Jeśli czegoś nie jesteś pewny, coś wydaje Ci się dziwne, coś niejasne, coś gdzieś usłyszałeś.

Zapytaj mnie.

Możesz albo w komentarzach, albo na maila

3 osób lubi to.
Podziel się:
  • Blip
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik

{ 55 comments… read them below or add one }

1 Krzysiek listopad 19, 2010 o godz. 00:23

Jeśli nie tracimy nasienia to po jakimś czasie organizm sam się go pozbywa w czasie snu. Co z energią seksualna ? Czy ma to jakiś wpływ?

Odpowiedz

2 oswiecony listopad 19, 2010 o godz. 09:35

Sperma jest zachowywana i na tym cała sztuka polega. Z tej właśnie spermy czerpiesz energię nie tylko seksualną, ale i życiową.
Wcześniej trzeba wykonywać odpowiednie ćwiczenia, aby nie dochodziło do jej utraty świadomie i nieświadomie (podczas snu).

Odpowiedz

3 Michał listopad 20, 2010 o godz. 14:19

Jakie konkretnie ćwiczenia trzeba wykonać, żeby powstrzymać wytrysk nasienia? :)

Odpowiedz

4 oswiecony listopad 21, 2010 o godz. 21:16

To zbyt rozległy temat, wczoraj na szkoleniu Oświecony Kochanek mówiłem o tym prawie przez godzinę.
Na dobry początek zacznij po prostu ćwiczyć mięśnie PC.

Odpowiedz

5 Wojtek listopad 30, 2010 o godz. 18:11

a propos ćwiczenia mięśni PC-szukałem w internecie konkretnych ćwiczeń i znalazłem informację, że ćwiczenia mogą doprowadzić do wielu problemów zdrowotnych w tym do przerostu prostaty… Mógłbyś się do tego ustosunkować?

Odpowiedz

6 oswiecony listopad 30, 2010 o godz. 19:04

Dzięki za to pytanie.
Na przerost prostaty choruje 50% Panów po 50tce i 70% po 60tce. Lekarze do dziś nie wiedzą do końca co tą chorobę powoduje, ale wiedzą że wywołuje go produkcja hormonu, którego nazwy nie pamiętam. Ten hormon powoduje przerost komórek i powoduje zwężenie drogi opływu moczu.
Jakiś mądraliński wyciągnął przez to wniosek, że jak będzie się mieć mocne mięśnie PC, to efekt będzie ten sam. Co innego rozrost mięśni, które kurczą się i rozkurczają, a co innego rozrost komórek spowodowany przez hormony.
Z tego co pamiętam jeden seksuolog raz coś o tym wspomniał i potem zrobiło się wielkie halo. Tylko że nikt nie pisze, że on mówił o tym żeby nie przesadzać i nie ćwiczyć cały dzień. Jak będziesz ćwiczył przy oddawaniu moczu, czy rano i wieczorem to będzie w sam raz. Po prostu z umiarem. Nie mniej nie słyszałem o żadnych badaniach, które by cokolwiek w tej sprawie mówiły.

Jest za to dużo opinii, że ćwiczenia tych mięśni redukują ryzyko powstania przerostu prostaty.
Jeśli poczytasz więcej na ten temat to znajdziesz mnóstwo przykładów, gdzie poleca się właśnie ćwiczenia mięśni PC jako zapobieżenie przerostowi prostaty.
Gdybyś do tego był tantrykiem i zatrzymywał spermę, to już w ogóle nie miał byś żadnych problemów w przyszłości.
O tym można poczytać biorąc za przykład hindusów praktykujących tantrę, czy mnichów z klasztorów w Tybecie. Na zachodzie do tantry podchodzi się głównie jako do technik seksualnych, a na wschodzie jest to cały rytuał i oni tak po prostu żyją.
Postaram się napisać o tym osobny artykuł, bo na naszych szkoleniach część kursantów jest po 50tce i to może być dla nich ciekawe. Dlatego dzięki za temat.

Odpowiedz

7 Wojtek listopad 30, 2010 o godz. 21:49

Cieszę się, że chociaż w minimalnym stopniu przyczynię się do dalszego rozwoju tego portalu :)
Mam jeszcze mnóstwo pytań dotyczących tantry… Właściwie im więcej o tym czytam i próbuje stosować tym więcej pojawia się niewiadomych. Myślałem o kursach, które prowadzicie ale studiuję i nie jestem póki co w stanie odłożyć odpowiedniej sumy. Zależy mi na tym, aby poznać tantrę w jak największym stopniu i chciałbym dla własnego bezpieczeństwa oszczędzić sobie błędów i ich konsekwencji. Zapewne w podobnej sytuacji jest mnóstwo ludzi.
Prowadzisz może odpłatne konsultacje telefoniczne lub mailowe?

Odpowiedz

8 oswiecony listopad 30, 2010 o godz. 22:13

Coś wymyślimy. Konsultacje prowadzę na podstawie cennika jaki jest na stronie głównej. Co do szkolenia, to na nim najwięcej byś skorzystał, bo jest tam mnóstwo praktycznych porad i prezentacja na modelce.

Odpowiedz

9 Marcin grudzień 8, 2010 o godz. 18:49

Mam dwa pytania. Jedno nie jest bezpośrednio związane z tantrą, lecz liczę na odpowiedź w miarę możliwości.
1. Czy oddawanie krwi ma jakiś wpływ na potencję? Z tego co zauważyłem, to gdy oddawałem krew regularnie co dwa miesiące to nie miało jakiegoś większego znaczenia dla mojej potencji (no może zaraz po oddaniu żałośnie zwisał nawet na widok gorących lasek, ale po kilku godzinach wszystko wracało do normy) Ciekawe rzeczy zaczęły się dziać, gdy nie oddawałem krwi przez jakieś 3 miesiące. Często podczas erekcji miałem wrażenie jakby ciśnienie chciało mi rozsadzić penisa. Wszystko wracało do normy po jakimś miesiącu lub gdy oddałem krew. Teraz mam pytanie, jakie jest Twoje zdanie na temat oddawania krwi?
2. Nauczyłem się blokować wytrysk dzięki mięśniom PC, ale po orgazmie mój penis zwisa tak jak po wytrysku i za żadne skarby nie chce "wstać". Dopiero po jakimś czasie (do godziny) jest znowu zdatny do działania. I tu pojawia się moje pytanie. Czy są jakieś sposoby, aby zaraz po orgazmie bez wytrysku penis mógł dalej "stanąć na wysokości zadania"?

Z góry dzięki za odpowiedź
Marcin

Odpowiedz

10 oswiecony grudzień 8, 2010 o godz. 19:20

Hej
Odnośnie oddawania krwi nie wiem, nie mniej popytam, poszukam i jak coś się dowiem dam znać.
Jeśli zaś chodzi o powstrzymywanie wytrysku, to nie tylko o to chodzi. W tantrze chodzi o to, żeby przesłać powstałą energię do głowy, bo po prostu się marnuje. Ciebie zaś będą jądra boleć i będziesz cały rozdrażniony.
Jeśli przez dwie godziny po orgazmie nie możesz mieć erekcji to kwestia Twojego wieku i trybu życia. Im jesteś starszy tym więcej czasu potrzebujesz. Generalnie po orgaźmie słabnie erekcja, bo uwalnia się ogromna dawka energii. Jeśli będziesz potrafił ją przywrócić, to i erekcja będzie mocniejsza.
Do tego sugeruję przyjrzeć się Twojej diecie/aktywności fizycznej.
Ponadto jest taka jedna pozycja seksualna, dzięki której nawet z minimalną efekcją możesz mieć normalny stosunek i zadowolisz kobietę. Opiszę ją wkrótce.

Odpowiedz

11 Marcin grudzień 19, 2010 o godz. 23:50

Hej
Teraz mam pytanie trochę z innej beczki. Z jakich książek, bądź szkoleń korzystałeś, żeby nauczyć się tych wszystkich technik tantrycznych?

Odpowiedz

12 oswiecony grudzień 20, 2010 o godz. 06:17

Będąc w Indiach poznałem przypadkiem pewnego starca, który na łożu śmierci postanowił podzielić się ze mną swą wiedzą :) To był bardzo stary i mądry człowiek.

Odpowiedz

13 Kozak grudzień 30, 2010 o godz. 00:33

1.swinstewka – znam je z pornoli. Stosuje i swietnie dzialaja ale moj arsenal slownictwa dirty talk jest bardzo ubogi i ogolnie caly czas powtarza sie to co napisales w artykule"dirty talk". Zaproponujjakies bardziej rozbudowane przyklady

2. czesem niektore kondony ciezko zakladaja sie i zastanawiam sie czy prawidlowe oraz dozwolone jest zastosowanie na penisa przed zalozeniem gumki zelu np.durex play ?

3.uprawialem sex analny z dziewczyna ktora jak okazalo sie byla calkiem w tym dobra(nawilzenie nie bylo w ogole potrzebne) i ktoregos razu pojawil sie problem ktory calkowicie zniechecil mnie do tej formy seksu. Po wyciagnieciu penisa z odbytu uderzyl mnie taki zapach!:) ze az mi sie kolana ugiely:) Jeden kolega poradzil mi aby dziewczyna zalatwila sprawe przed seskem w toalecie inny znajomy powiedzial aby nie zalatwiala sie przed seksem analnym. Nie wiem co z tym zrobic aby neutralnie pachnialo?

4. odnosnie masturbacji – ograniczam do minimum gdy nie mam zadnej dziewczyny ale sa takie momenty gdy nie mam czasu ani mozliwosci poznac dziewczyny i miec z nia seks – wtedy wlasnie fiksuje, nie moge sie powstrzymac i czesto z trudem powstrzymuje sie przed masturbacja

Odpowiedz

14 oswiecony grudzień 31, 2010 o godz. 12:14

1. bardziej rozbudowane są na szkoleniu
2. jeśli masz dużego penisa kupuj większy rozmiar gumki, żel służy do czego innego, jak użyjesz żelu, to mimo że gumka jest ciasna, może łatwo się ześlizgnąć
3. przyznam, że mnie rozbawiłeś tym co napisałeś :) nigdy z czymś takim się nie spotkałem, ani nie słyszałem. Ale najlepiej powiedz jej żeby przestała jeść groch z kapustą :) a tak serio zmień pozycję, na taką, gdzie Twój nos będzie w bezpiecznym miejscu. Nie mniej to naprawdę swego rodzaju fenomen.

Odpowiedz

15 Wojtek styczeń 6, 2011 o godz. 21:11

Zwracam się teraz do wszystkich, którzy zastanawiają się nad wykupieniem szkolenia dot. orgazmu bez wytrysku. Ja sam zdecydowałem się na ten materiał jakiś czas temu i jedyne co Wam mogę powiedzieć, to… że Brunet nie kłamał :)

Słuchając nagrań i zapisując najważniejsze rzeczy byłem dość sceptyczny, ponieważ ćwiczenia nie były strasznie skomplikowane, a ja od początku oczekiwałem cudu :)

Martwiłem się, że będę miał za mało czasu (studiuję dziennie, wieczorami pracuję za barem, trenuję, śpię, jem itd. itp.) żeby poświęcić odpowiednio dużo uwagi na ćwiczenia zawarte w materiale.
Jak się jednak okazało ćwiczenia zajmują kilka-kilkanaście minut dziennie, zmiany w diecie są nieznaczne, a techniki doprowadzające do orgazmu proste i łatwe do stosowania, a przede wszystkim-skuteczne.
Poza zadowoleniem dziewczyny na której testowałem materiał, zauważyłem że śpię krócej a przez cały dzień jestem naładowany energią. We wszystko co robię wkładam jeszcze więcej energii i zaangażowania a na koniec dnia mam wrażenie, że mogę przenosić góry :)
Teraz żałuję tylko, że tak długo zastanawiałem się nad tym kursem, bo niecałe 200zł jest niczym w porównaniu z efektem-a mówię to jako student, który sam się utrzymuje :)
Aha, no i jeszcze orgazm bez wytrysku w mniej niż 4 tyg.-ciekawa i przydatna umiejętność ale raczej nie będę jej podawał w cv :)

Odpowiedz

16 Antonio grudzień 31, 2011 o godz. 01:26

Witaj zgadzam się z tym co opisałeś tez przeszedłem ten kurs i jest super .
Moje życie zmieniło się totalnie jestem zadowolony ,polecam wszystkim tym którzy chcą zmienić swoje życie i podejście do kobiet .
Pozdrawiam Antonio

Odpowiedz

17 Kozak styczeń 23, 2011 o godz. 15:23

Co zrobic gdy po uplywie 20-30minut seksu pochwa kobiecie wysycha(nie bierze tabletek)? Postarac sie bardziej?:)

Odpowiedz

18 oswiecony styczeń 23, 2011 o godz. 22:57

Odpowiedź jest bardzo złożona bo zależy od wielu czynników. Zacznijmy od tego, że każda kobieta jest inna. Są takie, które mimo dużego podniecenia i tak są "suche" a są takie które są wiecznie wilgotne. Jej wilgotność zależy też od cyklu miesiączkowego. To jak się starasz ma znaczenie na początku, ale nie po 30 minutach. W tantrze robi się przesłanie energii i to pomaga w takiej sytuacji. W normalnym seksie trzeba po prostu użyć lubrykatu.

Odpowiedz

19 Pawel styczeń 24, 2011 o godz. 10:34

Orgazm z wytryskiem a bez wytrysku to to samo w sensie odczuc i doznan ? Jest tak samo silny ? Bo zastanawiam sie czy warto isc na takie szkolenie

Odpowiedz

20 oswiecony styczeń 24, 2011 o godz. 18:08

To jest dokładnie to samo odczucie i siła. Już kilku chłopaków pisało tu jakie mieli wrażenia i jest to dokładnie to samo. Jest taka różnica, że skoro nie masz orgazmu, to możesz mieć nadal mieć stosunek i nie musisz się regenerować.
Przy czym chodzi tu o coś innego, chodzi o to że dzięki temu będziesz miał codziennie więcej energii, będziesz rzadziej chorował i po prostu będziesz się lepiej czuł.

Odpowiedz

21 Agnieszka luty 4, 2011 o godz. 08:48

Drogi Ekspercie,
moj kochanek z wielka przyjemnoscia wklada mi do pochwy cala pięść. Nie jest to dla mnie przyjemne, trwa dlugo, uzywamy olbrzymiej ilosci lubrykantow… Zastanawia mnie ta jego potrzeba. Z jednej strony zwykle wydawalo mi sie, ze mezczyzni wola ciasne kobiety a dodatkowo on nie jest zbyt szczodrze wyposazony przez nature. Powiedz mi prosze o co chodzi? Czy jest to zwiazane z potrzebami sprowokowanymi przez filmy pornograficzne?
I kolejne pytanie: Z czym zwiazana jest ilosc nasienia wyeksportowanego w trakcie orgazmu? Kochanek twierdzi, ze nie jestem jedyna kobieta z ktora sypia niemniej po 2 tygodniach naszej abstynencji zauwazylam nieporownywalnie obszerniejszy wytrysk. Czy to moze oznaczac, ze jednak to nasienie sie w nim uzbieralo z powodu braku seksu?
Z gory dziekuje za odpowiedzi:)
Pozdrawiam,
A.

Odpowiedz

22 oswiecony luty 4, 2011 o godz. 11:10

Agnieszko nie jestem ekspertem:)
Nie wiem czemu Twój chłopak ma takie a nie inne zachowania seksualne, porozmawiaj o tym z nim. Zauważ, że wkłada tam pięść a nie penisa… Mechaniczną istotą seksu jest tarcie, im mężczyzna ma większy napór na penisa tym jest mu przyjemniej. Jeśli pochwa będzie bardzo luźna, to on nie będzie miał z tego wiele przyjemności i może w ogóle nie mieć orgazmu.
Ilość spermy zależy od wielu czynników. Aktorzy grający w firmach erotycznych używają specjalnych środków i diet na zwiększenie produkcji spermy. W tantrze są też ćwiczenia, których efektem ubocznym jest zwiększenie produkcji spermy.

Odpowiedz

23 Agnieszka luty 4, 2011 o godz. 16:21

Czytalam to i owo, slyszalam rowniez duzo – stad moje zdanie o Tobie jako Ekspercie w tej istotnej w zyciu tematyce;)
Oczywiscie moj kochanek poza piescia rowniez penisa tam wklada, oczywiscie nie jednoczesnie;)
Nie mniej przy najblizszym spotkaniu wypytam go na okolicznosc jego dziwnych preferencji.
Co do ilosci spermy… Zauwazylam olbrzymia roznice pomiedzy kolejnymi spotkaniami odleglymi w czasie z powodu mojego wyjazdu. Nie sadze by w tym okresie zaczal stosowac odmienna diete czy wrecz zaczal cwiczyc tantre:) Mi to bardziej sugeruje, ze te inne kobiety z ktorymi sypia to jedynie jego wyobraznia…

Odpowiedz

24 misiek luty 7, 2011 o godz. 16:25

to ze wklada pięśc do Twojej pochwy to oznacza to fisting(ang. pięsciarstwo), widziany bardzo często w filmach pornograficznych, może to być jego fetysz bo tak czasem jest uważany lub czasem nie i jeżeli mówisz że robi to za każdym razem, to oznacza że nie może osiągnąc satysfakcji seksualnej jeżeli nie będzie za każdym razem tej praktyki. Moim zdaniem facet jest conajmniej .. dziwny.

Odpowiedz

25 Agnieszka luty 10, 2011 o godz. 01:19

Misiek,
nie powiedzialam, ze za kazdym razem. Raptem dwa razy sie to zdarzylo:) W kazdym razie powiedzialam mu, ze mnie to nie kreci i spoko, nie nalega. Dla niego sex to duzo gadzetow, i mega dluga gra wstepna – czesto calonocna. Domyslam sie, ze jest to zwiazane z faktem, iz nie jest on zbyt szczodrze wyposazony przez nature, wiec stara sie jak moze bym doszla wielokrotnie przed dopochwowym stosunkiem…
Rozszyfrowalam go?

Odpowiedz

26 Łukasz marzec 8, 2011 o godz. 00:01

Witam.
Mam do Pana pytanie odnośnie techniki jaką pan stosuje aby osiągnąć wielokrotny orgazm.
Czy ta technika polega na zaciskaniu mięśnia PC i przepływie energii? Czy może na relaksacji tego mięśnia? Bardzo proszę o odpowiedz. Dziękuje i Pozdrawiam :)

Odpowiedz

27 oswiecony marzec 9, 2011 o godz. 18:45

To zależy od stopnia zaawansowania. Na początku to jest zaciskanie mięśni PC, potem dodaje się przepływ energii. To co teraz mam to przepływ energii. Mięśni PC nie zaciskam, czy to stan relaksacji, raczej nie, po prostu przyzwyczajenie organizmu.

Odpowiedz

28 M. marzec 31, 2011 o godz. 21:19

Widzę , że nadal aktywny temat , więc i ja pozwole sobie zadać pytanie .

Jakiego olejku do masażu używasz najczęściej i gdzie go można nabyć ? :)

Odpowiedz

29 oswiecony kwiecień 1, 2011 o godz. 10:45

Nie ma tu jakiejś reguły, biorę co jest pod ręką :) Dobre są olejki dla dzieci, wtedy nie ma problemu gdyby dziewczyna była na coś uczulona. Zwykłe olejki do opalania są też dobre. Jeśli nie chcesz, żeby jej ciało pozostało tłuste, to bardzo dobrze wchłania się olej z winogron.

Odpowiedz

30 Kozak kwiecień 5, 2011 o godz. 13:44

Porónujac "klasycznych" i tantryków. U "klasyka" po wystrysku, organizm pozbywa sie spermy i testosteronu, a w konsekwencji drastycznie zmniejsza sie ochota na seks. Jak to jest u tantryków? Czy po orgazmie bezwytryskowym nastepuje identyczne zmniejszenie apetytu seksualnego?

Odpowiedz

31 oswiecony kwiecień 5, 2011 o godz. 17:29

Pisałem już o tym wielokrotnie i nawet logicznie rozumując można sobie samemu odpowiedzieć na to pytanie…

Odpowiedz

32 Krzysiek maj 4, 2011 o godz. 19:23

Ćwicze techniki tantryczne od okolo pol roku. Mimo sceptycznego podejscia do tematu postanowilem zobaczyc co Cie wydarzy…

Efekty ? Czuję się bardziej na luzie. Jestem pewniejszy siebie a wszelkie emocje, które we mnie buzują są bardzo intensywne i mocne. Lepiej myślę, mam bardzo wyraźne sny i polepszyła mi się kondycja na siłowni.

Mam krótkie pytanie do Ciebie brunet. Co dalej ? ;-) czego mogę spodziewać się za 5 lat? 10 ?

Odpowiedz

33 Roman maj 9, 2011 o godz. 22:36

ja Ćwicze około 3 miesiecy i przez pierwsze 2 miesiace nie mialem problemu przed powstrzymywaniem sie od ejakulacji podczas orgazmu ale teraz coraz czesciej wycieka mi kilka kropel spermy podczas cwiczen szczegolnie w wannie… czy ciepla woda ma na to jakis wplyw? Jak poprawic swoja "szczelnosc" :) ? dodam ze cwicze sam.. A

Odpowiedz

34 oswiecony maj 10, 2011 o godz. 07:21

Nie wiem co ćwiczysz, więc to jakby stomatolog naprawiał zepsutego zęba przez internet. Podejrzewam że robisz podstawowy błąd skupiając się na ćwiczeniach fizycznych, a zaniedbujesz ćwiczenia mentalne.

Odpowiedz

35 Alek maj 18, 2011 o godz. 10:40

ja Cwicze tantre od pol roku i cos dziwnego ostatnio zaczelo sie dziac. Mam "mokre sny" mimo ze dawniej nie mialem w ogole tego problemu. Raz w tygodniu. Wydaje mi sie ze dobrze wykonuje techniki tantryczne, zarowno fizycznie i mentalnie. Dziwi mnie to, bo naprawde przykladam sie do cwiczen. Nie wiem skad ten problem… Z czasem to ustanie? Nie wiem czy to wina psychiki. Nie mam problemu z kobietami, nigdy nie mialem ale dziwi mnie to…

Odpowiedz

36 Roman sierpień 18, 2011 o godz. 21:59

Mam pytanko zauwazylem ze potrafie na 2 sposoby powstrzymac wytrysk.
1. zaciskam miesnie kegla i inne miesnie wtedy nie trace wzwodu i dalej jestem gotowy do seksu.. pod warunkiem ze nie wycieknie sperma
2. lekko zaciskam miesien kegla i czuje puslowanie w kroczu. Kosztuje mnie to mniej wysilku po takim orazmie czasem czuje troche wiecej energi ale wzwod i energia sexualna opada nie mam ochoty przez jakis czas na seks… to chyba nie jest porzadany efekt … robie cos zle?

Odpowiedz

37 Brunet sierpień 19, 2011 o godz. 08:09

Jak masz orgazm, to normalne że potem nie masz takiej ochoty jak na początku i opadnie ci podniecenie. Po minucie, dwóch wróci ci ochota.

Odpowiedz

38 Damian październik 20, 2011 o godz. 16:55

Mam pytanie odnośnie stosunku, w sumie umiem to już robić po 2-3 godziny bez przerwy, ale później albo ja albo partnerka potrzebujemy pół do godziny odpoczynku. Jest na to jakiś sposób? no i ile czasu miałeś najdłuższy stosunek?

Odpowiedz

39 Brunet październik 21, 2011 o godz. 13:04

Damian, czasami kobiety potrzebują seksu trwającego minutę. Szybka akcja w przebieralni, czy na schodach.
Jeśli ją przyzwyczaisz do takich 3 godzinnego seksu, to potem będziesz miał problem biedaku :)
Potrzebujesz po prostu kondycji. Ja biegam, ćwiczę na siłowni więc kondycji mi nie brakuje. Jednak kobietę możesz zaspokoić aż nadto w pół godziny.

Odpowiedz

40 Michał październik 30, 2011 o godz. 09:17

Czy otarłeś się kiedyś o seksoholizm? Jak się przed tym przestrzec?

Odpowiedz

41 Brunet październik 30, 2011 o godz. 22:39

To jest temat dla terapeuty. Ja w takie tematy nie wchodzę.

Odpowiedz

42 Łowca styczeń 2, 2012 o godz. 16:57

Witam;]

Czy mógłbyś podać jakieś materiały o tantrze? Chciałbym się tym trochę głębiej zainteresować, a nie wiem skąd czerpać informacje.

Pozdrawiam

Odpowiedz

43 Nikita styczeń 19, 2012 o godz. 14:15

Hej, jest wielu mężczyzn, którzy lubią jak kobieta pobudza ich analnie. Co niektórzy potrafią dojść do orgazmu bez pobudzania członka. Nie są to nawet w najmniejszym stopniu homoseksualiści czy bi. Czy masz jakąś wiedzę i doświadczenie na ten temat? Czy zajmujesz sie tylko kobiecą sferą? Skoro kobieta często nie zdaje sobie sprawy ile przyjemnosci moze dac jej własne ciało to chyba u mężcyzn może być podobnie?

Odpowiedz

44 Brunet styczeń 19, 2012 o godz. 18:41

Tak, to męski punkt G. Wielu facetów nie odważy się na tego typu pobudzanie, ale są tacy którzy je bardzo lubią.

Odpowiedz

45 Nikita styczeń 21, 2012 o godz. 20:20

To odpowiedź tylko na ostatnie pytanie w moim poście. :)

Odpowiedz

46 Hubertus styczeń 21, 2012 o godz. 21:22

Hej

Mam takie pytanie, odnośnie wykonywania sprężania powietrza w jądrach. Czy to ćwiczenie musi być wykonywane zawsze na siedząco, czy może być wykonywane np. w pozycji leżącej? Jeśli tak to czy ma to jakiś wpływ na jego efektywność? Dodam że dopiero od niedawna je wykonuje

Pozdrawiam;)

Odpowiedz

47 Brunet styczeń 21, 2012 o godz. 23:25

Powinno być wykonywane na siedząco.

Odpowiedz

48 merkury luty 16, 2012 o godz. 20:25

witam brunet, powiedz proszę który kurs mam zakupić by osiągać twarde i kilkugodzinne erekcje, by ładowac sie energia i całkowicie zapanować nad erekcją dając tym samym rozkosz kobiecie, proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Odpowiedz

49 Brunet luty 16, 2012 o godz. 23:20

dopingseksualny.pl jak sama nazwa mówi, <a href="http://www.kontrolawytrysku.pl” target=”_blank”>www.kontrolawytrysku.pl – ale ten kurs uruchamiam okresowo.

Odpowiedz

50 merkury luty 18, 2012 o godz. 13:17

Zacząłem ćwiczyć mięśnie kegla i problemy ze wzwodem zanikly. Chciałbym ich pozbyć się całkowicie, tak aby o każdej porze dnia i nocy nawet z zaskoczenia wzwod pojawiał sie bez problemu, był twardy i długotrwały. O to mi dokładnie chodzi oraz, żeby przejąć kontrole nad wytryskiem.
Mam rozumieć,że obecny kurs który oferujesz nie da takich efektów?Kiedy mogę się spodziewać takiego kursy, lub może dysponuesz materiałem z poprzedniego kursu o tej tematyce.
p.s masz jakies metody na powięmszenie członka w zwisie ??
pozdrawiam

Odpowiedz

51 Brunet luty 18, 2012 o godz. 14:29

podaję kilka sposobów tu na blogu <a href="http://www.dopingseksualny.pl” target=”_blank”>www.dopingseksualny.pl <a href="http://www.kontrolawytrysku.pl” target=”_blank”>www.kontrolawytrysku.pl

Odpowiedz

52 max marzec 1, 2012 o godz. 18:32

co jeśli po orgaźmie bez wytrysku opada erekcja?

Odpowiedz

53 Brunet marzec 2, 2012 o godz. 12:57

Tego nie mogę napisać tutaj. Niektóre informacje dostępne są tylko na szkoleniu.

Odpowiedz

54 Artur marzec 8, 2012 o godz. 18:48

Dziś spotkałem się z opinią, że wytrysk oczyszcza te całe nasieniowody i cewkę moczową z różnych rzeczy i jest zdrowy od czasu do czasu, bo tak to reszta może zalegać, gnić i tworzyć problemy. Jak Ty o tym myślisz?

Odpowiedz

55 Brunet marzec 8, 2012 o godz. 20:32

Co 5 lat słyszę jak naukowcy twierdzą, że czekolada jest szkodliwa, a potem zmieniają zdanie na odwrót….

Odpowiedz

Leave a Comment

Previous post:

Next post: