≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Masaż tantryczny, czyli jak doprowadzić do kobiecego wytrysku.

Fot. Flickr

To co tu opisuje nie znajdziesz raczej w żadnych  czasopismach czy poradnikach, gdyż są to techniki o którym seksuologom się nie śniło.

Na temat masażu tantrycznego można nieco dowiedzieć się z kilku niskonakładowych książek i technik wręcz szamańskich. Ja te wszystko zebrałem w całość, sprawdziłem wielokrotnie doświadczalnie i jestem zachwycony efektami.

Tutaj jest fragment filmu, gdzie pokazuję masaż tantryczny: www.mistrzseksu.pl/film

Masaż tantryczny można równie dobrze nazwać jako masaż erotyczny, choć nie do końca. Wywołuje on u kobiety efekt wielokrotnego orgazmu z wytryskiem. Przyznasz, że to coś niezwykłego. Cały masaż tantryczny to określona technika, czynności wykonywane po kolei, dają określony efekt. Każdy może się tego nauczyć.

Mało tego, to wszystko jest nagrane na filmie Uwodziciele, który od czerwca 2011 trafi do kin. Na tym filmie na nowo poznanej modelce prezentuję masaż tantryczny przed kilkunastoma chłopakami, którzy występowali w filmie, gdzie Adept jest głównym nauczycielem i sprawcą ich zmian.

Był tutaj umieszczony opis jak to się robi, jednak postanowiłem udostępnić go tylko tym osobą, które naprawdę tego chcą.

Dlatego jeśli interesuje cię masaż tantryczny to zostaw swojego maila poniżej, a dostaniesz na swoją skrzynkę opis, jaki tu był.

Jeśli nie dotrze ten opis, to najpierw sprawdź, czy przypadkiem nie trafił do skrzynki ze spamem, czasami może się tak zdążyć.

Wpisz niżej email gdzie mam wysłać informację jak wykonać masaż tantryczny.

Za Darmo Wiecej O Masażu Pobierz:
Chcesz wiedzieć dokładnie jak zrobić masaż tantryczny? Jak wywołać wielokrotny orgazm z wytryskiem u kobiety.
Email:
Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.