≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Kobiecy wytrysk

Fot. flickr.com/photos/30685567@N03

Jak to możliwe? Czy to w ogóle możliwe? Przecież tylko faceci mają wytrysk.

Oczywiście jak najbardziej możliwe, ponieważ wielokrotnie sprawdzone przeze mnie empirycznie. Jest jednak pewna różnica, w odróżnieniu do mężczyzn kobiecy wytrysk wygląda nieco inaczej.

U kobiet za wytrysk odpowiedzialne są gruczoły, które znajdują się blisko ujścia cewki moczowej. Fachowo nazywają się gruczołami Skene`a. W tych gruczołach gromadzi się płyn, który bynajmniej nie jest moczem jak niektórzy twierdzą.
Są też tacy, którzy temu płynowi przypisują swego rodzaju magiczną i odżywczą moc porównując go do nektaru bogów. Zapewne bierze się to stąd, że "uzyskanie" tego płynu nie jest takie proste.
Dlatego, że ujście tych gruczołów jest blisko cewki moczowej wiele osób twierdzi, że substancja która jest ejakulowana to mocz, co nie jest zgodne z prawdą.

Zawartość gruczołów uwalnia się on podczas orgazmu. Skurcze orgazmu powodują efekt wytrysku, który czasami potrafi być doprawdy imponujący.

Jak wywołać kobiecy wytrysk i wielokrotny orgazm – piszę o tym tutaj.

Doprowadzając kobietę do wielokrotnego orgazmu, najlepiej za pomocą odpowiedniego masażu punktu G i wcześniejszym rozluźnieniu całego ciała, można uzyskać taki efekt.
Jednak tak naprawdę z tego co ustaliłem pytając dziewczyny, które go miały, to część z nich nawet sobie tego nie uświadamiała. Te zaś, które wiedzą że mają wytrysk to nie zauważają w odczuwaniu różnicy w tym czy jest, czy też go nie ma.
Nie mniej dla tych mężczyzn, którzy nie potrafią zauważyć kiedy i czy w ogóle ich kobieta miała orgazm, w ten sposób na pewno go nie przeoczą.

Ponieważ kobiety mają zdolność przeżywania wielokrotnych orgazmów raz za razem, to i raz za razem można u nich wywołać wytrysk.

Czy u każdej? nie wiem, nie sprawdzałem u każdej, ale zakładam że tak. To tylko kwestia Twojej pracy z kobietą

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.