≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Co zrobić by mieć energię? Darmowy przepis na napój energetyczny.

Fot. Flickr

Dziś opiszę jak robi się napój energetyczny, taki Twój własny Red Bull. Efektem ubocznym tego napoju jest zwiększona potencja

Owszem możesz kupić sam napój energetyczny, a możesz go sobie przyrządzić sam i zdecydować co w nim ma być. To jak obiad na mieście, a obiad przygotowany przez Twoją mamę, sam wiesz co lepiej smakuje.

Do zrobienia energetycznego koktajlu potrzebujesz dwóch składników jak: guarana i tauryna.

Właściwości guarany:
– zawiera kofeinę, ale nie taką jak w kawie, tylko działającą w dłuższym okresie czasu, kofeina ma taką właściwość, że rozszerza naczynia krwionośne – krew szybciej krąży tym samym reagujesz mocniej na bodźce seksualne i Twój penis szybciej jest w stanie gotowości.
Efekt działania utrzymuje się jakieś 50 minut kiedy to masz power.
– efekt uboczny kofeiny z guarany: jest katalizatorem spalania tłuszczu – dzięki temu co niektórzy mogą sobie pomóc przy odchudzaniu

Właściwości tauryny:
Tu długo by można pisać, ale nie ma sensu. Wiedz tyle, że tauryna pobudza produkcje adrenaliny, a tym samym Twoją aktywność. Po prostu dzięki niej roznosi Cię energia. Chemicznie działa to tak, że poprawia transport węglowodanów do komórek i tym samym masz czujesz, że możesz góry przenosić.
Tak jak i kofeina przyspiesza spalanie tłuszczy. To w wielkim skrócie, jak chcesz poczytaj o innych właściwościach w internecie.
Dla tych, którzy oglądali firm Adrenalina i Adrenalina 2 wiedzą o co chodzi. W tamtym filmie do podniesienia poziomu adrenaliny były używane i inne środki, ale są one dostępne na receptę więc nie będę o nich pisał.
Tak przy okazji to polecam oba filmy, od samego ich obejrzenia człowieka rozpiera energia. Co prawa szczególnie druga część jest powiedzmy sobie szczerze mało inteligentna, ale nie o to tu chodzi.

Jak to połączyć?

Potrzebujesz  5 gr guarany i 3 gr tauryny. Oba te specyfiki kupisz w każdym sklepie z odżywkami. Mniej więcej to jedna kapsułka guarany i dwie tauryny. Spróbuj, zobaczysz co się będzie dziać. Oba środki są powszechnie dostępne i nie potrzeba na nie recepty lekarza.

Jeśli spożyjesz to na jakieś 30 minut przed seksem, to zobaczysz jak Twoja dziewczyna będzie Tobą zachwycona. Jeśli zaś chcesz, żeby z niej wyszedł diabeł, poczęstuj ją… :)

W kolejnym artykule zdradzę wam tajemnicę jak powstaje viagra w domowych warunkach :)

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.