≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Seks a władza, pieniądze i sukces.

Fot. Flickr

Fot. Flickr

Możecie się zastanawiać po co tak naprawdę być dobrym kochankiem. Po co czytać, po co uczyć się i to praktykować. Przecież seks to tylko seks, raz lepszy raz gorszy. Nieważne czy jest się w tym dobry, czy nie ma pojęcia o tym jak dogodzić kobiecie i samemu mieć z tego większą satysfakcję.

Myślę jednak, że skoro znalazłeś tego bloga i czytasz co piszę to masz ku temu powód. Musi choć trochę interesować Cię to co zrobić, aby być lepszym kochankiem.
Możesz oczywiście myśleć, że tak naprawdę chcesz się dowiedzieć co robić podczas seksu oralnego, albo jak zabrać się do analnego, ty sam znasz powody…

Chcę dać Ci nieco do myślenia.

Nie wiem w jakim jesteś wieku, ale im jesteś starszy tym bardziej zauważasz, że jakość twojego życia seksualnego bezpośrednio wpływa na jakość twojego życia.
Jest to jeden z czynników wpływających na twoje życie, ale jest on niezwykle silny. Opiera się bowiem na jednym z najbardziej podstawowych instynktów.

Ludzie w życiu poszukują szczęścia. Uważają, że jeśli osiągną to, pojadą tam, zdobędą to, będą mieć tą kobietę, albo taką sumę na koncie to będą szczęśliwi. Niestety to wcale tak nie działa. Przykłady są na każdym kroku, poczynając od gwiazd filmu, czy muzyki, wśród których na porządku dziennym są narkotyki. Po co narkotyki? Po to aby aby odlecieć z tego świata, który nie jest dość fajny, bo gdzieś tam jest fajniej i tam chcę być.

Jest mnóstwo przykładów, gdzie osoby znane, popularne i ponad miarę bogate popełniają samobójstwo. Dlaczego? bo są nieszczęśliwi. Nie mówię, że to wynika z tego, że mają kiepski seks, choć kto wie 🙂

Zabawie się w filozofa i powiem ci tyle, że szczęśliwy możesz być już teraz, jeśli sam o tym zadecydujesz.

Wracając zaś do tematu. Przypomnij sobie kiedy miałeś w życiu super odlotowy seks, ale taki naprawdę najlepszy jaki wspominasz. Przypomnij sobie jak się czułeś po nim i następnego dnia…

Czyż świat nie wydawał ci się piękniejszy, ludzie bardziej mili i po prostu tak jakoś wszystko samo się układało?

Ja tak miałem, wielokrotnie. Właśnie w takich chwilach robiłem bardzo zamaszyste plany, wytyczałem nowe ścieżki, ludzi obdarzałem ogromna energią. To się nazywa szczęście i ogromny entuzjazm.

Jeśli więc będziesz miał dobry seks, to wpłynie on pozytywnie na twoje finanse, na stosunki z otoczeniem, na sferę duchową. Nie wiem jak ty, ale ja bardzo lubię jak wszystko mi się w życiu tak jak chcę. Owszem nie wpływa na to tylko świetny seks, ale moje życie wewnętrzne.

Nie mniej wiem, jakim stymulantem potrafi być sama świadomość tego, że jesteś w stanie dać kobiecie coś czego ona na pewno nie zapomni do końca życia.

Mając taką świadomość zyskuje się ogromną pewność siebie, którą wykorzystuje się w każdym dniu z kontaktami z otoczeniem.

Z drugiej strony możesz sobie zapewne przypomnieć niepowodzenie łóżkowe… i to jak się z tym czułeś i jak wpływało na twoje życie.

Co ma seks do pieniędzy i władzy?

To jest bardzo ciekawe zagadnienie. Nie wiem czy wiesz, według badań naukowych, a głownie statystyk wynika, że tak zwany sukces w życiu (władza, pieniądze), odnoszą mężczyźni po 40stce.

Naukowcy długo się zastanawiali o co chodzi. Jednoznacznie doszli do tego, że jest to związane z życiem seksualnym. Kiedy mężczyzna jest młodszy, „marnotrawi” swoją energię na szukanie kobiet i na rozrzucanie spermy gdzie popadnie. Mowa tu głównie o ścianach łazienki itp.

Z wiekiem nabiera się nie tyle rozumu, a raczej doświadczenia życiowego, co maleje ochota na seks (to tylko u mężczyzn bo u kobiet jest dokładnie odwrotnie).

Kiedy więc u 40 latka spada popęd seksualny, zajmuje się on czym innym. Stąd w ławach sejmowych  politycy po 40stce (baaardzo rzadko jest ktoś młodszy). Spójrzcie na listę milionerów, 90% to mężczyźni powyżej 40stki (mowa tu o takich którzy sami dorobili się fortuny).

Mam więc nadzieję, że powyższe argumenty dadzą ci do myślenia i zaczniesz stosować tantrę i uczyć się seksu. Dzięki tantrze będziecie zatrzymywać spermę i wykorzystywać ją do regeneracji organizmu. O innych sposobach na lepsze życie pisałem tutaj.

Dzięki kontroli nad swoim organizmem i jego reakcjami, będziesz też łatwiej kontrolował swoje życie. Więc do władzy, pieniędzy, czy czego sobie życzysz dojdziesz wcześniej jak inni. Chyba warto?

 

{ 5 comments… add one }
 • Pawel 09/10/2010, 11:44

  To kiedy wreszcie zaczniesz cos o tej tantrze pisac? 🙂

  Reply
  • oswiecony 09/10/2010, 17:54

   Wkrótce 🙂

   Reply
 • nrg 07/01/2011, 23:58

  Artykuł ciekawy. Myślę jednak, że teoria jakoby powodem osiągnięcia sukcesu przez facetów po 40 było to "przekalibrowanie" się z seksu na prace jest naciągana. Po prostu dojście do jakiejś pozycji w pracy, miliona na koncie, pozycji w partii itp. wymaga czasu. Chociażby tych 15/20 lat.

  Reply
  • oswiecony 08/01/2011, 07:40

   Nie jest to mój wymysł tylko starszych ode mnie. Trudno patrzeć na to będąc młodszym, tylko z perspektywy pewnego wieku i doświadczeń.

   Reply
  • afa 07/07/2011, 12:59

   dla tych co maja problemy jezeli chodzi o sprawy lozkowe
   badz chca poprawic swoje doznania poleacm http://mistrzseksu.pl/
   Darmowemy Kursow, Jak zostać 'Mistrzem Seksu'

   Reply

Leave a Comment

Archiwa