≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Kim jest Oświecony Kochanek


Fot. Flickr.com/autor Jessie Romaneix na licencji Creative Commons”

Nie będziemy tu wnikać w teorie Tao i duchowości buddyjskiej. Skupimy się na praktyce i tym wszystkim co każdy może dla siebie wyciągnąć z seksu tantrycznego oraz wykorzystania technik hipnotycznych.

Można zadać pytanie czemu to ma służyć, albo po co to komu? Żyjemy w XXI wieku, praktycznie każdy ma swoje cele do realizacji, plany, marzenia. Prawdą jest jednak taka, że mało kto je spełnia… I chodź chcemy być szczęśliwi tak naprawdę nie jesteśmy, ponieważ uważamy, że do tego potrzeba nam jeszcze tego, tego i jeszcze tamtego.

Pracujesz w firmie, wracasz do domu i powtarza się rutyna, telewizor, dzieci jeśli masz, sen, a przed snem może i miałbyś ochotę na seks, ale tak naprawę to albo jesteś zbytnio zmęczony, albo twoją partnerkę "boli głowa".

Oświecony kochanek jest takim mężczyzną, który zaspokaja swoją partnerkę w taki sposób, że cały czas budzi w niej zachwyt. Nie jest ona nawet w stanie pomyśleć o innym mężczyźnie w sposób seksualny, ponieważ ma wszystko czego potrzebuje, a nawet więcej. Brzmi pięknie, bo takie jest. Nad technikami, które wywołują takie reakcje u kobiet, myślało tysiące osób przez kilka tysięcy lat. Są to techniki, które zostały tworzone na zlecenie cesarzy chińskich.

Cesarz jako osoba boska musiał poddanym udowadniać swoją boskość przez to, że nie chorował i był w stanie codziennie zaspokoić kilkadziesiąt kobiet. Jaki normalny mężczyzna byłby w stanie to zrobić?

Dwór cesarza, pracował więc nad różnymi metodami, aby cesarzowi pomóc. W ten sposób stworzono tantrę. Techniki tantryczne nie były spisywane, tylko przekazywane z pokolenia na pokolenie. Niestety wiele z nich do dnia dzisiejszego zagineęo w mrokach historii. Nie mniej sporo z nich się ostało, dzięki czemu coraz więcej osób w obecnych czasach może cieszyć się z seksu w "innym wymiarze". Cześć z tych technik jest zawartych w znanej Kamasturze. Jednak, jest to mały procent całej wiedzy tantrycznej.

Jeśli więc chcesz być osobą, która nie tylko nie choruje, ale jest w stanie dać kobiecie takie wrażenia jakich dotąd nie dał jej żaden mężczyzna i jakich nie była w stanie nawet sobie wyobrazić. To powinieneś zainteresować się tym o czym tu piszemy i naszymi szkoleniami.

Poza wiedzą tantryczną wprowadziliśmy dodatkowo naukę technik hipnotycznych. Jest wiele osób, które w takie rzeczy nie wierzą, być może nawet ty jesteś taką osobą. Bo jak tu uwierzyć komuś kto mówi, że na podane słowo, gest kobieta będzie w stanie przeżyć intensywny orgazm. Jest wiele zjawisk, które są dla ludzkości niewytłumaczalne, a jednak są.

Co kilka dni będziemy pisać artykuły przybliżające tematykę seksu tantrycznego. Będziesz mógł przeczytać tu również o rozmaitych technikach seksualnych. Zajrzyj za kilka dni po praktyczną porcję informacji.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Archiwa