≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

10 sposobów na silną i długą erekcję.

silna erekcja

Jak zwiększyć siłę erekcji, czas trwania, rozmiar, ot odwieczne pytania mężczyzn. Poniżej 10 sposobów jak to się robi.

Jak będziesz miał mieć seks, to wcześniej zdążysz się przygotować.

 1. Zadbaj o swoją erekcję przez swoje jedzenie. Dobra dieta to podstawa jeśli chce się mieć doskonałą erekcję. Unikaj tłuszczów, które powodują, że twój organizm jest przeciążony ich trawieniem. Słodycze + tłuszcze w efekcie powodują zatykanie żył, tym samym krew nie dopływa do penisa.

  Zadbaj o to aby w diecie było dużo cynku. Najlepiej jedz pestki z dyni. Cynk jest podstawowym środkiem do produkcji testosteronu. Nie masz testosteronu, nie masz erekcji.

  Przed planowanym seksem nie jedz nic tłustego, bo tłuszcz obniża poziom testosteronu. To obniża libido i erekcję.

 2. Stosuj pozycje kiedy jesteś u góry. Wtedy krew mocniej napływa do penisa i masz większą erekcję. Pozycja na pieska, misjonarska.
 3. Wzmocnij mięśnie PC, aby móc kontrolować wytrysk. Pomogą zaciśnięcia mięśni chociażby podczas mycia zębów.
 4. Uważaj na leki na serce, krążenie, depresje. One bardzo często zabijają erekcję. Jak lekarz ci je przepisze, to zapytaj, czy nie dają takiego efektu ubocznego. Jeśli tak, to niech da ci coś innego.
 5. Wyluzuj. Dosłownie. Stres zabija erekcję, pisałem o tym w tym artykule.
 6. 3 razy w tygodniu rusz tyłek i uprawiaj aeroby. Przez 45 minut twoje serce musi bić szybciej. Twoja erekcja zależy od przepływu krwi. Jeśli serce i układ krwionośny jest w kiepskim stanie, to w takim samym stanie będzie twoje życie seksualne. Wystarczy szybki spacer, więc czasami idź do pracy zamiast jechać, to wystarczy.
 7. Masturbacja zabija erekcję. Przykro mi. Jak nie potrafisz inaczej, to przynajmniej nie korzystaj do tego z obrazków i filmów  z netu. Dlaczego to pisałem tutaj i dałem poradnik jak przestać.
 8. Używki typu alkohol, papierosy, narkotyki odpadają. Naukowo dowiedzione, że po 10 latach palenia masz 90% szans na bycie impotentem.
 9. Stosuj w diecie afrodyzjaki. Nawet zwykły czosnek, który poprawia przepływ krwi. Bardzo dobrze działa cynamon, czy imbir.
 10.  Jak masz mieć bardzo pracowity seksualnie dzień, to kilka dni wcześniej jedz seler. To sprawdzony sposób na potencję o którym pisałem tutaj.

Jak masz swoje sprawdzone metody to napisz w komentarzu.

 

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.