a inna woli by pieścić jej dekolt czy kark to sprawa rozmieszczenia i wrażliwości receptorów czuciowych.

Jak wielokrotnie już pisałem ciało kobiece to jedna strefa erogenna. Oczywiście nie w jednakowym stopniu. Większość kobiet na mapie swojego ciała ma wrażliwą szyję, kark, dekolt, piersi, wnętrze ud, zgięcia kolanowe, wzgórek łonowy, pochwę i zdecydowanie najbardziej łechtaczkę. Nie ma chyba kobiety, która by nie reagowała na jej pieszczoty. Jest bardzo mocno unerwiona (8tys. receptorów czuciowych), które umiejętnie stymulowane dają kobiecie niezapomniane przeżycia.

Tak samo ma się sprawą z wyborem pozycji seksualnych. Wybiera się ją ze względu na budowę anatomiczną partnerów, warunki, w jakich odbywa się seks oraz potrzebę zapłodnienia kobiety. Z tym, że ta ostatnia sprawa wiąże się wiedzą obojga kochanków. Inne pozycje wybiera się, gdy partner ma duży członek a inną, gdy mały. Podobnie jest z szerokością pochwy kobiety. Na ogół partnerzy dobierają takie pozycje, które zapewniają im największy komfort i doznania. Z pewnością warto je zmieniać i próbować bardzo różnych.

U wielu kobiet jest tak, że nawet najlepsza pozycji, gdy jest za często i długo stosowana zwyczajnie się im nudzi, co osłabia ich doznania.

A Ty czytelniku, jakie masz gusty seksualne? Jakie pozycje lubisz? Podziel się proszę w komentarzu swoimi spostrzeżeniami.

 

 

 

{ 0 comments }

Tak. To Jest Najważniejsze!

Wielu mężczyzn zastanawia się, jakie są klucze do serc i ciał kobiecych. Jak ją zdobyć? Jak przekonać, że jestem tym, którego ona szuka? Oczywiście, że jest to możliwe, realne, lecz trzeba wiedzieć jak się do tego zabrać. Problem z tym, ze kobiety są bardzo różne. Mają różne osobowości, nawyki, potrzeby, sytuacje rodzinne itd. Pisałem o tym w jednym z poprzednich artykułów.

Są jednak wspólne potrzeby, pragnienia dla niemal wszystkich kobiet. Jeśli jesteś ich świadom i umiesz to inteligentnie wykorzystać to w zdecydowanej większości zdobycie względów kobiety nie jest wielkim problemem. Zaciekawiłem cię czytelniku? To dobrze. Jednak muszę cię uprzedzić, że jeśli nie masz pewnych umiejętności wrodzonych, czyli nie jesteś tzw. naturalszczykiem w kontaktach kobietami to musisz się tego nauczyć.

Tak dobrze przeczytałeś, nauczyć. Wszak zdecydowanej większości umiejętności można na lepszym lub gorszym poziomie się nauczyć. Problemem jest często motywacja, czyli odpowiedni stopień emocji, pragnień zdobycia określonego celu plus właściwa odpowiedź na pytanie, dlaczego. Według moich doświadczeń bardzo wielu mężczyzn „zdobywa” kobiety niejako przez przypadek.

Ot tak po prostu, poznali się, zaczęli rozmawiać, spotykać, pojawiło się uczucie i potem jakoś poszło. Tylko problem w tym, że ten przypadek często to nie to, o co naprawdę nam chodziło prawda? Ale wszyscy tak robią możesz powiedzieć. Tak niestety to najczęściej prawda. Ja osobiście nie lubię przypadków. Wole kreować swoje życie ściśle według moich pragnień i planów.

Nie inaczej jest w kontaktach z kobietami. Ale już pewnie się nie możesz się doczekać czytelniku by poznać te uniwersalne zasady zdobywania względów kobiet. Założę się, że zaskoczę cię ich prostotą i tym, że je na pewno znasz lub o nich już na pewno słyszałeś. Ale słyszeć, czytać, uczyć się a chcieć i umieć je zastosować to dwie różne sprawy.

 

Ale do rzeczy. Pięć najważniejszych umiejętności w relacjach z kobietami to:

 

 1. Umiejętność rozmowy(głównie słuchania)

Każdy człowiek na ziemi potrzebuje uwagi, akceptacji i aprobaty. Najprostszym sposobem zaspokojenia tych potrzeb jest umiejętna rozmowa. Zasady umiejętnej rozmowy są bardzo proste. Skoncentrowanie się na rozmówcy(uwagi). Rozmawianie przede wszystkim p tym, co ją interesuje(uczucia, emocje, miłość itd.)

Zadawanie otwartych pytań, czyli takich, na które nie można odpowiedzieć tylko tak/nie.

W czasie rozmowy myśl wyłącznie, co ona mówi i jak się zachowuje a nie o tym, co było lub będzie. Wtedy zdecydowanie łatwiej ci będzie zadawać takie pytanie, które spowodują, że rozmowa będzie się wartko toczyła.. Pamiętaj tylko koniecznie by pytania umiejętnie wplatać w rozmowę a nie zadawać jedne po drugim, bo takie postępowanie może sprawić wrażenie niemiłego przesłuchania.

2.Umiejętność wpływania na emocje.

Nie jest tajemnicą, że kobiety są bardzo emocjonalne. Kochają emocje. Myślą o nich, rozmawiają i ich pragną. Najczęściej pragną oczywiście miłości, którą uważają za najpiękniejsze uczucie. Dlatego jest niezwykle ważne być umiał rozmawiać o uczucia, opisywać je, autentycznie je przeżywać całym sobą. Mówienie o uczuciach bez ich przeżywania jest po prostu mało skuteczne. Najlepiej to zrobić przez odpowiadanie historii. Obojętnie czy autentycznych czy zmyślonych. Zasada jest prosta. To, co sam przeżywasz przekazujesz rozmówcy. Rzecz tylko w tym, żeby przekazywać odpowiednie emocje w odpowiedniej kolejności. Zaczynanie od pożądania nie jest dobrym pomysłem.

 1. Umiejętność dotyku.

Tak samo jak emocje kobiety w większości lubią dotyk i seks. Rzecz w tym żeby go inicjować w odpowiedni sposób i natężeniu. Nie zaczyna się na ogół od dotyku intymnego i to publicznie. Jest bardzo mało kobiet, które to akceptują(nawet a jak się jej bardzo spodobasz)

Zaczyna się od akceptowalnego społecznie dotykania dłoni, ramienia, policzka itd. Potem można próbować przechodzić dalej. Kluczem są właśnie próby i obserwowanie reakcji. Jak się na razie posuniesz za daleko to zawsze możesz się wycofać. Nie spodziewaj się intymności jak wcześniej nie było żadnego dotyku. To się bardzo rzadko zdarza.

 1. Pewność siebie.

Ten punkt jest dla wielu najtrudniejszy. Myślisz być może sobie. Nie mam sukcesów z kobietami to jak mam być pewnym siebie? Ale to pytanie można dokładnie odwrócić. Nie masz sukcesów z kobietami, ale być może masz na innym polu. I tego się trzymaj i o nich pamiętaj. Poza tym wielu ludzi źle rozumie pewność siebie. Dla mnie oznacza bycie pewnym swoich mocnych stron i zalet i nie przejmowanie tym, czego nie wiem czy nie potrafię. Nie można być wszechwiedzącym czy umieć wszystkiego. I tego się trzymaj.

 1. Dominacja.

To jeden z najbardziej uniwersalnych magnesów na kobiety. Archetyp silnego władczego wojownika, prawdziwego silnego samca jest niesłychanie silny. Kobiety w ponad 90% uwielbiają męską dominację. Lubią, gdy mężczyzna przejmuje kontrolę umie decydować i nie waha się. Nie mogą się takiemu mężczyźnie oprzeć. Czują się przy nim bezpiecznie, a to podstawowa potrzeba kobiet.

 

 

{ 0 comments }

Miłość Kontra Pożądanie

Za kil ka dni mamy Walentynki, czyli święto zakochanych. Wielu kojarzy się ono z miłością delikatną, zwiewną, romantyczną. Randki, kwiatki, czułe słówka, wyznania, spojrzenia i pocałunki. Wszystko to na ogół tkliwe, romantyczne. A co erotyką? Czy ona jest w miłości niepotrzebna, nie istnieje?

 

Tak wiem, że to retoryczne pytanie. Oczywiście, że istnieje i jest potrzebna. Sama natura zadbała o to byśmy potrzebowali bliskości, czułości, ale i namiętności. Wszystkie te emocje mniej lub bardziej występują u zakochanych. W chwili zbliżenie następuje bardzo silne ujawnienie się całej palety uczuć. Do akcji wkracza fizjologia, głównie hormony.

 

I w tym miejscu niektórzy zwolennicy romantycznej miłości się być może nieco skrzywili.

A właściwie, dlaczego?  Czy namiętność jest gorsza od romantyzmu, czułości? Nie sądzę.

Wszak namiętność to silne intensywne uczucie. Też piękne i bardzo pożądane. U jednych powstające szybko a u innych wolniej. Lecz niemal u wszystkich podczas seksu ono powstaje.

 

Jego kulminacyjnym punktem jest orgazm.  Doznanie nieporównywalne niemal z niczym. Daje uczucie błogości, spełnienia. Nie ma chyba niemal nikogo, kto miałby okazję przeżyć rozkosze seksu, kto by go nie doświadczył. Nie przez przypadek tak się o nim dużo myśli, mówi i pisze. Przeżywamy go każdy na swój sposób. Inni bardzo ekspresyjnie inni nieco spokojniej.

 

Problem dla niektórych mężczyzn jest mnogość reakcji kobiet na orgazm. Istnieje dość powszechnie rozpowszechniony mit, że reakcje na orgazm muszą być zawsze bardzo ekspresyjne w rodzaju, grymasy na twarzy, dreszcze całego ciała czy głośne jęki.

Tymczasem wcale tak być nie musi. Bywają kobiety, które nie mają takich ”objawów” a przeżywają głębokie wspaniałe orgazmy.

 

Dlaczego jest to problemem dla facetów? Po prostu, dlatego, że w momencie gdy nie widzą spodziewanych reakcji u partnerki myślą, że nie miała orgazmu a wiec się nie sprawdzili. Powtarzałem to wielokrotnie, że orgazm nie jest stanem niezbędnym do udanego seksu. Fajnie jak jest, ale z seksem jest podobnie jak z innymi obszarami życia. To sama droga ma być przyjemnością, radością a nie wyłącznie osiągnięcie celu.

 

To ze jesteście ze sobą, bliskość pieszczoty pocałunki czy sam stosunek nie są same w sobie dla was radością? Niestety dla pań postawy mężczyzn wobec seksu i orgazmu są często problemem. Polega to na tym, że one udają orgazm by on przypadkiem sobie nie pomyślał, że się nie sprawdził w łóżku a ona jest niezadowolona.

 

Takie myślenie nie ma sensu. Przecież nie, co dzień jest niedziela, nie zawsze jesteśmy w formie, poza tym szereg zewnętrznych przeszkód niezależnych od nas mogą blokować wystąpienie orgazmu( kłopoty, stres, przejściowy spadek formy fizycznej). Właśnie stres jest największym wrogiem udanego radosnego seksu. Dla niego, bo może mieć kłopoty z osiągnięciem erekcji, a dla niej, bo przez stres nie będzie miała orgazmu.

 

Trzeba sobie zdawać sobie sprawę, ze samo zbyt silne parcie na wystąpienie orgazmu powoduje stres, który blokuje jego wystąpienie. Takie są fakty. Jaki jest na to sposób? Po prostu wyluzujcie w sypialni, bawcie się seksem, niech będzie rozkoszą i radością a nie wyścigami czy konkursem. Czy macie u siebie w sypialni za łóżkiem jakiś sędziów, którzy oceniają, jakość, pocałunków, pieszczot, wybranych pozycji czy intensywność orgazmów? Prawda, że nie? Więc przestańcie się zachowywać tak jakby tak było.

 

A Ty czytelniku, co myślisz o czułości, zakochaniu i pożądaniu? Czy są przeciwstawne wobec siebie czy się dopełniają? Napisz proszę w komentarzu, co o tym sądzisz.

 

 

{ 0 comments }

Archiwa