≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Seks tantryczny- co to takiego?

Fot. Flickr

Fot. Flickr

W największym skrócie tantra koncentruje się na tym jak przedłużyć stosunek seksualny i wykorzystywać siłę orgazmu oraz sam stosunek seksualny dla zdrowia.

Tantra ma 6 tysięcy lat tradycji. Jest kojarzona przez niektórych jako coś bardzo duchowego. W pewnym stopniu jest, ponieważ seks tantryczny to nie tylko ciało, ale też dużo ducha.

Tantra wywodzi się z Indii.
Z Chin z kolei wywodzi się Taoizm, gdzie podejście do seksu jest bardzo podobne.

Do dnia dzisiejszego jedno i drugie mocno się wymieszało, ale jeśli słyszałeś o Tao Seksie, albo o Tantrze, dziś praktycznie można mówić że to jedno i to samo.

Sensem tantry jest wymiana energii męskiej i żeńskiej. Energia seksualna jest przetwarzana i wpływa na zdrowie oraz siły witalne. Seks tantryczny sprawia, że radość z seksu jest na zupełnie innym poziomie niż w przypadku tradycyjnego seksu.

Abyś mógł stosować seks tantryczny musisz nauczyć się otwierać swoje ciało lub jak wolisz- umieć pozbyć się z niego blokad. Musisz nauczyć się jak przetwarzać energię seksualną i jak ją wzmacniać, jak wymieniać się nią z partnerką.
Kiedy opanujesz techniki tantry możesz doświadczać wielokrotnych orgazmów. Mowa tu zarówno o kobietach, jak i mężczyznach.
Tantry musisz nauczyć się sam, bez partnerki. Jak opanujesz odblokowywanie ciała i przesyłanie energii, wtedy praktykujesz to z kobietą. Tu jest nagranie dla kobiet o tantrze, więc możesz się dowiedzieć się więcej.

Tantra najlepiej sprawdza się w dłuższych związkach. Bardzo często po prostu musisz nauczyć partnerkę co ma robić, po to aby potem móc uprawiać z nią seks tantryczny.

Tantra wielu osobom kojarzy się z pozycjami seksualnymi z Kamasutry. To nie są tylko wygibasy. W seksie tantrycznym chodzi o to, aby po stosunku mieć mnóstwo energii. Żeby ten stosunek wpływał na to jak się czujesz, na twoją chęć do działania i na to, że jesteś zdrowszy. Założenie jest takie, że ma prowadzić do oświecenia, ale to dłuższy temat, więc dziś tego nie rozwinę.

Spokojnie, seks tantryczny jest znacznie prostszy niż myślisz. Każdy może się tego nauczyć i wystarczy na to kilka tygodni.

Praktyk i ćwiczeń tantrycznych jest mnóstwo. Mogłoby ci zabraknąć doby, żeby to wszystko robić. To co wystarczy do praktykowania tantry podaję w kursie kontroli wytrysku. Te ćwiczenia zajmują ok 30 minut dziennie, jednak początkujący potrzebują więcej czasu, żeby nauczyć się jak je wykonywać.

Bardziej zaawansowanych technik używa się w zależności od tego, co chcesz osiągnąć. Czy chcesz mieć wzmocnione siły witalne, czy chcesz mieć więcej energii, czy chcesz myśleć jaśniej itp. Możesz skupić się też tylko na samym seksie i praktykować techniki tantryczne do jeszcze bardziej rozkosznego seksu.

Jeśli się tego nauczysz wraz ze swoją partnerką wasz seks będzie nieco inny. Lepszy.

Po prostu będziesz miał z niego więcej przyjemności i więcej doznań.
Nie będziesz też miał ograniczeń ciała, bo będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak chcesz. 2 godziny, czy 5 godzin, wtedy to nic nadzwyczajnego.

Będziesz o wiele zdrowszy. Podam mój przykład. Praktykuje tantrę od 2006 roku i od tej pory nie chorowałem. Owszem, zdarzają mi się przeziębienia, zazwyczaj po wyjeździe na narty. 🙂 Akurat teraz tak mam. Wróciłem w niedzielę z nart, gdzie w naszej grupie wszyscy się pochorowali i niektórzy wrócili w połowie wyjazdu, bo mieli wysoką gorączkę.
Moje przeziębienie trwało całe 3 dni.

Zdrowie to tylko efekt uboczny, ale jeśli zdarza ci się w przeciągu roku kilka razy chorować, wiesz ile tracisz czasu i ile masz z tego nieprzyjemności (lekarz, lekarstwa, łóżko, rozbicie).

Dla mnie najcenniejsza jest energia jaką zyskuję. Nie potrzebuję pić kawy, czy innych dopalaczy, po to aby mieć mnóstwo energii, spać krótko i dużo robić w życiu. To dzieje się automatycznie.

Napiszę jeszcze czym tantra i seks tantryczny nie jest. Seks tantryczny to nie jest joga. Joga ma to do siebie, że jej celem jest oddzielenie ciała od umysłu. W seksie tantrycznym jest dokładnie odwrotnie- ciało i umysł to jedno.

Tantra to nie jest medytacja.
Tantra to uwalnianie ciała, umysłu i emocji. To usuwanie ograniczeń i traum z ciała. To rozwój swojej seksualności, wyzwalanie i przetwarzanie energii seksualnej, tak aby wykorzystać ją do wszystkich aspektów twojego życia.

Teraz już wiesz czego uczę na moich kursach. 🙂

{ 4 comments… add one }
 • Marcin 27/01/2013, 18:09

  O ile dobrze pamiętam,to na szkoleniu nie było nic na temat uwalniania ciała,umysłu i emocji,usuwaniu ograniczeń i traum.

  Reply
  • Brunet 27/01/2013, 20:28

   Zależy jakie szkolenie. Na podstawowym u mnie, czyli na kontroli wytrysku już to jest, tylko nie mówię, a to ćwiczenie uwolni u Ciebie ograniczenia i uwolni ciało.
   To się po prostu robi. Kursanci i tak czują, że coś się dzieje z ich ciałem. Jak byłeś u mnie na takim kursie i praktykowałeś, to wiesz o co chodzi.

   Reply
 • Movis 09/04/2013, 15:07

  Joga to właśnie połączenie. Etymologia tego słowa jest taka, że oznacza dosłownie "łączyć", "scalać" i chodzi tu o połączenie właśnie ciała, umysłu i ducha w jedność, harmonijną całość, co z kolei umożliwia połączenie z uniwersalną energią wszechświata czy też jak kto woli z Bogiem. Nasze ciało fizyczne i subtelne muszą współgrać ze sobą, taki jest cel jogi. Jak można pisać takie bzdury stojące w sprzeczności z podstawową definicją jogi?

  Reply
  • Brunet 09/04/2013, 17:45

   Joga łączy tylko oddechem ciało z umysłem.
   Po to medytacja.
   Poza tym celem jogi, jest odłączenie się od tego
   co Ci w głowie buszuje i w ciele.
   Taki jest sens medytacji.
   Wcale Ci się nie musi podobać to co piszę.

   Reply

Leave a Comment

Archiwa