≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Seks z nadwagą, czyli jak ujarzmić grubaska.

Czy seks z nadwagą jest jakimś problemem czy też nie? Jak postrzegane są osoby z nadwagą? I co w ogóle można zrobić?

Jakiś czas temu kiedy wygrzewałem się na dzikiej plaży na brzegu Wisły czytając jakąś książkę, zobaczyłem parę, a w zasadzie rodzinę. Mężczyzna, chudzinka 160 cm wzrostu, dwojka dzieci i ona. Ona miała na oko jakieś 170 kg, wzrostu męża, ale średnicy nie do objęcia rękami. Jak zobaczyłem te dzieci to byłem w szoku jak oni je "popełnili". Wyobrażałem sobie jak ten biedny facet musiał się napracować, ale w życiu nie przyszło by mi do głowy, żeby mogli cokolwiek robić, kiedy ta kobieta jest na górze. I tu szok. Bo ten face wszedl do wody, położył się, tak że go omywała (dermatolog napewno się potem ucieszył z klienta), wtedy ta kobieta podeszla i bum, siadła na niego. Aż się zgiałem sam z bólu, a facet nic. Żeby było ciekawiej, wyglądał na totalnie zadowolonego…

Wracając jednak do tematu, seks z nadwagą jednej strony jest jak widać na powyższym przykładzie jak najbardziej możliwy. Problem jest, jeśli kobieta i mężczyzna są ogromni. Chodzi tu o proste ograniczenie mechaniczne. Po prostu się niekiedy nie da. Wtedy stosuje się stymulacje oralna, seks hiszpański (penis między piersi), ręczna stymulacja.

Tak w ogóle to czym jest nadwaga? Z nadwagą mamy do czynienia wtedy kiedy tkanka tłuszczowa stanowi więcej niż 20% całkowitej masy ciała u mężczyzn oraz 25% u kobiet. Jak to sprawdzić? idź do lekarza, albo na siłownię, są  odpowiednie przyrządy do pomiaru.

Jako ciekawostkę powiem co usłyszałem od kilku kobiet. Ponieważ jest to opinia raptem kilu procent tych z którymi miałem do czynienia to za mocno sobie tego do serca nie bierz. Kobiety te mówiły mi, że lubią facetów z brzuszkami. Nie grubasów, ale takich z brzuszkiem. Mówią, że jak jest ten brzuszek to jak facet jest na niej, to dodatkowo jakby ją masuje i jest jej przyjemniej. Bez komentarza z mojej strony, ale możesz to sam skomentować pod artykułem, bo może masz podobne doświadczenia.

Wiedz jednak, że jeśli masz nadwagę, to szanse na znalezienie odpowiadającej Ci partnerki drastycznie maleje. Żyjemy w społeczeństwie gdzie atrakcyjność fizyczna jest niezwykle ważna. Każda kobieta w przeciągu 2 sekund po spojrzeniu na Ciebie wie czy jej się podobasz czy też nie. Mało tego, po 2 minutach rozmowy ustala sobie obraz Ciebie i 99% opini o Tobie buduje właśnie w tym czasie. Zmienienie tu czegokolwiek w dłużej perspektywie czasu może być i często jest niemożliwe, bo do drugiego takiego spotkania nie dochodzi.

Faktem zbadanym naukowo jest to, że zarówno kobiety jak i mężczyźni w związkach przestają o siebie dbać. Kobiety tyją średnio 8 kg, ile faceci nie wiem : )
Jeśli jesteś w związku to sam wiesz jak wyglądałeś zanim poznałeś swoją kobietę a jak wyglądasz teraz. Wiedz, że czas rozstania z Twoją kobietą można podać statystycznie co do miesiąca. Jak to? a tak to, że jeśli o siebie nie dbasz, to wynika z tego że nie czujesz się zobligowany do zabiegania o nią, bo już jest niejako Twoja (w twoim wyobrażeniu). Jeśli Twoja kobieta też o siebie nie dba, to wasz związek będzie trwał, ale cóż to za życie kiedy ona Cię specjalnie nie pociąga, bo nie jest już taka jak kiedyś. Ona myśli dokładnie tak samo o Tobie. Wasze kontakty seksualne są coraz rzadsze, aż dochodzi do ich braku. Wtedy zaś normą są oziębłość i zdrady.

Ciało w czasach w których żyjemy jest naszą wizytówką. Więc naprawdę "rusz dupę" i trochę poćwicz. Jak do tego będziesz mieć odpowiednio dobraną dietę, to będziesz się  lepiej czuć na codzień. Jeśli będziesz szczupły i wysportowany to tym samym zyskujesz automatycznie pewność siebie, co jest nie bez znaczenia w kontaktach z kobietami.

Pozycje seksualne dla grubasów.
Podstawowa pozycja to pozycja misjonarska. Druga to pozycja to na boku, przy czym kobietę należy umieścić lekko pod kątem.
Można i na jeźdźca, ale często to nie będzie klasyczne na jeźdća, tylko jeśli kobieta jest bardzo otyła to proponuje spróbować bokiem do mężczyzny.

Jako ciekawostkę napiszę jeszcze, że otyłe kobiety w krajach arabskich są uważane za bardziej atrakcyjne. Tam żony kupuje się na wagę, im jest jej więcej tym jest cenniejsza. Jest to bowiem symbol statusu jej męża. Sami zaś arabowie twierdzą, że oni po prostu nie lubią się obijać o kości. Więc sugeruje Paniom, które schudnąć ani myślą, aby wyemigrowały pod palmy : )

Panowie, którzy nie chcą schudnąć też niech jadą ale w głąb afryki. Tam otyły mężczyzna jest uznawany za bogacza i ma wielkie poważanie. Jest tam taka bieda, że ludzi nie stać na jedzenie, więc nie są w stanie się utuczyć. Zgadnij więc jak poznają tam z daleka króla?

Poniżej trochę informacji na temat otyłości i jej wpływu na seks. Jeśli jesteś szczupły to nie czytaj.

Skąd ta nadwaga? to nie jest blog w tematyce odżywiania, ale wszystko sprowadza się tylko do dwóch rzeczy. Odżywianie i ruch, albo jego brak.
Są tacy, którzy będą się tłumaczyć, że to geny. Nic z tego, to wciskanie ciemnoty samemu sobie. Naukowcy już jakiś czas temu udowodnili, że nawet mając "złe" geny, jeśli dany osobnik stosuje się do podstawowych zasad odżywiania to te geny się nie ujawnią.

Z odżywianiem sprawa jest banalna, jeśli jesteś gruby/gruba to napiszę to bardzo dosadnie, ale takie zdanie kiedyś usłyszałem od chłopaka który sie odchudzał. To zdanie wyjasniło mu wszystko, cytuje dosłownie co powiedział mu lekarz: "mniej żryj". I to by było wszystko w tym temacie.

Przykładów "cudownych" schudnięć jest mnóstwo, a zapewne ty masz w swoim otoczeniu luzi którzy schudli w "zadziwiający" sposób. Tu przykład kursanta Adepta.
Tego chłopaka poznałem rok temu podczas zdjęć do filmu o uwodzeniu i tantrze. To jak jeszcze przez ten rok się zmienił jest naprawdę niesamowite.

Nie mniej na youtube znajdziesz sporo przykładów z rodzimego podwórka gdzie Panowie ważący 220 kg, chudną do 70 kg. Nawet wczoraj widziałem takie wideo, facet wyciągnał z szafy swoje spodnie sprzed kilku lat. Te spodnie miały ponad 2 metry średnicy, weszłoby do nich z 8 takich jak on teraz : )

Jeśli uważasz, że nie da się schudnąć to ograniczaj się tak dalej i dalej obżeraj.

Dostęp do danych statystycznych i badań na temat seksu ludzi otyłych mam tylko ze stanów, więc nie mam porównania do Polski. Jeśli ktoś ma namiary na takie badania to proszę o podanie.
Z badań tych o dziwo wynika, że podkreślam w stanach: aktywność seksualna otyłych jest zbliżona, jeśli nie większa od ludzi z prawidłową wagą.
Przy czym ważne tu jest to, aby mieć wiedzę, że w stanach odsetek ludzi otyłych w porównaniu do Polski jest znacznie większy. Tam spotkanie "grubasa" to norma. Jeśli jest to norma, to ludzie nie mają w związku z tym kompleksów, bo tak wygląda większość…

Co z tego wynika? Wynika to, że ludzie otyli w stanach nie czują się mniej atrakcyjni, czują się "normalni" stąd ich aktywność seksualna jest też normalna.

W Polsce, wygląda to całkiem inaczej i z tego to powodu tworzą się rozmaite problemy i wręcz depresje. W Polsce osoby otyłe zarówno kobiety jak i mężczyźni są uważane za mniej atrakcyjne. Bo też faktycznie takie są, porównaj zgrabną modelkę z okładki magazynu do jakiejkolwiek młodej nawet bardzo ładnej z twarzy dziewczyny, ale z wystającym spod bluzki sadłem.
Kobiety otyłe mają ogrom kompleksów związanych z dolnymi partiami swego ciała: brzuch, pośladki, biodra. Te kompleksy powodują stany depresyjne, co w oczywisty sposób przekłada się na pojmowanie swojej atrakcyjności. To wszystko zaś wpływa a obniżenie libido. U mężczyzn zresztą ten mechanizm wygląda dokładnie tak samo.

Do obniżenia libido dochodzi jeszcze kilka problemów. Bardzo często otyli mężczyźni mają problemy wydzielaniem insuliny, czyli problemy z cukrzycą. Cukrzyca powoduje uszkodzenie mechanizmów naczyniowych i neurogennych, które odpowiadają za powstanie i utrzymanie wzwodu. Do tego są to często osoby z mniejszymi lub większymi schorzeniami i muszą przyjmować leki, które to mają swoje efekty uboczne. Szczególnie leki przeciwko nadciśnieniu tętniczemu. O zaburzeniach hormonalnych już nie będę wspominał.
Wiedz za to, że otyłość przez ogrom tkanki tłuszczowej powoduje osłabienie wrażliwości na dotyk. Seks więc sam w sobie jest mniej przyjemny.
Co prawda są dewiacje w postaci feedersów, ale to temat na osobny artykuł.

Kobiety powinne sobie zdawać sprawę z tego, że jeśli mają sporą nadwagę tabletki antykonecpcyjne w ich przypadku słabiej działają i prawdopodobieństwo ciąży jest wysokie. Z kolei ilość tłuszczu w ograniźmie wpływa na jakość komórek jajowych takiej kobiety. Są one gorszej jakości, nie będę się rozpisywał o tym, chętni znajdą odpowiednie materiały w internecie albo bibliotece. Nie mniej jeśli chcesz w ogóle urodzić i mieć zdrowe dziecko, to lepiej schudnij.

W Polsce nie jest może jeszcze tak źle, choć fast foody robią swoją robotę. Pocieszająca może być nasza bieda, w Polsce żywność jest znacznie droższa jak w USA, czy nawet zachodzie, bo stosunkowo mniej zarabiamy.
To, że większości osób nie chce się nic ćwiczyć to już kwestia chyba tradycji narodowych. Ciekawe jak potoczyła by się historia Polski, gdyby w średniowieczu szlachta zamiast opychać się świniakami trochę więcej pomachała mieczem.

Starczy tego, za dużo się spisałem : ) więc tylko na zakończenie napiszę, że najlepszy seks jaki miałem w życiu był z dziewczynami, które trenowały jakiś sport. Nie chodzi tu tylko o to, że były bardzo sprawne, ale o to że były w środku również wyćwiczone.

{ 8 comments… add one }
 • Adam, Opole 28/09/2010, 12:45

  Kumulację naturalnej energii seksualnej UZYSKUJEMY zwiększając znacznie spożycie tzw. __GLUKOZY naturalnej.
  Nasz organizm odzyskuje tj. pozyskuje tę energię z: RYŻU, z wszystkich KASZ, z warzyw STRĄCZKOWYCH, a więc z fasoli, grochu oraz z soczewicy, również ze wszystkich OWOCÓW i pozostałych warzyw. Największą jednak KONCENTRACJĘ uzyskujemy w strukturze żywieniowej jaką stanowią: __CHLEB typu KR-IRL, __Chleb na OSTEOPOROZĘ, oraz tzw. __Chleb na OTYŁOŚĆ. Przygotowanie takich produktów realizuje się poprzez gotowanie, a następnie pieczenie. To tworzy bezsprzecznie produkt silnie energetyczny Tzw. koncentrat glukozowy !! Wobec tego w seksie powinien być produktem jednoznacznie ZALECANYm. Odnośnie konsumpcji to ostanie słowo, co oczywiste należy zawsze do naszego lekarza rodzinnego.

  PUENTA.
  SEKS; z energetycznymi tzw. __NISKIMI węglowodanami, to tak !!

  Reply
  • Aga 30/08/2011, 21:29

   Hej!jeśli ktoś z Was ma problem z nadwagą ale nie wstydzi się tego i chętnie opowie w telewizji jak przelamac wstyd i pokonac trudności związane z komfortem a przede wszytskim jak czerpac z tego przyjemnosc czekamy na zgłoszenie!Piszcie!!!! agnieszka.baranska@tvn.pl

   Reply
 • sławek 16/02/2011, 22:39

  hmm… Ja mam taki "lekki brzuszek" właśnie.. Też biegam czy gram w piłkę żeby się czasem nie powiększył ale będąc chudy źle bym się czuł w takim ciele. Nie wiem z czego to wynika ale właśnie tak jest.Kobietki tez lubią takich jak ja i to nawet bardzo ładne. Jak gdzieś przeglądałem jakiś serwis randkowy to jedna nawet wprost napisała że nie chce chudzielca:-)

  Reply
  • beautycafe 20/01/2012, 09:13

   Przegięcie w jedną czy drugą stronę nie, jest zdrowe ale, facet z brzuchem jest obrzydliwy .

   Reply
 • anonimka 08/05/2011, 12:22

  hahaha a co to za głupota, że otyła kobieta nie może mieć zdrowego dziecka? 😀 Owszem są niesamowite problemy z ciążą ( w większości przypadków, ale znam wiele otyłych kobiet, które nosiły i rodziły bez komplikacji) Raczej problemem może być donoszenie ciąży i problemy ze zdrowiem mamy.
  A najbardziej rozbraja mnie to zdziwienie ludzi.. kobieta duża, a dziecko najdrobniejsze wśród rówieśników.. Histeria lekarzy.. bo przecież jak dziecko ma grubą matkę a samo jest drobnej ości no na 100% jest chore!!! ehhh… chore to nasze społeczeństwo..
  Absolutnie nie usprawiedliwiam ludzi otyłych.. ale potępiam to w jaki sposób są postrzegani.. To są zwykli ludzie.. dokładnie tacy sami jak ci z wielkim nosem, odstającymi uszami czy bez zęba..

  Reply
  • oswiecony 08/05/2011, 19:57

   Cała Polska czyta ze zrozumieniem szanowna anonimko… To blog o seksie i technikach seksualnych.

   Dodam tylko, że ludzie otyli nie są zwykłymi ludźmi. Otyłość jest chorobą.

   Reply
 • JamesHunt 26/01/2012, 18:50

  A czy jest jakaś strona z anonsami Dużych Pań?

  Reply
 • Paulina 23/08/2012, 20:30

  A ja chciałabym poznac własnie takiego faceta z lekkim brzuszkiem, idealne sylwetki jakoś mnie nie pociągają.

  Reply

Leave a Comment

Archiwa