≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Jak szybko schudnąć w przyjemny sposób?

Fot. Flickr

Fot. Flickr

Jak schudnąć, ale nie przez dietę, katorżniczą pracę na siłowni, czy aerobik. Sama przyjemność we dwoje. Nawet badania naukowe robiono na ten temat .

30 minut seksu to 350 kcal. Niestety pan, który to zbadał nie podał intensywności, skomplikowania pozycji, więc zakładam średnią. Jak jesteś godzinę na rowerze to spalasz około 500 kcal, więc znacznie przyjemniej poćwiczyć w domu. Poza tym jest to efektywniejsze i znaacznie bardziej przyjemne.

Podczas 15 minutowego striptizu kobieta traci około 200 kcal (już wiesz jak ją namówić do tego, abyś mógł cieszyć oczy).

Namiętny pocałunek: 150 kcal.

Ubieranie i rozbieranie się: 120 kcal.

Seks z kobietą, której mężczyzna wraca właśnie do domu to zatem co najmniej spalenie 3 tysięcy kcal. A jeśli jeszcze policzysz, że szybko masz się ubrać, wyskoczyć przez okno albo schować się w szafie, a potem uciec po schodach… Bieganie po schodach to 1100 kcal/godzinę, a tu dokładamy mega tempo. A co jak on zacznie cię gonić? Godzina biegu to 1000 kcal.

Racja, zapomniałem, że to miał być przyjemny sposób.

Skupmy się więc na przyjemności: seks w samochodzie, w kinie, czy w toalecie, ze względu na dużą dawkę adrenaliny, tym samym przyspieszone bicie serca jest bardziej kaloroczny niż taki sypialniany.

Orgazm to 40 kcal. Tu kobiety są uprzywilejowane, bo mogą mieć wielokrotny orgazm. Dzieje się to, kiedy robi się jej masaż tantryczny. Ona w tym czasie ma kilkanaście mega mocnych orgazmów.

Nie ma co zazdrościć, moi kursanci po kursie kontroli wytrysku też tak mają, mogą mieć orgazm raz za razem.

Gorzej z tym, że 70% Polaków uprawia seks tylko raz w tygodniu.

Seks wpływa nie tylko na figurę, ale i na to jak wyglądasz. Wydzielające się hormony działają jak swego rodzaju eliksir młodości. Tyle, żeby poczuć efekty musisz uprawiać seks co najmniej 4 razy w tygodniu. W trakcie seksu wydzielany jest hormon DHEA. Jest to hormon nazywany hormonem młodości.

To akurat jest autentyczny, naukowo udowodniony fakt. Zbadali to angielscy naukowcy. Gdy uprawiasz seks 4 razy w tygodniu, wyglądasz o 10 lat młodziej.

I jeszcze kolejny plus- po seksie patrzy się pozytywniej na życie, bo poprawia on humor.

To już całkiem niezwiązane z tematem artykułu, ale niezwykle ciekawe: podczas seksu wydziela się adrenalina i kortyzol. Działają one pobudzająco na mózg i poprawiają pamięć. Jeśli jesteś aktywny seksualnie, lepiej kojarzysz fakty i po prostu jesteś bardziej inteligentny.

Co powinieneś zaraz zacząć robić? Odpowiedz sobie sam.

{ 7 comments… add one }
 • Adam, W-wa 30/04/2012, 19:23

  ODCHUDZANIE.

  1. Jemy niskotłuszczowo (INDEKS ŻYWIENIOWY, TJ. IŻ PRODUKTU) oraz

  2. Niskowęglowodanowo (NISKIE WĘGLOWODANY, TJ. DO 26% WZROSTU).

  Po prostu logiczne i realne. Zwyczajnie dziala !! *****

  Reply
  • bene 26/06/2012, 11:09

   zgadzam sie do tego ćwiczenia te przyjemne np seks

   Reply
 • Artur 01/05/2012, 16:19

  A kiedy nagle zacznę dużo mniej kalorii dostarczać, lub zacznę ostre treningi bez zmiany diety, to organizm się zablokuje? Zablokuje w sensie, że nie schudniemy bo wszystko będzie magazynował. Lepiej chyba troszkę częściej i dłużej się kochać, a efekt powoli przyjdzie 🙂

  Reply
 • Djooooo 24/05/2012, 04:37

  Kto kiedy robił i gdzie publikował wyniki badań?

  Reply
  • Brunet 24/05/2012, 10:23

   Royal Edinburgh Hospital

   Reply
 • tomek 23/02/2013, 12:54

  a czemu bywają grube prostytutki?

  Reply

Leave a Comment

Archiwa