≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Czego nie mówić kobiecie.

Fot. Flickr

Chcesz w oczach twojej kobiety  być postrzegany jako doskonały kochanek? Musisz nad tym trochę popracować.  Nie mniej w prosty sposób możesz się wystrzec się kilku często popełnianych przez mężczyzn błędów. Błędów związanych z tym, co niepotrzebnie mówią swoim kobietom.

 

Kobiety nie tylko patrzą, one czuja to co z nimi robisz, jakim jesteś kochankiem fizycznie. Zwracają baczną uwagę na to jak dogadzasz ich uszom. Wiele osób twierdzi, że uszy kobiety to najbardziej wrażliwa część ciała. Nie mówię tu o ich pieszczeniu dotykiem, a słowem.

Dlatego uważaj na to co mówisz, kiedy mówisz i jak mówisz. Być może pamiętasz taką sytuację, kiedy palnąłeś coś nieprzemyślanego i dziewczyna się obraziła. Z kolei może były takie słowa, które wywołały wręcz euforie u kobiety. Zaraz potem miała ochotę cię zgwałcić.

Wielu mężczyzn nie zdając sobie z tego sprawy, podczas seksu, albo przed nim mówi słowa, których nie powinni mówić. Często efektem jest to, że potem nie ma żadnego seksu, a twoja kobieta jest obrażona, a ty nie wiesz dlaczego.

Każdy z nas, ty i ja, jesteśmy uczuleni na temat swojego wyglądu. Zazwyczaj tu są popełniane błędy. Jeśli patrzysz na zbiorowa fotografie, na której ty tez jesteś, to w pierwszej chwili szukasz samego siebie na niej. Tak po prostu jesteśmy zbudowani i tak działamy. Jesteśmy samolubni. Kobiety maję to 10x mocniej jak mężczyźni, są na tym punkcie bardziej wyczulone, bo przeciętna kobieta używa kilkakrotnie więcej slow niż mężczyzna. Nie wspomnę tu o tym ile wydają na kosmetyki i ile czasu spędzają przed lustrem.  Miej też tego świadomość w innych sytuacjach życiowych.

Wracając do tematu: skoro jesteśmy wyczuleni i to mocno na temat swojego wyglądu, to lepiej dla swojego dobra nie komentuj wad jej ciała. Wad w twoim mniemaniu. Nawet jeśli są oczywiste.

Mało tego, jeśli ona ma np. małe piersi, to lepiej nic o nich nie mów. Jeśli powiesz, ze ci się podobają, ona pomyśli, że mówisz tak żeby jej się przypodobać. Jeśli kobiecie o dużych piersiach powiesz, jakie duże: dla niej to bez znaczenia, bo sama doskonale o tym wie. Pomyśli sobie, następny kretyn, który poza moimi cyckami nic nie widzi.

Pamiętaj, że na temat piersi jest najwięcej kobiecych kompleksów. Dlatego najlepiej w ogóle nie komentuj ich wyglądu. Na drugim miejscu jest chyba nos, albo pupa, ktoś może wie lepiej…

Generalnie ja uważam, że nie ma sensu komplementować kobiet za ich wygląd. Wiele z nich ma mi to za złe.

„Normalne” komplementy wg. mnie są przez kobiety odbierane jako nachalne dowalanie się, albo próba zyskania czegoś. Jeśli potrafisz komplement ubrać bardzo ładnie w słowa, to śmiało. Jednak niech to będzie taki komplement, jakiego jeszcze nie słyszała. Wtedy naprawdę sprawisz jej przyjemność i będzie o tym komplemencie i o osobie, która go powiedziała długo myśleć bardzo ciepło. Być może nawet latami.

Jeśli jednak chcesz jej powiedzieć „ale masz zgrabną pupę”, to niewiele z tym zdziałasz, a efekt może być odwrotny od zamierzonego. Ona zacznie w tym momencie myśleć, co ci się nie podoba w moim tyłku. Tak to niestety, albo stety jest ze kobiety są bardzo przewrotne. W każdym zdaniu doszukują się tysiąca znaczeń. Jak dla mnie ma to swój urok.

Jeśli masz koleżanki, to mogłeś zauważyć, że potrafią godzinami analizować zdanie jakie powiedział do nich ktoś i co miał na myśli.

W skrócie; cokolwiek będziesz mówił to mów to w odniesieniu do tego jak to na ciebie działa. Mów o uczuciach i emocjach. Może to być ubrane wręcz w wulgarne słowa podczas seksu, ale wtedy ma to dla niej zupełnie inny wymiar.
Wiem, dla faceta brzmi to kosmicznie. Jednak spróbuj, a zobaczysz że się opłaci. O tym co dokładnie mówić podczas seksu, napisze jeszcze Adept.

Nigdy podczas seksu, a najlepiej w ogóle podczas codziennej konwersacji nie mów o swoich byłych dziewczynach. Nie porównuj jej do byłych na glos. Chyba ze chcesz szybko rozstać się z dziewczyna to śmiało.

Lepiej tez nie wspominaj nic o swojej mamie.

Wyjdzie na to, że nic nie można mówić. Hmm jak masz palnąć jakieś głupstwo i nie masz do siebie zaufania to tak zrób. Nie mniej jest sporo kobiet, która lubi podczas seksu słyszeć mocno pieprzne teksty, ale o tym wkrótce.

{ 3 comments… add one }
 • gaga 27/11/2010, 12:14

  Bardzo fajny artykuł.
  Zobaczymy czy zadziała 🙂

  Reply
 • Bosho 06/03/2011, 23:35

  moja dziewczyna z którą jestem od niedawna zadręcza mnie pytaniami o byłe dziewczyny, ich charakter, jakie były w łóżku, nawet gdzie to robiłem z nimi.. i co wtedy? mówić czy nie mówić?

  Reply
 • marcin 27/12/2012, 15:33

  Bosho hm,.. ja bym odwrócił kota ogonem i mówił gdzie z nią chce to zrobić… ciekawe jaki byłby tego efekt 😉

  Reply

Leave a Comment

Archiwa