≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Słodki zapach pożądania, czyli jeden ze sposobów uwodzicieli

Zdarzyło ci się kiedyś poczuć zapach swojej kobiety kiedy chociażby ściągała jakąś część garderoby? Pewnie wiele razy. Czasami ten zapach powoduje nieodpartą chęć rzucenia się na nią.

Kobiety mają tak samo, ale 10 razy mocniej. Są generalnie bardziej wrażliwe na zapach. Ściągasz przepoconą koszulkę, a ona zaczyna się do ciebie przytulać i cię całować.

Co jej się stało?

To twój pot, feromony. W pocie są zawarte te ulotne substancje, które sprawiają że tworzy się magia. To coś, co przyciąga obie płcie do siebie.

Gdybyś poczuł u mężczyzny taki zapach, byłby to dla ciebie wręcz odór. Dla kobiety to jak zapach róż.

To nie znaczy, że masz chodzić brudny i śmierdzący. Ale warto się spocić wręcz świadomie, po to, żeby mieć lekki zapach.

Pisała o tym Gabriele Frobose, która opisała to w naukowym artykule w "Royal Culture of Chemistry".

Kiedy Bonapartewracał z wyprawy wojennej  do Józefiny pisał, żeby przestała się myć… Może zresztą o tym jego wybryku słyszałeś.

Znajomy, który jest doskonały z kobietami, myje się raz na tydzień. Śmierdzi. Kiedy podchodzi do dziewczyny obejmuje ją i spod jego pach naprawdę czuć. A reakcja dziewczyny: jak ty męsko pachniesz.

Hmm, przyznaje że takiego hardcoru nie testowałem, ale jak to zrobisz to napisz w komentarzu jakie były reakcje.
Dodam, że ten znajomy ma powalający urok osobisty i laaaata praktyki z kobietami.

Moja sugestia: kiedy będziesz następnym razem wychodził poznać dziewczynę, zrób szybki 3 minutowy bieg w miejscu, po to żeby się spocić. Będziesz miał wtedy ładnie wyprodukowany pot, a tym samym feromony będą robić swoje.

Zapach to temat znacznie szerszy niż feromony. Pewnie jeszcze coś o tym napiszę.

{ 5 comments… add one }
 • Michał 25/02/2013, 20:13

  To prawda. Jednak trzeba pamiętać, że nie zawsze ten zapach bywa "ładny". Papierosy, alkohol, niezdrowe jedzenie (fast foody) czy inne używki go bardzo skutecznie niszczą. Jednak jeżeli ktoś prowadzi zdrowy tryb życia to działa to na prawdę super! : )
  p.s. nie działa w okresie dojrzewania

  Reply
 • Patryk 26/02/2013, 08:51

  Faktycznie coś w tym jest;) Ostatnio moja kobieta powiedziała, że mam swój niepowtarzalny zapach… dopytywałem o co chodzi, ale mówi, że nie potrafi tego nazwać, ale jest mmm;) i nie chodzi o perfumy jak początkowo myślałem;) I to samo mówi przyszła teściowa, ale oczywiście nie przytulam się z nią;), więc czy to jest wyczuwalne nawet z jakieś odległości? Tego nie wiem, ale miło jest usłyszeć takie słowa;)

  Reply
  • Brunet 26/02/2013, 09:08

   Patryk, oj tam teściową też przytul 🙂

   Reply
 • Kasia 26/02/2013, 14:12

  To też zależy. Ciągnie mnie zapach potu jak po 5 pompkach. Ale gdy już facet jest meega mokry od potu i ten zapach jest intensywny, a skóra się lepi, czar pryska.

  Reply
 • Kuba 13/04/2013, 19:04

  heh noo cuż ja z tym bym się tak do końca nie zgodził gram w zespole MetalCore na perkusji nie raz moja dziewczyna była ze mną na prubach i po 15 minutach grania kiedy na ktrótkiej przerwie od grania podeszła do mnie by sie przytulić to odrazu odpycha ją mój zapach potu… zaznaczam ze to tylko 15 minut grania… i nie naleze do ludzi ktorych zapach potu jest bardzo intensywny… Więc której się to podoba to podoba ale są też i kobiety które owy zapach od trąca …

  Reply

Leave a Comment

Archiwa