≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czy Umiesz Sobie Z Nimi Radzić?

Kompleksy 2

Czy masz jakieś kompleksy? Pewnie tak. Ludzi w pełni akceptujących siebie nie jest(niestety) zbyt wielu. Pytając o Twoje kompleksy nie miałem na myśli jakiś wielkich spraw cokolwiek np. brzydki nos, cera, barwa głosu itd. Czy zdajesz sobie sprawę, ze w większości przypadków kompleksy istnieją wyłącznie w Twojej głowie? Po prostu powstają one pod wpływem silnych emocji, przekonań, które w efekcie tworzą pewne filtry, przez które spostrzegasz siebie i świat. Z reguły ludzie odbierają Ciebie inaczej niż sobie wyobrażasz.

A jak to jest z kompleksami seksualnymi? Dotyczą one głównie wyimaginowanych braków ciała lub lękami przed tym jak się sprawdzisz w sypialni. Niestety takie kompleksy mogą skutecznie odebrać przyjemność z seksu. Niestety z czasem mogą one prowadzić do wytworzenia się frustracji, która skutecznie zablokuje jednego z partnerów i ten w efekcie straci ochotę na seks.  Dlatego warto analizować swoje zachowania i uświadomić sobie parę bardzo ważnych kwestii..

Podstawową sprawą jest to, że zarówno kobiety jak i mężczyźni powinni zdać sobie sprawę z faktu, ze nikt nie ma perfekcyjnego ciała. To, co widzisz w ilustrowanych magazynach czy w filmach jest obrobioną fikcją. Tymczasem najatrakcyjniejsi dla płci przeciwnej są ci, którzy akceptują siebie takimi, jakimi są i świetnie się czują w swoje skórze.

Akceptacja swojego ciała nie zwalenia oczywiście od pracy nad sobą. Jeśli widzisz jakie obiektywne braki np. trochę zbędnego tłuszczyku na brzuchu lub biodrach zacznij się po prostu się więcej ruszać i zmień dietę na bardziej racjonalną. To z pewnością jeszcze bardziej poprawi Twoja samoocenę oraz spowoduje większe zainteresowanie płci przeciwnej. Jak myślisz warto?

Drugim najczęściej spotykanym kompleksem, oprócz niedoskonałości ciała jest przekonanie, że nie zna się perfekcyjnie wszystkich technik seksualnych, co spowoduje, że się nie sprawdzimy w łóżku. Musisz pamiętać, że seks z nową osobą to za każdym razem jest niejako poznawanie nieodkrytych lądów. Dlatego warto rozmawiać z partnerem/partnerką o własnych oczekiwaniach. Oczywiście nie może być to wielogodzinna uczona dysputa, lecz luźna swobodna rozmowa z odrobiną żartu i dystansu.

Kobiety w sypialni lubią pokazywać przez gesty lub swoje reakcje, co je zadawala.  Warto by partner spełniał te oczekiwania, choć nie zapominał też o swoich. Sygnałem kobiecych kompleksów jest bardzo silny nacisk na uprawianie seksu wyłącznie po ciemku. Pomaga im to rzekomo zatuszować wyimaginowane czy rzeczywiste niedoskonałości ciała. Aby temu, choć trochę zaradzić zawsze szczerze chwal zalety jej urody. Oczywiście z umiarem i mądrze.

Nigdy przenigdy nie krytykuj wad jej urody choćbyś miał jak najlepsze intencje i był bardzo szczery. Zdecydowanie lepiej być dyplomatą. A co z najbardziej popularnym męskim kompleksem małego penisa?  Tak jak z innymi kompleksami ma on źródło w głowie.

Jak pokazują badania i po prostu fakty wielkość nie ma znaczenia. Zdecydowanie liczy się, co nim umiesz robić i jego grubość. Powód jest bardzo prosty. Kobieca pochwa ma rozmieszczone najczulsze receptory na ściankach a nie na sklepieniu. Zacznij po prostu podczas stosunku energicznie ruszać biodrami stymulując te obszary a sam zobaczysz reakcje.

Jeśli Twój penis nie wyróżnia się specjalnie grubością to zastosuj powyżej opisaną technikę a przekonasz się, że tak zadowolisz każdą partnerkę. Oczywiście jest pewien procent kobiet, które lubią „potężne maczugi”, lecz często wynika to z błędnych przekonań, których źródłem są pewne mity społeczne i stereotypy.

Jak spotkasz taką kobietę to pokaż jej co potrafisz w sypialni a z pewnością zmieni swoje poglądy na temat rozmiarów.

{ 0 comments }

 

Seksualan edukacja

Ten blog jest głownie dla mężczyzn choć po komentarzach wiem , że czytają go i kobiety (co mnie bardzo cieszy). Z tego właśnie powodu postanowiłem odpowiedzieć na kilka ważnych pytań, które zadają przedstawiciele obojga płci. Z pewnością wiedza zawarta w tym artykule przyda się każdemu, kto interesuje się seksualnością człowieka.
1. Dlaczego nigdy nie miałam orgazmu?
Bardzo ważne pytanie dręczące wiele kobiet. Od razu uspokajam. W zdecydowanej większości  kobiecie, która o to pyta nic nie dolega. Owszem zdarza się schorzenie pod nazwą anorgazmia lecz na ogół to kwestia znalezienia odpowiedniego miejsca wrażliwego na stymulację lub ulubionej pozycji. Poza tym wiele kobiet oczekuje orgazmu pochwowego gdy tymczasem doskonale szczytuje, kiedy partner intensywniej stymuluje ich łechtaczkę. Przecież nie jest nigdzie powiedziane, że jedyny dobry orgazm to orgazm dopochwowy. Jak pokazują statystyki większość kobiet ma właśnie orgazm łechtaczkowy. Jeśli w twoim przypadku z żadnym partnerem nie miałaś jakikolwiek orgazmu pomimo wypróbowania różnych pozycji i stymulacji wrażliwych punktów musisz się zastanowić nad przyczyną takiego stanu. Niestety za brak orgazmu może być odpowiedzialne któreś ze schorzeń. Najczęściej są to: choroby układu krążenia, cukrzyca, stres, depresja,  zmiany hormonalne, a także przyjmowane leki np. antydepresyjne
2. Czy cyberseks traktować jak zdradę?
To dość kontrowersyjny temat i niełatwe pytanie. Wiele osób sądzi, że jak nie doszło do seksu w realu to wszystko jest ok. Zastanów się jednak, czy twój partner/ka nie poczułby się urażony, gdyby się dowiedział/ała ,ze zajmujesz się czymś taki. Obojętnie czy tą są to fantazje mailowe czy na sex czacie.. Jeśli masz wątpliwości to zadaj sobie pytanie, jak ty zareagowałabyś w podobnej sytuacji. Jeśli poczułabyś się niekomfortowo to może warto postępować w myśl zasady „nie czyń drugiemu co tobie niemiłe”
3. Czy penis może się złamać?
Pomimo tego, że penis nie ma w swojej budowie kości, to może zostać poważnie uszkodzony. Takie sytuacja mogą się zdarzyć podczas intensywnej gry wstępnej lub silnej masturbacji. Naturalnie trudno wtedy mówić o złamaniu. Może się zdarzyć obrażenie naskórka, czy skóry czy nawet krwotok. Wiadomo, że penis w stanie wzwodu jest wypełniony krwią i intensywne pieszczoty mogą niekiedy prowadzić do jego obrażeń. Jeśli by doszło do takiej sytuacji niezbędna może być natychmiastowa pomoc lekarska.
4. Jak uniknąć gazów pochwowych podczas stosunku?
To pytanie może cię zdziwić ale takie sytuacje się zdarzają. Gazy pochwowe są naturalnym zjawiskiem występującym podczas stosunku. Powstają w wyniku wydostanie się powietrza z wnętrza pochwy w trakcie penetracji. Jeśli rzeczywiście czujesz bardzo skrępowana z powodu gazów, to znajdzie taką pozycję, w której unikniecie ich występowania. Możecie tez taką sytuacje obrócić w żart. To przecież nic strasznego i jak najbardziej naturalna sytuacja.
5. Czy wyjątkowo intensywny seks może spowodować uszkodzenia pochwy?
Nie powodów do stresu. To praktycznie niemożliwe aby nawet bardzo ostry seks spowodował uszkodzenia wewnątrz twojej waginy. Jedyne na co może się zdarzyć to drobne otarcia i lekko zdarty naskórek. Tak sytuacja może wystąpić gdy masz zbyt suchą pochwę podczas stosunku. Może się tak zdarzyć gdy mieliście zbyt krótką grę wstępną lub twoja pochwa nie wydziela odpowiedniej ilości śluzu podczas podniecenia. Warto wtedy skonsultować się lekarzem ginekologiem a doraźnie zastosować lubrykanty.
6. Jestem heteroseksualna, ale podniecają mnie firmy porno z samymi kobietami. Czy to normalne?
Nie ma w tym nic dziwnego czy nienaturalnego. Sporo kobiet tak reaguje podczas oglądanie takich filmów. Poza tym to że oglądasz tego rodzaju filmy i tak na ciebie dzieją nie musisz oznaczać, ze zrobisz to w realu.
7. Podczas uprawiania seksu często robię się bardzo mokra w miejscach intymnych. Czy tak powinno być ?
Oczywiście, że tak. Jest to naturalna reakcja fizjologiczna występująca w czasie intensywnego podniecenia i służy przygotowaniu do penetracji. Niestety wiele kobiet ma dokładnie odwrotny problem i dlatego do nawilżania swoich miejsc intymnych musi używać dodatkowo lubrykantów. Przyczynami zwiększonej ilości wydzieliny z pochwy są np. przyjmowane tabletki antykoncepcyjne, faza cyklu miesięcznego lub po prostu bardzo intensywne podniecenie.
8. Co zrobić, jeśli mój penis jest za duży lub za mały?
Pisałem o tym już wielokrotnie. Nie liczy się wielkość penisa lecz raczej jego grubość i to potrafisz z nim robić. Najczulsze punkty w kobiecej pochwie są na jej ściankach a nie na sklepieniu. Twoje kompleksy są tylko w głowie. Dla zdecydowanej większości kobiet rozmiar nie ma większego znaczenia.
9. Czy sperma jest tucząca?
Pytanie oczywiście związane z uprawianiem seksu oralnego i połykaniem spermy. Mogę cię zapewnić że sperma nie tuczy. Przy normalnej ejakulacji(wytrysku) z wnętrza penisa wydobywa się około dwóch łyżeczek spermy, a to zaledwie 7 kilokalorii. Tak więc to bardzo niewiele i trudno po takiej porcji kalorii przytyć.

 

 

{ 0 comments }

Cały Ten Seks

Potrzeby seksualne

Czy nie za dużo hałasu wokół tego seksu? Ludzi o nim tyle mówią, piszą, jest obecny w sztuce, rozprawach naukowych właściwie jest obecny wszędzie. Dlaczego tak się dzieje?

Wszyscy przecież wiemy, że podstawowym zadaniem seksu jest prokreacja, czyli wydanie na świat potomstwa. Owszem daje dużo ogromnej przyjemności i to też jest ważna przyczyna, dlaczego niemal wszyscy go pragną. Odpowiedzi na pytanie, dlaczego seks jest tak ważny w naszym życiu pokazały m.in. prace z. S. Freuda (06.05.1856- 23.09.1939). Nie będę tu się oczywiście wgłębiał w szczegóły pracy naukowej Freuda, ponieważ nie jest to artykuł stricte naukowy.

Chcę tylko Ci uświadomić, dlaczego seks zajmuje tak ważne miejsce w życiu człowieka. Mówiąc w uproszczeniu ludzie mają trzy wielkie marzenia: wiecznego życia i młodości, wiecznej sprawności seksualnej i bogactwa. Generalnie mówiąc seksualność jest częścią natury człowieka i nie można ( i nie trzeba) jej się pozbywać czy nadmiernie kontrolować. Jest też wykładnikiem zdrowia psychofizycznego.

Potrzeby seksualne zmieniają się wraz ze stanem organizmu, trybem życia oraz niestety z wiekiem.. Pomimo, ze mamy ograniczony wpływa na stan naszego organizmu i procesy starzenia to jednak warto przez odpowiedni tryb życia (odpowiednia dieta, ruch, dbanie o psychikę) przedłużać naszą sprawność fizyczną i seksualną.

Wiem wszyscy, ze ludzie podzieleni są na dwie płcie: żeńską i męską. Konsekwencją tego podziału jest seksualność.  Udowodniono bezspornie, ze seksualność jest siłą skłaniającą do nawiązywania kontaktów międzyludzkich w tym seksualnych.  Niejako wyższym poziomem bardziej wysublimowaną formą seksualności jest erotyka. Jej celem jest dostarczenie człowiekowi rozkoszy niezwiązanej z rozmnażaniem.

Jak wykazały pracy cytowanych dalej naukowców popęd seksualny to stan gotowości do przyjęcia partnera w zakresie jego płciowości (H. Giese). Wiadomo, ze seks oprócz instynktu samozachowawczego, jest najsilniejszym popędem człowieka. Zachowania seksualne człowieka są wrodzone (Z. Lew-Starowicz). Podstawową siłą popędu seksualnego jest libido (pożądanie) Zaś głównym stymulatorem popędu seksualnego są hormony.

Naturalnie istnieją znaczące różnice w podejściu do seksu u obu płci. Różnice w podejściu do seksu znakomicie ilustruje powiedzenie: seks otwiera męskie serce, natomiast serce kobiety należy otworzyć, żeby mogła cieszyć się seksem.

Nie jest tajemnicą, ze popęd seksualny jest większy u mężczyzn niż u kobiet. Mężczyźni znacznie szybciej i łatwiej się podniecają pod wpływem bodźców zewnętrznych (np. wzrokowych). Potrzeba aktywności seksualnej u mężczyzn jest największa około 20 roku życia, po czym stopniowo obniża. U kobiet szczyt potrzeb seksualnych przypada około 40.

Pomimo, ze powiedzenie, ze mężczyźni myślą bez przerwy o seksie jest sporo przesady to jednak jak dowiodły prace m.in. amerykańskich naukowców to myślą o nim 4 krotnie częściej niż kobiety. Co daje nam seks poza przyjemnością?

 1. Przyczynia się do podnoszenia, jakości naszego zdrowia i kondycji.
 2. Doskonale wpływa na podnoszenie pewnością siebie i atrakcyjności u obu płci. Po prostu mężczyzna czy kobieta spełnieni seksualnie promieniują pewnością siebie i dzieją jak magnes na płeć przeciwną.
 3. Znakomicie wpływa na cała sferę psychiczną w tym m.in. na zdolność uczenia się.
 4.  Jest jednym z warunków udanych związków. Wiadomo, że podczas seksu wydziela się szereg substancji m.in. hormon oksytocyna. Wpływa ona wieź miedzy partnerami oraz na więzi miedzy matką a dziećmi.
 5. Znacząco wpływa na obniżanie poziomu stresu.
 6. Podnosi ogólną odporność organizmu.
 7. Seks to doskonała forma aktywności fizycznej. Regularne uprawianie seksu może wpływać na regulacje wagi. Obliczono, ze intensywny seks to wydatek kilkaset kalorii, czyli tyle, co bardzo suty obiad!
 8. Podnosi ogólną samoocenę w różnych sferach życia.
 9. Działa niczym pigułka nasenna i przeciwbólowa, czyli wpływa na dobrą, jakość snu i znosi ból.
 10. Uprawiany z rozsądkiem i w odpowiednim czasie wpływa na poprawę koncentracji i lepsza wydajność w pracy. Poza tym zwyczajnie jak masz go pod dostatkiem to jesteś zaspokojony w swych potrzebach i nie musisz już o nim myśleć.

A Tobie czytelniku, do czego potrzebny jest seks? Jakie Twoje potrzeby Ci zaspakaja?

{ 0 comments }

Coś O Nawykach W Seksie

nawyki i sex

Ostatnio dużo mówi się i pisze o nawykach. Nie dzieje się tak bez powodu. Jak ustalili naukowcy nawyki to aż 90% procent naszego życia. Warto więc wyrabiać sobie nawyki które nas wspierają a nie blokują. Dla jasności przypomnę, że nawyk to powtarzające się mechanicznie niezależne od naszej woli myślenie, działanie wyzwalane pod wpływem określonego impulsu (wyzwalacza).

Nawyki są obecne praktycznie w każdej dziedzinie życia. Także w seksie lub innych czynnościach, które mają na niego wpływ. Jeśli jesteś zdrowy i w miarę młody a nie sprawdzasz się, jako kochanek to albo masz kłopoty ze stroną mentalną podejścia do seksu albo masz jakiś złe nawyki, które sprawiają, że masz kłopoty z libido. Jakie są to złe nawyki może Ci z pewnością powiedzieć lekarz seksuolog. Jednak zanim się zdecydujesz na wizytę i lekarza zapoznaj się z tym artykułem. Być może rozpoznasz u siebie przynajmniej cześć takich złych nawyków i zaczniesz nad nimi pracować. Z pewnością zmiana tych szkodliwych nawyków na wspierające przyczyni się z czasem na Twoje sukcesy w sypialni.

Najczęściej występującymi złymi nawykami są:

 1. Zła dieta
 2. Brak dostateczne ilości ruchu.
 3. Niedostateczna dawka snu.
 4. Stres.
 5. Niewłaściwe używki ich nadmiar.
 6. Szkodliwy wpływ leków.
 7. Niewłaściwe korzystanie z nowoczesnych technologii ( komputer, smartfon, laptop, komórka itd.

Ad1)

Aby mieć wysoki poziom libido jest absolutnie niezbędne odpowiednie odżywianie. Dotyczy to absolutnie to wszystkich. Im jesteś starszy to staje się tym bardziej ważne. Jednak im wcześniej zaczniesz i wyrobisz sobie odpowiednie nawyki żywieniowe tym dłużej będziesz się cieszył dobry zdrowiem i sprawnością seksualną. Lekarze zalecają (też to oczywiście stosuje) śródziemnomorski model żywienia z przewagą warzyw, owoców, oliwy z oliwek i ryb. Zdecydowanie odradzam spożywanie posiłków po godzinie 18.00. Poza tym warto pamiętać, aby uprawiać seks na przysłowiowy „pusty żołądek”. Jeśli zjesz o późnej porze tłusty posiłek to możesz zapomnieć o fajerwerkach w łóżku..

Co do mięsa zdania są podzielone. Z pewnością wpływa on na podniesienie libido, lecz zaleca się go w umiarkowanych ilościach i wyłącznie jego chude odmiany. Z pewnością nie zaleca się wieprzowiny. Najlepsza jest chuda cielęcina, wołowina czy drób.

Ad2)

Cywilizacja oprócz zatrucia środowiska robi nam wszystkim krzywdę „ucząc” lenistwa fizycznego i umysłowego. Tak naprawdę według psychologów nie ma czegoś takiego jak lenistwo. Są wyuczone, nawykowe działania, które z czasem osłabiają wolę i mięśnie a to w efekcie prowadzać do niechęci do jakikolwiek wysiłku. A przecież kiedyś przed tysiącami lat człowiek by mógł przetrwać bez przerwy był w ruchu. Musiał przemieszczać się w poszukiwaniu pożywienia lub uciekać przed niebezpieczeństwem.

Jeśli chcesz jak najdłużej się cieszyć dobrym zdrowiem i wspaniałym życiem seksualnym to wyrób sobie nawyk codziennej gimnastyki, spacerów, biegania lub uprawiaj sport. Jeśli nie możesz codziennie to rób to minimum 3 razy w tygodniu w sumie po godzinę dziennie. Wybierze określonego realne godziny, wcześnie przygotuj strój i sprzęt. Z czasem wejdzie Ci to w krew i wyrobisz sobie nawyk

Ad3)

Zdrowy sen to jedna z podstawa zdrowia. Jeśli zarywamy noce lub śpimy źle (często się budzimy lub brak odpowiedniej dawki snu głębokiego) osłabieniu ulega też kontrola naszych zachowań, a organizm produkuje w nadmiarze kortyzol (hormon stresu). Zarywanie nocy może też wpływać na problemy łóżkowe. Jak wykazały badania, libido spada aż o 30% u pracujących osób, które śpią mniej niż 6 godzin dziennie? Zasady zdrowego snu wskazują, aby zapewniać sobie jego odpowiednią ilość (zależy do trybu życia i wieku). Należy koniecznie zadbać o nawilżenie i nie przegrzewanie sypialni (zalecana temperatura wynosi 18°C) i koniecznie minimum godzinę przed snem wyłączyć górne światło i urządzenia elektroniczne (hamują one wydzielanie melatoniny). Zrezygnuj z przesiadywania przed komputerem, laptopem i wyłącz go też przynajmniej na godzinę przed pójściem spać

Ad4)

Stres jest obecny w przeróżnych sytuacjach. W pracy, w domu itd. W wielu sytuacjach nie sposób go w pełni kontrolować. Jednak można wyrobić sobie szereg nawyków, które łagodzą jego skutki. Z pewnością warto zadbać o w/w odpowiednią dietę, i ruch. One bardzo sprzyjają redukcji stresu. Poza tym warto słuchać (szczególnie przed snem) muzyki relaksacyjnej a w wolnych chwilach spędzać czas w miłym towarzystwie.

Ad5 )

Ogranicz do minimum alkohol. Jak chcesz go już pic to w odpowiednich ilościach i wybieraj jego odpowiedni rodzaje. Jeśli palisz to natychmiast zrób wszystko by pozbyć się tego nałogu. Udowodniono że wypalanie jednej paczki papierosów dziennie przez 10 lat to zapewnienie sobie w 90% impotencji. Dlaczego nadmiar alkoholu działa destruktywnie na życie intymne ? Zbyt duża ilość wypitych drinków osłabia wrażliwość komórek nerwowych, przez co trudniej dociera do nich informacja o pożądanej w danym momencie erekcji.

Udowodniono ,ze przewlekłe nadużywanie alkoholu obniża też poziom testosteronu i podnosi ciśnienie krwi, co ogranicza jej dopływ do penisa. Niestety ale piwo w większej ilości dla mężczyzn po 40. roku życia jest brutalnie mówiąc środkiem niemal kastrującym. Zawiera ono substancje pochodzenia roślinnego (głównie chmiel) o nazwie fitoestrogeny, które działają na męski organizm jak estrogeny, czyli żeńskie hormony płciowe. Obniżają one poziom testosteronu, co z kolei uderza w potencję, a także może powodować rozwój cech typowych dla kobiety (ubytek masy mięśniowej na rzecz tłuszczu, a czasami nawet cellulit)

Dlatego też jeśli chcesz się wprowadzić w odpowiedni nastrój wybierz białe wino i pij je w umiarkowanej ilości. Jeśli nie lubisz białego wina może być czerwone. Nie pij jednak wódki czy piwa.  Bardzo szkodliwe są wszelkie środki psychoaktywne, a zwłaszcza dopalacze.

Ad6)

Ten punk dotyczy głównie ludzi 40+ ale na odpowiedni dobór leków powinni uważać wszyscy. Zasada im mniej tym lepiej. Jeśli już lekarz zaleci Ci jakieś leki to zapytaj go czy mają one jakiś negatywny wpływ na Twoje życie seksualne. Jeśli tak jest to zapytaj o zamienniki. Sam też czytaj ulotki i w  razie jakiś wątpliwości zapytaj lekarza lub farmaceuty.

Ad7)

Wśród innych błędnych nawyków panów pojawia się dziś często niewłaściwe korzystanie z nowoczesnych technologii. Teoretycznie niemal wszyscy zdają sobie sprawę ,że laptopy, smartfony czy tablety podnoszą temperaturę otoczenia, promieniują i wytwarzają pole elektromagnetyczne. Niestety mało kto do tego faktu przywiązuje jakąkolwiek wagę. Tymczasem aby mówić o sprawności seksualnej mężczyzny i jego prawidłowej płodności  temperatura wokół jąder powinna być o 4°C niższa niż temperatura całego ciała. Jeśli jednak stale podnosisz ją przez trzymanie urządzeń elektronicznych na kolanach, sam wyrządzasz sobie krzywdę.

Podobne oddziaływanie często ma noszenie obcisłych spodenek czy długotrwała jazda samochodem , praca siedząca. Mam nadzieję , że tym artykułem pokazałem wam jakie pożyteczne efekty może dać stosunkowo niewielkie narzucenie sobie dyscypliny w zakresie diety, ruchu, snu, korzystania z używek, oraz prawidłowego używania zdobyczy cywilizacyjnych dla poprawienia waszego życia erotycznego.

 

 

 

{ 0 comments }

Całuj, Głaskaj, Kąsaj

Dotyk

Aby seks by naprawdę udany trzeba zaangażować wszystkie zmysły. Naturalnie dla kobiet i mężczyzn inne zmysły są dominujące. Dla facetów bardzo ważny jest wzrok a dla kobiet dotyk i słuch. Jednak dla obu płci z pewnością najważniejszy jest dotyk. Wyobrażasz sobie seks bez dotyku ? Obojętnie czy mówimy o grze wstępnej czy samym stosunku.

Spróbuj sobie wyobrazić wejście do pochwy penisem bez jej dotykania. Przecież to niemożliwe i bez sensu; pewnie powiesz. Masz rację. Przecież cały sens penetracji pochwy jest w jej umiejętnym stymulowaniu przez dotyk. Czasami powolny, delikatny a czasami stosunek krótki i bardzo intensywny. I obojętnie pod jakim kątem wchodzisz i jakim rytmie to zawsze jest dotyk.

Nie inaczej jest w czasie gry wstępnej. Przytulania, pocałunki, przygryzanie małżowin, lizanie itd. to są różne odmiany dotyku. Czy są jakieś generalne zasady, wskazówki które pomogą mi uzyskać zamierzony efekt ? Owszem są takie, choć nie dzieją zawsze i w 100% na każdą kobietę. To działa na zasadzie większości i nie mam innej drogi jak testowanie. Czy robisz to dobrze czy źle dla określonej kobiety dowiesz się po jej reakcjach.

Tylko nie spodziewaj się od razu spazmów i krzyków rozkoszy. Reakcje zależą od tego gdzie kobietę stymulujesz, w jaki sposób, jaka ona jest i co lubi. Poza tym nie każda kobieta jest ekspresyjna w swoich reakcjach. Warto byś znał mapę erogennych punktów na kobiecym ciele. Pisałem wielokrotnie, że w zasadzie całe kobiece ciało to jedna wielka strefa erogenna. I to jest prawda. Jednak zdecydowana większość kobiet ma pewne szczególnie czule punkty na erotyczną stymulacje.

Kobiece punkty erogenne:

 • uszy – istnieje ogromna ilość zakończeń nerwowych w okolicach uszu, dzięki czemu są bardzo wrażliwe na pocałunki,
 • szyja i kark,
 • stopy – są one o wiele bardziej wrażliwe niż to wydaje się większość ludzi,
 • ręce i ramiona,
 • wewnętrzna strona ud – jest bardzo wrażliwa na dotyk, głaskanie i pieszczoty,
 • pod kolanami – tam znajdują się liczne zakończenia nerwowe. Sprawia to, że pobudzanie tych okolic jest dla kobiet bardzo przyjemne.
 • tylna część kolan – jest tam wiele zakończeń nerwowych,
 • piersi – zdecydowanie najbardziej unerwione są brodawki,
 • pośladki,
 • okolice krocza, zewnętrzne narządy płciowe,

Jak już wiesz gdzie są te punkty to teraz pozostaje je tylko umiejętnie stymulować.

Kilka ważnych zasad:

 1. Nie spiesz się. Seks to nie wyścigi
 2. Wyważ swój dotyk miedzy zbyt bolesnym a smyraniem czy łaskoskotaniem.
 3. Kobiety mają na ogół znacznie cieńszą skórę i bardziej wrażliwy system nerwowy. Bądź więc delikatny ale bez przesady.
 4. Kobiety nieco bardziej puszyste wymagają nieco intensywniejszego dotyku..
 5. Pamiętaj by być kreatywnym. Nie zatrzymuj się na jednym miejscu zbyt długu. Oddalaj się od niego a potem możesz wrócić.
 6. Jak nie znasz kobiety i jej upodobań zacznij od delikatnych pocałunków. Nigdy z języczkiem. I nie wpychaj jej języka aż po migdałki. One naprawdę tego nie lubią.
 7. Nigdy nie zaczynaj penetracji jak ona nie jest wystarczająco mokra (podniecona). Do tego właśnie służy dobra wstępna.(minimum 10 minut)
 8. Nigdy , przenigdy nie stymuluj jej łechtaczki zanim jej odpowiednio nie nawilżysz ( jej wydzieliną lub lubrykantem) W innym przypadku sprawisz jej dotkliwy ból. Wtedy zobaczycie się pewnie dwa razy. Pierwszy i ostatni.
 9. Nie wahaj się. Zaryzykuj. Jak to co robisz jej się nie spodoba, spróbuj czegoś innego. Nic nie tracisz a zyskasz wiele w o czach kobiety.
 10. Bądź zdecydowany i dominujący, ale bez przesady. Spełniaj jej prośby i potrzeby.

A co ze stosunkiem ? Jak stymulować pochwę? Jak mocno? W jakich pozycjach? Możesz chcesz poznać sekretne punkty na ciele kobiety, których stymulacje da jej niezwykłe doznania? Jeśli chcesz znaleźć odpowiedzi na te wszystkie pytanie zajrzyj tutaj www.pozycjeseksualne.pl

Tak wiec całujcie, przytulacie, dotykajcie kobiety. One to uwielbiają.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

{ 0 comments }

Chcesz Czy Nie Chcesz?

 

Chce czy nie chce

Młodymi chłopakami o mały doświadczeniu z kobietami często targają wątpliwości: czy ona chce seksu czy nie. Jak mieć pewność? A jak się pogniewa, albo, co gorsza da w twarz, rzuci mnie itd.? Znasz przysłowie „kobieta zmienną jest”? Powiem Ci, że to nie tylko przysłowie, ale życiowy fakt. Wiąże się to z ich specyficzną, skomplikowaną psychiką i z hormonami.

No dobrze, ale jak to poznać, kiedy ona naprawdę chcę a kiedy nie, Jeśli dla Ciebie ten temat jest ważny to przeczytaj uważnie ten artykuł, wyciągnij wnioski a zawartą tu wiedze zastosuj w życiu.  Jeśli chcesz wiedzieć, czego naprawdę pragnie kobieta to zapamiętaj tą zasadę:

Nie patrz na to, co mówi, ale co robi.

Jak to ma się do seksu? To proste. Jak mówi nie a język ciała i czyny mówią tak to sprawa jest na ogół jasna. Na przykład rozmawia z Tobą i mówi, że się spieszy a nie odchodzi to znaczy, że jednak ją zainteresowałeś. Jeśli ją przytulasz i zaczynasz całować i pieścić a ona mówi, ze nie chce, ale Cię nie odpycha a nawet oddaje pocałunki to jak myślisz; chce czy nie chce?

Skąd się bierze tak dziwna sprzeczność słów i czynów u kobiet? Przyczyn jest kilka.

 1. Boi się wyjść na łatwą a w konsekwencji tego, że ludzie będą o niej źle myśleli i mówili
 2. Przekonanie, że to mężczyzna musi się o nią starać i „powinno” to trochę potrwać.
 3. Wojna postu z karnawałem, czyli konflikt między oczekiwaniami społecznymi a potrzebami ciała.
 4. Strach przed niechcianą ciążą. Każda kobieta ma z tyłu głowy, że zbliżenia z mężczyzną może się skończyć ciążą.
 5. Przekonania wynikłe z wychowania które mówią, ze cnotę trzeba zachować dla tego jedynego ukochanego a nierzadko „straszenie” – uważaj córko, bo chłopakom chodzi tylko o jedno.

To oczywiście nie wszystkie możliwe zachowania i przekonania kobiet. Jak napisałem wyżej tylko przez uważne obserwowanie jej zachowań dowiesz się, czego ona właściwie chce.

Oczywiście rozmowa też czasami daje sporo ważnych informacji. Jak często mówi o rodzicach ( są bardzo dominujący w jej życiu), wstydzi się rozmów o seksie, rumieni się podczas słuchania kawałów erotycznych to prawdopodobnie ma małe seksualne doświadczenia i może stawiać opór.

A jak jest z ochotą już w sytuacji intymniej? O ile już wyładowaliście w łóżku to na ogół jak jest już mocno napalona to nie stawi oporu. Może się to zdarzyć, podczas gdy wstępnej. Nagle może zacząć się wycofywać czy mieć wątpliwości. Aby temu zapobiec po prostu musisz ją ubiec i sam pozornie wyrazić te wątpliwości. Mam na myśli to, że jak zaczną się pocałunki i pieszczoty to nagle sam to przerwij i powiedz np. może nie powinniśmy, czy to nie za szybko. Na ogół  one wtedy jak się już napalone zaprzeczają temu i sprawa dalej się toczy to finału.

Jak chcesz się dowiedzieć więcej taki sposobów to zajrzyj tutaj : http://www.oswieconykochanek.pl/gw/

Warto być pamiętał, że zarówno podczas uwodzenia jak w sypialni musisz różnymi sposobami umiejętnie wpływać na jej emocje. I koniecznie naucz się ryzykować. Mam na myśli to,  że nie możesz biernie czekać na jej pozwolenie. Kobiety uwielbiają mężczyzn zdecydowanych i pewnych siebie. Lubią męską dominacje. Ponad 90% deklaruje, że akceptują męską dominacje (w życiu i w sypialni). Kobiet które są dominują zwłaszcza w seksie jest niewielki procent. Ryzykując czasami poniesiesz porażkę jak posuniesz się za daleko w niewłaściwym momencie. Pamiętaj, że aby zdobyć kobietę musisz być gotowy ją stracić. Mam na myśli to, że jak w kontaktach z nimi zarówno w życiu jak i  sypialni będziesz „przymilnym chłopcem” z pewnością w zdecydowanej większość przypadków przegrasz.

Jestem przekonany,  że wiedza zawarta w tym artykule będzie dla Ciebie przydatna i będziesz umiał rozpoznać kiedy kobieta ma ochotę a kiedy nie. I życzę Ci abyś nigdy się nie zachowywał jak ten facet z tego kawału:

Kobieta namiętnym głosem i ogniem w oczach mówi do mężczyzny: weź mnie , weź mnie !

A on odpowiada zdziwionym głosem : Ale gdzie ? Ja nigdzie nie idę

Na zakończenie słynna myśl Balzaka: „ Kobieta wybacza wszystko poza zmarnowaniem okazji”

 

 

{ 1 comment }

Bo We Mnie Jest Seks

Seksapil

Chłopaki wyobraźcie sobie teraz swoją idealną kochankę. Jaka ona by była? Czy niska pryszczata, gruba, zrzędliwa itd. czy raczej smukła, o regularnych rysach, pięknych włosach, piersiach, wciętej tali, długich smukły nogach i ubrana w obcisłą mini i ze szpileczkami na nogach? Która dla was miałby większy seksapil?

Brunet, co ty za dziwne pytania zadajesz? Jasne, że każdy był wołał takiego smukłego kociaka i z pewnością ona miałaby w sobie więcej seksapilu. Owszem zgadzam się. Dla nas facetów wygląd ma podstawowe znaczenie, ponieważ jesteśmy wzrokowcami. Poza tym w genach mamy zaprogramowane pewne upodobania i reakcje. Co ciekawe cześć z tych reakcji jest …. wyuczonych. Ale o tym za chwilę.

Wracając do kwestii seksapilu jest to do dziś niejasno sprecyzowane określenie. Na ogół kojarzy się z zespołem cech zewnętrznych i zachowań, które są seksualnie atrakcyjne dla płci przeciwnej. I w zasadzie można się z tym zgodzić. Jak pewnie zdajecie sobie sprawę seksapil to coś więcej niż wygląd czy zachowanie?

Seksapil wzięli pod lupę naukowcy. Ustali oni, że bardzo ważnymi cechami seksapilu są: pewność siebie, akceptacja swojego ciała, dominacja, posiadanie pasji w życiu, sława, inteligencja i na końcu pieniądze. Te wszystkie wymienione cechy składowe seksapilu działają na obie płcie, choć w różnym stopniu.

I tak według ankiet dla kobiet pewność siebie to aż 78% seksapilu, dla panów to 20%, akceptacja, swojego ciała odpowiednio kobiety 25% a dla mężczyzn 40%. Dla kobiet mężczyzna dominujący ma bardzo wiele seksapilu (87%) oraz posiadanie pasji przez mężczyznę to aż 47%.Co interesujące inteligencja jest w cenie u obojga płci ponad (68%) Pieniądze mają stosunkowo najmniejsze znaczenie (22%), Jednak seksapil związany z pieniędzmi kojarzy się nieco inaczej panią i panom. Dla obu płci kojarzy się to z przebojowości i zaradnością a to z kolei wiąże się z pewnością siebie. Dla kobiet bogaty mężczyzna kojarzy się z zaradnością, pracowitością i inteligencją, co dość często wiąże się dla nich z poczuciem bezpieczeństwa. Wiadomo, że dla kobiet poczucie bezpieczeństwa w rożnych obszarach jest podstawowa potrzebą

A co ty wyglądem? Według badań jędrne, duże piersi kojarzą się podświadomie z lepszą możliwością wykarmienia potomstwa. Szerokie biodra i talia osy to łatwiejszy poród.

Z kolei kobietom silne duże dłonie i szerokie barki kojarzą się z siłą a więc z poczuciem bezpieczeństwa. Ładne, umięśnione pośladki to podświadome skojarzenie z mocną, głęboką penetracją podczas seksu, a to wiąże się z oszukiwaniem rozkoszy, To mamy zakodowane w genach.

Mamy też reakcje wyuczone. Pewne zachowania typu zalotnych uśmiech, kołysanie biodrami, ton głosu, pewne aluzje, które potem kończyły się seksem powtarzane powodują wyzwalanie pewnych nawyków.  Reakcje wyuczone wiążą się z potrzebami danymi nam przez naturę. Trzeba pamiętać, że seks służy w pierwszej kolejność prokreacji a dopiero potem przyjemności. Na szczęście na ogół się dość ściśle wiąże :)

Pisałem wcześniej o reakcja wyuczonych i wyzwalanych podświadomych reakcjach. Dobra wiadomość jest taka, że mając pewnie zespół wiedzy i ćwicząc pewne zachowania możemy skutecznie wpływać na reakcje płci przeciwnej.  Niektórzy czytając takie słowa kręcą być może nosami i myślą sobie, że to takie sztuczne a nawet manipulacyjne. Cóż …Natura nie jest zawsze doskonała, a poza tym mając odpowiednią wiedzę warto mieć efekty, których się pragnie a nie zdawać się na przypadek. Przynajmniej ja nie lubię zdawać się na przypadki i wolę zdecydowanie kreować swoje życie. W sprawach seksu jak najbardziej też.

A Ty czytelniku, co myślisz o seksapilu? Czym on jest dla Ciebie? A może widzisz jakieś inne cechy u płci przeciwnej, które kojarzą Ci się z seksapilem?

 

 

 

 

 

{ 0 comments }

Ratunku ! Jestem Gapą W Seksie

Seksualna edukacja

 

W życiu są sukcesy i porażki. W każdej jego dziedzinie. Czy w seksie można mieć same sukcesy? Niestety nie. Będziesz miał porażki zarówno w samym procesie uwodzenia po akcje w sypialni. Nie da się tego uniknąć. Ważne byś się uczył na błędach, nie wykształcał w sobie poczucia winy(bardzo ważne) i wyciągał wnioski z błędów.

Łatwo Ci mówić. Ty Brunet masz wiele sukcesów w uwodzeniu i sypialni. Ja dopiero zaczynam i już miałem fatalne wpadki. Coś Ci powiem. Ja też nie mam każdej kobiety, którą chcę i nadal popełniam błędy. Wiesz, co? Przez te wszystkie lata zajmując się uwodzeniem, nauczyłem się emocjonalnego ignorowania odrzuceń i błędów, a za to zachowuję je w pamięci by nauczyć się korygować błędy i być coraz lepszym.

Jak to osiągnąłem? Są trzy główne elementy, które to umożliwiają.

 1. Motywacja
 2. Edukacja
 3. Praktyka

E takie banalne. Myślałem, że mi powiesz coś bardziej odkrywczego. Banalne? Naprawdę?

Prawda jest taka, że sposoby na różne sukcesy w życiu nie są skomplikowane tylko trzeba je stosować wystarczająco dobrze i długo aż zadziałają. Jeśli jakaś strategia nie działa musisz po prostu ją zmienić na inną.

 1. Motywacja

Każdy pragnie dobrego seksu. Jasne. A powiedz mi, co robisz w tym kierunku by go mieć? Jak to, co? Czasami wychodzę na miasto poznam od czasu jakąś fajną dziewczynę i zagadam. Tak z kilka w miesiącu. I co jakie efekty? hmmm na razie żadne.

Powiem Ci coś. Z taką częstotliwością wychodzenia jak poznasz jakąś i zakończy się to seksem to będziesz miał mega farta.

 

Dlaczego? To proste. Przy takim małym obyciu z kobietami masz bardzo słabą znajomość ich reakcji, psychiki i umiejętności rozmawiania. Nawet bardzo skuteczni uwodziciele nie mają każdej, pomimo, że dla nich podejście i zgadanie do najbardziej atrakcyjnej i sławnej kobiety nie jest żadnym problem. A czym jesteś mniej obyty to tym bardziej jesteś lękliwy, wręcz się boisz, reakcji i odrzucenia. One to czują i widzą i najczęściej na dzień dobry kończy się to „zlewką”

Ja jak podjąłem decyzje o tym, ze chcę mieć wiele kobiet i to wyłącznie takie, które są dla mnie atrakcyjne to uczyłem się u największych guru uwodzenia na świecie.

Ale to trzeba jeździć i to kosztuje. Jasne, że tak. Wiesz jak widać, ze masz motywację w jakimś temacie? Po determinacji. Wtedy jak działasz, pokonując przeszkody. Na rzeczy ważne zawsze znajdzie się czas i pieniądze. W sprawach męsko-damskich ta reguła też obowiązuje

 1. Edukacja

O tym elemencie wspomniałem już nieco wcześniej. Poza szkoleniami, czytałem książki, robiłem notatki i oczywiście cały czas łączyłem to z nieustanna praktyką. Nie jest bynajmniej banałem, ze bez praktyki nic nie osiągniesz. Spróbuj mieć sukcesy z kobietami jeżdżąc tylko na szkolenia, czytając książki, bez wychodzenia na miasto, poznawania ich, rozmawiania, wpływania na ich emocje itd. Masz zero szans na jakikolwiek sukces.

Jasne, że możesz mieć jakieś kobiety, bo udowodniono, że każdy mężczyzna po prostu podoba się kilku procentom kobiet nie musząc robić prawie nic. Jest po prostu w ich typie. Tylko prawdopodobieństwo, że jednocześnie one będę też w twoim jest niestety dość niewielkie. A nie chodzi Ci pewnie o bycie z byle, kim prawda?

Praktyka.

Ten punkt zaczyna się od samego poznawanie właściwych kobiet, rozmawiania z nimi, wzbudzania w nich odpowiednich emocji po sam sex. Wierz mi, wszystko to wymaga dużo czasu i pracy. Nie osiągniesz rezultatów z dnia na dzień. Oczywiście są tzw. naturalszczyki,  którzy mają odpowiednie umiejętności, instynkt, czar i bajer dany od natury, ale tych jest stosunkowo niewielu. Jeśli Ty do nich nie należysz a zależy Ci na sukcesach z kobietami to musisz wziąć na serio to, co napisałem w tym artykule. Innej drogi po prostu nie ma.

 

{ 0 comments }

Szukam Łatwej Kobiety

Łatwa kobieta

 

Z czym Ci się kojarzy określeni łatwa kobieta? Pewnie z kobietą, która lubi seks, nie kryje tego i jak ma ochotę to go po prostu uprawia. Jeśli nigdy nie miałeś seksu a bardzo go pragniesz to prawdopodobnie chciałbyś poznać taką kobietę lub nawet wiele kobiet. To dość zrozumiałe i można powiedzieć naturalne. Jednak czy na pewno o taka kobietę Ci chodzi?

Obawiam się, że taka sytuacja jest dobra tylko pozornie i na krótką chwilę. Dlaczego? Powody są dość proste. Taka łatwa kobieta niekoniecznie musi Ci się podobać, poza tym łatwa kobieta ma w społeczeństwie złą reputacje i o ile liczysz się z taką opinią to możesz zapomnieć o związku z nią. Nawet, gdy myślisz tylko o przelotnym seksie to ktokolwiek się o tym dowie i plotka się rozniesie, że byłeś z taką łatwą to obawiam się nie będziesz się tym dobrze czuł.

I powód najważniejszy. Im większy wysiłek włożony w jakąś pracę w tym większa satysfakcja. W relacjach męsko damskich ta regułą ma jak najbardziej swojej zastosowanie. Ale mnie to nie obchodzi. Ja chce seksu i już.  To, dlaczego nie korzystasz z usług agencji towarzyskich?(nie jestem absolutnie ich zwolennikiem) Za drogo? Wstydzisz się, co ludzie powiedzą? Możesz coś złapać? Masz rację. Powiem Ci coś. Nie warto. Kiedyś miałem znajomego, który jak usłyszał o tym całym uwodzeniu, o różnych sposobach, trickach to tylko się zaśmiał i powiedział, że on idzie gdzie trzeba, płaci, dostaje, co chce beż wysiłku.

 

Ja nigdy nie korzystałem z takich agencji i nie zamierzam. Dlaczego? Główny powód to lubię odczuwać satysfakcje w każdej dziedzinie życia. W seksie jak najbardziej też. Zdobyć dziewczynę która na mnie początkowo nie zwracała uwagi, a nawet była bardzo na nie to dopiero wspaniała satysfakcja. Zwłaszcza wtedy, gdy okazuje się, że jest nam obojgu wspaniale w sypialni.

 

W ogóle skąd wzięło się takie określenie „łatwa kobieta” i czy ono obowiązuje wszędzie.

To typowe stereotypowe określenie powstałe na bazie wykształconych norm społecznych, opinii i wynikłych z nich oczekiwań. Takie normy mają oczywiście dobre strony, choć oczywiście nie zawsze.

 

Uprawianie seksu (moim zdaniem) jest tak naprawdę osobistą decyzją każdego dorosłego człowieka. Z kim, kiedy, jak często i w jaki sposób. Jakimi kryteriami się kieruje w swojej decyzji to już też sprawa osobista każdego człowieka. U nas w kraju i innych państwach Europy środkowej i wschodniej gdzie są od dawna pewne określone normy moralno-religijne określenie kobieta łatwa niestety jest nadal używane.

 

Z kolei innych krajach, jak USA, kraje azjatyckie, afrykańskie to określenie nie ma aż tak negatywnego wydźwięku. Swoboda, co do decyzji o częstotliwości podejmowania kontaktów jest znacznie większa. Co naturalnie wcale nie znaczy, ze kobiety w tamtych krajach nie szanują się i idą do łóżka z każdym. Każdy z nas ma swój indywidualny gust swoje zasady, czy wartości, którymi się kieruje. I dobrze. Tak powinno być.

Jednak wartości, zasady, normy społeczne są niejako w rozumowej części mózgu. Seks jest potrzebą instynktowną ( jest przecież niezbędny do prokreacji) i niezwykle trudno w dłuższym okresie czasu tak sobie go „reglamentować” Według badań naukowych dobry seks ma mnóstwo pozytywnych aspektów korzystnych dla zdrowia. Jest to fakt niezaprzeczalny poza wszelką dyskusją. Poza tym jest niezbędny dla głębszych relacji męsko-damskich. Według szeroko zakrojonych badań szczęśliwe pożycie seksualne jest jednym z ważniejszych aspektów, które cementuje związki. I odwrotnie jego brak powoduje ,ze one wcześniej czy później często się rozpadają.

Wracając do określenia kobieta łatwa jest to moim zdaniem typowy nazwijmy to zły koniec kija. To znaczy, że według znanego powiedzenia każdy kij ma dwa końce. Normy społeczne mają jak napisałem wyżej jak najbardziej dobre strony, ale i te złe. Działają na zasadzie owczego pędu to znaczy, że wielu ludzi myśli, robi różne rzeczy bezkrytycznie. Na zasadzie jeden „baran” powiedział beee a reszta za nim to samo. Według mnie decyzje o rozpoczęciu życia seksualnego oraz jego, formie i częstotliwości każdy niech podejmuje sam.

A Ty co tym myślisz czytelniku? Czy zgadzasz się z określeniem kobieta łatwa ? Ma ono swój sens? Czy jest słuszne ?

{ 2 comments }

Co Najbardziej W Tym Lubisz ?

Męskie upodobania
Założę się, że lubisz seks. Baaa, kto nie lubi możesz powiedzieć. Z pewnością jest to prawda, której nie trzeba bynajmniej udowadniać. Ale prawdą też jest to, że z innego powoduj lubią go mężczyźni a z innego kobiety. Oczywiście jest przynajmniej jeden punkt wspólny dla obojga płci: rozkosz. Jednak to z pewnością nie jedyny powód, dla którego seks jest tak pożądany. A Ty, jako facet, co szczególnie lubisz w seksie? Ale, po co się nad tym zastanawiać? Seks się przecież uprawia a nie o nim gada jak mówi stare powiedzenie. Pewnie tak, ale jak nie wiesz, czego chcesz to dostaniesz byle, co, a pewnie nie o to Ci chodzi. Poza tym w razie jakiś problemów w sypialni możesz wtedy łatwiej porozmawiać z partnerką.

Nie wiesz lub nie zastawiałeś się nad tym do tej pory? Przeczytaj ten artykuł a z pewnością znajdziesz odpowiedź na kilka ważnych kwestii a to pomoże Ci udoskonalić Twoje życie erotyczne.
Gusty są różne, także w sprawach seksu. Jedni lubią patrzeć, jak kobieta rozbiera się do seksownej bielizny i zmysłowo się porusza. Z kolei innych najbardziej kręcie seks w nietypowych miejscach. Jednak jest, co najmniej kilka pragnień, które mają (niemal) wszyscy mężczyźni. Można się tego dowiedzieć na podstawie wielu przeprowadzonych ankiet i badań naukowych.

1. Seks francuski
To niemal oczywista sprawa. To od dawna znany fakt, że mimo zmieniających się mód seks oralny jest ulubiony przez ogromną większość mężczyzn.   Ale czy zastanawiałeś się kiedyś, z jakiego powodu? Powód jest dość prosty. Mężczyźni uwielbiają odbierać seks oralny nie tylko, dlatego, ze jest niesamowicie przyjemny, ale także, dlatego, że oznacza głęboką akceptację dla ich męskości. Trzeba pamiętać, że usta są wyjątkowo delikatne i nawet intensywne pieszczoty odbierane są zupełnie inaczej. Co więcej, dla większości z facetów to jedyna sytuacja w seksie, w której przyjmują stymulację, a nie są jej dawcami. Mówi o tym jedna z wypowiedzi Kiedy moja dziewczyna pieści mnie ustami, jest świetnie, ale to nie tylko seks. Chodzi o coś takiego jak bycie akceptowanym.

2. Uległość
Większość mężczyzn deklaruje, że lubi dominować nad kobietą. Można zaobserwować, że dzieje się tak zwłaszcza, jeśli w codziennym życiu to ona ma silną osobowość, własne zdanie i raczej nie daje się ustawiać. Tym bardziej w takiej sytuacji my mężczyźni chętnie lubimy dyrygować swoją partnerką w łóżku. Bardzo ważna uwaga: uległość nie oznacza leżenia jak kłoda. Tego nie znosi praktycznie żaden mężczyzna. Chodzi tylko o to, by pozwolić mężczyźnie dowodzić.

3. Kobieta aktywna
Na szczęście czasy, gdy kobiety przeżywały stosunek, leżąc na wznak i patrząc w sufit, odchodzą do przeszłości. Dziś dla mężczyzn kobieta, która jest pełna inicjatywy, bierze udział w seksualnej zabawie, w ten sposób, że na równi daje jak i bierze, to niemalże spełnienie naszych męskich marzeń. Aktywna kobieta to również taka, która otwiera się na eksperymenty i sama myśli kreatywnie o seksie.
4. Odgłosy
Swobodna ekspresja dźwięków jest nadal jednym z najtrudniejszych zachowań w sypialni dla Polek. Być może lata błędnych przekonań i uprawiania seksu „po cichu”, tak, aby otoczenie się nie zorientowało spowodowały te niepotrzebną blokadę. Wbrew pozorom kobiet jęczących, krzyczących wcale nie jest tak dużo, a wiele z nich nadal wręcz wstydzi się tego, jak głośne potrafią być w seksie. Tymczasem dla nas facetów jest to sygnał zaangażowania, namiętności, a także źródło wiedzy o tym, co się w danej chwili dzieje.

Jak twierdzi jeden z respondentów: Odgłosy w seksie są ważne. Bez nich nie wiem, czy dobrze robię i na jakim etapie jesteśmy. Są też po prostu podniecające. ”

4. Dominacja

Ten punkt tylko pozornie kłoci się z nr 2 na liście męskich upodobań. Okazuje się, ze nawet panowie, którzy uwielbiają być „górą” w sypialni, nie raz z wielkim entuzjazmem witają sytuację, gdy kobieta bierze sprawy w swoje ręce. Oznacza to samodzielne zainicjowanie seksu, wybór pozycji, mówienie partnerowi, czego od niego oczekuje i co konkretnie ma robić. O ile tylko ona nie za często próbuje być dominująca w sypialni, z pewnością nam mężczyznom na pewno spodoba się taka inicjatywa.

5. W terenie

Można z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć. że nie ma na świecie mężczyzny, który nie marzył o seksie na plaży, w aucie, w przymierzalni sklepu odzieżowego, w pociągu, na łące… Wszelkie próby seksu poza łóżkiem w sypialni to dla wielu z nas przygoda i dreszczyk emocji. Jeśli masz wrażenie, że w waszym łóżku wieje nudą – plener to świetne lekarstwo!

6. Przebieranki

Przebieranki lubi wielu mężczyzn. Jeśli ty nie jest niekoniecznie przepadasz za strojami seksownej pokojówki lub policjantki, wypróbuj nowa seksowna bielizna. Koniecznie z pasem do pończoch i kabaretkami. Jeśli do tej pory twierdziłeś, że to Cię nie interesuje to spróbuj tego. Może się zdziwisz jak nie będziesz mógł od niej oderwać oczu ani….rąk

 

{ 1 comment }