≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Seks na starość

Fot. Flickr

Teraz pewnie jeszcze się nad tym nie zastanawiasz, choć może przeszło Ci parę razy przez myśl: a co będzie jak będę miał 60 lat, albo 70, czy 80 o ile dożyje, czy będę dał rade?

Najwyższą aktywność seksualną mają 20latki, później libido spada to mniejszym lub większym tempie.

Pocieszę Cię, bo bardzo prawdopodobne, że jak będziesz miał 60tke na karku, to jeszcze będziesz mógł, raz na tydzień 🙂

Takie są statystyki, w praktyce to zależy w dużym stopniu od twojej aktywności życiowej.

Kilka lat temu przeczytałem o pewnym aborygenie, który mając 91 lat począł syna. Jego żona miała 23 lata. Owszem, można się zastanawiać czy to aby na pewno był jego syn. Nie mniej, skoro starszy Pan nie miał wątpliwości, to znak że jednak można.
Jednak najbardziej jaskrawym przykładem aktywności seksualnej na starość jest Hugh Hefner, który ma lat 84.  Zobacz na zdjęciach, czy filmach z jego posiadłości jakie kobiety ma na co dzień. Mi w pamięci pozostała historia dziewczyny, która była na jednej z imprez jakie Hefner organizował. Opowiadała, że w pewnym momencie ktoś jej powiedział, że w sypialni Hefnera jest teraz najlepiej. Poszła sprawdzić. W środku było kilkanaście dziewczyn i Hugh, który leżał nagi na łóżku. Co minutę wchodziła na niego kolejna dziewczyna z kolejki i następna i następna… Ona stojąc w tej kolejce stwierdziła, że nie wypada jej nie zrobić tego co inne dziewczyny. I tak zaczęła się jej przygoda z Hefnerem i jego wydawnictwem.

Ze strony kobiet też są ciekawe przykłady. Nie będę tu może pisał o Carycy Katarzynie. Mi zadziałał na wyobraźnie przykład 63 letniej kobiety, która co prawda za pomocą medycyny, ale urodziła zdrowe bliźniaki.

Co więc robić aby też tak móc? Owszem użyć Viagrę i niczym się nie przejmować. Ha, ale czy ten Aborygen słyszał kiedyś o czymś takim jak Viagra?

Dam Ci tu do myślenia jeszcze jedno. Najstarszą osobą, która skończyła maraton w Atenach, który dla mnie był takim wyzwaniem, miała 91 lat. Była to kobieta, przebiegła go w 5:54. Fenomenalne…

Tak naprawdę dojście do tego nie jest takie trudne. Ale musi ci się chcieć, a to jest już niezwykle trudne. Naukowcy dowodzą, że szybkość starzenia jest wprost proporcjonalna do naszej aktywności życiowej. Nie mówię tu tylko o sporcie, ale o wysilaniu szarych komórek. Jeśli ktoś przechodzi na emeryturę i nie widzi już w swoim życiu nic do zrobienia, to średnio umiera w przeciągu dwóch lat.

Jeśli zaś masz cele, plany, marzenia i je realizujesz, to nie ma tu takich ograniczeń. Nie będę się rozpisywał na temat diety, sportu, trybu życia. Jestem pewien, że jeśli masz plan na to co chcesz osiągnąć, to będziesz wszystko w swoim życiu pod to podporządkowywał. Zadbasz więc też o odpowiedni tryb życia.

Dla mnie niepojętym jest to, co czytałem ostatnio o kapitanie polskiej drużyny piłkarskiej. Ów Pan był oburzony na selekcjonera o to, że zarzucił mu palenie papierosów, skoro doskonale wiedział o tym, że on pali, bo wcale się z tym nie krył. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to po prostu niebywałe, to wręcz niewiarygodne. Gdybym był selekcjonerem to bym takiego typa wywalił na zbity pysk. Toż to się w głowie nie mieści. To jest sportowiec? on ma jakiś cel? on chce być doskonałym graczem? on chce zdobywać puchary, mistrzostwa? paląc papierosy?
To ja amator biegam jak głupi, odżywiam się hiper prawidłowo, robię cuda żeby być w doskonałej formie, a ten zawodowiec ma wyrzuty do trenera że mówi o tym, że ten piiipiiiipiiii pali papierosy.
Sorry, że się uniosłem, ale w głowie mi się to nie mieści.

Tu możesz się zastanowić nad tym, jakim jesteś kochankiem, jeśli nie uprawiasz żadnej aktywności życiowej, palisz pijesz i masz z 15 kg nadwagi jak nie więcej… Przykro mi, ale gdybym był młodą laską, to pewnie wyciągnąłbym z twojej kieszeni ile się da i pewnie poudawał jakim doskonałym kochankiem jesteś, a na boku miał ognistego ogiera. Zapewne któregoś z moich kursantów 🙂

Więc jeśli chcesz mieć seks całkiem sprawny, całkiem normalny kiedy będziesz dziadkiem, to zastanów się czy korzystać z przykładu tego piłkarza, czy też może 91 letniej Pani, która jest w stanie przebiec maraton.

Polecam w tym momencie obejrzeć film "Miłość w czasach cholery". To będzie doskonałe zakończenie tego artykułu.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa