≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Jak zrobić facetowi dobrze? Instrukcja od czytelniczki

"K" napisała w komentarzu pod jednym artykułem instrukcję dla Pań, więc przeklejam ją tutaj:

"Jak doprowadzić do orgazmu przez spodnie nie wiem, bo żaden z 3 osobników, na których testowałam ten schemat nie wytrzymał, żeby tyle w nich zostać. 🙂

Jednakże wszyscy domagali się powtórki, jeden nawet z możliwością nagrywania, więc istnieje szansa, że zadziała także w Twoim przypadku.

Wydaje mi się, że stymulacja przez gruby materiał jest dość trudna, więc musisz zadbać, żeby "najadł się oczami". Pierwsza podstawowa zasada – nie zastanawiaj się, nie myśl o rozstępach na tyłku tylko rób!

Włącz sobie muzykę, ja najczęściej wybieram do tego TV on the Radio – DLZ.

Każ mu się położyć i być grzecznym! 😉

Klęknij pomiędzy jego nogami, oprzyj się na rękach na wysokości jego brzucha i ocieraj się o jego krocze podbrzuszem, wykonując tak jakby ruchy frykcyjne.

Naciskaj dość mocno, w końcu dzieli Was ubranie. Możesz ocierać się całym ciałem gładkim ruchem od twarzy, przez biust (który możesz ścisnąć rękami w strategicznym momencie) aż po swoje łono, w międzyczasie przeciągając po ciele ustami/językiem z pomrukiem.

Wypinaj przy tym pupę i brzuch, nogi razem. Możesz rozebrać się np. do pasa. Patrz mu w oczy MOCNO. Powstrzymaj się przed opuszczeniem wzroku najdłużej jak możesz.

Możesz też wpatrywać się uporczywie w jego krocze. Ustaw penisa wzdłuż ciała. Siądź na niego okrakiem, swoim kroczem "obejmij" penisa, ruszaj biodrami w przód i w tył.

Mocno naciskaj miednicą w dół, żeby on to poczuł. Możesz nachylić się, wpleść palce we włosy, pieścić szyję (przód), uszy i szeptać najgorsze świństwa jakie wymyślisz.

Wszystkie te ruchy są dość naturalne. Rozepnij mu spodnie, najlepiej zębami 🙂

Albo chociaż pasek, guzik jedną ręką (bierzesz materiał po stronie dziurki między 2 palce, odciągasz od ciała i kciukiem wypychasz guzik), suwak znów zębami.

W ćwiczeniach pomocni bywają przyjaciele geje, oddane przyjaciółki i dobre wino 🙂

Jak facet zacznie Ci przeszkadzać przypomnij, że miał być grzeczny! Odchyl/zdejmij bieliznę i pieść go rękami/ustami.

Polecam sięgnąć po podręcznik od biologii i zapoznać się ze szczegółową budową penisa, umiejscowieniem zakończeń nerwowych itp.

Scenariusze są dwa:
1 – bawisz się nie pozwalając szczytować dotąd, aż on rzuci się na Ciebie;
2 – doprowadzasz go do orgazmu oralnie. Osobiście preferuję stopniowe pozbywanie się ubrań podczas zabawy i użycie olejku.

Baw się dobrze." (pisownia oryginalna)

{ 2 comments… add one }
  • aga 31/12/2012, 09:54

    Chętnie przeczytam więcej takich wpisów

    Reply
  • ja91 09/06/2013, 13:43

    ehh takie rzeczy to ja już dawno robiłam xD ale fakt jak się rozkrecalismy w ubraniach to mało się nie spuscil w majtki xD ale to było 3 lata temu…

    Reply

Leave a Comment

Archiwa