≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Opowiadania erotyczne

opowiadania erotyczne

Fot. Flickr

Opowiadania erotyczne mogą być jednym z elementów , który nauczy cię jak być lepszym kochankiem. Opowiadania erotyczne pisane przez kobiety, opisujące tak naprawdę ich fantazje seksualne. Jeśli wiesz czego kobieta pragni, albo czego pragnie przynajmniej spora ich część to masz tym samym większe szanse na to, aby spełnić pragnienia tej, która będzie z Tobą.

Najlepszym przykładem, są opowiadania erotyczne, a może nie tyle opowiadania, co autentyczne historie i fantazje seksualne kobiet opisane w książce "My secret garden". To książka Nancy Friday, napisana jeszcze w latach 70-tych. Cały czas jest jednak aktualna. To, co książka opisuje, dla wielu facetów może być perwersyjne, zboczone, niemoralne itd. Są to marzenia Twojej sąsiadki, koleżanki, z pracy, żony, dziewczyny. Kobiety wstydzą się często mówić o tym, czego naprawdę pragną, bo boją się twojej reakcji.

Często bywa także tak, że fantazja to jedno, a życie to drugie. Ty możesz fantazjować o pięknym samochodzie, ale niekoniecznie pracujesz tak, aby ten samochód naprawdę mieć. Bo może lepiej mieć piękne marzenie, a niekoniecznie naprawdę je realizować.

Pamiętam scenę z filmu Ally McBeal, gdzie grała taka wysoka blondynka. Spotykała się z jednym ze wspólników z tej firmy prawniczej. Wyznała swojej koleżance, że jej marzeniem jest, aby facet jej dał klapsa podczas seksu. Ta powiedziała o tym w zaufaniu jej facetowi. Ten aż się pocił na myśl o tym jak tego klapsa dać. W końcu po wielu przymiarkach to zrobił, na co ona zareagowała oburzeniem, wyzywała go i rzuciła. Spokojnie, po jakimś czasie się pogodzili.

Zgodzisz się ze mną, że jeśli znasz fantazje kobiet i ich potrzeby to wiesz jak z nimi postępować.

Może wydaje ci się że to co napisałem jest banalne, bo przecież wszyscy to wiedzą. Nic z tego. Wie to tylko garstka osób, bo mało kto się nad tym zastanawia. Jak myślisz, skąd biorą się rozwody i sfrustrowane kobiety? Najczęstszą przyczyną rozwodów są pieniądze i seks. W Polsce to akurat brak pieniędzy, na zachodzie to seks. Choć ładnie  nazywa się to "niedopasowaniem".

Kiedyś namiętnie czytałem opowiadania erotyczne, bo wykorzystywałem je podczas rozmów telefonicznych. Owszem, szedłem na łatwiznę, bo miałem całe gotowce, ale dzięki temu wiedziałem jak wpłynąć na wyobraźnię kobiety i czego ona oczekuje. W jakiej scenerii chciałaby mieć namiętny seks i co po kolei z nią robić.

Od dziesiątek lat najlepiej sprzedające się książki to romanse. Przyznaję, że żadnego nie czytałem i pewnie to mój błąd, ale obiecuję poprawę i przeczytam jakiś w przyszłym tygodniu. W końcu to doskonałe źródło wiedzy odnośnie pragnień kobiet. Ale może czytałeś jakiś i mnie jeszcze od tego odwiedziesz… 🙂

Niemniej mogę z całego serca polecić ci wyszukanie w Google tematu "opowiadania erotyczne" i poczytanie kilku. Spojrzysz wtedy z nieco innej strony na kobiety i na relacje z nimi.

{ 3 comments… add one }
  • Genowefa 06/01/2013, 18:02

    Polecam "Taniec ptaka" Uli Ryciak. No… może to nie opowiadania… Ale przyznam, ze książka bardzo pobudziła moją wyobraźnię. Myślę, że Tobie Brunecie też mogłaby się spodobać?

    Reply
  • Blondyn 07/01/2013, 13:14

    Jacku modeluje sobie ZEUSA….

    Reply

Leave a Comment

Archiwa