≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Torso, London, UK

 

Przed erą telewizji, internetu, mężczyźni nie mieli kompleksów na punkcie swojego penisa. Jedyne kompleksy jakie mieli były związane z pochodzeniem i swoim majątkiem.

 

Czy wielkość penisa ma znaczenie?

 

Zacznijmy od statystyk; średnia u białego mężczyzny to 13-14 cm, mowa o długości.

Wyobraź sobie, że dla kobiet akurat długość nie ma większego znaczenia.

Wręcz im dłuższy, tym gorzej. Bo za długi penis, to problem podczas stosunku. Kiedy wchodzisz tak, że dochodzisz do wejścia do szyjki macicy, to dla większości kobiet, jest to po prostu bolesne.

Dla ciebie długi penis, oznaczać może problémy z potencją. Do dużego penisa trzeba napompować dużo krwi.

Jak czytałem o problemach Pana, który ma 34 m armatę, to mówił, że nie pamięta kiedy miał pełną erekcję. Mówi, że wręcz się boi o taką, bo i tak podczas erekcji ma problemy z utrzymaniem stanu świadomości. Bo ta krew do penisa, skądź musi napłynąć… a jak odpływa z mózgu, to niestety można odlecieć.

Znaczenie ma grubość. Bo jeśli masz grubego penisa, to wtedy dokładnie wypełniasz pochwę i tarcie jest intensywniejsze. Tym samym, wam obojgu sprawia większą przyjemność.

Żeby dać kobiecie rozkosz, wystarczy, że będziesz miał penisa na 7 cm.

To z dużym zapasem wystarcza do tego, aby stymulować punkt G. Ten jest na głębokości ok 2,5 cm od wejścia do pochwy.

Nie mówię, że dłuższy penis się nie przydaje. Bo może się przydać do stymulacji ukrytych wrażliwych punktów w głębi pochwy. Ale to wiedza bardziej zaawansowana.

Wystarczy ci wiedza, że nie masz się co przejmować długościa penisa. A na pewno nie powinien być to jakiś powód do kompleksów.

Mam znajomego, który jest bardzo dobry z kobietami, ale nie doprowadza do seksu z nimi, bo po prostu wstydzi się, że będą się z niego śmiać.

Nawet mając mikroskopijnego penisa, możesz w pełni zaspokoić kobietę, tylko trzeba by się poduczyć seksu oralnego. To co będziesz w stanie zrobić językiem, nigdy nie zrobisz penisem.

Podsumowując, śmiej się z tych, którzy przywiązuję wagę do długości i komentują to w jakikolwiek sposób.

Dobry kochanek, to taki, który wie co zrobić z kobietą, a nie ten który ma taki a nie inny rozmiar penisa.

Jeśli zapytasz mnie, czy można go powiększyć. Odpowiem, że tak, jesli ci to poprawi humor, tylko po co?

Może da ci do myślenia to, że jak kobiety kupują sobie wibratory, to wybierają najczęściej takie wielkości ok 13-14 cm. Nie wydaje ci się, że gdyby chciały mieć 24 cm, to by takie kupowały?
 

OK, jeśli masz 6 cm, to możesz pomyśleć o powiększeniu.

Możesz iść do chirurga, który zrobi jedno cięcie i penis straci punkt zaczepienia. Tym samym wydłuży się do 4 cm.

Jednak wystarczy, że się po prostu rozluźnisz i to połączenie penisa z przeponą moczowo-płciową też się rozluźni i penis będzie dłuższy.

Można to połączenie naciągnąć mechanicznie i penis wydłuży się bez problemu o 2 cm.

Będziesz musiał jednak używać ciężarki.

Wiesz co może ci się bardziej przydać? Wydłużenie języka. Serio.

Jak bedziesz miał sprawniejszy, dluższy język, to twoja partnerka o wiele bardziej to doceni, jak długie przyrodzenie.

Daj na facebooka zdjęcie swojego wydłuzonego języka, a zaraz kobiety będą do ciebie pisać, ciekawe po co…

Wydłuzyć język możesz bardzo prosto, wystarczy ćwiczyć dotykanie nim czubka nosa. Tzn próbowanie…

Miłej zabawy, a jak wydłużysz sobie język i dasz fotke na FB, to napisz potem w komentarzu, jak zareagowały twoje znajome :)

{ 7 comments }
Fot. Flickr

Fot. Flickr

Kobiety kochają seks. Kochają go bardziej niż my, faceci. Czytając książkę „Mój tajemny ogród”, gdzie są opisane fantazje seksualne kobiet, dochodzi się do wniosku, że jako mężczyźni, praktycznie nie mamy wyobraźni seksualnej.

Kobiety zaś myślą o seksie tak jak my i to w niesamowicie wyuzdany sposób.

Jednak wychowanie, religia, rodzina, otoczenie i media, mówią jej: "nie pokazuj, że lubisz seks, bo będą cię mieć za szmatę".

Efekt jest taki, że pewnie nie zauważyłeś, żeby jakaś kobieta się na Ciebie rzucała i zaciągała do łóżka.

Kiedy chodziłem do szkoły średniej, byłem jedynym facetem na 32 dziewczyny. Nasłuchałem się od nich wielu rzeczy o facetach i o tym, czego chcą, kiedy rozmawiały na przerwie, czy na lekcjach. Wtedy do końca w to niie wierzyłem, z czasem jednak uwierzyłem.

Aby ułatwić Ci życie, podam Ci kilka sposobów na poznanie odpowiedzi na pytanie "Czy Ona Jest Gorąca?".

 

Zwróć uwagę na jej mowę ciała

Mówię tu o Polkach, ponieważ, jeśli pojedziesz za wschodnią granicę, tam wszystkie kobiety zachowują się niezwykle seksualnie.
Zwróć uwagę na to jak ona się porusza, na jej krok, na ruchy biodrami.

Seksualne kobiety kręcą biodrami, poruszają się jak kot. Wyciągają szyję i wypinają piersi.  Swoją kobiecość prezentują w pełnej okazałości.

 

Zauważ jakie kolory nosi

Czy ubiera się na szaro, czy stara się wtopić w tłum? Czy może lubi mocne, żywe kolory? Chce być zauważona. Tak, właśnie na to patrz, na to, czy ją widać.

Szara myszka będzie też szarą myszką w łóżku i będzie chciała się w nim schować.

Kobieta odważna to w łóżku dynamit.

 

Czy chodzi na obcasach?

Wielokrotnie potwierdzone- kobiety które chodzą na obcasach są seksualnie o wiele bardziej aktywne.
Po pierwsze, chodząc na obcasach, automatycznie wyglądają bardziej pociągająco. Przedłuża się linia nogi, a do tego wysoki obcas wymusza kołysanie biodrami. Ona może powiedzieć, że nosi takie bo lubi. Jasne… Tylko przypadkiem w ten sposób, każdy mężczyzna zwróci na nią uwagę.

Dodatkowo chodzenie na obcasach mocno wpływa na pobudzenie krążenia od pasa w dół. Efektem tego jest lepsze dokrwienie jej narządów płciowych, a tym samym podczas seksu staje suę ona znacznie bardziej wrażliwa i szybciej osiąga orgazm.

 

 

Czy odsłania ciało?

Są dziewczyny, które chodzą w golfach i w szerokich spodniach, lub spódnicach zniekształcających sylwetkę. Próbują się schować.

A co jeśli ona ma miniówę? Albo głęboki dekolt? Albo chodzi w leginsach, pokazując światu swoją pupę?
Jak myślisz, po co to robi? Żeby koleżanka jej zazdrościła, czy po to, aby wywołać w Tobie reakcję w postaci erekcji?

 

 

Rude włosy

Nie ważne czy farbowane, czy naturalne. Wszystkie dziewczyny, które poznałem i które miały rude włosy były dynamitem w łóżku.

Potwierdzają to moi znajomi, którzy mieli dokładnie to samo.

Jak zobaczysz rudą, a masz ochotę na seks, ani chwili się nie wahaj- poznaj ją. Będziesz usatysfakcjonowany.

 

Tatuaż

To też sprawdza się prawie w 100%. Im tatuaż bardziej ukryty, tym właścicielka tatuaży jest bardziej niewyżyta. Nie wiem z czego to wynika, niemniej zostało sprawdzone w praktyce.

 

 

Zawód jaki ona wykonuje

Wszelkie zawody, gdzie kobieta ma bezpośrednią styczność  z klientem, czyli musi go dotykać, dają wyzwolenie i swobodę seksualną.

Mowa tu o fryzjerkach, kosmetyczkach, masażystkach, pielęgniarkach itp.

Jak usłyszysz, że ona się tym zajmuje, możesz być pewien gorącego seksu.

Jako ciekawostkę dodam tutaj panie pracujące w bankowości. Każda dziewczyna, jaką spotkałem, a która zajmowała się finansami była bardzo otwarta i wiedziała jak zrobić użytek ze swojego ciała.

 

Makijaż

Potrafi być zdradziecki, bo kobiety potrafią zrobić naprawdę cuda i czasami lepiej aby nie było Ci dane oglądać jej bez makijażu.

Niemniej faktem jest to, że skoro się maluje, to znaczy, że chce być atrakcyjniejsza.

Po co?

Po to, aby poznać Ciebie. Może ona sobie tłumaczy, że to po to aby lepiej poczuć się we własnej skórze. To właśnie działa na mężczyzn podwójnie i ona to zauważa, bo przyciąga męskie spojrzenia. Kiedy ona czuje się atrakcyjna, poznaje też więcej mężczyzn. Gdyby tego nie chciała, nie malowałaby się.
Niemniej zwróć też uwagę na to, na ile jest to mocny makijaż, czy dokleja rzęsy, czy maluje paznokcie. Jeśli je maluje, to na jaki kolor? Jeżeli czerwony, ani chwili się nie wahaj- poznaj ją.

 

Energia

To łatwo zauważyć. Nie tylko u kobiet, ale i u mężczyzn. Zapamiętaj to, bo kobiety po tym będą oceniać Ciebie.
Jeśli ktoś ma dużo energii to widać to z daleka, to po prostu czuć. Widać to w sposobie poruszania się, który jest mocny, zdecydowany, dynamiczny, a także w sposobie mówienia, który odznacza się pewnością siebie i donośnym głosem. Jak zobaczysz taką kobietę i sprawisz, że będzie Twoją kochanką, będziesz miał diabła w łóżku.

 

Kobieta z wyobraźnią

To akurat będzie najtrudniej ustalić. Jednak jeśli wiesz, że ona maluje, rzeźbi, pisze wiersze, pisze teksty, czy jest designerką, masz wtedy ogromne szanse na to, że trafiłeś na perełkę. Nie będzie to kobieta, która w łóżku będzie po prostu leżeć i czekać na to co Ty zrobisz, ale ona zrobi z Tobą to, o czym może nawet nie śniłeś.

 

Chłopaki, idzie wiosna. Już nawet powietrze pachnie tą porą roku. Wyjdź na ulicę i zobacz jakie są różnice między kobietami. To nieważne, że każda z nich pragnie seksu. Chodzi o to, abyś miał go z taką kobietą, która da Ci to, czego naprawdę szukasz. I nie wahaj się sięgać po to co najlepsze.

Jeśli czytasz ten blog i moje darmowe porady o seksie, jestem pewien, że jesteś już bardzo dobrym kochankiem i zasługujesz na fantastyczną kochankę.

 

I mała inspiracja na koniec, tak wyglądają kolumbijki:

 

{ 21 comments }

Czego pragną kobiety?

Fot. Flickr

Fot. Flickr

Skupię się na tym, czego kobiety pragną w seksie.

 

Zacznij od głowy

Wczoraj otrzymałem pytanie, jaki jest środek na podniesienie libido kobiet. Odpowiedziałem, że nie ma takiego czegoś. Dla kobiet robiono żeńską wersję viagry, ale to nie działało. Tzn. z punktu fizjologicznego objawy były prawidłowe- nabrzmiałe sutki, wilgotność pochwy. Jednak kobiety nie przekładały tego stanu na to, że mają ochotę na seks. Dziwne prawda? Dziwne dla nas- facetów. Dla kobiet to norma.

U kobiet podniecenie fizyczne nie równa się ochocie na seks. Podniecenie bierze się z pożądania. Pożądanie trzeba wytworzyć. Tworzysz je przez oddziaływanie na jej umysł, mniej lub bardziej świadome dla niej.

 

Jeśli obejrzysz z nią erotyczny film, zadziała on jej na wyobraźnię i będzie sobie wyobrażać seks z Tobą albo z kimś innym…

Jeśli będziesz do niej mówił głębokim, wolnym, namiętnym głosem (tzw. głosem łóżkowym), to też zadziała.

Jeśli będziesz  opowiadał jejerotyczne dowcipy- jak najbardziej tak.

Jeśli będziesz jej wysyłał sprośne smsy, w przypadku, gdy ona jest Tobą zauroczona seksualnie, spotęguje to efekt. Tutaj więcej na temat niegrzecznych rozmów, dirty talk.

 

Atmosfera

Dla normalnego mężczyzny coś takiego nie istnieje, bo po co komu atmosfera do seksu. Działa to jednak tak, jak przy łowieniu ryb. Jeśli łowiłeś kiedyś ryby, wiesz, że ryba nie da się złapaćna „schabowy” czy na piwo. Żeby złowić rybę, trzeba jej dać robaka, muszkę- to na nią działa.

Z kobietą jest podobnie, jednak nie potrzebujesz robaka. Potrzebujesz wpłynąć na jej zmysły- wzrok, słuch i zapach. Musisz więc poszukać seksownej muzyki, postarać się o świece, gdy wybierzesz wariant zapachowy, kwestię odpowiedniego zapachu będzie miał z głowy.

Wbrew pozorom, robisz to dla siebie, ponieważ jeśli ona będzie zadowolona, potem da więcej z siebie. Albo będziesz mógł zrobić z nią to, czego do tej pory nie robiłeś.

Przyjrzyj się waszemu łóżku, pościeli…  to wszystko na nią działa. Jakie łóżko do seksu.

 

Gra wstępna

Kobiety nie pragną gry wstępnej, one jej niezbędnie wymagają. Nie wszystkie, bo jakieś 95%. Pozostałe 5% są jak Ty, po prostu potrzebują porządnego seksu, bez owijania w bawełnę.

Średnio Polacy mają 7-8 partnerek seksualnych przez całe życie, więc mogłeś jeszcze nie spotkać takiej kobiety, ale jeśli spotkałeś- wiesz o czym mowa.

Pozostała większość musi mieć grę wstępną i to z kilku względów.

Po pierwsze chodzi o to aby wytworzyć pożądanie, żeby w jej głowie przeskoczył przełącznik: „Tak, zerżnij mnie!”.
Po drugie, jej ciało musi mieć mniej więcej 20 minut gry wstępnej, aby przygotowało się na seks. U Ciebie pojawienie się erekcji trwa sekundę i jesteś gotowy. U niej 20 minut potrzebne jest na zmiany w ciele, dzięki którym seks będzie dla niej przyjemny. Jeśli ona nie jest podniecona (nie mówimy tu o pożądaniu), seks będzie dla niej wręcz bolesny. Jej pochwa musi się ułożyć w odpowiedni sposób. Muszą zacząć działać gruczoły, aby stała się wilgotna. To wszystko wymaga czasu.

Możesz to przyspieszyć stosując środki na libido dla kobiet, ponieważ takowe istnieją, ale tylko po to, aby wywołać efekt podniecenia fizycznego. Możesz też po prostu nakarmić ją selerem. Brzydki sposób na potencję.

 

 

Bądź jak Brad Pitt

To może być trudne…
Podczas seksu, jak i przed nim kobieca fantazja szaleje. Zdziwiłbyś się jakie kobiety mają fantazje seksualne. Twoja najbardziej wybujała fantazja jest śmieszna, wręcz żałosna przy tym, jakie fantazje ma Twoja partnerka. Przykro mi…

Kobiety fantazjują o seksie z gwiazdami filmowymi. Jeśli nią nie jesteś, ona fantazjuje podczas seksu z Tobą, że jesteś Bradem. Robi to wtedy, kiedy nie radzisz sobie z pozostałymi, opisanymi tutaj punktami.

Ale…

Możesz być lepszy od Brada

Kto Ci broni nauczyć się odjazdowych trików łóżkowych, seksu oralnego, tantry, dirty talk, masażu energetycznego, tantrycznego i jeszcze paru rzeczy, o których nie tylko Ty nie śniłeś, ale ona tym bardziej.

Zawsze możesz pójść na siłownię i zadbać o siebie

i
ściągnąć skarpetki…

 

 

Klaps?

Ale czy wypada, a jak to zrobić, a co ona pomyśli? Tak, ona chce, ale nie chce pokazać, że taka jest, więc jak dasz jej klapsa, to hmm…  może być różnie.

Kiedyś był emitowany serial zatytułowany Alley Mcbeall. Lucy Liu miała w nim romans z szefem. Mówiła koleżankom, że chce, aby dał jej klapsa, był bardziej dominujący. Jak się przypadkiem o tym dowiedział, długo się zbierał na odwagę, ale w końcu dał jej klapsa.
W efekcie, bohaterka rozstała się z nim, ponieważ zarzuciła mu, że nie szanuje jej jako kobiety.

 

Filmy to jedno, a życie to drugie. Jeśli ona zareaguje tak na klaps, złap ją potem za kark, za włosy, przyciągnij, pocałuj i powiedz: "Jesteś moja i jak będziesz niegrzeczna, tak jak teraz, będziesz dostawać klapsy". I daj jej klapsa.

I żeby nie było niejasności, nie namawiam do bicia kobiet. Jeśli ona mówi stanowczo "nie", to znaczy nie.

Jednak jest różnica, kiedy mówi coś w rodzaju "no wiesz, chyba nie powinieneś, to nie wypada" itp.

Co innego kiedy mówi stanowczo: "NIE!".

 

 

Niegrzeczne rozmowy

Praktycznie nie zdarzają się kobiety, które same z siebie zaczynają ostrą rozmowę podczas seksu.
Są takie, które nie będą mieć bez tego spełnienia. Jak to się robi? Zaczynasz grzecznie, mówisz jak na Ciebie działa, jak Cię kręci. Możesz jej mówić o tym co zaraz z nią zrobisz, podkręci
 to jej wyobraźnię.

Co ważniejsze, kiedy do niej mówisz, ona nie myśli teraz o swojej pracy czy o problemach koleżanki. Ona skupia się na Twoim głosie i jej wyobraźnia szaleje. To jest sens takich rozmów.
Im dalej, tym mocniejsze
, wręcz wulgarne słowa.

Jeśli nie będzie się jej to podobać, wyczujesz ten fakt po tym co Ci odpowie albo po rekcji ciała. Jeśli nie sprawdzisz, nie będziesz wiedział.

 

BDSM
Niektóre kobiety tego potrzebują. Istnieje teraz moda na Grey'a. Możesz  podpytać ją, co ona o tym myśli. Jak nie chcesz pytać, kup sznurki, zwiąż ją i zobaczysz w praktyce, czy lubi być uległa. Gorzej jak się okaże, że to ona chce być dominą. Dostaniesz wtedy lanie, ale będziesz wiedział co ona lubi.

 

Nie wiadomo co

To coś takiego, czego ona chce, ale sama nie jest tego pewna. Niemniej, wymaga tego od Ciebie. Im bardziej będziesz w stanie jej to dać, tym bardziej ona będzie szczęśliwa i spełniona przy Tobie.
Spokojnie, nie jest tak źle. Spełnienie tego jest stosunkowo proste. Trzeba po prostu 
zaskakiwaćswoją kobietę od czasu do czasu. Od czasu do czasu nie znaczy codziennie, co tydzień, ale raz na kilka miesięcy. To powinno w zupełności wystarczyć. Jeśli będziesz to robił częściej, nie będzie to już coś wyjątkowego, ale stanie się standardem i ona będzie na to czekać, jakby się jej należało.

 

Co to ma więc być? Np. seks w windzie czy przebieralni, znienacka, nieplanowany, nieprzewidywalny, szalony, zakazany…
Może to być wypad na weekend w góry, na Mazury itp. Wbrew pozorom nie ma znaczenia czy zabierasz ją do Paryża, czy Pragi. Liczy się sam fakt.

Dlaczego? Dlatego, że ona potem może opowiadać koleżnakom, jaki jesteś cudowny, wspaniały i jak potrafisz ją zaskoczyć.
Ona opowie im też o tej przymierzalni.

 

Dominacja

Mowa nie o BDSM, tylko o tym, że masz być mężczyzną. Co to znaczy? To znaczy, że to Ty decydujesz i to Ty rządzisz, co robicie i jak robicie. To Ty bierzesz swoją kobietę, a nie czekasz na jej krok, na to, że ona się ułoży w odpowiedni sposób.
Jesteś samcem, a to Twoja samica, więc nie bój się złapać za kark, czy za włosy, przycisnąć do łóżka. Jak masz ochotę zmienić pozycję- zmień ją, a nie pytaj o to.

To nie chodzi o to, żeby być chamem, ale o to abyś był pewny siebie i wiedział czego chcesz.
Kobiety są z natury uległe, mają to po prostu w genach. Ona  tego 
wręcz oczekuje, nawet jeśli mówi, że jest odwrotnie.

 

Rozmowa, mała i duża
 

To, czego większość mężczyzn nienawidzi. Zwłaszcza po seksie. Kobiety natomiast wręcz uwielbiają i mogą to robić bez końca.

Po seksie nie pytaj "Jak było?". Nie pytaj, czy dałeś jej orgazm. Powiedz jej jak bardzo Cię kręci, jak  dużo przyjemności Ci dała.

U kobiet podniecenie opada bardzo powoli. Kiedy Ty kończysz, ona nadal jest napalona.

Jak skończysz, bądź blisko niej, możesz nadal ją pieścić i rozmawiać o tym, co chciałaby zrobić następnym razem albo o tym, jakie ma fantazje.

Na rozmowę w trakcie trzeba się odpowiednio przygotować. Musisz wiedzieć, co i jak mówić.

Są takie kobiety, które jeśli nie są „słownie sponiewierane” nie będą mieć orgazmu. Są też takie, które powiedzą Ci „nie pieprz już, tylko pieprz”.
Sprawdzisz w praktyce czy woli dirty talk, czy nie. Poza tym, fakt, że dziś tego nie lubi, nie znaczy, że nie będzie lubić za tydzień. Ot, kobieca natura.

 

Kobieta zmienną jest
 

Tak jak napisałem w punkcie wyżej, to że teraz coś jej się nie podoba, nie znaczy, że nie będzie jej się podobać nawet pół godziny później, nie mówiąc o tym co będzie za rok.

Dlatego, jeśli masz stałą partnerkę i wydaje Ci się, że wiesz wszystko o tym co ona lubi, a czego nie lubi w łóżku, obawiam się, że jesteś w błędzie. Jak myślisz, dlaczego kobiety zdradzają? Nuda, panie, nuda… Dlatego przeczytaj ten tekst jeszcze raz i nie będziesz miał problemów z niezadowoleniem z jej strony.

Jak będziesz stosował się do tych podstaw, Twoja kobieta będzie Toba zachwycona. Nie wprowadzaj wszystkiego na raz, bo ona pomyśli, że sobie znalazłeś inną, bo niby skąd nagle to wszystko wiesz, musiałeś się pewnie od innej nauczyć. Ot, pokrętna logika kobiet. Miej świadomość tego, że kobiety myślą zupełnie inaczej niż Ty. Pamiętaj o rybie i sposobie jej łowienia …

 

 

Ona chce więcej
 

Obawiam się, że cokolwiek nie zrobisz, ona będzie chcieć więcej. 
Czy to znaczy, że nie warto się starać? Jak nie będziesz się starał, ona ma co najmniej kilku chętnych na Twoje miejsce, uwierz mi…
Jeśli  poszukasz 
sobie innej, ona też będzie chcieć więcej. Zabawne jest to, że ludzie po rozwodach znowu pobierają się z nowymi partnerami i po dwóch latach stwierdzają, że jest tak samo jak poprzednio…

Czego pragną kobiety? Krótko mówiąc: „postaraj się bardziej”.

 

{ 19 comments }

Kiedy seks boli

Jeśli ona skarży się po, że ją boli, jest ku temu kilka powodów.

Zazwyczaj ból jest spowodowany suchością pochwy. Małe podniecenie, zbyt krótka gra wstępna, zestresowanie. To najczęstsze powody.

Mogą to być problemy z szyjką macicy. One pojawiają się wtedy, kiedy wchodzisz w nią bardzo głęboko. U 95% kobiet powoduje to ból, u 5% przyjemność. Poznasz bardzo łatwo, po wyrazie jej twarzy, w której grupie znajduje się Twoja partnerka.

Wszelkie zakażenia, infekcje. Problemy z jajnikami.

Jeśli boli ją dlatego, że mieliście ostry seks przez 5 godzin, akurat tym  nie masz się co martwić. Ona będzie to czuła jeszcze przez tydzień.

Ból może też występować podczas menopauzy. Wtedy pochwa nie jest tak wilgotna jak naturalnie.

Jeśli ona przeszła operację narządów rodnych albo niedawno urodziła, daj jej odpocząć, bo może ją boleć. Niekiedy trzeba czekać nawet miesiąc zanim ponownie zacznie się współżyć.

Czasem przyczyną bólu mogą być choroby płciowe. Opryszczka, owrzodzenia itp.

Sugeruje Ci mieć zawsze pod ręką lubrykant, bo on zaradzi na większość problemów bólowych. Choć najlepiej byłoby po prostu wydłużyć grę wstępną. Czasami jednak nawet to nie pomaga, dlatego używaj lubrykantu.

Może wydać ci się to zabawne, ale zaparcie też może u niej spowodować ból podczas seksu.

A co jeśli to Ty czujesz ból? Z czego to wynika? Zazwyczaj są to infekcje, opryszczka, choroby płciowe. Jeśli twój napletek jest zbyt napięty, seks będzie bolesny. Tak samoi, jeśli masz problemy z prostatą.

U kobiet rozwiązanie problemu w większości przypadków jest proste: lepsze smarowanie.

U Ciebie, jeśli boli, niestety musisz iść do lekarza, bo sytuacja ta nie jest na pewno naturalna.

{ 0 comments }

Erotyczne znaczenie imion

żeńskie imiona

A

 • Adrianna- ładna, zgrabna i co najważniejsze- łatwa do wyhaczenia. Szkoda, że zwykle zajęta. Strefy mózgowe średnio rozbudowane.
 • Agata- prosta, towarzyska i… nuuuuuudna.
 • Agnieszka- mocno zamulająca. Typowa księgowa. W łóżku też zamula.
 • Aleksandra- lubiana przez chłopców. Co do innych dziewczyn- odwrotnie. Zapewne przez gościnność.
 • Alicja- lubi kokietować oślinionych na jej widok facetów. Szkoda, że lesba.
 • Alina- sex tylko po ciemku. Jednak w gruncie rzeczy w miarę spoko towarek. Jako koleżanka.
 • Amanda- wpadka 18-latków. Rozpieszczona przez dziadków, puszczalska laska.
 • Anastazja- myśli, że jest cwana i wszyscy ją lubią. Rzeczywistość odwrotna.
 • Angelika- z aniołkiem ma mało wspólnego. Nieciekawa, chociaż łatwa. Postawisz browara i jest twoja.
 • Anna- ciężki orzech do zgryzienia. Blachara jakich mało, chociaż głupia nie jest.
 • Aneta- ciężki charakter. Szybko się wkurza i obraża.
 • Anita- mimo że uroda zjawiskowa to jednak nie warta zachodu. Nigdy się nie zamyka. Idealna partia dla głuchego.
 • Apolonia- w dzisiejszych czasach rzadki okaz. Żadna rewelacja. Domatorka (czyt. kura domowa).
 • Ariel- w szkole ksywa- "DETERGENT". Jednakże bardzo towarzyska (tam też) kobitka.
 • Arleta-  umysł ścisły. Raczej niezbyt towarzyska. Miewa obfite okresy.
 • Aurelia- romantyczka. Czeka na tego jedynego i pisze wiersze do szuflady. Poza tym laska bez zarzutu.

B

 • Barbara- dusza towarzystwa. Twarda głowa. Nie jeden Ruski zjechałby pod stół w starciu z Baśką.
 • Beata- wredna, pusta i pyskata dupa. Bez poczucia humoru. Chociaż zdarzają się wyjątki.
 • Bernardeta- kujonka i kura domowa. Raczej nie warta zainteresowania.
 • Bogumiła- niby fajna, niby inteligentna, ale jakaś taka nieszczególna. Niezadbana.
 • Bogusława- typowa nauczycielka (czyt. kompleks na kompleksie, stara panna) i hipohondryczka.
 • Bożena- lubieżna kobitka. Warta zainteresowania. Odwdzięczy się pocerowanymi skarpetkami i dobrym obiadem.
 • Brygida- klei się do każdego faceta. Raczej niezbyt mądra. Zazwyczaj znana przez jeden wieczór, później unikana.

C

 • Cecyliap- pozuje na luksusowy towar, jednak nie ma na ten towar popytu. Pustak, mimo że w miarę atrakcyjny.
 • Celina- skutecznie dba o domowe ognisko. W innych dziedzinach życia- bezużyteczna.
 • Czesława- zahukana szara myszka, jednak jak cię zamknie w swej sypialni- marny twój los.

D

 • Dagmara- seksowna dupcia. Szkoda, że arcytrudna do zaliczenia. Tańczy na stole po jednym browcu.
 • Danuta- miss gminy. Robotna babka. "I do tańca, i do różańca" jednak bardzo szybko się nudzi.
 • Donata- feministka. Nie warta najmniejszego zainteresowania. Fałszywa i nieskromna.
 • Dorota- mimo że fajny towarek, to jednak pusta niemiłosiernie. Blacha.
 • Daria- słodka, interesujaca kobietka. Świetny partner do wielogodzinnych rozmów.

E

 • Edyta- ładnie zaokrąglona, miła w dotyku koleżanka. Dobra na związek na chwilę.
 • Eliza- zwykle robi w urzędzie skarbowym czyli … chłodna w kontaktach, zaniedbana i oziębła.
 • Elwira- w dzieciństwie jeden wielki kompleks, jednak później- demon seksu.
 • Elżbieta- chciałaby być bardziej towarzyska, ale obfite i częste okresy na to nie pozwalają. Ogólnie spoko panna. Konkretne poczucie humoru.
 • Emilia- ładna, wysoka, nawet w miarę inteligentna, jednak zbyt ambitna. W konsekwencji stara panna.
 • Eugenia- nieprzyjemna w kontaktach, mimo że fizycznie pociągająca. Ambitna i inteligentna, ale raczej trudna. Nie lubi seksu.
 • Ewa- lubi chodzić nago. Łatwa. Leci na byle bajer. W wyrku średnia.
 • Ewelina- towarzyska… nawet bardzo. Szybko ponosi kinder konsekwencje tego towarzyskiego żywota. Mimo to warto postawić jej drina.

F

 • Felicja- artystka. Nie lubi nudziarzy, chociaż sama zamula niemiłosiernie.
 • Florentyna- luzacka babka, ale bezkompromisowa. Potrafi strzelić facetowi po mordzie. Zna swoją wartość.

G

 • Gabriela- nawet ładniutka, nawet niepusta, ale idiotycznie się śmieje.
 • Genowefa- dozorczyni w wieżowcu. Wejdź jej w drogę, a dostaniesz liścia mokrą szmatą. Romantyczka.
 • Grażyna- typ podróżniczki-marzycielki. Zacna, cnotliwa kobita. Naczynia umyje, krawat zawiąże, podłogę odkurzy, ale z wyrka nici.

H

 • Halina- bucowate babsko, często drze michę. Lubi się zalać.
 • Hanna- potrafi zagadać na śmierć, jednak nie nadużywa tej cechy. Fajowa kumpela. Dobra partnerka do clubbingu.
 • Helena- typowo szwedzka uroda. Wysoka, szczupła blondyna. Gotuje tylko paluszki lizać.

I

 • Iga- fajna laska, ale niedostępna. Dziani starzy.
 • Irena- ekspedientka w delikatesach. Czyta "Świat seriali".
 • Iwona- konkretna kumpela, ale na partnerkę się nie nadaje. Niepoważna. Umie dochować tajemnic.
 • Izabela- pyskata laska. Mimo że nie za ładna, to zazwyczaj prosta jak drut. Bardzo często chętna.
 • Izaura- ofiara serialu. Tępi, nieudaczni starzy. Niestety córeczka dziedziczy wszystkie cechy.

J

 • Jadwiga- wiejskie korzenie i wiejskie zachowanie. Jadwiga + samochód = karambol.
 • Janina- miła, prosta, uczynna. Sex bez ekstrawagancji (czyt. nuuuuuuuuda).
 • Joanna- łatwo się wzrusza, ale wystarczy pogłaskać, przytulić i można z Asią przeżyć miłą przygodę (a warto).
 • Jolanta- gościnna w kroku. Mimo to nawet da się z Jolą pogadać.
 • Józefina- stworzona do pracy w kuchni. Średnio inteligenta i średnio atrakcyjna.
 • Julia- ma o sobie wysokie mniemanie. Swojego Romea co weekend szuka w technogrzmociarni.
 • Justyna- mimo że sprawia wrażenie lalki, można się miło rozczarować.

K

 • Kaja- rozpieszczony i rozwydrzony bachor. Wszystko wie najlepiej. Nie warto wyrywać. Kiepska w łóżku. Poza łóżkiem też.
 • Kamila- obficie obrośnięta, zabawowa laska. Lubi sport (…ten też).
 • Karolina- dylemat. Są dwa rodzaje. Albo super inteligentna, albo ultra tępa. Zależy jak trafisz.
 • Katarzyna- kocha świecidełka. Lubi się pobawić na dyskotece, ale nic poza tym. Preferencji seksualnych nie zbadano.
 • Klara- nic szczególnego. Kapryśna i nie da rady jej zadowolić. Szkoda czasu.
 • Krystyna- zakompleksiona nudziara. Jednak super gotuje. Lubi dzieci.

L

 

 • Leokadia- świrnięta babka. Ciężko ją zrozumieć, chociaż nawet nie warto. Mocno zboczona.
 • Lidia- uwielbia facetów typu macho. Zwykle kończy jako żona hutnika lub innego robola przemysłu ciężkiego.
 • Liliana- sprawia wrażenie znudzonej życiem. Do wszystkiego podchodzi z dystansem. Najlepiej ty też trzymaj się od Lilii na dystans.
 • Lucyna- małomiasteczkowe usposobienie w parze z miastowymi ambicjami. Powierzchowność przyjemna, jednak w głowie pusto.
 • Ludmiła- jak mówi samo imię- miłuje lud. Jednak lud nie odwzajemnia tego uczucia. Zwłaszcza męska część. Nieatrakcyjna nudziara.
 • Ludwika- domatorka. Aktywności seksualnej nie stwierdzono.

Ł

 • Łucja- miłośniczka zwierzaków. Marzycielka. Jak nie uśniesz w jej towarzystwie to jesteś "gość".

M

 • Magdalena- 25% młodych polskich panienek. Produkt seryjny. Limitowanych wersji brak. Wszystkie nieszczególne.
 • Maja- trudny charakter, łatwo się obraża, ale mimo to jest konkretna. Mocno trzeba się napocić żeby ją zdobyć (ale warto). Wrażliwa.
 • Malwina- jako 15-latka- obiekt zainteresowań kolegów, później już mniej.
 • Małgorzata- skejciara i blanciara. Jak nie nosisz spodni typu "spiżarnia" to zapomnij o Gośce.
 • Marcelina- zakompleksiona i trudna do zdobycia, jednak gdy trochę się popracuje to fajna kumpela.
 • Margareta- rzadki okaz. Niewidoczna wśród tłumu, ale warta bliższego poznania.
 • Maria- w sumie spoko laska, gdyby nie to, że każda (bez wyjątku) ma jakiegoś groźnego hopla. Na starość dewocieje.
 • Marianna- wiocha, wiocha, wiocha. Różowa sukienka + niebieskie paznokcie + zielone powieki. Pod włosami 20cm3 pustostanu.
 • Mariola- w gruncie rzeczy- fajna babka. Dusza towarzystwa. Zazwyczaj laska wąsatego misiaczka.
 • Marta- mimo że ładna to konwersacyjne zero. Popuszcza w stringi po byle gwoździu.
 • Maryla- ruda, wyrachowana bizneswoman. Żyłka księgowej. Kiepska w wyrku.
 • Maryna- tatrzański rodowód. Inteligentny towarek. Ciałko też niczego sobie. Dresem nie zacynisz.
 • Marzena- ulubione warzywa- ogórek i marchewka. Lubi też parówki. Kobieta sukcesu.
 • Melania- agresywna pieniaczka. Zwykle obficie zakolczykowana. Wielbicielka subkultur anarchistycznie zorientowanych.
 • Michalina- seksowna partia, ale mocno wyrachowana. Zazwyczaj uwięziona w mercu lub bumie.
 • Mirosława- babka-sztywniak jakich mało. Cnotka niewydymka. Specyficzne poczucie humoru (czyt. żadne).
 • Monika- lubi męskie towarzystwo. Im bardziej łyse, tym lepsze. Występuje wśród dzwięków: "dupcyś, dupcyś, dupcyś… jazdaaaaaaaaa".

N

 • Natalia- nawet niezły towarek. Krzyczy przy orgazmie… chociaż miewa go rzadko.
 • Nina- nieatrakcyjna "stara maleńka". Brak poczucia humoru. Materiał na bucowatą babę.

O

 • Olga- w sprawach łóżkowych- ekspert. Nie uznaje prezerwatyw. Uwielbia czerwone wino.
 • Oliwia- ambicja + wyższe wykształcenie. Oziębła. Skazana na sukces zawodowy i… żaden inny.
 • Otylia- rzadki okaz, ale nic szczególnego.

P

 • Patrycja- osiedlowa laseczka. Gdyby jeszcze chciała dawać… Technojeb, ale ogranicza się tylko do tańczenia.
 • Paulina- fajna panna. Dobra na wakacyjną przygodę, ale na dłuższą metę- upierdliwa.

R

 • Regina- inteligentna, interesująca i kipiąca seksem. Żeby to dojrzeć musisz wychylić najpierw co najmniej 3 setki.
 • Renata- kasjerka w markecie. Romantyczna dusza. Czeka na swojego księcia. Niestety książęta jakoś nie są zainteresowani.
 • Reszkosława- cicha woda, oficjalnie mówi, że chce być pierwszą kanonizowaną za życia. Lubi ubierać się w latex i latać z pejczem.
 • Rozalia- dziani starzy. Rozpieszczona. Chodzi jakby połknęła kij od mopa. Niewarta zainteresowania.
 • Róża- córka romantyków. Szmula jak się patrzy. Technogrzmot.

S

 • Sabina- średnio interesująca. Zwykle stara panna.
 • Salomea- ambicje na królową, ale niestety zadatki żadne.
 • Samanta- laska na średnim poziomie. Lubi się popisywać, co panowie często i chętnie wykorzystują.
 • Sandra- jeśli masz dynię na Kojaka, 3 paski na odzieży, bumę na szerokich lakach i robisz w niej za ABS-a to jest kobieta dla ciebie.
 • Sara- gatunek zagrożony. Jednak jak wszystko co rzadkie, bardzo cenna. Zawsze ma orgazm.
 • Stanisława- znerwicowana, zawistna babka. Jeżeli nie jesteś pantoflem to trzymaj się od Stasi z dala.
 • Stefania- ambitna i dążąca do celu po trupach. Zazwyczaj to ona podrywa, a nie jest podrywana.
 • Sylwia- jednym słowem- puszczalska. Łatwo ją zapylić. Lubi od tyłu. Pod kilogramem tapety jest jednak nieatrakcyjna.

T

 • Tamara- niemiła, nielubiana, nieładna, niemądra. Jak w "Idolu", 4 razy na "nie".
 • Tania- wbrew pozorom wcale nie taka tania. Bez "bumy" albo "lochy" nie wyhaczysz. Jednak nie warta tych nakładów.
 • Teresa- lubi dobrze zjeść… co widać. Ułańska fantazja podczas stosunku.

U

 • Urszula- konkretna laska. Lubi się bawić, ale trudno ją wyhaczyć. Fajny charakterek.

W

 • Wanda- szurnięta panienka. Sex tylko i wyłącznie klasycznie. Konserwatystka.
 • Weronika- mimo że sprawia wrażenie szarej myszki, to jednak jest to niezły towarek na przyjaciółkę.
 • Wiktoria- typowo lekarskie dziecko. Wszystko wie, wszystko ma, wszyscy ją lubią. Nikt nie chce jej przelecieć.
 • Wilhelmina- przypadek w zestawieniu. Nikt się tak nie nazywa. A jeżeli już- wyrazy współczucia.
 • Wioletta- typowa szmula. Żeby to jeszcze ładne było… W głowie czarna dziura.
 • Władysława- zajebista babka. Konkret partner do rotflowania. Jednak na żonę- materiał nijaki. Raczej szpetna.

Z

 • Zenona- zwykle dozorczyni w podstawówce. Jednak jak już cię wpuści do wyrka to żywy nie wyjdziesz.
 • Zdzisława- baba-dominator. W młodości lubiła się zabawić, teraz w domowym zaciszu znęca się nad mężem-pantoflem.
 • Zofia- uczynna, miła, koleżeńska. Nigdy nie zawiedzie. Jednak pod względem urody mniej niż średnio interesująca.
 • Zuzanna- zamulaczka bez poczucia humoru.

Poproszę w komentarzu o wpisy weryfikujące wiedzę o imionach.

 

Źródło oryginalne: nieznane.

{ 12 comments }

50 twarzy Greya

grey

Po kilku tygodniach za granicą, wracam do PL i stwierdzam, że czas umyć samochód.
W myjni Pan mówi, że mam czekać 1,5h, więc co by tu zrobić w środku dnia?

Poszedłem do kina, a tam nic, poza tytułowym filmem, o tej porze nie ma. Hmm… dobra, zobaczę co to za cudo. Książki nie czytałem, więc może w filmie odkryję nad czym ten zachwyt świata.

Wchodzę na salę kinową, a tam… pusto. Zdjęcie powyżej to wymownie obrazuje.

Z czasem doszły 2 osoby, z czego jedna wyszła po pół godzinie. Żeby było ciekawiej, byli to sami Panowie… na romansie…

Pierwsze 20 minut zapowiadały się nawet fajnie, super luksusowe wnętrza, życie jak z bajki. Jednak początkowa ekscytacja zanikała i coraz głębiej zapadałem się w fotel i mocniej ziewając zastanawiałem się czy nie opuścić sali kinowej.

Ponieważ mam jeszcze jet leg, naprawdę ciężko było nie zasnąć.

Przyznaję, że jeszcze do połowy filmu myślałem, że polecę pójść na niego z dziewczyną, która ma opory przed seksem, wstydzi się różnych aktywności łóżkowych.

Zdecydowanie nie polecam, strata czasu. Romansidło i to nudne.

Ci, którzy lubią BDSM będą się śmiać do rozpuku. Ci którzy chcą się czegoś nauczyć- będą rozczarowani.

Zastanawiałem się czemu  służy ten film i znalazłem odpowiedź. W wielu scenach bardzo ładnie pokazywane jest Audi w kilku wersjach. Producent zrobił sobie więc piękną reklamę.

Jeśli chcesz fajny film o seksie to zdecydowanie lepsza będzie klasyka w postaci "Emmanuelle".

 

{ 1 comment }

Lepszy seks

Éole Airlines

Właśnie siedzę na lotnisku w Moskwie i naprzeciwko siedzi sobie para grubasków.

Patrząc na nich zastanawiam się, jak wygląda seksw ich wykonaniu .

 

Fakt, powinienem się zająć czymś bardziej twórczym, dlatego piszę ten post.

 

Obok siedzi sobie jakiś Francuz ze sprzętem narciarskim, typ takiego charta, któremu nic nie jest straszne.

 

Sprawa jest oczywista. Para z łączną nadwagą ze 100 kg- w łóżku, jestem pewien, że chociażby nie wiem jak się dwoili i troili to po 10 minutach koniec zabawy- kondycja nie pozwala.

To po prostu fizycznie niemożliwe.

Dobra, wiem, że są osoby ze sporą nadwagą, które biegają maratony, ale takich osób nie ma wiele.

Moim celem jest to, abyś miał większa przyjemność z seksu.

 

Dlatego drogi czytelniku, jeśli twój stosunek trwa 10 minut przez to, że brak ci kondycji, czas wziąć się za siebie, bo bardzo dużo tracisz.

Może to ci uświadomi dlaczego 3/4 kobiet podczas seksu nie ma orgazmu.

 

Jeśli kończysz, nie przez przedwczesny wytrysk, a przez brak kondycji, to po prostu straszne.

 

Możesz sobie wyobrazić, co się stanie, jeśli będziesz w stanie np. przebiec na raz 5, 10, 20 km. Co potem będziesz w stanie robić w łóżku?

 

Kobiety mają bardzo prosto, bo większość z nich jest w łóżku bardzo bierna i czeka na to, co zrobi facet .

Nie masz więc wyboru- jeśli chcesz być dobrym kochankiem, trzeba zacząć ćwiczyć.

 

Nie mówię tutaj o chodzeniu na siłownię, bo to nie ten typ wysiłku. Seks to nie podnoszenie ciężarów, seks jest wysiłkiem aerobowym, bardzo intensywnym, gdzie potrzebujesz mieć wydolne płuca.

Wiem jak to brzmi, ale taka jest prawda.

 

Przypomina mi się tu scena z jednego polskiego filmu, kiedy to jeden z bohaterów mówi, że podczas seksu słucha spokojnej muzyki, bo jego kochanka dostosowuje się do rytmu. Gdyby była szybsza muzyka,  skończyłoby się to zawałem.

 

A ty, drogi czytelniku wolisz ograniczać się, bo nie dasz rady, bo braknie tchu, bo dostaniesz zawału?

A co by było gdybyś nie był ani trochę ograniczony przez swoją kondycję?

 

Byłoby wielkie "WOW!".

 

Lubię czytać biografie różnych ludzi, także największych kochanków świata.

Każdy z nich mocno dbał o dietę i o swój trening. Dlaczego? Bo wiedział, że kobiety tego od niego oczekują. Oczekują ogromnej wydolności seksualnej i fizycznej, a one są ze sobą powiązane.

 

Pewien żigolak wydał w Polsce dwie książki. Facet, któremu kobiety płacą za seks, pisze o tym, że nie cierpi biegać, ale zmusza się do tego. Dlaczego to robi? Odpowiedz sobie sam.

 

Możesz oczywiście tylko przeczytać ten tekst i niczego nie zmieniać, ale liczę na to, że zainspirowałem choć kilka osób. Możesz poszukać, gdzieś tu na blogu opisywałem jak przebiegłem kiedyś maraton, ultramaratony. To jest naprawdę dla każdego, a teraz masz cel.

Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, aby kobieta narzekała na długość seksu. Tylko trzeba miec pod ręką lubrykator i możesz szaleć do woli.

{ 24 comments }

Amor, Love, l'amour, Liebe, amore, liefde, 愛.

Seksualna chemia, miłość, czy zakochanie to po prostu nałóg.

Proces jaki zachodzi w mózgu podczas zakochiwania jest taki sam jak u narkomana, czy alkoholika.

Czemu o tym piszę? Bo niedługo walentynki, więc będziesz miał o czym opowiadać swojej lubej.

To jak tworzy się u ciebie ten chemiczny stan nie zależy od obiektu westchnień.

Zależy od tego, co masz w genach, od tego jak byłeś wychowywany, jakie były relacje między twoimi rodzicami, a nawet dziadkami.

Bardzo interesująco miłość opisana jest w książce „Samotność w sieci“. Aż ciarki przechodziły jak się to czytało.

Po tej lekturze, poszukałem badań naukowych i analiz, żeby wiedzieć ile w tym opisie z książki było prawdy. Okazało się, że faktycznie jest określony wzorzec zakochiwania się, wzorzec tworzenia się miłości.

Jest kilka etapów dochodzenia do stanu miłości. Wcześniej jest pożądanie, atrakcyjność, przywiązanie.

Kiedy działa pożądanie, wtedy całą pracę odstawiają hormony, u ciebie jest to testosteron, u niej- estrogen.

Kiedy tworzy się przyciąganie, jest to jednocześnie pierwszy etap zakochania. Wtedy uwalnia się dopamina. Czujesz  radość, euforię, czujesz to w swoim ciele. Serce wali szybciej, jesteś podniecony. To wynik działania nerepinefryny.
Dopamina i nerepinefryna wywołuje koktail, który cię uzależnia.

W tym momencie umysł logiczny zostaje odłączony.

Ostatni etap, do którego dociera niewielu to etap prawdziwej miłości, przywiązania.

Zazwyczaj następuje po ok. 2 latach.

Przez te 2 lata organizm zwalcza nadmierne wydzielanie hormonów z etapu pożądania, bo po prostu doprowadziłoby cię to do śmierci. Zbyt szybkie bicie serca, szybsze płynięcie krwi, to nie jest zdrowe, dlatego organizm sam z tym walczy.

Jak zwalczy, a ty nadal jesteś z lubą, otrzymujemy piękny stan przywiązania, zwanego miłością.

Ot i cała mieszanka chemiczna.

Choć zostaje jeszcze jedno. Oksytocyna, która uwalnia się podczas seksu. Ona powoduje, że związek się cementuje. Dzięki oksytocynie czujesz emocjonalną więź ze swoją lubą.

Kiedy jesteś z nią i nawet po prostu się przytulacie, uwalniają się endorfiny. To wszystko hormony szczęścia, doskonałego samopoczucia.

Dlaczego pary muszą być ze sobą, a nie na różnych kontynentach? Właśnie ze względu na te hormony. Jak ona będzie daleko, nie ma szans na związek.

Podsumowując, miłość to po prostu kilka substancji chemicznych. Cenne w niej jest to, że kiedy powstaje, wygasa lub trwa, powstają genialne arcydzieła muzyczne, malarskie, książki i nie tylko. Choć gdyby to wszystko przeanalizować to chyba najwięcej korzyści ludzkość miała z nieszczęśliwe zakochanych, bo mieli mocnego kopa do działania i tworzenia.

O tym ostatnim swojej lubiej lepiej nie opowiadaj, jeszcze wpadnie na pomysł rozstania, żeby potem pisać wiersze, czy malować jak natchniona.

{ 7 comments }

Co może zepsuć Ci seks?

Wbrew pozorom to wcale nie jest trudne, aby głupota zepsuła ci wspaniale zapowiadający się seks. Może nawet przypominasz sobie takie sytuacje z przeszłości.

Są sytuacje mocno nieprzewidywalne, na które nie mamy wpływu, coś w stylu niezapowiedzianych gości.

Są sytuacje, których możesz uniknąć.

Weźmy chociażby telefon. Jak do ciebie dzwoni to jeszcze nie problem, ale jak zadzwoni do twojej kobiety, może ona przy nim spędzić godzinę. To samo z sms-ami.

Łóżko. Za miękkie, skrzypiące albo wręcz takie, które się pod wami rozleci. Hmm.. jeśli takie masz i nie możesz go wymienić, przenieście się na podłogę.

Telewizor.  Zdziwiony? Tak, telewizor. Nigdy nie przewidzisz co za głupotę tam puszczą. Podadzą jakąś dołującą informację albo puszczą rozbrajającą muzykę. Lepiej temu profilaktycznie przeciwdziałać i puścić bezpieczną, znaną ci muzykę z Internetu.

Bielizna. To działa w obie strony. Mowa tu nie tylko o bieliźnie osobistej, ale i pidżamie. Ciekawe, czy spotkałeś kiedyś kobietę, którą jak rozbierałeś to w pewnym momencie stwierdziłeś: "chyba tego z nią nie zrobię, co ona ma pod spodem?".
Co prawda kobiety dziś nie ubierają się do łóżka tak jak 100 lat temu, ale czasami trafiają się różne cuda i wtedy strach jej dotknąć.

Nie ciesz się, bo ona tak samo może reagować na ciebie. Tak niekiedy bywa w związkach. Jeśli chodzisz spać w jakiejś odrzucającej pidżamie, nie dziw się, że ona trzyma się od ciebie z daleka.

Domowe zwierzaki. Oj, to temat dość drażliwy, bo Panie lubią koty, ale te koty często nie mają obciętych pazurów. Pewnie niektórzy wiedzą z czym to się wiąże…
Gorzej jak ona ma dużego psa i do tego groźnego. Nie wiem czemu, podczas seksu takie psy myślą, że ich Pani jest atakowana. Oj wtedy potrafi być naprawdę gorąco…

Sąsiedzi. Cienkie ściany, głośna partnerka, stukanie sąsiadów w ściany, a czasami w drzwi.

Co w związku z tym? Trzeba sobie radzić i mieć plan działania na każdą sytuację. W związku jest prościej, bo psa można zamknąć bez problemu w łazience, tak samo jak kota. Ale co z telefonem?

Ciekaw jestem jak sobie radzicie z tymi problemami, warto pomóc innym i napisać w komentarzu.

{ 0 comments }

Lek na zakochanie

 

Po raz chyba już 5-ty oglądam film „Miłość w czasach zarazy“ i za każdym razem jestem nim zachwycony, bo odkrywam coraz to nowe wątki.

Przez ten film kiedyś pojechałem do Cartageny, czyli tam gdzie kręcono film i gdzie działa się ta akcja. Miejsce naprawdę magiczne, ale nie o tym chcę tutaj pisać.

Główny bohater jest nieszczęśliwie zakochany. Jego matka szuka sposobów na to, aby wyleczyć go z tego stanu.
Prosi jego szefa, aby wysłał go do pracy setki kilometrów od miejsca gdzie jest jego luba.

Podczas podróży ma miejsce pewne zdarzenie, które odmienia losy głównego bohatera.
Zostaje on, mówiąc krótko, zgwałcony przez kobietę na statku.

Do tej pory był przekonany, że musi zachować czystość dla swej ukochanej.

Los mu jednak nie pozwala…

Skosztował kobiece ciało i przepadł, bo oczywiście chciał więcej.
Przy okazji można zadać sobie pytanie, czym kierowała się ta Pani gwałcąc go w kabinie statku?

Nasz główny bohater wraca do domu, gdzie trwa wojna domowa. Tak się też przypadkiem składa, że jego matka, przyjmuje pod dach wdowę, która w czasie wojny straciła dom.

Wdowa trafia do jednego pokoju z naszym bohaterem. Kończy się to radosnym seksem.

Nasz bohater nadal twierdzi, że jest zakochany w swojej lubej, ale nie ma mowy już o czystości…

Co dzieje się dalej, obejrzyj sam. Powiem ci tyle, że ten oto młodzieniec w drodze do serca swojej lubej został milionerem, ale miał też ponad 600 kobiet…

W praktyce, nieszczęśliwe zakochanie leczy się tradycyjnie. Czyli tak, jak matka tego młodzieńca- potrzeba mu seksu, potrzeba mu innej kobiety.

Drogi czytelniku, jeśli jesteś nieszczęśliwie zakochany, moja rada wyda ci się brutalna, jednak jest skuteczna: prześpij się z 10 innymi dziewczynami i sprawdź, czy nadal będziesz w niej zakochany.

Jeśli ktoś zna inne skuteczne metody, niech śmiało pisze w komentarzu.

{ 3 comments }
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.