≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Jak kobieta opętała seksem pewnego mężczyznę?

Fot. Flickr

Kilka lat temu czytałem szokującą, a autentyczną historię, która wydarzyła się na jednym z uniwersytetów.

Był tam wykładowca, który miał ogromne powodzenie u kobiet. Umawiał się często ze studentkami i miał bardzo bujne życie erotyczne.

Miał studentkę, o której istnieniu nawet nie zdawał sobie do końca sprawy, bo była mało atrakcyjna. Była po prostu gruba i jej twarz nie należała do kanonu piękna.

Jednak ta dziewczyna zakochała się w tym doktorze, tak jak połowa uczelni. Po jakiejś imprezie tak się stało, że ona dopięła swego i doprowadziła do seksu.

Wykładowca ten pisał, że miał setki kobiet, piękne, seksowne, wysportowane, inteligentne, dzikie kocice i miał tych wspomnień mnóstwo.

Napisał jednak, że to co w łóżku zrobiła z nim ta grubaska było tak niesamowite, że nie mógł uwierzyć, że jest w stanie przeżyć aż taką rozkosz.

Po jakimś czasie ożenił się z tą dziewczyną. Nie chciał, aby ktoś inny ukradł mu te rozkosze. Jednak jeszcze w czasie kiedy spotykali się przed ślubem, na uczelni ludzie zaczęli się od niego odsuwać. Bo jak może zadawać się i spotykać z tak szpetną osobą. Nikt tego nie rozumiał.

Rzucił uczelnię i wyjechali na drugi koniec Polski, gdzie nikt ich nie znał. Zamieszkali w miejscu gdzie do najbliższego sąsiada było kilka kilometrów.

Nie wiem do dziś co się z nimi dzieje, jednak ta historia utkwiła mi w pamięci. Zupełnie nieatrakcyjna kobieta potrafiła przez niesamowity seks upolować najlepszego faceta.

Po co ci to piszę?

Bo znam mnóstwo facetów, którzy uważają, że są beznadziejni i żadna kobieta ich nie zechce. Nie zdają sobie sprawy z tego, że mogą się nauczyć, być lepszymi w kontaktach z kobietami.

Mogą się nauczyć dawać im niewyobrażalne doznania seksualne i emocjonalne.

Bo seksu można się też nauczyć. Można się nauczyć dawania mocnych emocji, co kobiety uwielbiają.

To nie jest tak, że skoro jesteś mężczyzną to sam z siebie będziesz wiedział co robić.

Są kierowcy samochodów i kierowcy rajdowi.  Każdy kierowca uważa się za kierowcę doskonałego… jednak w Formule 1 ściga się ich tylko kilkunastu…

W przyszły weekend organizujemy absolutnie wyjątkowe seminarium. Nie ma drugiego takiego w Polsce. Jest to seminarium gdzie uczymy mężczyzn seksu. Uczymy od A do Z co zrobić z kobietą, aby ta krzyczała z rozkoszy, kiedy będziesz jej dawał jeden orgazm za drugim.

Samych mężczyzn uczymy panowania nad ich ciałem. Uczymy też jak rozmawiać z kobietą w sposób seksualny.

Możesz nie wierzyć, że to możliwe, że możesz się tego nauczyć i że w ogóle jest taka wiedza. Pomyśl jednak, dlaczego uznany reżyser filmowy akurat nas wybrał do udziału w filmie, o którym ostatnio pisałem.

To czego uczymy to tantra seksualna mająca kilka tysięcy lat tradycji. Są to takie techniki seksualne, o których największym mędrcom i kochankom się nie śniło.

Nie namawiam cię do tego abyś ty był Casanovą i miał setki kobiet, które będą prosić Cię o seks i domagać się więcej.

Być może masz żonę, czy dziewczynę i po prostu chciałbyś dać jej jeszcze więcej. Samemu czerpiąc z tego też większą przyjemność.

Seminarium odbywa się w przyszły weekend (16-17 kwietnia) w Warszawie . Do 10 kwietnia koszt seminarium wynosi 1990 zł, od 11.04.- 2500 zł.

Jeśli chcesz odmienić swoje życie możesz zapisać się przez stronę
http://www.oswieconykochanek.pl/trans/rezerwacja.html

albo wysłać do mnie maila: brunet (at) oswieconykochanek.pl

Wystawiamy faktury VAT (23%), więc szkolenie możesz sobie wliczyć w koszty prowadzonej działalności.

Pozdrawiam
Brunet

P.S. Seminarium "Oświecony Kochanek" organizujemy tylko dwa razy w roku. Na modelce pokazujemy kilka trików, w które nikt nie wierzy dopóki nie zobaczy…
http://www.oswieconykochanek.pl/trans/rezerwacja.html

{ 1 comment… add one }
  • xyz 11/04/2011, 14:53

    no offence ale jestes pewien że ona go uwiodła sexem ??
    jest wiecej takich przykladow jak np tomasz kamel a jego partnerka… jednak wydaje mi sie że to nie "sex" a emocje i umiejetnosc uwodzenia sprawia że są razem.. sam wielokrotnie bzykałem kobiete nawzijmy to "byle jak" i za mna ganiala.. nie przywiazywal bym az takiej roli do sexu no ale robisz szkolenia wiec moge rozumiec jesli tak piszesz :))

    Reply

Leave a Comment

Archiwa