≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Stereotypy dotyczące seksu i nietylko

Fot. Flickr

Opiszę kilka stereotypów odnośnie seksu. Aby je w pełni zrozumieć najpierw dwa najbardziej zwodnicze, a dotyczące wszystkich. Te dwa stereotypy niestety każdej kobiecie i każdemu mężczyźnie mocno zamieszały i nadal mieszają w głowie.

Pierwsze to rzecz, którą każdy mężczyzna ma zakodowaną w głowie: mężczyźni wyobrażają sobie, że gdzieś na świecie jest kobieta, cudowna, piękna, z tymi wszystkimi cechami jakie powinna mieć idealna kobieta. Ona gdzieś tam sobie żyje. Pewnego dnia zapuka do twoich drzwi i powie "oto jestem, bierz mnie tu i teraz".

Ja też tak miałem, ale mi przeszło. 🙂

Skąd się to wzięło? Z kultury, głównie amerykańskich filmów, gdzie jest normą, że naprzeciwko mieszka gwiazda porno, striptizerka, modelka itp. i puka do drzwi naszego bohatera po cukier albo ponieważ samochód jej się zepsuł itp.Teraz my, biedni żyjemy w przeświadczeniu, że schemat się powtórzy.

Tak jednak się nie dzieje. Mało tego, do drzwi nie puka nawet kobieta mniej urodziwa. Choć podobno nie ma brzydkich kobiet, są tylko leniwe- jak twierdzi Helena Rubinstein.

Jak to wygląda u kobiet? Podobnie: gdzieś na świecie jest książe, wymarzony mężczyzna. Pięknie zbudowany, ubrany, bogaty, szarmancki, doskonały kochanek. Taki, którego będą zazdrościć wszystkie koleżanki. Przyjedzie na białym koniu, ostatecznie w Ferrari, porwie w ramiona ukochaną i będą żyć długo i szczęśliwie. Wszystko w ich życiu będzie się układać tak jak powinno, będą spędzać razem piękne chwile i wszystko będzie cudowne.

Jeśli jesteś kobietą i to czytasz, przestań marzyć, tak się nie dzieje w rzeczywistości.

Niemniej takimi opowieściami są raczone małe dziewczynki od mamy, czy babci. Kiedy dorastają to wcale się to nie zmienia i ciągle szukają oraz wzdychają za księciem.

Te dwa stereotypy powodują wiele złego w twoim postrzeganiu świata, więc wyrzuć je z głowy. Niżej opisuję jeszcze kilka bardziej związanych z tematyką tego bloga. Postaram się wkrótce bardziej rozwinąć ich opisy.

– Są kobiety, których nie da się doprowadzić do orgazmu – wiele kobiet tak naprawdę jeszcze nie odkryło swojej seksualności  i są zaskoczone tym jak ich ciało reaguje na odpowiednią symulację zarówno fizyczną, jak i słowną. Samym głosem i tym co się mówi, bez dotyku także można doprowadzić kobietę do orgazmu.

– Kobiety udają orgazm– owszem, bardzo często tak się dzieje, ponieważ chcą one, aby mężczyzna czuł dumę z tego co zrobił, choć nic tak naprawdę nie zrobił. Jednak kobiety dbają o to jak mężczyzna się czuje i robią to niejako dla twojego dobra.

Wielkość członka ma dla kobiet znaczenie- sam pomyśl, jeśli dasz kobiecie rozkosz nawet jej nie dotykając, czy to będzie mieć znaczenie? Pisałem już o tym, że do zaspokojenia kobiety wystarczy siedmiocentymetrowy penis.

Seksualność kobiet i mężczyzn jest identyczna- nic z tego, kobiety są inaczej zbudowane nie tylko fizycznie, ale i psychicznie, więc kiedy ty patrzysz na kobietę i już wyobrażasz sobie namiętny seks z nią, ona dopiero zastanawia się nad tym czy jej się spodobasz i czy dobrze wygląda w tej bluzce. Dotarcie do jej strefy seksualnej jest zupełnie inne niż do twojej. Czasami można to zrobić w kilka minut, a czasami trwa latami.

Namiętność w związku znika po kilku latach– bardzo często tak się dzieje, jeśli ze związkiem nic się nie robi. To jest tak samo jakbyś jadł codziennie jedną i tą samą zupę. Trzeba nad tym mocno pracować stosując całą masę sposobów.

Osoby starsze nie mogą uprawiać seksu, albo używają chemii aby mieć z niego przyjemność. Na ten temat napisał książkę jeden z najbardziej znanych polskich seksuologów, pisząc, że nie ma żadnych ograniczeń wiekowych, aby po prostu mieć przyjemność z życia.

Impotencja i przedwczesny wytrysk– zarówno jedno, jak i drugie wynika albo z nieprzyjemnych wspomnień, albo z braku wiedzy na temat kontroli nad własnym organizmem. Jedno i drugie można kontrolować i zmieniać.

Jak kochasz partnera to seks będzie idealny– niestety życie nie jest tak idealne i jeśli kochasz, ale nie masz doświadczenia to seks nie będzie idealny. Jeśli zaś nie będzie idealny to w związek może zacząć się wkradać frustracja i ta miłość może długo nie potrwać.

Porządna kobieta nie lubi seksu- każda zdrowa kobieta uwielbia sex tak samo jak mężczyźni, jednak nie może tego pokazać, bo tak została nauczona i wychowana. Każda, nawet najporządniejsza dziewczyna, miała chłopaka i uprawiała z nim seks.

Stereotypów jest całe mnóstwo, wypisałem tylko te, które wydawały mi się najbardziej zgubne, a zarazem powszechne.

{ 5 comments… add one }
 • kuba 05/01/2011, 13:31

  poprostu masz małego penisa.. proste

  Reply
 • oswiecony 05/01/2011, 18:22

  Heh i kolejny mit odnośnie wielkości penisa… Już kilka razy o tym pisałem na blogu więc nie będę się powtarzał.

  Reply
 • wesoły 18/01/2011, 18:30

  aco kuba masz duzego? czy toma znaczenie jak nie potrafisz nim ruszac?
  a do tego dochodza palce,jezyk i multum innych rzeczy 😛
  podoba mi sie ten blog i kusi mnie nauczenie sie technik tantry 😉
  a do tego artykuly sa calkiem niezle

  Reply
 • ziti 21/09/2011, 12:06

  A zdziwił byś się.Jest u nas kolo na osiedlu który obsługuje tak laski że wręcz włażą mu przez okno.Gadałem z nim kiedyś i zadałem ni to pytanie ni stwierdzenie:"…Ty to masz pewnie małe z 18-20 cm i dlatego szaleją za tobą" Poczerwieniał ale na ucho mi powiedział….10,5 .Oczu wylazły mi na wierzch.To ja mam noże nie całe 14 i dupa zbita.Nie mogę doprowadzić laski do orgazmu itd.Żartobliwie mi powiedział że po prostu wskakuje na nią jak na krowę i tyle.Podpowiedział mi parę rzeczy i lekko szczęka mi opadła jak zacząłem to stosować.Patrzyłem na dziewczynę z niedowierzaniem jak pomocna jest wiedza na temat ciała kobiety i używania palcy i języka :).Pozycję też zmieniłem i moja kobieta powiedziała mi że chyba wróciłem z marsa i wrócił do niej inny człowiek.Dodam że jest ona bezpośrednia i jak coś chce dowalić to zawsze powie,a powiedziała że jej ex miał armatę grubą ok 19-20 cm.Przełknąłem ze trzy razy ślinę patrząc na mój makaronik(myślałem że zaraz ze wstydu spalę się),ale na koniec dodała że w tak błogi stan 6 razy jeszcze nikt jej nie doprowadził.Co prawda kolegi mojego wiedza była powierzchowna,ale tu jest wszystko na temat na tym blogu.
  Chłopaki uczcie się technik i poznawajcie ciało kobiet.Nie ma większej przyjemności z patrzenia na wręcz krzyczącą kobietę w błogim stanie.Nie zniechęcajcie się.Ja tak zniechęcałem się i to był błąd.Trzeba eksperymentować.
  Jak laska wam powie że macie malutkiego i ona chce np 18-20 to albo ma studnie bez dna albo wyruchało ją połowę osiedla.Przepraszam za bezpośredniość.

  Reply
 • Pati 23/01/2012, 19:10

  A tak naprawdę wystarczy zapytać swoją kobietę co lubi najbardziej… pytać, obserwować jej reakcje na dotyk i mówić jej o swoich oczekiwaniach. Poświęcania całego bloga temu tematowi jest całkowicie bezcelowe.

  Reply

Leave a Comment

Archiwa