≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Seks podczas okresu

Fot. Flickr

Chyba coś ze mną jest nie tak, bo to co dla mnie jest normalne, dla innych jest tematem tabu.

Seks podczas okresu jest właśnie takim tematem tabu zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Podejrzewam, że jest to temat trudny dla wielu osób ze względu na krwawienie. Jest ono w wielu kulturach uważane za nieczyste. Nie wiem jak do tego podchodzą różne religie, ale jestem pewien, że słuchaczki pewnego radia powiesiłyby mnie za to, co zaraz napiszę.

Seks podczas okresu jest jak najbardziej możliwy, a nawet wskazany.

To już po mnie, od dziś nie wychodzę z domu… 🙂

Fizjologicznie nie ma żadnych, ale to żadnych przeciwskazań. Nie musisz mi wierzyć, zapytaj lekarza.

Jedyne ograniczenia są w twojej głowie. Jeśli przeszkadza ci widok krwi to nie jest to dla ciebie.

Jeśli twoja kobieta powie, że nie chce to tak naprawdę wcale nie musi to dokładnie znaczyć. Raczej jest tak, że ona obawia się twojej reakcji na to, jak jej ciało będzie się zachowywać. To że możesz poczuć obrzydzenie itp.

Jeśli więc zapewnisz ją, że jest to całkiem normalne i nic co ludzkie nie jest ci obce, ona przyjmie to ze spokojem i będziesz uprawiał normalny seks.

Jakiś czas temu często miałem tak, że dziewczyny, z którymi już było bardzo gorąco. w pewnym momencie mówiły "nie".

Nie wiedziałem czemu, do czasu kiedy w swojej głupocie dowiedziałem się, że to "nie" oznacza "tak, ale na razie nie, bo mam okres".

Dopiero Alex wytłumaczył mi jak  podchodzić do tematu. Kiedy opowiedział mi o tym, jak to w przeciągu kilku dni ma kilka kobiet i niewiele czasu to nie ma zastanawiania się, czy ma okres, czy nie. Jest tylko kwestia jak tu załatwić nowe prześcieradła.

Dlatego seks podczas okresu jest jak najbardziej możliwy i normalny.

Dla kobiety często jest to swego rodzaju ulga. Kiedy kobieta ma orgazm to jej ciało specyficznie w tym czasie reaguje. Wyzwala się cała masa rozmaitych hormonów. Efektem tego jest naturalne uniesienie po orgaźmie i likwidacja bólu często występującego w trakcie okresu. Ot, takie naturalne lekarstwo.

Dla tych, którzy myślą, że seks podczas okresu uwolni ich od myślenia o antykoncepcji- zła wiadomość. Nic z tego. Bardziej jurne plemniki potrafią przeżyć kilka dni, czytałem gdzieś nawet, że mogą przeżyć 7 dni. Dlatego podaruj sobie taką metodę antykoncepcji, chyba że koniecznie chcesz doczekać się potomka.

{ 5 comments… add one }
 • andek 08/03/2011, 19:25

  warto tez wspomniec, ze kobieta podczas okresu jest mocniej napalona 🙂
  szczerze mowiac dla mnie seks podczas okresu to normalne, nie wiedzialem ze to temat tabu ;o

  Reply
 • Jad 16/02/2012, 20:38

  A przede wszystkim największa zaleta to to, że podczas sexu ustępuje ból menstruacyjny. Zakrwawionego prześcieradła można uniknąć pod prysznicem 😛 😀

  Reply
 • waldek 24/12/2012, 11:22

  podczas okresu z partnerką jedziemy równo wystarczy ręcznik pod tyłek i jazda

  Reply
 • Evanlyn 25/03/2013, 13:16

  Jestem kobieta i lubię sex podczas okresu! Dlaczego, bo jestem bardziej nawilżona, bardziej wyczulona na dotyk przez co większą przyjemność sprawia mi delikatny, subtelny i długi sex, bo normalnie wolę raczej zdecydowane bodźce. No i świetnie znosi ból a przy tym skraca czas trwania okresu 🙂

  Reply
 • kadeon21 19/07/2013, 13:57

  Ba potwierdzam słowa Bruneta jak kobieta nie chce podczas okresu to dla tego że najczęściej twojej reakcji się boi. Przerabiałem a jak ja zapewniłem powiedziałem jej tak ,,Kochanie to dla mnie żaden problem okres to normalna sprawa wiadomo że krew się pojawi podczas stosunku ale ja się nie boje i traktuje twoje ciało i Ciebie jak swoje własne Kocham Cie a ponad to będzie to odprężenie dla Ciebie i przestanie boleć brzuch'' , coś takiego te słowa to prawda i po nich kochamy się w okresie i nie ma problemu. Jedyny minus nie robimy tego w łóżku można zbankrutować na prześcieradłach :p.

  Reply

Leave a Comment

Archiwa