≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Boli mnie głowa: czyli co robić, jeśli ona nie ma ochoty na seks

Fot. Flickr

Dla wielu mężczyzn to naprawdę problem, tym bardziej jeśli nie wiedzą ile w tym prawdy.
Dlatego opiszę jak sobie z tym radzić.

Naukowy sposób, który będzie tylko zrozumiały dla Ciebie, bo jeśli podejmiesz próbę wytłumaczenia swojej lubej tego co poniżej opisze to i tak Ci nie uwierzy. Co innego jeśli by to było opisane w babskiej gazecie.
Naukowo dowiedziono, że ból głowy leczy się przez seks. I to powinno wystarczyć za pół mojego artykułu, ale wytłumaczę to bliżej.

W University of Texas naukowcy się nudzili, albo nie mogli już wytrzymać „kochanie, nic z tego dziś nie będzie, boli mnie głowa”. Dlatego zrobili badania, testy były na 3 tys osób i wyszło jasno: seks jest lepszy od wszelkich tabletek.

W trakcie seksu z organizmu uwalniają się hormony szczęścia, ale też takie które mają działanie przeciwbólowe. Cały zestaw to (serotonina, dopamina, oksytocyna). Szczególnie ważna jest oksytocyna, która uwalniana jest podczas orgazmu i ona ma to największe działanie przeciwbólowe.

Działa to zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Więc jeśli miałeś ciężki trening na siłowni, albo po prostu coś Cię boli, to już wiesz co robić. Ale nie sam, a z kobietą… W seksie tantrycznym dodatkowo w ten sposób naładujesz się ale i zarazem ją energią.

To co jest ważne: jeśli Twoja kobieta kila razy zauważy taką zależność, że kiedy boli ją faktycznie głowa, a po seksie przestaje, to potem sama się będzie domagać seksu.

Jeśli mówi Ci, że boli ją głowa, to przyczyna zazwyczaj leży gdzie indziej.

1. To co najbardziej prawdopodobne, po prostu nie ma na Ciebie ochoty.
2. Może tak być, że miała fatalny dzień i nie ma na nic ochoty.
3. Boli ją głowa 🙂

Jeśli nie pociągasz jej już seksualnie to przed Tobą naprawdę sporo pracy. Musisz ją od nowo uwieść, tak aby Cię pożądała. To temat bardzo długi i nie będę się rozpisywał, zapytaj Adepta, on jest od tego specjalistą. W skrócie, gdybyś był Bradem Pittem to czy powiedziała by Bradowi, sorry ale nic z tego nie będzie…?

W drugim przypadku wiedz, że cokolwiek robi z kobieta zależne jest od jej emocji. Na te emocje możesz zaś wpływać. Wierz mi, że logicznym rozumowaniem nie zmusisz kobiety do zmiany decyzji, emocjonalnym jak najbardziej. Tylko to wszystko łatwo powiedzieć a trudniej wykonać. Więc jak to zrobić?

Jeśli jest zmęczona fizycznie to sposób jest wprost banalny: zrób jej masaż. Jak już zaczniesz robić masaż to później samo pójdzie…

Jeśli jest zmęczona psychicznie: też zrób jej masaż 🙂 ale zadbaj też o otoczenie. Muzyka, kolacja, może wspólna kąpiel. Użyj też świec zapachowych, naprawdę w niesamowity sposób potrafią zmienić atmosferę. Jeśli Twoja kobieta jest podatna na zapach, (a każda jest), to problem może już być rozwiązany. W tym momencie oddziałujesz na wszystkie jej zmysły, więc ona nie skupia się na odczuciach fizycznych ze swojego ciała, tylko zauważa inne: muzyka, zapach, dotyk…

Zakładam, że znasz swoją kobietę na tyle, że będziesz w stanie przypomnieć jej w tym momencie jakieś przyjemne chwile z jej przeszłości: w ten sposób wpływasz na jej emocje.
Jak zrobisz to naprawdę dobrze, tak że ona będzie rozpamiętywać coś miłego ze swojej przeszłości, to zapomni w tym momencie o tym co jest teraz. Zmieni się jej nastawienie, może nawet zauważysz fizyczną zmianę w jej postawie.
Jak to zrobić: sam opowiadaj taką historię z przeszłości, albo poproś żeby ona Ci to przypomniała. Jeśli totalnie nie wiesz jak się za to zabrać obejrzyjcie razem film: do płaczu, albo do śmiechu, strachu itd. Twoim celem jest odwrócenie jej myśli na inne tory.

Kolejny sposób to zmiana emocji przez zmianę fizycznej postawy. Możesz sam zrobić eksperyment, spróbuj śmiać się i cieszyć siedząc zgarbiony  ze spuszczoną głową, czy naprawdę będzie Ci wesoło… albo spróbuj być podłamanym i jednocześnie unieś wysoko głowę, wypnij pierś i wypręż się cały jak na paradzie.
Nasze ciało jest odzwierciedleniem naszych uczuć. Sam na pewno niejednokrotnie po tym jak ktoś wygląda jesteś w stanie ocenić w jakim jest nastroju, humorze. Jeśli zmienisz u siebie, lub u kogoś postawę ciała, mimikę, zmieni się automatycznie nastawienie umysłu/emocje/uczucia.

Więc w dokładnie taki sposób możesz zadziałać na swoją kobietę.

Jeśli nic nie pomoże, a Ty nadal masz wielką ochotę, czas najwyższy poznać bliżej sąsiadkę 🙂

Ostatecznie możesz zastosować metodę, która zawsze działa, ale potem Ciebie będzie boleć głowa: kochanie chyba potrzebujesz nową kieckę, chodźmy na zakupy…

Pozostaje jeszcze hipnoza, ale to temat rzeka i nie nauczę Cię tutaj jak to robić.

 

{ 1 comment… add one }
  • Majka 23/04/2011, 16:40

    Najbardziej rozbawiła mnie konkluzja o sąsiadce 🙂

    Reply

Leave a Comment

Archiwa