≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Tradycyjny sposób, aby mieć więcej ochoty na seks

To jest tak banalna metoda, że aż trudno uwierzyć, że tak skutecznie działa. Zarówno na mężczyzn, jak i na kobiety.

Jeśli jesteś w związku, ale i jeżeli jesteś singlem, a chcesz nagłego skoku poziomu libido- zmień klimat. Po prostu wyjedź na wakacje. Mocniej działa zmiana z zimnego na ciepły, ale odwrotna też daje efekt.

Hormony w twoim ciele oszaleją i to dosłownie.

Jeśli w przeszłości wyjeżdżałeś na wakacje tak, że odczuwałeś zmianę klimatu, a nawet zmianę miejsca stałego pobytu to pewnie zauważyłeś zmianę.

Jest to szok dla organizmu, bp jeśli do tego jest połączony z wakacjami to twoje reakcje na powaby płci przeciwnej są zwielokrotnione.

Stąd też tak wielka liczba "wakacyjnych miłości", a raczej płomiennych romansów. Wielu mężczyzn cały rok czeka właśnie na okres wakacji, bo wtedy wiedzą, że "zaszaleją".

Nie zdają sobie często do końca sprawy z czego to się bierze. Teraz już wiesz.

Przypomnij sobie co działo się w naszym kraju miesiąc temu. Stan, kiedy z wiosny zrobiło się praktycznie lato i temperatura mocno skoczyła do góry.

Nie wiem jak ty, ale ja to czułem w lędźwiach. 🙂

Pojedź na wakacje, najlepiej gdzieś daleko, pod palmy, a poczujesz to mocniej. Do tego te tabuny kobiet w skąpych strojach, które przyjechały tam po to co ty… 🙂

{ 7 comments… add one }
 • zzz 08/06/2011, 17:19

  Wydaje mi się że to przez słonce – ono podnosi testosteron.

  Reply
 • Finezja 08/06/2011, 19:51

  Słonko na pewno dużo ma w tym udziału. Promienie słoneczne wpływają na produkcję endorfin – hormonu szczęścia, który jest odpowiedzialny za nasze dobre samopoczucie.
  Dzięki nim jesteśmy bardziej otwarci na nowe znajomości, doświadczenia oraz odrobinę szaleństwa….wakacyjnego szaleństwa w jakiejkolwiek interpretacji:)

  Reply
 • place zabaw 01/07/2011, 19:46

  Atmosfera wakacji, myśl o tym że możemy poznać wiele pięknych kobiet, które tak jak my wychodzą codziennie na plaże, gdzie ich rozgrzane ciała sprawiają, że my faceci prostujemy sylwetki, wypychamy do przodu klatki…to jest właśnie to co najlepsze w wakacjach nad ciepłym morzem, a wieczorem dancefloor z kobietami, które poznaliśmy w ciągu całego dnia!:)

  Reply
 • Olga 18/07/2011, 09:15

  Faktycznie zmiana otoczenia wpływa bardzo pozytywnie na seks. Wakacje- słońce, natura, nowi ludzie, nowe miejsca, chcemy wykorzystać je jak najlepiej. Jeszcze jak partner jest dobrym kochankiem to już w ogóle kosmos.
  A z tymi 'tabunami' kobiet w skąpych strojach różnie bywa- każda kobieta jest w bikini na plaży, ta przy ciałku też 😉 , Pozdrawiam.

  Reply
 • Wilczur Motywator 21/12/2012, 10:31

  Zgadza się w 100%. Wakacje w ciepłych krajach to najlepsza kuracja 🙂

  Reply
 • Mariusz 26/12/2012, 11:37

  Owszem, zgadzam się z tym, że zmiana klimatu i otoczenia zmienia:) Mam 31 lat i mam bardzo wyraźny spadek libido w okresie jesienno zimowym… Na razie planuję zakupić lampę dającą światło zbliżone do słonecznego. Pozdrawiam

  Reply
 • plac zabaw producent 06/06/2014, 15:44

  Nadzwyczaj ciekawy wpis, zalecam wszystkim

  Reply

Leave a Comment

Archiwa