≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Problemy seksualne po 50-tce

Dostałem poniższe pytanie od czytelnika, odpowiem więc dla wszystkich zainteresowanych.

„Otóż po 50-tce- jak wiadomo, już w "owych" sprawach jest inaczej! Otóż ONA chce dużo i długo, a na dodatek długo się rozkręca, natomiast ON nie dość, że i z wielkością jest kiepsko to i krócej może!!!”.

Nie ma w tym pytaniu jeszcze jednego podstawowego problemu jaki mają panowie po 50-tce, czyli problemu z erekcją.

Po kolei.

Rozpalenie kobiety, czy to 18-letniej, czy 50-letniej i doprowadzenie jej do wrzenia nie osiąga się tylko przez fizyczność.

Możesz zwyczajnie dać jej do poczytania opowiadania erotyczne. Jeśli sam potrafisz mówić w ten sposób jak narracja w opowiadaniu erotycznym- używaj tego. Kobieca wyobraźnia jest niezwykła i ona będzie przeżywać to, co przeżywają bohaterowie. Podnieci się i nawet nie będzie wiedzieć kiedy.

Pisałem na blogu o tym, jak powinno wyglądać opowiadanie erotyczne.

Mając 50 lat masz za sobą na pewno szmat doświadczeń seksualnych i doskonale znasz swoje ciało, jak i ciało kobiece. Jednak to jest tak jak z jazdą samochodem. Każdy to umie, ale jedni są w tym mistrzami, a drudzy- rozbijają się po rowach. Mistrz jest mistrzem, bo dużo praktykuje i uczy się.

W tym wypadku chodzi właśnie o naukę. Ja cały czas się uczę i odkrywam coś nowego. Jeżdżę na szkolenia z technik seksualnych i tantrycznych. Po każdym z nich widzę ile jeszcze można się dowiedzieć w dziedzinie, która niby jest taka prosta: wejść i wyjść.

Kobieta potrzebuje co najmniej 10-15 minut gry wstępnej, po to aby była przygotowana na stosunek. Mówię o większości przypadków, poieważ oczwyiście są wyjątki, jak i są kobiety o tak niezwykłej wyobraźni, że praktycznie cały czas chodzą wilgotne.

Co do sprawności seksualnej po 50-tce- 85% problemów wynika ze spadku poziomu hormonów. Można iść z tym do lekarza lub można stosować metody, które podawałem w moich poradnikach. Tydzień temu nagrywałem nową wersję szkolenia "Mistrz Seksu", tam zamieściłem pełną seksualną instrukcję kobiety.

Długość penisa- jeśli masz chociaż 7 cm, zaspokoisz z krzykiem każdą kobietę. Tylko podczas seksu trzeba wiedzieć co z nim robić. Trzeba trafiać w punkt G, a nie w inne punkty w pochwie.

Może niedługo zamieszczę tutaj nagranie z sekstrenerką, która była na konferencji online. Mówiła ona o kobiecie, która opowiadała jej o swoim mężu. O tym, że ma małego penisa i ma w związku z tym kompleks, ale ona jest przeszczęśliwa. Bo w przeszłości miała facetów z dużymi członkami, ale żaden tak się nie starał jak ten. Żaden nie był w stanie tak jej zaspokoić i dać jej takich orgazmów.

Bo ten pan z małym penisem szukał, czytał i testował w praktyce techniki seksualne.
Dlatego to, że zadałeś mi pytanie co robić to pierwszy krok w dobrą stronę.

Teraz warto przeczytać książkę o seksie lub nawet posłuchać nagrania audio w drodze do pracy.

A potem testować i sprawdzać w praktyce.

Statystyki są nieubłagalne- 20% kobiet nigdy nie doświadcza orgazmu, a 70% go udaje dla świętego spokoju, mimo że całe ciało kobiety to jedna wielka strefa erogenna. My mamy tak naprawdę jedną, ograniczoną strefę erogenną, a ciężko znaleźć faceta, który miałby problem z orgazmem.

{ 2 comments… add one }
 • grzegorz 02/12/2014, 21:54

  podczas stosunku nie mam orgazmu w kobiecie 

  Reply
  • Brunet 02/12/2014, 22:02

   Jeśli to tylko w określonej kobiecie, to rozwiązanie jest oczywiste. Jeśli z innymi też, to potrzebna jest terapia. Ja Ci nie pomogę.

   Reply

Leave a Comment

Archiwa