≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Nie myśl, czuj…

bruce

Jest taka zabawna i pouczająca scena w sławnym filmie „Wejście smoka”. Bruce Lee w czasie lekcji ze swoim uczniem mówi o odczuwaniu energii wewnętrznej zamiast gniewu podczas walki. Pyta go, co czuje podczas wykonywania kopnięcia ? Uczeń powiedział, że musi pomyśleć. Natychmiast dostaje kuksańca w głowę i Bruce Lee wypowiada w tym momncie znamienne słowa- ”nie myśl, czuj”.

Jak ta historia ma się do seksu? Związek jest bardzo wyraźny. Kiedy z jakichś powodów jesteśmy zestresowani, obawiamy się jak wypadniemy przed partnerką, czy spodoba się jej to, co robimy, tj. za bardzo skupiamy się na myśleniu zamiast na odczuwaniu. Seks to instynkt, naturalna potrzeba ludzka, w którą bardzo zaangażowane są emocje.

I jest tak zawsze, mniej lub bardziej, obojętnie czy jest to seks małżeński, w związku, czy tylko miła przygoda. Rozkosz to też emocje. I to jakie wspaniałe! Emocje zaczynają się od chwili decyzji o zbliżeniu poprzez pierwsze pieszczoty, pocałunki, całą grę wstępną, aż po wspaniały orgazm. Mam pytanie- czy podczas orgazmu (obojętnie mężczyźni czy kobiety) myślicie, czy czujecie? Tak, wiem, że to retoryczne pytanie.

Czy w takim razie podczas erotycznych igraszek wiedza i rozum są zupełnie niepotrzebne?

Z pewnością jak we wszystkim, tak i w seksie warto mieć wiedzę i ją umiejętnie wykorzystywać. Stali czytelnicy mojego bloga oraz absolwenci moich kursów (np. kursu "Mistrz Seksu") wiedzą, że oferuję dużo sprawdzonej wiedzy na tematy seksualne. Specjalizuję w wiedzy dla mężczyzn, ale i panie mogą znaleźć coś dla siebie (Tantra dla kobiet).

Jestem absolutnie przekonany, że wielu z was nie miało pojęcia o różnych seksualnych sekretach przed uczestnictwem w moich kursach. Jeśli wykorzystujecie choć część tej wiedzy w swojej seksualnej praktyce z pewnością zauważyliście różnicę.

Zatem, w seksie decyduje wiedza czy odczuwanie? Powiem tak- naturalność i odczuwanie przyprawiane dawką dobrej wiedzy. Jeśli np. wiesz gdzie kobieta ma sekretne punkty, których stymulacja przyniesie jej największą rozkosz, przyda Ci się to podczas miłosnych uniesień?

Teraz cała esencja sprawy i tego artykułu. Wiedza bez praktykowania (również w seksie) nie jest warta funta kłaków. Czy ją wykorzystasz w łożu małżeńskim, czy w przygodnym seksie to już twoja decyzja. Jest niezaprzeczalnym faktem, że duża wprawa w seksie powoduje dużą pewność siebie, wyrobioną intuicję potrzeb partnerki oraz umożliwia skupienie się na pełnym odczuwaniu rozkoszy zamiast zbędnego kombinowania.

Jeśli za dużo myślisz, nie dziw się potem problemom z erekcją, czy przedwczesnym wytryskiem. Skup się na niej, a nie na sobie. Albo po prostu odleć…

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa