≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

O dwulicowości, czyli jak władze robią nam krzywdę

Indie

Wróciłem z podróży do Indii i zwróciłem tam szczególną uwagę na dwulicowość. Nie ludzi, a władzy.

Akurat ludzie są mocno zaskakująco szczęśliwi, biorąc pod uwagę bród, smród i ubóstwo w jakim żyją.

W Polsce nie oglądam telewizji, bo nie mam telewizora. 🙂

W Indiach z ciekawości włączyłem TV i doznałem lekkiego szoku.

Każdy film przechodzi przez cenzurę i to nie małą cenzurę, a taką, która totalnie zmienia znaczenie tego filmu. Oglądałem „Kac Vegas”. Kiedy widziałem ten film pierwszy raz, zwijałem się ze śmiechu. W wersji, po której przejechała się cenzura, w ogóle nie wiedziałem o co w tym filmie chodzi.

Wycinali wszystkie przekleństwa. Po prostu znikały. Ok, to potrafię zrozumieć, choć mogli zagłuszyć je słynnym "piiii", a nie po prostu wyciąć.

Wycinali wszelkie sceny z pocałunkiem, z bliskością, o nagości nie wspominając. Zero seksu, zero nagości, zero bliskości.

Teraz warto się przyjrzeć temu ile ludzi mieszka w Indiach. To aż 1,5 mld. Przybywa ich Indyjczyków w takim tempie, że niedługo przegonią Chiny. Rząd, mimo starań, nie jest w stanie zapanować nad rozrostem populacji.

Skąd oni się wzięli, z kapusty? Bocian przyniósł? Ups, zapomniałem… tam nie ma bocianów.

Jeśli rząd blokuje informację o czymś tak naturalnym jak życie płciowe ludzi, to po pierwsze, skąd ci ludzie mają czerpać wiedzę? Jak mają się dowiadywać cokolwiek na temat seksu, na temat metod antykoncepcji, ochrony przed chorobami przenoszonymi drogą płciową?

Nie rozumiem tego, może ktoś mi wytłumaczy?

Z drugiej strony mam przykład Holandii, która jako nieliczny wyjątek na świecie uczy dzieci w szkole co to jest seks. Jak chronić się przed chorobami, jak sprawić aby seks był dla partnera naprawdę fantastycznym przeżyciem.

Jaki jest tego efekt w Holandii? Taki, że mają najmniejszy odsetek nieletnich, które zaszły w ciążę w Europie i najmniejszy odsetek zachorowań na choroby weneryczne.

Dlaczego tak się dzieje? Bo dzieciaki mają wiedzę. I nawet jak grają w słynną butelkę to wiedzą, żeby mieć ze sobą prezerwatywę, bo z tej gry może się zrodzić coś więcej.

W Indiach, ale i w Polsce jest dokładnie odwrotnie. Niech ciemna masa lepiej o takich rzeczach nie myśli. A jak ma nie myśleć, skoro przejedzie się 2 kilometry drogą, gdzie na bilboardach roznegliżowane modelki?

Roznegliżowane modelki mi się podobają, ale nie na bilboardach.

W Indiach akurat roznegliżowanych modelek nie ma, bo jak widać- prawo zabrania.

Podsumowując, jak usłyszysz polityka wrzeszczącego o zakazie edukacji seksualnej, zastanów się jak doszło do tego, że on się w ogóle pojawił na świecie. Ba, jak to się wzięło, że on ma dzieci. Cud?

{ 12 comments… add one }
 • Mania 13/06/2014, 17:40

  Indie to piękny kraj. Jednak zapach ulic jest straszny. Myślę, że to cud, że w takich warunkach mają jeszcze ochotę…

  Reply
 • ALOSZKA 14/06/2014, 06:44

  Jack edukacja seksualna tak, ale nie jakieś Gender geje i lesbijki.

  Reply
  • Brunet 15/06/2014, 15:56

   Zauważ, że pokazywałem za wzór Holandię, a nie przykład niektórych oszołomów z UE.
   Co do edukacji seksualnej, a raczej jej braku, to jest tak samo jak z tym co nas uczą w szkołach. A uczą nas jak być dobrym pracownikiem. Nie uczą nas jak być bogatym, jak zarządzać pieniędzmi, jak się bogacić.
   Jaki jest tego efekt? Widać po stanie zamożności społeczeństwa.

   W życiu nie przydała mi się do niczego wiedza jak liczyć całkę, czy też o wzorach Borelowskich. Za to przydała mi się wiedza, która sam zdobywałem, czy to z rozwoju osobistego, czy seksualności.

   Reply
   • Michał 17/06/2014, 17:30

    Całki są super, zwłaszcza podwójne!

    Reply
 • Krzysiek 14/06/2014, 10:00

  Edukacja seksualna – ok, na pewnym etapie wychowania młodzieży oczywiście powinna być ale nie w takim kształcie jak proponuje np. UE aby przedszkolaki uczyć masturbacji czy przekonywać że wcale nie urodziły się z określoną płcią (słynny raport Luncek).
  Druga strona szkoły holenderskiej to fakt że oni po prostu… Wymierają. Oczywiście, nadmierny rozrost populacji też szkodzi (Indie, Chiny) ale taka mieszanka kulturowo – wychowawcza jaką sobie zafundowali Holendrzy sprawi że znikną przez kilka pokoleń.
  Moim zdaniem mylisz się co do "zaściankowości" Polski, może z dwie dekady temu tak było ale wskutek integracji europejskiej (której jestem w nadmiarze przeciwnikiem i w kierunku tego nadmiaru idziemy) jesteśmy dość zbalansowaną nacją.

  Reply
 • Bartek T 14/06/2014, 18:58

  Ciekawy tekst. Mieszkaniec Indii to Hindus 🙂

  Reply
 • Marek Turka 15/06/2014, 12:55

  przyrost naturalny w Holandii jest delikatnie wyższy niż w Polsce i zdecydowanie pod tym względem nie dorównujemy Indiom. Nasze społeczeństwo wymiera, rodzi się coraz mniej dzieci mimo, iż nie mamy edukacji seksualnej w szkołach.

  Reply
 • valdi 18/06/2014, 13:10

  A jak tam relacje intymne z hinduskimi pięknościami ?

  Reply
 • Ferdynand 23/06/2014, 20:07

  Piszę tutaj, jako iż jest większa szansa na Twoją odpowiedź. Wysyłałeś kiedyś maila zawierającego przepis na eliksir miłości. Moje pytanie dotyczy dwóch składników. Czy wanilia i cynamon cejloński mają być sproszkowane, czy może odpowiednio mają to być laski wanilii oraz kora cynamonu? Z góry dziękuję za odpowiedź.

  Reply
  • Brunet 24/06/2014, 15:46

   To to samo, a sproszkowane łatwiej jest zastosować.

   Reply
 • Ela 09/07/2014, 21:59

  No daleko tej dwulicowości nie musisz szukać, nie trzeba jechać do Indii….za sprawą ostatniej afery taśmowej wiemy doskonale, że żyjemy od dawna w kraju dwulicowej władzy.

  Reply
  • Brunet 14/07/2014, 15:38

   Oj, nie mieszajmy do tego polityki.

   Reply

Leave a Comment

Archiwa