≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

typy-kobiet

Naprawdę, jaka jesteś nie wie nikt, to prawda nie potrzebna wcale mi – to oczywiście fragment tekstu piosenki B. Meca. Ten tekst to mały pretekst do zastanowienia się na ile możesz poznać kobiety. Czy to jest w ogóle możliwe? Do pewnego stopnia na pewno tak.

A z jakiego powodu warto to zrobić? To proste. Jeśli chcesz mieć sukcesy z kobietami, być skutecznym uwodzicielem to musisz się nauczyć jak kobiety myślą, czują, jakie mają poglądy i jakie maja motywacje. Kobiety są różne i jednocześnie takie same. Sprzeczność? Nie.

Można zaobserwować pewien umowny podział, klasyfikacje kobiet pod względem, wartości, strategii myślenia i działania.

Jak poznasz, jakie to są wartości i strategie u konkretnej kobiety to zdobycie jej będzie o wiele łatwiejsze? Po prostu będziesz niejako płynął z prądem a nie pod prąd. Unikniesz wielu niepotrzebnych błędów i oszczędzisz sobie dużo czasu jak się tego nauczysz i skutecznie zastosujesz.

W uproszczeniu można podzielić kobiet na następujące grupy:

Wartości oraz sposób myślenia, jeśli chodzi o relacji męsko-damskich

 1. Realistka – kobieta z dobrym wykształceniem, mająca dobrą pracę, dobrze zarabiającą o licząca na siebie a nie na faceta. Oczekuje związku partnerskiego. Nie lubi jak się za nią decyduje, oczekuje podziału ról i związku partnerskiego. Płaci zawsze za siebie. Często ma swoje mieszkanie.
 2. Romantyczka – kobieta wyznająca tradycyjne wartości. Dom, rodzina, dzieci, domek na przedmieściach. Jest bardzo czuła, troskliwa, romantyczna.
 3. Inwestorka – lubi uwagę na sobie, nie znosi zdrady i konkurencji. Ma na ogół cechy introwertyczki, nie lubi za szybkich komplementów, peszą ją, nie lubi intensywnego kontaktu wzrokowego, ani dotyku (szczególnie publicznie)
 4. Testerka – generalnie to flirciara. Lubi się spotykać z wieloma facetami naraz (niekoniecznie ze wszystkimi sypia), testuje ich. Jak znajdzie tego właściwego to resztę odrzuca.

Strategie i sposób podejścia do seksu.

 1. Strategia zaprzeczenia – tak samo jak reszta kobiet lubi seks, ale to wypiera. Nigdy się do tego nie przyznaje , że lubi seks. Nie toleruje za szybkiego dotyku i w miejscach publicznych, Jest często wierząca. Wierzy, ze seks można uprawiać tylko z tym jednym jedynym, którego się kocha.
 2. Strategia usprawiedliwienia – Odwrotność strategii zaprzeczenia. Lubi seks i otwarcie o nim mówi i go uprawia, z kim chce i kiedy chce. Ma często tatuaże, lubi używki. Często w rozmowach sama inicjuje tematy seksualne. Lubi szybki i mocny dotyk.

Jak poznać, jaki to typ kobiety? Poprzez rozmowę i zadawanie umiejętnych pytań oraz przez zmianę swoich zachowań i ich reakcji na to. Przypominam kardynalną zasadę: bardziej zwracaj uwagę, co ona robi a nie co mówi. Nie lekceważ jednak zupełnie tego, co mówi. Zapamiętaj jej odpowiedzi na twoje pytania i modyfikuj swoje zachowanie pod to, co ona mówi(bez przesady oczywiście).

Bądź elastycznym i bajerantem, ale nie oszukuj kobiet. Nigdy nie obiecuj tego, czego nie zamierzasz jej dać ani zrobić. Nie mów jej o uczuciach, których naprawdę nie czujesz, ze jest jedyna jak tak nie jest. Nie musisz się jednak wcale się jej chwalić, że masz inne kobiety, ani jaka była twoja przeszłość pod tym względem.

 

 

 

 

{ 0 comments }

Czy Ja Nie Jestem Za Stary?

stary-i-mloda

Istnieje takie obiegowe powiedzenie, że wiek nie ma znaczenia zwłaszcza, kiedy w grę wchodzą uczucia. Być może tak jest, ale co kiedy w grę wchodzi również seks? Co zrobić, kiedy on ma, np. 45lat a ona 25 i on ma ochotę na seks? Jakie poradzić sobie z taką sytuacją?

Oczywiście to zależy od partnerów. W takiej sytuacji w seksie może być już różnie. Jednym z głównych problemów jest to, że w miarę upływu czasu potrzeby seksualne kobiet rosną, podczas gdy mężczyzn – maleją. Teoretycznie, więc lepsza byłaby sytuacja, gdyby to ona była starsza a on młodszy. Prawda jest jednak taka, że taka sytuacja w życiu (według statystyk również) jest stosunkowo rzadka i raczej odwrotna sytuacja jest częściej spotykana. Powodem takiej sytuacji jest zarówno psychika kobiet i mężczyzn jak i przekonania.

Jak wiadomo mężczyźni są wzrokowcami i w sprawach seksu chętniej oglądają się za młodszymi kobietami, które według niech mają ładniejsze bardziej atrakcyjne ciało. Z kolei u kobiet mniejsze znaczenie ma wygląd mężczyzny(nie jest to całkiem bez znaczenia), lecz bardzo poczucie bezpieczeństwa, zaufanie, doświadczenie itd. One kierują się tym także, jeśli to miała być to chwilowa przygoda czy romans.

.
Z tych właśnie powodów zanim dojdzie między wami do seksu, uświadom sobie, że masz coś, czego nie ma dużo młodszy kochanek. Twoim bezsprzecznym atutem jest doświadczenie. Jeśli więc jesteś mężczyzną, który sporo doświadczył i niemało wie to wtedy możesz jej swoją wiedzą zaimponować, a przynajmniej już na wstępie zainteresować.

Ważne byś pokazał jej, że dbasz o siebie a także prowadzisz zdrowy tryb życia. To powinno ją przychylnie do ciebie usposobić, bo wiadomo, zdrowy mężczyzna to zapowiedź udanego seksu. Jeśli chodzi o dbanie o siebie podstawą jest pokazanie jej, że potrafisz się odpowiednio ubierać. I nie chodzi tutaj o jakieś kosztowne, ale gustowne ubrania. Tylko nie zrób tego kardynalnego błędu i w żadnym razie nie ubieraj się jak nastolatek, bo wyjdziesz na głupiego. Twój ubiór nie powinien podkreślać twoich lat, ale też nie możesz się nim ośmieszać. Udawanie młodzika na siłę jeszcze żadnemu mężczyźnie „w latach” nie wyszło na dobre.

Jeśli jesteś dojrzałym mężczyzną to z pewnością wiesz o tym, że w seksie nie liczy się wielkość, ale finezja… Co jednak zrobić, kiedy twój najlepszy przyjaciel nie chce stanąć na wysokości zadania w odpowiednim momencie? Na szczęście i z takiej sytuacji jest skuteczne wyjście. Jeśli jesteś doświadczonym kochankiem to raczej wiesz, co należy zrobić, żeby zaspokoić kobietę.

Doświadczony kochanek wie, że do tego niekoniecznie potrzebny jest penis. Wie, że zestaw małych sztuczek może sprawić, że ona będzie się z tobą czuła jak z prawdziwym Casanovą.
Warto byś zaczął od erotycznego masażu. Musi być on od stóp po cebulki włosów. Użyj do tego koniecznie zmysłowego olejku. Możesz użyć imbirowego, cytrusowego, waniliowego. Jak ich nie masz to w ostatecznie możesz zastosować zwykłą oliwkę dla dzieci.

Masuj ją delikatnie, zmieniając siłę i kierunek ruchów. Kiedy już się rozluźni na dłużej zatrzymuj się przy jej punktach erogennych. Pomimo, że strefy erogenne kobiet znajdują się podobnych miejscach to musisz pamiętać, że kobiety są różne i te najczulsze punkty mogą być u niej gdzie indziej. Jeśli wiec ich jeszcze nie znasz, to właśnie masaż jest znakomitą okazją, aby je poznać.
Kiedy już ją wypieścisz dłońmi, możesz wprawić w ruch swoje usta i język. Rób to powoli, delikatnie i obserwuj jej reakcje. Możesz zwiększyć intensywność pieszczot, ale uważaj by jej nie sprawić bólu.
Wielu mężczyzn odczuwa ogromne podniecenie, pieszczą kobietę, patrząc, jak ona przeżywa rozkosz. Jest wszystko ok jak twój członek stanie na wysokości zadanie w odpowiednim momencie.. Jednak, gdy twoje pożądanie nie pójdzie w parze z twoimi możliwościami, użyj kilku sztuczek, aby go pobudzić. Możesz np. spróbować delikatnie pocierać penisem i jądrami o jej uda, brzuch, pośladki. Ma to być coś w rodzaju masażu. O ile potrafisz pobudzić się masturbacją, możesz też spróbować teraz to zrobić. Jeśli masz zaufanie do partnerki to możesz ewentualnie oddać „sprawę” w jej ręce. Ona może np. obrysowywać wokół niego kółeczka językiem, niech także stymuluje miejsce między podstawą penisa a odbytem. Ta pieszczota jest bardzo przyjemna, ponieważ jest miejsce bogato unerwione i niezwykle wrażliwe.

Jeśli nadal miałbyś problemy z erekcją to możesz skorzystać z porady seksuologa. Poza tym na rynku znajduje się wiele preparatów, które dość skutecznie rozwiązują takie problemy. Lekarz z pewnością coś ci doradzi. A jeśli chciałbyś skorzystać z zabawek z sex shopu, to koniecznie najpierw skrupulatnie zapoznaj się z instrukcją obsługi.

 

 

Zapisz

{ 0 comments }

Szybki Numerek

szybki-numerek

Szybki nurek i wszystko jasne można by powiedzieć. Tytuł tego artykułu jest bardzo popularnym określeniem o jednoznacznym skojarzeniu. Nie wiem czy w innych dziedzinach życia stosuje się to określenie(pewnie tak), ale w zdecydowanej większości jednoznacznie kojarzy się z seksem.

Trudno mi sobie wyobrazić dorosłego człowieka obojga płci, który by nie wiedział, co oznacza określeni szybki numerek. Jednak dla pełnej jasności wyjaśniam, że szybki numerek to określenie szybkiego (na ogół) bardzo namiętnego stosunku bez gry wstępnej. Można z dużym prawdopodobieństwem założyć, ze doświadczeni w sztuce ars-amandi przynajmniej raz mieli okazję doświadczyć jak smakuje taki rodzaj seksu.

Według statystyk zdecydowanie preferują go mężczyźni, choć wśród kobiet jest coraz bardziej popularny. Jeśli zapytasz czytelniku, z jakiego powodu to mężczyźni bardziej lubią szybki numerek niż kobiety, krótka odpowiedzią jest słowo fizjologia. A odpowiadać bardzo dokładnie polega to na tym, ze zdrowy, młody mężczyzna potrzebuje dosłownie od kilku do kilkunastu sekund by osiągnąć erekcje, czyli być gotowym do odbycia stosunku.

Na ogół mężczyźni nie potrzebują specjalnego nastroju, atmosfery, gry wstępnej. Wystarczy odpowiednia partnerka, odpowiednia stymulacja wzrokowo-dotykowa by facet był gotów.

U kobiet jest to najczęściej proces bardziej skomplikowany. One potrzebują całej otoczki, atmosfery, przytulania, odpowiednich słówek, często czułości oraz co najmniej 10 minutowej gry wstępnej.

Dlaczego tak właśnie jest u kobiet? Przyczyna jest ta sama: fizjologia. Panie potrzebują czasu by się podniecić. Podczas podniecenia następuje wyzwolenie hormonów, krew zaczyna krążyć szybciej, oddech się zmienia, krew napływa do narządów płciowych, następuje wyzwolenie naturalnych ”lubrykantów”, czyli śluzu, który nawilża pochwę. Dopiero po zakończeniu tego procesu ona jest gotowa na stosunek.

Są jednak sytuacje, kiedy nie musi odbywać się ten dość długi proces i ona może mimo wszystko odbyć szybki numerek. Kiedy tak może się zdarzyć? Możliwych jest, co najmniej kilka takich sytuacji.

 1. Oboje mają wielką ochotę na seks a mają mało czasu.
 2. Oboje maja ochotę i są bardzo spragnieni seksu i zwyczajnie lubią szybkie numerki
 3. Robili to ileś razy spodobało im się to i robią to nijako nawykowo. Taka sytuacja jednak zdarza się stosunkowo rzadko i na dłuższą metę nie jest właściwa, ponieważ nie zaspakaja psychicznych potrzeb kobiety i zubaża sam seks.
 4. Szybki numerek jest efektem godzenie się po sprzeczce.

Kiedy szybki numerek nie jest polecany? Na pewno zbyt często z powodów, o których napisałem wyżej. Wtedy, gdy kobieta bezwzględnie potrzebuje odpowiedniej gry wstępnej, ponieważ jej pochwa nie osiąganie odpowiedniego stanu nawilżenia. Generalna zasada brzmi: nie wolno wchodzić mężczyźnie w kobietę jak czuje, że nie jest ona odpowiednio nawilżona. Jeśli on mimo tego spróbuje to niemal na 100% skończy się to dla niej bólem. Ta sama zasada dotyczy jakiegokolwiek dotykanie łechtaczki.

 

{ 0 comments }

Słowa, Słowa, Słowa

rozmowa

Na początek krótki dowcip , który pokazuje jeden z poważniejszych błędów w relacji z kobietami.

Para spotyka się na randce w kawiarni  pijać kawę i jedząc jakie ciastka rozmawiają. Ale to właściwie nie rozmawiali tylko on cały czas gada, gada, i gada nie pozwalając jej dojść do słowa. Mija jedna godzina, druga i ona znudzona i zniecierpliwiona zaczyna nerwowo się rozglądać na boki a nawet nieco ziewać. Gdy on spostrzegł jej relacje powiedział: wybacz, ja ciągle mówię tylko o sobie. Porozmawiajmy teraz o tobie. Powiedz mi co ty sądzisz o moich obrazach.

Zabawne prawda? Niestety nie dla niego. Jak znam kobiety to ona więcej prawdopodobnie nigdy się nie spotkała. Z jakiego powodu> To proste. Mówiąc ciągle o sobie nie pokazywał, że jest nią zainteresowany, że w jakimś stopniu jest dla niego ważna. Poza tym sądząc po jej reakcjach nie mówił o tym o czym powinien.

O czym najlepiej rozmawiać z kobietami na randkach i w jaki sposób? Zacznijmy od tego w jaki sposób nie należy tego robić. Jeśli masz niemiły głos, wysoki, skrzeczący, seplenisz, idź do specjalistów i popraw to na ile to możliwe. Popracuj nad dykcją, tempem mówienia i barwą głosu. Jest niedopuszczalne mówienie jak z karabinu maszynowego. Będziesz prawdopodobnie mało zrozumiany, a po za tym tak mówiąc nie zbudujesz odpowiedniego nastroju.

Trzeba mówić powoli, nie za głośno, robiąc krótkie pauzy, obniżając ton głosu. Tylko taki sposób mówienia działa na kobiety. Jak się tego nauczyć? Ćwicząc. ćwicząc, ćwicząc. Możesz nagrać sobie jaki tekst, który przeczytasz a potem go odsłuchaj i zanotuj błędy jakie spostrzegłeś. Potem nagraj ten tekst po raz drugi, ale nie kasując pierwszego. Porównaj oba nagrania. Jeśli zrobiłeś jakieś błędy, znów to zapisz itd.  Warto też poćwiczyć przed lustrem swoją mimikę oraz mowę ciała. Wierz mi to ma też znaczenia. Kobiety zwracają na to uwagę.

Nie rozmawiaj z kobietami o religii, polityce. To trudne tematy, które łatwo mogą zrodzić niepotrzebny konflikt. A o czym z nimi rozmawiać? O miłości, o uczuciach, dzieciach, rodzinie, trochę o modzie, i generalnie to co je interesuje. Nie rozmawiaj o sporcie, samochodach, komputerach itd. Generalna zasada jest taka, że nie rozmawiaj z kobietami o tym o czym rozmawiają faceci. Chyba , że jest to wasza, któraś randka i wiesz, że ją np. interesuje jakiś sport. Jednak nie może to wypełnić całej waszej randki i w żadnym razie nie możesz pominąć spraw uczuć. Inaczej wskoczysz do szufladki fajny kolega, a chyba ci nie o to chodzi prawda?

Najważniejszą zasadą rozmowy na randce jest to by działać na jej emocje a nie intelekt. Dlaczego? Kobiety są z natury istotami emocjonalnymi. Kochają emocje, lubią wzruszenia, fantazje, iluzje itd. Opowiadaj jej różne historie, które ją poruszą w przeróżny sposób. Musisz być przy tym aktorem i koniecznie musisz umieć przekazywać emocje. Jak opowiadasz smutną historię to masz być smutny, jak wesołą to wesoły itd.

W jakiej kolejności opowiadać historie i ile? Takie byś na początek wzbudził w niej zainteresowanie, później fascynacje, poczucie bezpieczeństwa a na koniec pożądanie. Nie wolno ci odwrócić tej kolejności. Wtedy to nie zadziała. Ile? Zależy ile macie czasu i na jakim etapie jest znajomość. Poza tym przeplataj historie zwykła rozmową. Nie strzelaj historiami jak z karabinu. To samo dotyczy pytań do niej. Cóż w uwodzeniu trzeba umieć wyważyć pewne sprawy. Trzeba być po prostu inteligentnym.

A ty czytelniku jakie masz swoje doświadczenia w rozmowie z kobietami? Jakie miałeś reakcje podczas tych rozmów i jakie zauważyłeś u siebie błędy? Podziel się proszę swoimi spostrzeżeniami w komentarzu.

{ 0 comments }

Kotka Na Gorącym Blaszanym Dachu

flirt

Ciekawy jestem w jaki sposób skojarzył ci się tytuł artykułu. Mniej zorientowany przypomnę, że to tytuł znakomitej sztuki Tennesse Williamsa. Choć ani sztuka ani film , który powstał na jej podstawie nie opowiada przede wszystkim o seksie. to przypuszczam  jednak, że takie sformułowanie jak „kotka na gorącym blaszanym dachu” skojarzyły ci się prawdopodobnie z seksem. I prawidłowo.

Dlaczego o tym pisze? Chodzi mi o słowa, skojarzenia i ich role w flircie z kobietami. Jeśli chcesz doprowadzić do seksu z kobietą musisz z nią poflirtować by ją oczarować, wzbudzić pożądanie i rozpalić zmysły.. Sam flirt właśnie temu służy. Jest niejako przejściem ze zwykłej towarzyskiej pogawędki, które zawiera w sobie coraz bardziej jednoznaczne słowa, gesty i iluzje o zabarwieniu erotycznym. Wielu jednak mężczyzn słabo się spisuje we flirtowaniu i potem mają kiepskie efekty. Poniżej podaje ci kilka zasad skutecznego flirtu.

1 – mów w sposób seksowny

Prawda jest taka, że kobiety zwracają większą uwagę na ton, jakim do nich mówisz niż na słowa, które wypowiadasz. Naturalnie to pewne uproszczenie, bo nie możesz wypowiadać ewidentnych głupot, ponieważ wtedy nawet najwspanialszy tembr głosu niewiele pomoże. Jednak kiedy  flirtujesz z nią, zwracaj uwagę na sposób mówienia. Zasady są dość proste: mów powoli, utrzymuj kontakt wzrokowy (nie za bardzo natarczywie), obniż ton głosu, rób pauzy. Te proste zasady z pewnością spowodują ,ze  w rozmowie z kobietą przekażesz ej silne, seksualne wibracje i szybko wytworzysz atmosferę pełną seksualnego napięcia.

2 – żartobliwie oskarż ją o atak

Jednym z lepszych sposobów na rozpoczęcie flirtu  jest żartobliwe oskarżenie jej o to, że próbuje cię uwieść. W momencie gdy ona wspomina coś o swoim domu, w stylu: „Właśnie przeprowadziłam się do nowego mieszkania” lub coś takiego, ty odpowiedz: „O, tak szybko chcesz mnie zaciągnąć do swojego domu? Uprzedzam będę się opierał.

3 – pokaż jej, że jesteś prawdziwym samcem

Pamiętaj ,ze kobiety pragną mężczyzn, którzy wiedzą, jak je zaspokoić. To oczywiste, że nie możesz tak zwyczajnie podejść i powiedzieć: „wiesz?  jestem naprawdę świetnym kochankiem!”. Zamiast tego zastosuj seksualny  podtekst, aby je to przekazać nie wprost .

I tak np.  gdy będziesz z nią  u ciebie i przygotowujesz jej drinka, a ona patrząc jak sobie z tym świetnie radzisz z podziwem powie: „ Super jesteś w tym naprawdę dobry”, a wtedy ty spójrz jej głęboko w oczy i powiedz: „Nie chwaląc się jestem dobry w naprawdę wielu rzeczach”. Wiesz mi, że taka aluzja w większości przypadków zrobi swoje.

4 – spraw, by cię wykorzystała

Wiele Kobiet oskarża mężczyzn o chęć używanie ich do seksu. Warto podczas flirtu odwrócić sytuacji. Możesz to zgrabnie wykorzystać gdy będziesz wyświadczał jej jakąś przysługę, powiedz jej np. coś takiego: „Cóż niecnie wykorzystujesz mnie. Coś mi mówi, że następnym razem tak samo wykorzystasz mnie do innych rzeczy.” Ona z pewnością potraktuje to odwrócenie ról jako zabawną grę. To znakomity sposób, aby sprytnie przejść ze zwykłej rozmowy na tematy seksualne..

5 – wprowadzaj do rozmowy seksualne skojarzenia

Doskonałym sposobem na seksowny flirt jest odnoszenie sytuacji z codziennego życia do tych, które wydarzają się w sypialni. Podczas rozmowy gdy podajesz je filiżankę herbaty ;u kawy, możesz np. powiedzieć: „widzę , że dziś jesteś nastawiona na branie. Ciekawy jestem czy zawsze tylko bierzesz, czy też czasem również coś dajesz?”. I wtedy koniecznie uśmiechnij się do niej znacząco, a już ona z pewnością będzie wiedziała dokładnie, co masz na myśli. Jej wyobraźnia zostanie niechybnie pobudzona i zacznie z pewności zacznie fantazjować o widomych sprawach.

6 – powiedz jej, że jest niegrzeczna

Następnym sposobem na wciągnięcie kobiety w seksualny flirt jest insynuowanie jej nieprzyzwoitych intencji i zachowań w trakcie codziennych zwykłych czynności. Świetnie nadają się do tego aluzje dotyczące kąpieli pod prysznicem. Gdy ja spytasz co robiła i kobieta mówi, że była właśnie pod prysznicem to wtedy zapytaj ją, jak było. Jeśli powie np. że „Miło” To wtedy powiedz. Hmmm ciekawe co takie ciekawego tam robiłaś, że było ci miło?

7 – baw się dwuznacznościami

Nasz język ojczysty jest wręcz naszpikowany jest słowami, które możesz doskonale wykorzystać, by stworzyć seksualne skojarzenia. Taki słowa jak np.: mokry, soczysty, twardy, szybki, gorący kojarzy się dość jednoznacznie.. Podczas niewinnej rozmowy gdy ona np. powie, że jej porcja jest naprawdę wielka, ty możesz odpowiedzieć: „Wielkość niekiedy może być czymś dobrym, jak sądzisz”. I wtedy znacząco się uśmiechnij. Wcześniej czy później efekt gwarantowany.

 

 

 

{ 0 comments }

Ciało Rzucone Na Łoże

opor

Podobno dawno temu wśród młodzieży chodziły takie prześmiewcze wersje praw Ohma (fizyk niemiecki) np. „ciało rzucone na łoże traci na oporze” albo „powyżej kolana napięcie wzrasta a opór maleje”. Zabawne, ale i co ważniejsze prawdziwe. Po prostu gdy doprowadzisz kobietę do takiego stanu, że emocje i zmysły będą górowały nad rozumem, konwenansami i barierami to nie ma mowy by się oparła się pokusie gorącego seksu.

Prawda jest taka, ze kobiety uwielbiają seks a ich ciało jest do niego stworzone. Piałem już o w tym wielokrotnie i nie jest to bynajmniej tylko moje osobiste zdanie, ale po prostu fakt.

No dobrze skoro jest to fakt i kobiety pragną seksu to, dlaczego tak często się przed nim bronią? I jak ten opór złamać? Sposobów jest na pewno mnóstwo. Czy zawsze są skuteczne? Nie zawsze. Od czego to zależy w takim razie zapytasz czytelniku? Aby złamać opór kobiety przed seksem musi się niejako „spotkać„ kilka elementów.

 1. Musisz się jej spodobać lub jeśli tak nie jest od początku musisz tak zrobić byś się jej spodobał.
 2. Musi mieć w tym momencie ochotę na seks (odpowiedni nastrój i poziom hormonów)
 3. Ty powinieneś przyjąć odpowiednią dominującą postawę.

To w zasadzie trzy podstawowe warunki, które jeśli zbiegną się jednocześnie w czasie w zdecydowanej większości przypadków skutecznie łamią opór kobiety przed seksem.

Jak pisałem już w poprzednich artykułach każdy z nas ma szansę (w paru procentach), ze spotka taką kobietę, której się tak spodoba, ze w zasadzie dość szybko i bez problemów może dojść do seksu. Ale sztuka w tym by nie zdawać się na przypadek, ale móc wybrać taka kobietę, która tobie się podoba, bez względu na jej początkową reakcje.

Ja osobiście zupełnie nie patrzę na uśmiechy i inne sygnały zainteresowania kobiet, lecz zawsze to ja wybieram i inicjuję znajomość. Oczywiście, ze nie zawsze kończy się to sukcesem, „ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa”

Jakie w takie razie strategie skutkują, gdy jej się nie podobasz na początku? Najważniejsze to założyć z góry, ze ma jednak ochotę na seks i, że potrafisz ją do tego przekonać. Potem przez wywołanie odpowiednich emocji i fantazji oraz powiązanie ich ze sobą spowoduje, że masz dużą szansę skutecznie ja namówić ją do seksu.

Musisz pamiętać, że kobiety są bardzo emocjonowanymi istotami i u nich zdecydowanie uczucia górują na intelektem. Jeśli ona już miała kiedyś udany seks to z niemal na pewno chciałaby to jeszcze nie raz przeżyć, a twoja rolę jest sprawić by wybrała do tego właśnie ciebie. Jeśli jeszcze nie ma jeszcze seksualnych doświadczeń to i tak ma takie pragnienia w instynkcie a wtedy i tak możesz ja do tego skłonić.

Sposoby na łamanie oporu kobiet przed seksem są różne i zależą od typu kobiety, sytuacji oraz twoich umiejętności uwodzenia, postawy oraz determinacji. Warto byś pamiętał, że w naszym kraju nie ma przyzwolenia na otwarte uprawianie seksu, przez co wiele kobiet ma tzw. bariery społeczne. Wtedy najważniejszą sprawą oprócz umiejętnego pokazania swojej atrakcyjności jest przekonanie jej, że jesteś dyskretny oraz wzbudzenie w niej poczucia bezpieczeństwa.

Jeśli jesteś zainteresowany skutecznymi sposobami na łamanie oporów przed seksem zajrzyj tutaj: http://www.oswieconykochanek.pl/gw/

 

 

Zapisz

{ 0 comments }

Seks I BHP

bezpieczny-seks

Być może ten tytuł cię trochę zaskoczył albo nawet rozbawił. Zapytasz być może; a co ma jedno do drugiego? Niestety ma i to bardzo dużo. Oczywiście nie chodzi o higienę w pracy, ale o higienę w uprawianiu seksu. Jak chyba wszystkim wiadomo, to sfera ludzkiej aktywności zarezerwowana dla dorosłych. Dlaczego tak jest? Z dwóch zasadniczych powodów. Ciało człowieka musi dojrzeć pod względem fizycznym(hormony) jak i psychicznym.

Hormony jasna sprawa. Wszyscy chyba znamy ze szkoły proces dojrzewania płciowego. A co ze sferą psychiczną? Wiąże się ona częściową z dojrzałością płciową. Dziewczynka staje się kobietą a chłopiec mężczyzną. Mam na myśli nie tylko reakcje typowo fizjologiczne, ale i psychiczne w tym odpowiedzialność za podejmowane decyzje oraz ich skutki.

Seks to mega rozkosz, ale i odpowiedzialność. Wiadomo, że głównym celem seksu jest poczęcie potomstwa. Ale czy zawsze? Jasne, że nie. Jesteśmy jedynymi istotami na ziemi, którzy te sprawy potrafią i mogą rozdzielać. Tak dzieje się teoretycznie. Niestety ciało zdrowej kobiety w okresie płodnym jest niemal zawsze gotowe do zapłodnienia czy tego oboje chcą czy nie.

Co wtedy zrobić? Są dwa najprostsze rozwiązania.

 1. Zrezygnować z seksu w okresie płodnym kobiety.
 2. Użyć możliwie skutecznych zabezpieczeń.

Jak pokazują badania i statystyki nie istnieje 100% skuteczne zabezpieczenie przed niechciana ciążą. Prezerwatywa w założeniu, ze nie jest wadliwa daje ponad 94% pewności. Całkiem sporo prawda? Niestety nie jest to 100%. Jak wszędzie, w każdym produkcie mogą się zdarzyć buble. I wtedy kłopot gotowy. Można połączyć metody antykoncepcji. Czyli on używa, prezerwatywy a ona tabletki antykoncepcyjne, wkładki domaciczne itd.

To już znacznie pewniejsze rozwiązanie. Niestety nie każda kobieta może używać tabletek czy wkładek. Poza tym mają one niekorzystne skutki uboczne. Innym rozwiązaniem jest stosunek przerywany pomimo założenia prezerwatywy. Kiepskie rozwiązanie. Praktycznie nikt tego nie stosuje. Jeśli już masz prezerwatywę to bez sensu pilnować się, kiedy masz z niej wyjść. Poza tym to zabija radość z seksu ze względu na stres typu: teraz czy później.

Jakie rozwiązanie, więc wybrać? Nie wiem. Musisz czytelniku sam zdecydować. Możesz się też po prostu ożenić i uprawiać seks tylko z żoną. Ale to rozwiązanie nie jest tez dobre dla każdego, a przynajmniej nie w każdym momencie życia.

Ryzyko niechcianej ciąży to nie jedyny problem w czasie uprawiania seksu(zwłaszcza przygodnego). Istniej też ryzyko złapania poważnych chorób, które rozprzestrzeniają się głównie drogą płciową. Mam tu na myśli głównie Syfilis, Kiłę czy AIDS. Jest tych schorzeń znacznie więcej. Z pewnością mniej groźnych skutkach, lecz też niebezpiecznych a co najmniej uciążliwych.

We wszystkich chorobach przenoszonych drogą płciową najpopularniejszymi metodami ich zapobiegania są:

 1. Jeden partner/partnerka seksualna, czyli po prostu ograniczenie aktywności seksualnej do jednego partnera.
 2. Używanie prezerwatyw – ZAWSZE !!!

Muszę tu wspomnieć o jeszcze jednym ważnym zagrożeniu, o którym pomimo, ze ostatnio więcej się mówi nadal jest nadal mało znane. Mam tu na myśli wirus tzw. brodawczaka ludzkiego. Według statystyk jego nosicielami jest już wiele milionów osób na całym świecie. Na szczęście są groźne tylko jego pewne rodzaje. Pomimo tego musisz wiedzieć, ze można go „załapać” szczególnie podczas uprawiani seksu oralnego.

Może to się skończyć nowotworem jamy ustnej, podniebienia czy języka. Jak się zabezpieczyć przed tym wirusem? Uprawiać seks oralny tylko ze sprawdzonym partnerem, używać wkładek zabezpieczających lub pro prostu zrezygnować z seksu oralnego. Ja nigdy w przygodnym seksie nie uprawiam miłości francuskiej.

Jak można jeszcze inaczej zabezpieczyć się przed przykrymi następstwami przygodnego seksu? Nigdy nie uprawiać seksu z prostytutkami. Jeśli po seksie poczułbyś się niewyraźnie to obejrzyj swoje ciało(szczególnie organa płciowe) i jeśli masz wątpliwości zgłoś się jak najszybciej do lekarza. Naturalnie wtedy na pewien czas( do czasu pewnej diagnozy) zaprzestań uprawiania seksu z kimkolwiek. Nie uprawiaj seksu z dziewczyną, o której wiesz, że miała bardzo wielu partnerów. W czasie seksu jak zauważysz na jej organach płciowych podejrzane zmiany, delikatnie, ale stanowczo wycofaj się.

{ 0 comments }

Ach Ten Taniec Godowy

taniec-godowy

Z pewnością widziałeś taniec godowy pawia, gruchanie gołębi, innych ptaków czy ssaków. Mają one wszystkie w instynkcie zachowania, które pozwalają im zwrócić uwagę samic na samca a w efekcie doprowadzić do kopulacji i zapłodnienia samicy. A jak to jest u ludzi?

Wiadomo, nie od dziś, że instynkt zachowania gatunku obok instynktu zaspokojenia głodu to najsilniejsze ludzkie potrzeby.

Prawda jest taka, ze wszyscy mamy pewne zachowania, które można by nazwać tańcem godowym” Wykonujemy go przeważnie nieświadomie, gdy zobaczymy kogoś, kto nas w jakiś sposób pociąga. Z pewnością na pierwszy ogień idzie wygląd. I pomimo, ze mamy świadomość, ze wygląd to nie wszystko to, jeśli chodzi o pociąg seksualny ma on z pewnością podstawowe znaczenie. Skąd wiem? Po swoich reakcjach i znam po prostu życie. To zasada, która po prostu funkcjonuje i nie ma sensu z nią dyskutować.

Jak to dzieje w praktyce? Prosto. Jesteś w jakiejkolwiek sytuacji( na ulicy, w tramwaju, na przyjęciu itd.) i nagle widzisz jakaś atrakcyjną dla ciebie kobietę. Zwracasz uwagę na jej twarz, figurę, sposób poruszania się, tzw. wdzięk czy seksapil. Myśli sobie łał, ale kociak czy coś podobnego. Dzieje się tak nawet, gdy widzisz taką kobietę nawet z daleka. Z jakiego powodu tak się dzieje?

Powody mogą być przeróżne i tak do końca nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje. Bardzo możliwe jest to, ze masz po prostu ochotę na seks i szukasz podświadomie odpowiedniej kobiety. Takie zachowanie jest jak najbardziej naturalne. Może właśnie obejrzałeś jakiś film lub przeczytałeś książkę, w której były sceny erotyczne i masz teraz tak ustawione filtry odbieranie świata. I bez większej różnicy jest to czy szukasz partnerki po prostu na seks czy kandydatki na żonę.

W obu przypadkach pociąg seksualny ma swoje znaczenie. W każdej z tych sytuacji o tym jak się zachowasz mają znaczenie twoje przekonania, wychowanie, oraz presja społeczna. Jednak, jeśli pragniesz by doszło między wami do zbliżenia musisz wysłać pewne oznaki zainteresowania. Odpowiednie gesty, uśmiechy ton głosu, odpowiednie słowa itd.  Cześć z nich jak pisałem wcześniej jest instynktowna a części z nich możesz nauczyć się z książek czy na szkoleniach.

Pytanie czy warto się tego uczyć? Z całą pewnością tak. Jeśli zdobędziesz odpowiednią wiedzę i wytrenujesz odpowiednie zachowania to masz zdecydowanie większe szanse na przyciągniecie odpowiednich kobiet(kobiety). W innym przypadku zdajesz się na czysty przypadek. Jasne, ze i wtedy możesz mieć odpowiednie kobiety, ale to sytuacja bardzo mało prawdopodobna.

Istnieją też tzw. naturalne, czyli faceci, którzy maja z natury opanowane to, ze świetnie wyczuwają kobiety, ich sposób myślenia i odczuwania i potrafią swój taniec godowy dobrać do odpowiedniej partnerki. Wszyscy inni, jeśli nie chcą czekać w nieskończoność lub wziąć cokolwiek im się nawinie muszą się tego nauczyć. Musisz też wiedzieć, że kobiety mają zdecydowanie większy zasób sygnałów zalotów i ich odczytywania niż my faceci.

Czy sygnały zalotów, godowe to tzw. język ciała. Oczywiście, ze tak.Z tym, ze język ciała obejmuje znacznie większy zakres niż tylko potrzeby i zachowania seksualne. Nie będę tu szerzej opisywał seksualnej mowy ciała. ponieważ opisałem to wcześniej z jednym z poprzednich artykułów.

Pamiętaj jednak o jednej ważnej sprawie. Jeśli chcesz być dobry z kobietami to nie powinieneś nadmiernie koncentrować na ich sygnałach zainteresowania. Ja osobiście wcale nie zwracam na to uwagi. Chcę po prostu być tym kto wybiera a nie jest łaskawie akceptowany. Jak posiądziesz odpowiednie umiejętności to z czasem przekonasz się, ze niejedna kobieta na początku zupełnie niezainteresowana może stać się tobą zafascynowana.

Chodzi tutaj też o poczucie własnej wartości. Jest bardzo poważnym błędem chodzenie po ulicy, rozdawanie uśmiechów kobietom i szukanie sygnałów zainteresowania. W ten sposób z automatu obniżasz w głowie swoją wartość i stajesz się needy. Tak postępując możesz po pewnym czasie wpaść w bardzo szkodliwy nawyk. Przypominam, jeśli jeszcze nie wiesz lub nie czytałeś moich poprzednich artykułów, że kobiety uwielbiają mężczyzn pewnych siebie z wysokim poczuciem własnej wartości(bez bufonady). Po prostu taki facet instynktownie budzi w nich uczucia bezpieczeństwa, zaufania a nawet seksualnej atrakcyjności.

 

 

 

 

Zapisz

{ 0 comments }

Ach Ta Luka Empatyczna

lew-i-lwica

Ten mocno zadziwiający tytuł jest może lekko nieuprawniony, lecz w pewny sensie oddaje esencje problemu, o których będę dziś pisał. Na wstępie wyjaśnię, co to właściwe takiego jest luka empatyczna. Określenie to pochodzi z książki Roy’a F.Baumaistera „Siła woli” W dużym uproszczeniu luka empatyczna polega na niemożności odczuwania i wyobrażenia sobie tego, czego jeszcze nie znamy. Odnosi się to też do naszych, decyzji i reakcji w różnych stanach umysłu np. w czasie gniewu, smutku czy podniecenia seksualnego.

 

Być może to, o czym chce dziś pisać można bardziej określić, jako empatia, chociaż oba określenie tutaj są w pewny sensie słuszne. Dawno temu spotkałem pewną młodą mężatkę, która dość głośno narzekała na swojego męża, a to, ze nie rozumie jej intencji, albo, że lubi wyjść czasami z kolegami na piwo, często mówi o sporcie i ogląda z nimi jakieś mecze itd. Uśmiechnąłem się tylko i zapytałem ją: wyszłaś za mąż za kobietę czy za mężczyznę? Oczywiście, że za mężczyznę odpowiedziała. A ja na to: To, dlaczego oczekujesz, że będzie myślał, czuł i zachowywał się jak kobieta? Uśmiechnęła się i pokiwała ze zrozumieniem głową. Naturalnie nie każdy facet lubi piwo czy ogląda sport, lecz z pewnością są pewne charakterystyczne męskie zachowania czy sposób myślenia..

 

Taka sytuacja może ci zdarzyć obojętnie czy jesteś w związku czy chodzi ci tylko o uwodzenie jakieś atrakcyjnej dla ciebie kobiety. Czy możesz w pełni zrozumieć kobietę, poczuć się jak one i myśleć jak one? Z całą pewnością to niemożliwe. Co nie oznacza, że nie musisz starać się zrozumieć kobiet. Bez tego zapomnij o sukcesach w związku czy w uwodzeniu.

 

Ale właściwie skąd biorą się te bariery w rozumieniu obojga płaci? Odpowiedź jest prosta, ale i skomplikowana jednocześnie. Podstawowe różnice wynikają z fizjologii, (związanej z nią psychiki) oraz z wychowania oraz presji społecznej. Różnice w fizjologii to głównie poziom hormonów oraz budowa i sposób funkcjonowania mózgu. Jeśli chodzi o hormony to zarówno mężczyzna jak i kobieta ma w organizmie testosteron. Jednak średnio rzecz biorąc mężczyzna ma go około 20 razy więcej nic kobieta.

 

Wbrew pozorom testosteron nie ogranicza się tylko do funkcji seksualnych(możliwość osiągnięcia podniecenia), lecz bardzo wpływa na psychikę. Jeśli jeszcze tego nie wiesz to powiem ci, że jeśli kobieta jest oziębła seksualnie to podstawową terapią jest podanie jej testosteronu. Jeśli chodzi o działania na psychiki to testosteron ma silny wpływ na zachowania agresywne, pewność siebie, decyzje itd.

 

Jeśli chodzi o wychowanie to łączy się ono ściśle z predyspozycjami psychicznymi kobiet czy mężczyzn. To samo jest, jeśli chodzi o oczekiwania społeczne. Mam tu na myśli zarówno sposób ubierania się, zachowanie itd. Jest to też związane z przekonaniami. Myślę tu np. o noszeniu spodni przez chłopaków a nie sukienek czy spódnic, malowanie się, fryzury, sposób wysławiania się, czy nawet inicjatywy seksualnej. Oczywiście to wszystko może się różnić w zależności od kraju czy kultury danego narodu.

 

Na ogół np. w Europie normą jest, ze dziewczynka bawi się lalkami a chłopiec autkami a nie odwrotnie, on ubiera się po męsku ona kobieco itd. Później pewne standardy zachowań i oczekiwań przechodzą na dorosłe życie. Cześć z tych zachowań jest wyuczonych a część naturalnych, instynktownych.

 

I tak np. dziewczynki lubią się przytulać a chłopcy już niekoniecznie i to potem przechodzi na dorosłe życie. Jest to także wzmacniane przez oczekiwania społeczne np. mężczyźni nigdy nie płaczą. Czy takie schematy zachowań ą zawsze dobre i słuszne to inna sprawa.

Te zachowania typu on i ona widać także w uwodzeniu i seksie. Seks lubią obie płci tylko po swojemu. Uwodzą zarówno mężczyźni jak i kobiety. Tylko w wielu krajach (także w Polsce) jest utraty schemat myślenia i postępowania, ze to mężczyzna jest inicjatorem, a nie kobieta. To on ma zdobywać a nie ona.

 

Mężczyzna poprzez swój znacznie większy zasób testosteronu jest natury bardziej zdecydowany, stanowczy, jest zdobywcą…Od pradziejów tak było. On podobno „brał ją za włosy” zaciągał do jaskini i robiło, co trzeba. Wciągu tysięcy lat utrwaliło się to tak silnie, że kobiety na ogół lubią ulegać mężczyźnie i czują się z tym dobrze.

 

Wracać do umiejętności odczuwania emocji płci przeciwnej i reakcji to jak pisałem już wielokrotnie wcześniej zasada podstawowa to patrz, co ona robi, a nie, co mówi. Poza tym bądź zdobywcą, inicjatorem i postępuj na zasadzie „zobaczmy ci się stanie”. Jak jej coś w twoim zachowaniu nie spodoba się to na pewno się tym dowiesz. Zawsze się możesz wycofać. Tylko rób to inteligentnie. Trudno oczekiwać, że spotkasz kobietę , która będzie zadowolona, że ją dotykasz po 5 minutach randki w miejsca intymne w dodatku w miejscu publicznym

 

Pamiętaj, że nawet, jeśli jej się bardzo spodobasz to ona nie chce wyjść na łatwą, także zależy jej na reakcji innych, więc pewnie spotkasz się z oporem. Takich różnych niuansów w sposobie myślenia, odczuwania kobiet jest całe mnóstwo. Nie ma innego wyjścia jak testowanie. Warto brać pod uwagę dwie rzeczy. Pierwsza to ta, ze większość kobiet prawdopodobnie zachowa się tak a nie inaczej, ale druga sprawa to ta, że kobiety są zmienne i bardzo różne.

 

Napisz proszę w komentarzu o swojej umiejętności empatii w relacjach z kobietami lub jej braku i jak to przełożyło się na twój porażki lub sukcesy w twoich relacjach z nimi.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

{ 0 comments }

Ludzie Są Jak Kwiaty

elegancki-facet

Podobno pszczoła zanim usiądzie na kwiat wybiera ten który jest bardziej okazały, ma piękniejsze barwy, kształt itd. Nie wiem czy to prawda czy bajka, ponieważ nie znam się na pszczołach ani w ogóle na owadach. Często jednak jestem pytany czy wygląd ma znaczenie w relacjach męsko-damskich. Wbrew pozorom odpowiedź jest bardziej złożona niż się wydaje. Nie da się odpowiedzieć na tak postawione pytanie, prostym tak lub nie

Na wstępie z pewnością wygląd ma spore znaczenie. Zarówno twoje ciało jak i ubiór mogą skutecznie przyciągać kobiety albo je odstraszać. Statystycznie rzecz biorąc kobiety lubią mężczyzn wysokich, dobrze zbudowanych(niekoniecznie kulturystów) i eleganckich.

Co to znaczy eleganckich? Musisz mieć ubranie czyste i wyprasowane. Nie musi być to koniecznie garnitur(zresztą nie zawsze on pasuje), ale powinieneś mieć ubranie dobrze dobrane kolorystycznie i czyste. Ważne są czyste buty i to te do garnituru czy do stroju sportowego

Ważne są tez dobrze dobrane dodatki, typu, neseser, aktówka, okulary, czapka czy kapelusz. Muszą po prostu pasować do ciebie i do charakteru spotkania. Dobrze byłoby by trafiały w gust kobiety, z którą się spotykasz. To jednak na dzień dobry może być trudne do ustalenia.

Maga ważne są czyste włosy i dłonie. Pamiętaj zawsze o starannie obciętych paznokciach i abyś je dobrze wyczyścił.

Dlaczego to ma znaczenie? Podświadomie kobieta może nie pozwolić się dotykać czy pieścić jak będziesz miał brudne dłonie. Po prostu jest to dla niej bardzo niemiłe, a po za tym może to grozić przykrymi następstwami zdrowotnymi(infekcje)

Bardzo istotny też jest zapach. Kobiety są na to bardzo wyczulone i na ogół mają znacznie bardziej czuły zmysł powonienia od mężczyzn. Generalna zasada jest taka, że musisz być czysty tak by nie było od ciebie czuć intensywnej woli potu czy innych niemiłych zapachów.

Możesz używać ewentualnie jakieś dobrej wody po koleniu czy toaletowej, jednak zawsze bez przesady. Na ogół zapach czystego ciała zupełnie wystarczy. Jeśli przesadzisz ze sztucznymi zapachami to możesz zatrzeć woń swoich naturalnych feromonów, które są dość istotne.

Dlaczego szczególnie na początku wygląd ma duże znaczenie? Chodzi po prostu, o tzw. pierwsze wrażenie. Jest ono bardzo ważne. Jak sprawisz na dzień dobry kiepskie wrażenie to oczywiście możesz je później poprawić, ale jednak może cię to kosztować sporo pracy. Powinieneś też pamiętać, ze ważne jest także np. czy się uśmiechasz, jakie masz ruchy, jak mówisz i co mówisz itd. Naturalnie choćbyś wyskoczył ze skóry i ubrał się mega eleganckie ciuchy to i tak nie uwiedziesz każdy kobiety, która ci podoba. To po prostu niewykonalne.

Powiem ci coś na pocieszanie. Zbadano, że choćbyś nic nie zrobił to i tak nie przyciągniesz do siebie jakiś niewielki procent kobiet. Problem tylko z tym, aby były to kobiety, które się i tobie podobały. Dlatego właśnie warto pracować nad sobą. I nie tylko, dlatego by się podobać jak największej ilości, najpiękniejszym kobietom. Po prostu też dla siebie. Wygląd ma znacznie w pracy, biznesie, kontaktach towarzyskich itd.

Czy dobry wygląd jest ważny też dla kobiet? Jasne, że tak. A dla kogo one się tak stroją?

Często mówią, że dla siebie. Częściowo to może być prawdą, jednak podświadomie robią to, dlatego by przyciągać mężczyzn. Jakie mam na to dowody?

Powiedz mi czy tak samo przyciągają cię kobiety zapięte po szyję, ubrane w luźne spodnie czy spódnicę po kostki czy ze sporym dekoltem w mini spódniczce, na szpilkach? Odpowiedź jest aż nadto oczywista

Ale przecież często się zdarza tak, że spotykasz pozornie przeciętną dziewczyną i podoba ci się ona znacznie bardziej niż bardzo piękna laska. Bywa i tak. Dlaczego? Nie mam pojęcia. Może jej styl mówienia ci odpowiada może to, że macie wspólne zainteresowania, czy odbieracie na ty samych falach. Może być tez tak, ze jesteś po prostu w tych kilku procentach ludzi, którzy do siebie po prostu pasują.

A ty czytelniku, jakie masz doświadczenia, jeśli chodzi o wygląd w relacjach męsko- damskich. Czy ma to dla ciebie znacznie czy nie? Stroisz przed wyjściem na miasto czy nie? I jakie masz wtedy efekty? Podziel się proszę w komentarzu, co o tym myślisz.

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

{ 0 comments }