≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Krótko Czy Długo?

Czy wiesz, co może być problemem w seksie? Jakiś pomysł? Nie wiesz? Oczywiście przeróżnych problemów w kontaktach seksualnych jest sporo, lecz ja mam na myśli ten generalny. Myślę tutaj o problemie w różnicach odczuwanie w seksie z perspektywy kobiety i mężczyzny. Na ogół jest tak, że kobieta oczekuje odpowiedniej atmosfery, musi być zrelaksowana a przed zbliżeniem oczkuje dobrej gry wstępnej, która musi trwać minimum 10 minut.

Napisałem czas trwania grys wstępnej bardzo dyrektywnie, ale tak właśnie jest. Oczywiście one niekiedy lubią szybkie numerki czyli niemal bez gry wstępnej na zasadzie „szast prask” i po wszystkim. Ale to wyjątek a nie norma. Odpowiedniego czasu gry wstępnej wymaga po prostu fizjologia kobiety. Wszelkie pieszczoty, pocałunki, przytulania pozwalają uwolnić hormony w ciele kobiety, które z kolei pobudzają krążenie krwi, która to napływa do jej narządów płciowych. Wtedy następuje wydzielanie się naturalnych lubrykantów, które nawilżają odpowiednio pochwę i dopiero wtedy kobieta jest gotowa do odbycia stosunku.

A czego potrzebuje mężczyzna do odbycia stosunku? Niewiele. Właściwego bodźca wzorkowego, słowa, dotyku. Często wystarczy mu bodziec wzrokowy i dotyk. To powoduje u niego podniecenie, które widocznym objawem jest erekcja. Świadomy, doświadczony kochanek potrafi zapewnić jej wszystkie warunki do tego by zbliżenie ją w pełni zaspokoiło.

Inną ważną różnicą w seksualności obojga płci jest czas trwania stosunku oraz ilość orgazmów. Powszechnie wiadomo, że przeciętny mężczyzna może zaoferować kobiecie stosunek, który trwa na ogół nie dłużej niż około 3 minuty a maksymalnie 10. Tak niestety tylko tyle. Tutaj powodem jest też męska fizjologia. U mężczyzny podczas orgazmu następuje wytrysk nasienie a po nim opad penisa i utrata sił witalnych. Aby on był na gotowy na kolejny stosunek musi minąć trochę czasu. Istniej pewna metoda, która w dużej mierze niweluje ten problem. Jeśli jesteś nią zainteresowany to czytaj tutaj http://kontrolawytrysku.pl/

Najgorzej jest wtedy, gdy on ma wytrysk dosłownie po paru ruchach. Wtedy ona jest niezaspokojona, zła i rozczarowana a on, co najmniej mocno zmieszany. Taka sytuacja jest uznawana za schorzenie i można ją leczyć m.in. w gabinecie u seksuologa. Metoda, o, której wspominam wyżej może również skutecznie w tym pomóc.

A co jeśli on nie ma tzw. przedwczesnego wytrysku, a oboje chcą przedłużyć stosunku? Najprostszymi metodami jest zmiana pozycji na taką, w której on nie odczuwa tak silnego tarcia, zwolnienie rytmu i liczby pchnięć oraz rozchylenie przez nią ud by tracie w jej pochwie było odczuwalnie mniejsze. To wszystko wymaga pewnej wprawy oraz umiejętności opanowania silnych emocji.

Z pewnością dla wielu (szczególnie początkujących) nie jest to łatwe. Jaka jest na to rada? Praktyka, praktyka, praktyka. Nie ma na to innego skutecznego sposobu. Są oczywiście tzw. naturalszczyki, którzy pewne umiejętności i reakcje mają we krwi, ale taka sytuacja nie jest zbyt częsta.

 

 

{ 0 comments }

Gentelman Czy Zimny Drań?

Od dawna słyszę od wielu ludzi, ze kobiety kochają drani. Z drugiej strony wiadomo powszechnie, że kobiety uwielbiają gentelmanów. A może to nie chodzi o te same kobiety?

Niekoniecznie. Dlaczego? Powód jest prosty. Co innego umysł racjonalny a co innego emocje, wręcz pierwotne instynkty. Twierdzisz, że przesadzam? Na pewno?

Widzisz czytelniku, dla wielu ludzi własne intymne pragnienia, zachowanie, potrzeby, a zachowania społeczne, wręcz presja społeczna to dwa różne światy. Ktoś kiedyś powiedział, że „ludzie, co innego myślą, co innego mówią i co innego robią” i to jest niestety prawda. Tak wiem to generalizacja i nie wszystkich to dotyczy. Jednak mnie w tej chwili interesuje większość.

Wracając do relacji męsko-damskich pewnie chcesz wiedzieć czytelniku, jakim trzeba być by mieć największe powodzenie u kobiet? Niestety nie dam ci na to gotowej recepty. Kobiety są różne, wiec różnie myślą, mają różne pragnienia i potrzeby. Prawda jest taka, ze dobry uwodziciel do „inteligentny kameleon” Potrafi on szybko rozpoznać typ kobiety, przeistoczyć się w takiego, jakiego ona pragnie i pokazać, ze potrafi jej dać to, czego ona oczekuje.

Można powiedzieć pół żartem pół serio, że skuteczny uwodziciel to zimny drań z klasą. Oczywiście wszystko zależy, co rozumiemy przez słowa drań i mężczyzna z klasą.

Z pewnością pisząc drań nie mam na myśli mężczyznę, który z rozmysłem krzywdzi kobiety. Można i warto je jak to mówi młodzież ”zbajerować”, ale nie wolno oszukiwać. Ja nigdy nie obiecuję kobietom czegoś, czego nie zamierzam spełnić i nie mówię, ze jest jedyna jak wcale tak nie myślę.

Jednak jak jestem z kobieta to traktuję ją jak księżniczkę. Dbam by przy mnie czuła się jak najlepiej, by czuła się wyjątkowo i dobrze się bawiła. Jednak jej nadmiernie nie nadskakuję i spełniam każdej zachcianki i nie pozwalam jej wodzić się za nos. Kobiety kochają facetów dominujących, pewnych siebie, a nie chłopców na posyłki. Możesz mi wierzyć, ze każda inteligentna kobieta doceni taką postawę.

Gdy będziesz w towarzystwie kobiety dominujący, pewny sobie i to ty będziesz ją prowadził to uruchamiasz w niej bardzo pierwotny archetyp wojownika-samca. Wtedy ona ci ulega, ponieważ czuje, ze może ci zaufać i czuć się przy tobie bezpiecznie. To absolutnie dominujące kobiece potrzeby. Zaufanie i potrzeba bezpieczeństwa.

A co ze sferą seksualną? Drań czy gentelman? Na pewno nie możesz być chamem w sypialni, bo to już niedopuszczalne przegięcie dla kobiet. Z pewnością warto być dominujący, nieco szorstki(jak ona to lubi) i np. niekiedy możesz spróbować użyć nieco „niegrzecznego słownictwa” To jednak zależy już od upodobań konkretne kobiety. Niektóre niegrzeczne słówka rozpalają a niektóre to razi.

Z pewnością warto byś swoim postępowaniem, słownictwem i postawą umiał poruszać emocje u kobiet. Od zainteresowania, zaufania, poprzez poczucia bezpieczeństwa aż po pożądanie. Abyś tak był odbierany przez kobiety warto być może byś był gentelmanem jak i „zimnym draniem” Trzeba być po prostu skutecznym i inteligentnym.

Obrazowo pogodzeniem postawy gentelmana z „draniem” jest przykład dawnego całowania dam w dłoń. Ona podawała dłoń a on nisko pochylając głowę brał jej dłoń i całował. Za niegrzeczne uważane było zachowanie, w którym mężczyzna nie skłaniał się nisko tylko brał rękę damy i wyprostowany podnosił do swoich ust jej rękę i wtedy całował

Ty w przenośni masz tak właśnie robić. Szacunek tak, poddaństwo nie.

 

{ 1 comment }

To Jest Proste?

Ten nieco enigmatyczny i tajemniczy tytuł dotyczy oczywiście, uwodzenia i seksu. Jeśli czytałeś moje wcześniejsze artykuły na blogu to pewnie zauważyłeś czytelniku, że czasami pisałem o tych sprawach, jako o czymś prostym a nieraz zachęcałem to edukacji.

Możesz takim razie zapytać: czy uwodzenie i seks to proste sprawy czy wymagające większej wiedzy, zdolności wręcz charyzmy? Jeśli oczekiwałeś prostej odpowiedzi w rodzaju tak lub nie to cię niestety rozczaruje. Tak jak całe życie nie jest zero jedynkowe, (czyli tak nie) tak samo uwodzenie i seks taki nie jest.

Seks w swojej istocie jest z pewnością prosty. Jest instynktem. Jest konieczny do prokreacji, do przedłużenie gatunku ludzkiego. Podstawowe umiejętności do uprawiania seksu ma każdy człowiek. I każdy go w pewnych okresach życia mniej lub więcej potrzebuje. Sęk w tym, ze seks ludzi nie służy tylko prokreacji. Jest ważny dla jednostki i par. Zaspokaja wiele potrzeb psychologicznych jak np. pewność siebie, potrzeba bliskości, bezpieczeństwa itd.

W takim przypadku uprawianie seksu, prostego, trywialnego na zasadzie (przepraszam za prostactwo) wsadził wyjął, wsadził trysnął już z pewnością nie wystarczy. Potrzeba już czegoś znacznie więcej. Subtelności, wyczucia, wręcz finezji. Trzeba umieć szybko rozpoznać, wyczuć potrzeby partnerki i potrafić jej w odpowiedni sposób zaspokoić. Poza tym, jeśli masz do czynienia z partnerką uważaną za atrakcyjną seksualnie, która być może miała już więcej partnerów to wtedy porzeczka jest z pewnością zawieszona wysoko.

A jak to jest z uwodzeniem? Jest łatwe, proste czy bardziej subtelne i wymagające umiejętności? To też zależy, od co najmniej kilku czynników. Zależy głównie, jaki już jesteś. Czy posiadasz doświadczenie z kobietami czy nie. Czy kobiety, które chcesz zdobyć są bardzo piękne i atrakcyjne czy nie za bardzo. No i zależy też oczywiście od kobiet. Od ich charakterów, zasad, przekonań, temperamentu itd.

 

Kobieta, która ma miłe doświadczenia z seksem, ma duży temperament jest dużo łatwiejsza do zdobycia niż taka, która miała jakieś niemiłe doświadczenia, ma blokady lub jakieś złe przekonania na ten temat. Nie jest to jednak niemożliwe. Jak się tego wszystkiego dowiedzieć? Przez rozmowę, ale nade wszystko jak reaguje na to, co robisz. Jak reaguje na próbę dotyku, komplementy, dowcipy erotyczne itd. Po tym wszystkim poznasz czy możesz liczyć na szybki sukces czy musisz się przygotować na „długie oblężenie”

Wiele zależy w takich przypadkach też od ciebie. Od twojej postawy, determinacji i przekonań. Słynne powiedzenie przypisywane H. Fordowi, „ Jeśli myślisz, ze możesz masz racje i jeśli myślisz, ze nie możesz tez masz racje” jest prawdą również w uwodzeniu i seksie.

{ 0 comments }

Kabazza – Niezwykłe Doznania

Założę się z tobą, że nie masz pojęcia, co to jest kabazza. I co wygrałem? No tak, zakładu jednak nie było.  Pewnie jednak pobudziłem twoją ciekawość i chcesz widzieć, co to jest prawda? Kabazaa pochodzi z Indii i tam jest znana pod nazwą singapurski pocałunek.

Od razu ci powiem, że kabazza nie ma nic wspólnego z pocałunkiem, lecz jej moc i finezja każdego mężczyznę doprowadzi do niesamowitej rozkoszy. Ta technika jest niemniej ekscytująca również dla kobiety. Singapurski pocałunek to specyficzna technika uprawiania seksu wyłącznie poprzez zaciskanie mięśni pochwy, głównie mięśni Kegla.

Jest lubiany przez kobiety dominujące w seksie. Stroną aktywną w singapurskim pocałunku jest kobieta. Jakiej doznają rozkoszy oboje partnerzy zależy od tego, jak ona będzie posługiwać się swoja waginą, jakie manewry potrafi nią wykonywać.
Czy można się nauczyć singapurskiego pocałunku?
Z pewnością nie jest to prosta sprawa, ale do opanowania. Jak bardzo skuteczna to technika seksualna dowodzi fakt, że niektórych krajach tworzoną są nawet specjalne szkoły nauki kabazza. W USA od niedawna organizowane są 6–8-miesięczne kursy. Ich absolwentki mają zupełni niezwykłe umiejętności. Potrafią one swoimi waginami nie tylko wykonywać takie ruchy, jak skręcanie, wyciskanie, pulsowanie, ale chodzą słuchy, że nawet potrafią wystrzeliwać z nich różne drobne przedmioty. Najlepsze z nich nawet na odległość kilkunastu metrów!.
Co daje singapurski pocałunek?
Nie trudno się domyślić, że kobieta, która doskonale opanowała tą technikę z pewnością będzie pożądaną kochanką. Taką na pewno będę pożądać „łóżkowi lenie” Dzięki tej technice kobieta doprowadzi partnera na szczyt, podczas gdy on nie będzie zmuszony wykonać nawet jednego ruchu. Co bardzo ważne kabazza to znakomita propozycja dla obojga. Kobieta, ćwicząc swoją waginę, będzie miała dzięki temu więcej orgazmów, a każdy następny okaże się intensywniejszy od poprzedniego.

Uprawianie kabazzy powoduje, ze uaktywniają się te miejsca erogenne, o istnieniu, których nie miała wcześniej pojęcia. Ne bez znaczenia jest fakt, że technice kabazzo będzie mogła cieszyć się seksem przez długie, długie lata, bo sztuka ta jest idealnym treningiem dla wszystkich mięśni miednicy, a im bardziej są one sprawne, tym lepszy seks.

Mięśnie Kegla – ważne dla uprawianie kabazzy
Mięśnie, które są używane w czasie singapurskiego pocałunku to głównie mięśnie Kegla. Znajdują się one między kością łonową a ogonową. Niestety zagrożeniem dla ich sprawności są porody, ciężka praca fizyczna, ćwiczenia siłowe, zaburzenia hormonalne, siedzący tryb życia.

Najprostszym i najskuteczniejszym sposobem poprawy stanu mięśni miednicy są ćwiczenia, polegające na wstrzymywaniu strumienia moczu podczas siusiania. Zalecane są 10 serii po 3 sek. trzy razy dziennie a także napinanie mięśni Kegla w każdej innej sytuacji.

To są ćwiczenia podstawowe,  dla początkujących. Można także spróbować tzw. „test banana”, Stworzony on został przez amerykańską seksuolog, dr Deborah Sundahl. Polega on na tym, że średnio dojrzałego banana trzeba obrać ze skórki i umieścić w torebce foliowej, i włożyć do pochwy, a następnie ściskać. O doskonałym opanowaniu testu można mówić, gdy banana uda się zgnieść jednym ruchem waginy.

 

 

{ 0 comments }

Biuścik, Pupcia, Nózki

Uśmiechnąłeś się czytając tytuł artykułu? A może coś sobie miłego przypomniałeś lub nawet pojawiły się miłe emocje? Jeśli tak było to jest ok. Tu naturalne, że pewne obrazy, wspomnienia, skojarzenia budzą w tobie emocje. Nie inaczej jest z seksem. Mamy w genach reakcje by reagować w pewien określony sposób. Oczywiście, na co innego reagują mężczyźni a na co innego kobiety. Czy tzw. seksapil to tylko ciało? A Mozę jeszcze coś innego. Przyjrzyjmy się dziś temu nieco bliżej.

Na co zwracają uwagę mężczyźni?
Powszechnie wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami. Uwielbiają wyraziste akcenty, wypukłości, wcięcie w tali i lubią (na ogół) bylejakości. To oczywiście generalizacja i jasne jest, że, są różni faceci, różne podniety. Z zachwytem podziwiamy długie nogi w butach na wysokim obcasie, lubimy obcisłe ubrania silnie eksponujące krągłości i te cudowne falujące ruchy bioder

Wielu preferuje niemal wyłącznie kobiety o figurze zbliżonej do wymiarów 90-60-90. Ale czy teraz łatwo spotkać kobietę o takich wymiarach? Obawiam się nie. Ale nikt nie powiedział jednak, ze wyłącznie takie są atrakcyjne. Niejednego mężczyznę pociąga w kobietach np. tajemniczość, uśmiech, elokwencja i pewność siebie. Co bynajmniej nie musi oznaczać u nich niezauważanie zalet ciała. Oni po prostu bardziej skupiają się na osobowości kobiety i jej intelekcie.

Czy naprawdę facet to świnia?
Niektóre kobiety ignorujące fakty prezentują trochę obraźliwe i nieprawdziwe dla mężczyzn stwierdzenie, że każdy facet to świnia, który myśli tylko o jednym. Moim zdaniem  niemal każdy facet ceni w kobiecie higienę, estetykę wyglądu oraz kobiecość. To jasne, że te cechy mogą ona się różnie przejawiać, ale my zawsze to wyczuwamy i zauważamy. Chodzi tutaj też o zasadę kontrastu. Jeśli u boku będziemy mieli ciągle rozczochraną i zaniedbaną kobietę, to tym bardziej będziemy zwracali uwagę na kobiety eleganckie, gustownie ubrane oraz emanujące energią i seksapilem.

A co na temat seksapilu mówią seksuolodzy? Badanie udowodniły bezspornie że jednym z najsilniejszych afrodyzjaków nie jest bynajmniej szczupłe ciało, ale jego akceptacja i poczucie atrakcyjności dla samych siebie . Faktem jest ,że jeżeli kobieta jest pewna swojej kobiecości i tego, że dobrze wygląda to będzie kręciła facetów. Zwolenników wieszakowatych modelek jest niemało, ale jest też jest dużo miłośników prawdziwej kobiecości. Nikt chyba nie zaprzeczy, że mężczyźni lubią krągłości i kobiece kształty.

Aby zdać sobie sprawę że seksapil  anorektycznych modelek jest dziś już tylko mitem warto znać wyniki badania, które potwierdziło, że mężczyźni wybierają nie tyle konkretny rozmiar, co proporcje. Opracowano specjalną wartość, zwaną WTH (czyli Waist To Hip Ratio) i jest to współczynnik, stosunku obwodu bioder do obwodu talii.

Idealny wynosi około 0,8 i co ciekawe taki właśnie miały największe kobiety uważane za piękności wszech czasów, np Marylin Monroe. Ten wskaźnik oznacza to, że nie ważne, jak szerokie są biodra, jeśli obwód talii wynosi 0,8 wartości ich szerokości.

Psychiczne aspekty męskiego seksapilu

Kobiety uwielbiają silnych facetów. Dla kobiet seks z silnym mężczyzną takim typowym samcem, podnieca je i rozpala. Te trzy cechy męskiego zachowania władza, zdecydowanie i siła to rodzaj kobiecego erotycznego fetyszu. Kochanek, który zna siebie,  swoje i jej potrzeby oraz umie je zwerbalizować w sposób zdecydowany, nie zapominając przy tym o partnerce, to prawdziwy diament w sypialni.

{ 0 comments }

Jaki On Niechlujny

niechlujny

W jednym z poprzednich artykułów pisałem o roli ubioru w relacjach męsko-damskich. Dziś chcę w pewnym sensie nawiązać do tego tematu, ale skupiać się przede wszystkim na roli doznań estetycznych w samym seksie.

Jest dość oczywiste, że przedstawiciele obojga płci zwracają w mniejszym lub większym stopniu uwagę na estetykę. Trudno sobie, bowiem wyobrazić byś przyciągnął kobietę będąc bardzo niechlujnie ubrany. Mam to na myśli m.in. plamy na ubraniu, niewyprasowane spodnie, koszule, źle dobrane kolorystycznie itd., Ale nie szata zdobi człowieka mówi znane przysłowie. Tak to prawda, jednak inne przysłowie mówi „jak cię widzą tak cię piszą” I to też jest prawda.

No tak jak jest właściwie? To proste. Zanim kogoś bliżej poznasz podświadomie kierujesz się pierwszym wrażeniem. Wtedy dosłownie 1-2 minuty decydują byś wyrobił sobie o kimś dobre lub złe zdanie. O jednym z najważniejszym czynników jest to jak się ubierasz. Oczywiście ważny są też zapach, gesty, sposób mówienia itd.

Czy raz wyrobione pierwsze wrażenie można zmienić? Można, lecz nie jest to łatwe i wymaga pracy. Oczywiście nie można się ubierać, pachnieć, mówić by zainteresować wszystkie kobiety. Dlaczego?

Z powodu różnorakich, gustów i potrzeb. Zdecydowana większość kobiet podobają się mężczyźni wysocy, barczyści, z silnym karkiem, mocnymi, ale czystymi dłońmi, zgrabnymi pośladkami itd. Jednak jakaś część lubi np. lekko puszystych, bądź wręcz grubych, niskich itd.

Jak dowiedzieć się, jakie kobiety cię będą akceptować? Jedyny skuteczny sposób to testowanie. Raz bądź taki, raz innym Oczywiście część tych prób będzie nietrafna i stracisz zainteresowanie niektórych kobiet, ale innym w tej „skórze” się spodobasz. Tak samo jest, jeśli chodzi o głos, sposób mówienia, modulacje głosu itd. Są również i tutaj pewne wyznaczniki najczęstszych upodobań. Pisałem o tym w poprzednich artykułach.

W tytule występuje słowo niechlujny, co oznacza brudny, niedbający o czystość i porządek. Synonimami tego słowa są: niedbały, niestaranny, partacki. Pisałem już o tym wielokrotnie abyś był dobry uwodzeniu musisz włożyć w to dużo pracy. Dotyczy to także ubioru ale przede wszystkim musisz nauczyć się być starannym, dbałym o wiele detali, które tworzą jedną całość. Nawet jak nie jesteś zainteresowany uwodzeniem a jedną określoną kobietą to zasada jak najbardziej cię obowiązuje.

A jak staranność ma się do seksu? Ma z nią sporo wspólnego. Pośrednio, ale i bezpośrednio. Zaczynając od czystości ciała poprzez jego miły zapach aż pod grę wstępną i sam stosunek.

Nie namawiam cię do przesadnego perfekcjonizmu, bo nie o to tutaj chodzi. Wyrzuć ze swojego słownika i sposobu myślenia np. „może być” czy „wszystko jedno”

Jak całujesz czy pieścisz kobietę to nie możesz się ciągle zastanawiać czy ma być centymetr wyżej czy niżej, za słabo czy za mocno to jednak robiąc to po łebkach, byle jak, wiele nie osiągniesz. Wiem, ze seks to mega emocje i rozkosz, ale doza inteligencji jest w tym niezbędna. A inteligencja to „umiejętność wykorzystania wiedzy i doświadczenia w każdej sytuacji życiowej”

Zapisz

Zapisz

{ 0 comments }

typy-kobiet

Naprawdę, jaka jesteś nie wie nikt, to prawda nie potrzebna wcale mi – to oczywiście fragment tekstu piosenki B. Meca. Ten tekst to mały pretekst do zastanowienia się na ile możesz poznać kobiety. Czy to jest w ogóle możliwe? Do pewnego stopnia na pewno tak.

A z jakiego powodu warto to zrobić? To proste. Jeśli chcesz mieć sukcesy z kobietami, być skutecznym uwodzicielem to musisz się nauczyć jak kobiety myślą, czują, jakie mają poglądy i jakie maja motywacje. Kobiety są różne i jednocześnie takie same. Sprzeczność? Nie.

Można zaobserwować pewien umowny podział, klasyfikacje kobiet pod względem, wartości, strategii myślenia i działania.

Jak poznasz, jakie to są wartości i strategie u konkretnej kobiety to zdobycie jej będzie o wiele łatwiejsze? Po prostu będziesz niejako płynął z prądem a nie pod prąd. Unikniesz wielu niepotrzebnych błędów i oszczędzisz sobie dużo czasu jak się tego nauczysz i skutecznie zastosujesz.

W uproszczeniu można podzielić kobiet na następujące grupy:

Wartości oraz sposób myślenia, jeśli chodzi o relacji męsko-damskich

  1. Realistka – kobieta z dobrym wykształceniem, mająca dobrą pracę, dobrze zarabiającą o licząca na siebie a nie na faceta. Oczekuje związku partnerskiego. Nie lubi jak się za nią decyduje, oczekuje podziału ról i związku partnerskiego. Płaci zawsze za siebie. Często ma swoje mieszkanie.
  2. Romantyczka – kobieta wyznająca tradycyjne wartości. Dom, rodzina, dzieci, domek na przedmieściach. Jest bardzo czuła, troskliwa, romantyczna.
  3. Inwestorka – lubi uwagę na sobie, nie znosi zdrady i konkurencji. Ma na ogół cechy introwertyczki, nie lubi za szybkich komplementów, peszą ją, nie lubi intensywnego kontaktu wzrokowego, ani dotyku (szczególnie publicznie)
  4. Testerka – generalnie to flirciara. Lubi się spotykać z wieloma facetami naraz (niekoniecznie ze wszystkimi sypia), testuje ich. Jak znajdzie tego właściwego to resztę odrzuca.

Strategie i sposób podejścia do seksu.

  1. Strategia zaprzeczenia – tak samo jak reszta kobiet lubi seks, ale to wypiera. Nigdy się do tego nie przyznaje , że lubi seks. Nie toleruje za szybkiego dotyku i w miejscach publicznych, Jest często wierząca. Wierzy, ze seks można uprawiać tylko z tym jednym jedynym, którego się kocha.
  2. Strategia usprawiedliwienia – Odwrotność strategii zaprzeczenia. Lubi seks i otwarcie o nim mówi i go uprawia, z kim chce i kiedy chce. Ma często tatuaże, lubi używki. Często w rozmowach sama inicjuje tematy seksualne. Lubi szybki i mocny dotyk.

Jak poznać, jaki to typ kobiety? Poprzez rozmowę i zadawanie umiejętnych pytań oraz przez zmianę swoich zachowań i ich reakcji na to. Przypominam kardynalną zasadę: bardziej zwracaj uwagę, co ona robi a nie co mówi. Nie lekceważ jednak zupełnie tego, co mówi. Zapamiętaj jej odpowiedzi na twoje pytania i modyfikuj swoje zachowanie pod to, co ona mówi(bez przesady oczywiście).

Bądź elastycznym i bajerantem, ale nie oszukuj kobiet. Nigdy nie obiecuj tego, czego nie zamierzasz jej dać ani zrobić. Nie mów jej o uczuciach, których naprawdę nie czujesz, ze jest jedyna jak tak nie jest. Nie musisz się jednak wcale się jej chwalić, że masz inne kobiety, ani jaka była twoja przeszłość pod tym względem.

 

 

 

 

{ 0 comments }

Czy Ja Nie Jestem Za Stary?

stary-i-mloda

Istnieje takie obiegowe powiedzenie, że wiek nie ma znaczenia zwłaszcza, kiedy w grę wchodzą uczucia. Być może tak jest, ale co kiedy w grę wchodzi również seks? Co zrobić, kiedy on ma, np. 45lat a ona 25 i on ma ochotę na seks? Jakie poradzić sobie z taką sytuacją?

Oczywiście to zależy od partnerów. W takiej sytuacji w seksie może być już różnie. Jednym z głównych problemów jest to, że w miarę upływu czasu potrzeby seksualne kobiet rosną, podczas gdy mężczyzn – maleją. Teoretycznie, więc lepsza byłaby sytuacja, gdyby to ona była starsza a on młodszy. Prawda jest jednak taka, że taka sytuacja w życiu (według statystyk również) jest stosunkowo rzadka i raczej odwrotna sytuacja jest częściej spotykana. Powodem takiej sytuacji jest zarówno psychika kobiet i mężczyzn jak i przekonania.

Jak wiadomo mężczyźni są wzrokowcami i w sprawach seksu chętniej oglądają się za młodszymi kobietami, które według niech mają ładniejsze bardziej atrakcyjne ciało. Z kolei u kobiet mniejsze znaczenie ma wygląd mężczyzny(nie jest to całkiem bez znaczenia), lecz bardzo poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, doświadczenie itd. One kierują się tym także, jeśli to miała być to chwilowa przygoda czy romans.

.
Z tych właśnie powodów zanim dojdzie między wami do seksu, uświadom sobie, że masz coś, czego nie ma dużo młodszy kochanek. Twoim bezsprzecznym atutem jest doświadczenie. Jeśli więc jesteś mężczyzną, który sporo doświadczył i niemało wie to wtedy możesz jej swoją wiedzą zaimponować, a przynajmniej już na wstępie zainteresować.

Ważne byś pokazał jej, że dbasz o siebie a także prowadzisz zdrowy tryb życia. To powinno ją przychylnie do ciebie usposobić, bo wiadomo, zdrowy mężczyzna to zapowiedź udanego seksu. Jeśli chodzi o dbanie o siebie podstawą jest pokazanie jej, że potrafisz się odpowiednio ubierać. I nie chodzi tutaj o jakieś kosztowne, ale gustowne ubrania. Tylko nie zrób tego kardynalnego błędu i w żadnym razie nie ubieraj się jak nastolatek, bo wyjdziesz na głupiego. Twój ubiór nie powinien podkreślać twoich lat, ale też nie możesz się nim ośmieszać. Udawanie młodzika na siłę jeszcze żadnemu mężczyźnie „w latach” nie wyszło na dobre.

Jeśli jesteś dojrzałym mężczyzną to z pewnością wiesz o tym, że w seksie nie liczy się wielkość, ale finezja… Co jednak zrobić, kiedy twój najlepszy przyjaciel nie chce stanąć na wysokości zadania w odpowiednim momencie? Na szczęście i z takiej sytuacji jest skuteczne wyjście. Jeśli jesteś doświadczonym kochankiem to raczej wiesz, co należy zrobić, żeby zaspokoić kobietę.

Doświadczony kochanek wie, że do tego niekoniecznie potrzebny jest penis. Wie, że zestaw małych sztuczek może sprawić, że ona będzie się z tobą czuła jak z prawdziwym Casanovą.
Warto byś zaczął od erotycznego masażu. Musi być on od stóp po cebulki włosów. Użyj do tego koniecznie zmysłowego olejku. Możesz użyć imbirowego, cytrusowego, waniliowego. Jak ich nie masz to w ostatecznie możesz zastosować zwykłą oliwkę dla dzieci.

Masuj ją delikatnie, zmieniając siłę i kierunek ruchów. Kiedy już się rozluźni na dłużej zatrzymuj się przy jej punktach erogennych. Pomimo, że strefy erogenne kobiet znajdują się podobnych miejscach to musisz pamiętać, że kobiety są różne i te najczulsze punkty mogą być u niej gdzie indziej. Jeśli wiec ich jeszcze nie znasz, to właśnie masaż jest znakomitą okazją, aby je poznać.
Kiedy już ją wypieścisz dłońmi, możesz wprawić w ruch swoje usta i język. Rób to powoli, delikatnie i obserwuj jej reakcje. Możesz zwiększyć intensywność pieszczot, ale uważaj by jej nie sprawić bólu.
Wielu mężczyzn odczuwa ogromne podniecenie, pieszczą kobietę, patrząc, jak ona przeżywa rozkosz. Jest wszystko ok jak twój członek stanie na wysokości zadanie w odpowiednim momencie.. Jednak, gdy twoje pożądanie nie pójdzie w parze z twoimi możliwościami, użyj kilku sztuczek, aby go pobudzić. Możesz np. spróbować delikatnie pocierać penisem i jądrami o jej uda, brzuch, pośladki. Ma to być coś w rodzaju masażu. O ile potrafisz pobudzić się masturbacją, możesz też spróbować teraz to zrobić. Jeśli masz zaufanie do partnerki to możesz ewentualnie oddać „sprawę” w jej ręce. Ona może np. obrysowywać wokół niego kółeczka językiem, niech także stymuluje miejsce między podstawą penisa a odbytem. Ta pieszczota jest bardzo przyjemna, ponieważ jest miejsce bogato unerwione i niezwykle wrażliwe.

Jeśli nadal miałbyś problemy z erekcją to możesz skorzystać z porady seksuologa. Poza tym na rynku znajduje się wiele preparatów, które dość skutecznie rozwiązują takie problemy. Lekarz z pewnością coś ci doradzi. A jeśli chciałbyś skorzystać z zabawek z sex shopu, to koniecznie najpierw skrupulatnie zapoznaj się z instrukcją obsługi.

 

 

Zapisz

{ 0 comments }

Szybki Numerek

szybki-numerek

Szybki nurek i wszystko jasne można by powiedzieć. Tytuł tego artykułu jest bardzo popularnym określeniem o jednoznacznym skojarzeniu. Nie wiem czy w innych dziedzinach życia stosuje się to określenie(pewnie tak), ale w zdecydowanej większości jednoznacznie kojarzy się z seksem.

Trudno mi sobie wyobrazić dorosłego człowieka obojga płci, który by nie wiedział, co oznacza określeni szybki numerek. Jednak dla pełnej jasności wyjaśniam, że szybki numerek to określenie szybkiego (na ogół) bardzo namiętnego stosunku bez gry wstępnej. Można z dużym prawdopodobieństwem założyć, ze doświadczeni w sztuce ars-amandi przynajmniej raz mieli okazję doświadczyć jak smakuje taki rodzaj seksu.

Według statystyk zdecydowanie preferują go mężczyźni, choć wśród kobiet jest coraz bardziej popularny. Jeśli zapytasz czytelniku, z jakiego powodu to mężczyźni bardziej lubią szybki numerek niż kobiety, krótka odpowiedzią jest słowo fizjologia. A odpowiadać bardzo dokładnie polega to na tym, ze zdrowy, młody mężczyzna potrzebuje dosłownie od kilku do kilkunastu sekund by osiągnąć erekcje, czyli być gotowym do odbycia stosunku.

Na ogół mężczyźni nie potrzebują specjalnego nastroju, atmosfery, gry wstępnej. Wystarczy odpowiednia partnerka, odpowiednia stymulacja wzrokowo-dotykowa by facet był gotów.

U kobiet jest to najczęściej proces bardziej skomplikowany. One potrzebują całej otoczki, atmosfery, przytulania, odpowiednich słówek, często czułości oraz co najmniej 10 minutowej gry wstępnej.

Dlaczego tak właśnie jest u kobiet? Przyczyna jest ta sama: fizjologia. Panie potrzebują czasu by się podniecić. Podczas podniecenia następuje wyzwolenie hormonów, krew zaczyna krążyć szybciej, oddech się zmienia, krew napływa do narządów płciowych, następuje wyzwolenie naturalnych ”lubrykantów”, czyli śluzu, który nawilża pochwę. Dopiero po zakończeniu tego procesu ona jest gotowa na stosunek.

Są jednak sytuacje, kiedy nie musi odbywać się ten dość długi proces i ona może mimo wszystko odbyć szybki numerek. Kiedy tak może się zdarzyć? Możliwych jest, co najmniej kilka takich sytuacji.

  1. Oboje mają wielką ochotę na seks a mają mało czasu.
  2. Oboje maja ochotę i są bardzo spragnieni seksu i zwyczajnie lubią szybkie numerki
  3. Robili to ileś razy spodobało im się to i robią to nijako nawykowo. Taka sytuacja jednak zdarza się stosunkowo rzadko i na dłuższą metę nie jest właściwa, ponieważ nie zaspakaja psychicznych potrzeb kobiety i zubaża sam seks.
  4. Szybki numerek jest efektem godzenie się po sprzeczce.

Kiedy szybki numerek nie jest polecany? Na pewno zbyt często z powodów, o których napisałem wyżej. Wtedy, gdy kobieta bezwzględnie potrzebuje odpowiedniej gry wstępnej, ponieważ jej pochwa nie osiąganie odpowiedniego stanu nawilżenia. Generalna zasada brzmi: nie wolno wchodzić mężczyźnie w kobietę jak czuje, że nie jest ona odpowiednio nawilżona. Jeśli on mimo tego spróbuje to niemal na 100% skończy się to dla niej bólem. Ta sama zasada dotyczy jakiegokolwiek dotykanie łechtaczki.

 

{ 0 comments }

Słowa, Słowa, Słowa

rozmowa

Na początek krótki dowcip , który pokazuje jeden z poważniejszych błędów w relacji z kobietami.

Para spotyka się na randce w kawiarni  pijać kawę i jedząc jakie ciastka rozmawiają. Ale to właściwie nie rozmawiali tylko on cały czas gada, gada, i gada nie pozwalając jej dojść do słowa. Mija jedna godzina, druga i ona znudzona i zniecierpliwiona zaczyna nerwowo się rozglądać na boki a nawet nieco ziewać. Gdy on spostrzegł jej relacje powiedział: wybacz, ja ciągle mówię tylko o sobie. Porozmawiajmy teraz o tobie. Powiedz mi co ty sądzisz o moich obrazach.

Zabawne prawda? Niestety nie dla niego. Jak znam kobiety to ona więcej prawdopodobnie nigdy się nie spotkała. Z jakiego powodu> To proste. Mówiąc ciągle o sobie nie pokazywał, że jest nią zainteresowany, że w jakimś stopniu jest dla niego ważna. Poza tym sądząc po jej reakcjach nie mówił o tym o czym powinien.

O czym najlepiej rozmawiać z kobietami na randkach i w jaki sposób? Zacznijmy od tego w jaki sposób nie należy tego robić. Jeśli masz niemiły głos, wysoki, skrzeczący, seplenisz, idź do specjalistów i popraw to na ile to możliwe. Popracuj nad dykcją, tempem mówienia i barwą głosu. Jest niedopuszczalne mówienie jak z karabinu maszynowego. Będziesz prawdopodobnie mało zrozumiany, a po za tym tak mówiąc nie zbudujesz odpowiedniego nastroju.

Trzeba mówić powoli, nie za głośno, robiąc krótkie pauzy, obniżając ton głosu. Tylko taki sposób mówienia działa na kobiety. Jak się tego nauczyć? Ćwicząc. ćwicząc, ćwicząc. Możesz nagrać sobie jaki tekst, który przeczytasz a potem go odsłuchaj i zanotuj błędy jakie spostrzegłeś. Potem nagraj ten tekst po raz drugi, ale nie kasując pierwszego. Porównaj oba nagrania. Jeśli zrobiłeś jakieś błędy, znów to zapisz itd.  Warto też poćwiczyć przed lustrem swoją mimikę oraz mowę ciała. Wierz mi to ma też znaczenia. Kobiety zwracają na to uwagę.

Nie rozmawiaj z kobietami o religii, polityce. To trudne tematy, które łatwo mogą zrodzić niepotrzebny konflikt. A o czym z nimi rozmawiać? O miłości, o uczuciach, dzieciach, rodzinie, trochę o modzie, i generalnie to co je interesuje. Nie rozmawiaj o sporcie, samochodach, komputerach itd. Generalna zasada jest taka, że nie rozmawiaj z kobietami o tym o czym rozmawiają faceci. Chyba , że jest to wasza, któraś randka i wiesz, że ją np. interesuje jakiś sport. Jednak nie może to wypełnić całej waszej randki i w żadnym razie nie możesz pominąć spraw uczuć. Inaczej wskoczysz do szufladki fajny kolega, a chyba ci nie o to chodzi prawda?

Najważniejszą zasadą rozmowy na randce jest to by działać na jej emocje a nie intelekt. Dlaczego? Kobiety są z natury istotami emocjonalnymi. Kochają emocje, lubią wzruszenia, fantazje, iluzje itd. Opowiadaj jej różne historie, które ją poruszą w przeróżny sposób. Musisz być przy tym aktorem i koniecznie musisz umieć przekazywać emocje. Jak opowiadasz smutną historię to masz być smutny, jak wesołą to wesoły itd.

W jakiej kolejności opowiadać historie i ile? Takie byś na początek wzbudził w niej zainteresowanie, później fascynacje, poczucie bezpieczeństwa a na koniec pożądanie. Nie wolno ci odwrócić tej kolejności. Wtedy to nie zadziała. Ile? Zależy ile macie czasu i na jakim etapie jest znajomość. Poza tym przeplataj historie zwykła rozmową. Nie strzelaj historiami jak z karabinu. To samo dotyczy pytań do niej. Cóż w uwodzeniu trzeba umieć wyważyć pewne sprawy. Trzeba być po prostu inteligentnym.

A ty czytelniku jakie masz swoje doświadczenia w rozmowie z kobietami? Jakie miałeś reakcje podczas tych rozmów i jakie zauważyłeś u siebie błędy? Podziel się proszę swoimi spostrzeżeniami w komentarzu.

{ 1 comment }