≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Niepełnosprawni a atrakcyjność i seks

niepelnosprawni

W ubiegły czwartek miałem na konferencji gościa. Piotr Pyton odpowiadał na pytania. Było ponad 400 osób, co bardzo mnie cieszy.

Pośród pytających był jeden szczególny przypadek. Niepełnosprawny chłopak, który żyje sobie na wózku inwalidzkim.

Piotra szczególnie ten temat zainteresował i przekazał Tomkowi więcej informacji poza konferencją.

Niepełnosprawnych jest znacznie więcej i nie mają dostępu do fachowej porady, dlatego cytuję tutaj rady Piotra.

Tomek tak określił problem:

" Witaj Brunet 🙂

Piszę do Ciebie w sprawie książki P. Pytona " Sex magia i uwodziciele"

Przesyłam Ci jeszcze raz pytania, które wtedy mu przesłałem.

1. Jestem niepełnosprawnym na wózku. Jak sprawić by kobieta nie koncentrowała się na mojej niepełnosprawności , lecz na atrakcyjności ( w tym seksualnej).

2. Jak sprawić by kobieta widziała we mnie partnera , kochanka, a nie miała wobec mnie uczuć "matczynych " z powodu mojej niepełnosprawności?

3. Jak przed seksem nie czuć bariery z powodu kompleksu małego penisa?" (pisownia oryginalna)

 

Rady Piotra:

"Witaj

tak generalnie co robić to masz w pigułce podane w tym filmie, który chyba nie wymaga komentarza

– pomijam oczywiście jego wypowiedzi o bogu i czystości seksualnej, chodzi o podejście do własnej niepełnosprawności.

1. << Jak sprawić by kobieta nie koncentrowała się na mojej niepełnosprawności , lecz na atrakcyjności ( w tym seksualnej)>>. – Najpierw sam musisz uwierzyć że taki właśnie jesteś. Ale nie bój się – nie będę ci proponował "mentalnych systemów zmiany przekonań" itp.

Sprawa jest prosta – musisz nauczyć się co i jak mówić (JAK jest istotniejsze niż CO) , potem stopniowo wprowadzać to w życie, a to co jest najistotniejsze, czyli tzw STAN przyjdzie automatycznie. Gotowe systemy masz w książce. W twoim przypadku skup się trochę bardziej patternach służących do budowania kontaktu , ale nie przesadzaj z upajaniem się zbyt długo sytuacją gdy już to (głęboki, magiczny kontakt) osiągniesz, bo faktycznie wylądujesz w szufladce "kochany braciszek" , tylko od razu przechdź do tekstów, których celem jest wzbudzenie i nasilenie podniecenia seksualnego.

Niestety sam już nie pamiętam gdzie w książce znajdują się konkretne "ptterny" na konkretne sytuacje, więc nie podam ci numerów stron w poradniku – sam znajdziesz.

Pod wieloma względami bedzie ci znacznie łatwiej niż innym, bo:

– nie wypada olać kolesia na wózku i większość kobiet podejmie z tobą pogawędkę, choćby nawet nie bardzo miała ochotę. Nie martw się zupełnie jej motywacją, gdy nauczysz się wpływać na jej stan umysłu niie bedzie to miało znaczenia.

– zarówno w hipnozie jak i w uwodzeniu niezwykle efektywnym czynnikiem jest zaskoczenie , bardzo wzmacnia i przyspiesza efekt. Stereotyp jest taki że koleś na wózku to smutas i będzie oczekiwał współczucia itd. Jeśli kobieta o takim nastawieniu usłyszy głos pewnego siebie mężczyzny, który wzbudza w niej dziwne dreszcze… efekt będzie wielokrotnie mocniejszy niż gdyby na to czekała.

– Niejedna będzie chciała po prostu spróbować " jak to jest z gościem na wózku" – wykorzystasz to.

 

2.<< Jak sprawić by kobieta widziała we partnera , kochanka, a nie miała wobec mnie uczuć "matczynych " z powodu mojej niepełnosprawności?>> dokładnie w ten sam sposób – takie a nie inne podejście jej ZASUGERUJESZ  używając "patternów". Wszystkie opisane wyżej mechanizmy zadziałają również w tej kwestii.

 

Licz się z tym, że pierwsze próby wprowadzania nowej wiedzy w życie to będą sromotne porażki, pewnie wiele razy będziesz potraktowany jak dziwak, a może nawet nawet jak dziwak wzbudzający współczucie. Ale wierz mi , nawet źle powiedziany tekst o "tym tajemniczym czymś" albo kawał o woodu wibratorze będzie znacznie lepszy od gadania o banałach.

 

3<<Jak przed seksem nie czuć bariery z powodu kompleksu małego penisa?>> Powiesz jej że jesteś jednym z nielicznych facetów w tej części świata w posiadaniu starożytnej wiedzy o tym jak spowodować u kobiety wspaniały, powtarzający się raz zarazem (i jeszcze dużo przymiotników) , trwający od 20 min do dwóch godzin orgazm z ejakulacją. Następnie zorganizuj sobie płytę o "masażu tantrycznym" i dokładnie się tego naucz. Wielkość członka straci jakiekolwiek znaczenie.

 dawaj znać o postępach i kłopotach.

 pozdro – Piter" (pisownia oryginalna)

 

{ 5 comments… add one }
 • Tomek 29/03/2013, 20:58

  Dzięki Piotr za cenne rady. Filmik z Vujociem obejrzałem. Jest znakomity. Ściągnałem go sobie na dysk i będę do niego czasami powracał.
  Jest tylko mały problem, bo nie mam Twojej książki.

  Reply
 • Bonnemort 18/04/2013, 17:55

  "Niejedna będzie chciała po prostu spróbować ” jak to jest z gościem na wózku” – wykorzystasz to." idiotyczne podejście do sprawy tylko tyle widzę kiedy czytam te słowa.

  Reply
  • Brunet 18/04/2013, 23:20

   Skoro tak łatwo oceniasz, to podaj swoje mądre i skuteczne rozwiązanie.

   Reply
  • Ania 10/05/2013, 21:15

   Nieprawda!! ja widze po prostu czlowieka obdarzonego uczuciami,majacego potrzeby jak kazdy facet.!!!!!! Niepelnosprawny to normalny czlowiek !!!!!! czytam to i owo na blogu Bruneta i cieszy mnie ,ze porusza te sprawy. Jestesmy ludzmi i traktujmy sie jak ludzie a nie jak ciekawostke z cyrku.Pozdrawiam

   Reply
 • Marcin 20/04/2013, 22:43

  Witaj Brunet, fajnie, że poruszasz ten temat. Też jestem na wózku i też byłem na tej konferencji. Wiedza i rady od Ciebie są genialne. Korzystanie z nich przynosi wiele przyjemności.

  Reply

Leave a Comment

Archiwa