≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Tuning dziewczyny, czyli co zrobić żeby mieć lepszy seks.

Fot. Flickr

Nie chodzi tu bynajmniej o wysłanie jej na operacje piersi.

Nawet nie o to aby mieć lepszy seks, chodzi o to aby był to naprawdę materiał wybuchowy. Taki, po którym będziesz czuł się odlotowo, taki że będziesz pamiętał go latami i chciał więcej.
Same Panie zaś mogą tu przeczytać, jak prostym sposobem zatrzymać na zawsze przy sobie swojego mężczyznę.

Zacznę od pewnego kawału, choć dość brutalny, jest bardzo realny, jeśli chodzi o potrzeby mężczyzn i ten artykuł.

Tata, mama i synek stoją przed budką z lodami. Tata zamówił lody czekoladowe mama waniliowe. W tym momencie tata walnął synka w tył głowy i rzecze:
– A jakie ty chcesz, Wielki Łbie?
Oburzona starsza pani pyta tatę:
– Dlaczego Pan bije synka w tył głowy i wyzywa od Wielkiego Łba?
Na to ojciec:
– Są trzy rzeczy w życiu, które facet chce mieć…
Po pierwsze: duży, fajny samochód. Proszę spojrzeć tam na parking – oto on!
Po drugie: wielki, wygodny dom. Widzi pani tamten dom na wzgórzu? To mój!
Po trzecie:
Fajną, ciasną cipkę. I taką miała moja żona, aż do urodzenia tego Wielkiego Łba!

I jeszcze kolejny przykład, który kiedyś opowiadał Adept. Mówił o swoim koledze, który pracował jako szofer w agencji towarzyskiej. Raz ten chłopak, wchodzi do agencji po dziewczyny, a one siedzą wokół stołu i robią dziwne miny i zaciskają powieki. I wszystkie tak rytmicznie co chwilę robią. Pyta co jest grane? A one mówią, że muszą poćwiczyć swoje mięśnie w środku, bo czas to pieniądz i jak klient będzie się za długo z nimi bawił, to mało zarobią. Więc ćwiczą mięśnie pochwy żeby były super ciasne. Wtedy klient szybko dochodzi i wszyscy są szczęśliwi.

Co z tego wynika dla ciebie drogi czytelniku?

Bardzo wiele: jeśli chcesz mieć odlotowy seks, to pogoń swoją kobietę do roboty, ha nie takiej, jak myślisz. Niech po prostu zacznie ćwiczyć mięśnie Kegla.

Jeśli zapyta Ci się gdzie one są, to powiedz jej, że to te mięśnie które zaciska jak jest np. w miejscu publicznym i zachce jej się siku.

Właśnie te mięśnie ma ćwiczyć. Jedną metodę już podałem – ćwiczenia przed stołem w agencji. Co nie znaczy, że musisz zawozić swoją kobietę do agencji  i szukać odpowiedniego stołu dla niej 🙂

Możesz zaproponować jej inne proste ćwiczenie: niech po prostu zaciska te mięśnie kiedy idzie oddać mocz. Zamiast oddać na raz, niech podzieli tą czynność na 10, z przerwami po 2 sekundy. Tylko to ćwiczenie może wykonywać dwa tygodnie. Jeśli będzie dłużej, to akurat u kobiet nie jest wskazane. Lepiej dać inne ćwiczenie.

Już po dwóch tygodniach ćwiczeń poczujesz różnicę w jej „ciasnocie”.

Mało tego, ona też poczuje zmianę. Nie chodzi tylko o to, że będzie widzieć że tobie jest przyjemniej. Jej orgazm będzie po prostu znacznie mocniejszy. Bo za siłę orgazmu odpowiadają właśnie te mięśnie. Myślę więc, że pytanie o sens ich ćwiczenia jest co najmniej niezasadne.

Jakiś czas temu spotykałem się z pewną Panią, która była po rozwodzie. Nadal była zakochana w swoim mężu i nie wierzyła jak mógł od niej odejść. Twierdziła, że jest najdoskonalszą kochanką na świecie i jak inna „zołza” mogła mu go odebrać.
Hmm, po tym jak sprawdziłem w istocie jaką to jest kochanką, wcale się nie dziwie, że jej mąż sobie poszukał lepszej. Jeśli znacie określenia z kamasutry, to jej pochwa to był typowy przykład słonicy.

To nie jest tak drogie Panie, że jeśli wam się wydaje że jesteście super kochankami, to nimi jesteście.
Ale wierzcie mi, jeśli będziecie mieć mięśnie Kegla tak wyćwiczone jak kulturysta biceps, to żaden, powtarzam, żaden facet chociaż byście go biły i kazały sprzątać łazienkę, od was nie odejdzie. Jeśli zaś odejdzie, to zaraz będzie chciał wrócić.
Jeśli nie wierzysz, to wróć do początku tego artykułu i przeczytaj ten jakże użyteczny dowcip.

Jeśli zaś myślisz, że mięśnie kegla masz jak stal, to powiem ci jak wyglądają mięśnie kegla jak stal. Moja dobra znajoma, bardzo boi chodzić się do ginekologa. Niby nic nadzwyczajnego, ale nie zgadniesz dlaczego. Otóż dlatego, że kiedy ginekolog wkłada w nią wziernik, to pęka on pod siłą jej mięśni… Ginekolog bada ja przez to inaczej, ale boi się włożyć do środka palce, bo nie wie czy wyjmie je całe…
I to rozumiem, jako wyćwiczone mięśnie kegla. Więc następnym razem jak będziesz u swojego lekarza to sprawdź czy dasz tak rade. Jak dasz radę, to chętnie się z tobą spotkam 🙂

Prześlij ten tekst swoim kolegom i koleżankom, ludziom trzeba pomagać.

{ 4 comments… add one }
 • monika 28/01/2011, 00:52

  Kobiety w starszym wieku nazekaja na brak sexu bo meszyzna na za miekiego lub nic. wiec kobiety biezcie mlodych partnerow a wasze zycie bedzie jak w niebie

  Reply
  • oswiecony 28/01/2011, 06:54

   Moniko to jest dość zabawna przewrotność losu. Kobiety z wiekiem nabierają ochoty na seks, a u mężczyzn jest to odwrotnie i jest to czysto biologiczne. Jeśli mężczyzna ma miekiego jak to ujełaś, to żyjemy w 21 wieku i jest mnóstwo sposobów zarówno tantrycznych, czy chemicznych na to aby ten stan zmienić. Więc lepiej sobie należy zadać pytanie, czy takiej kobiecie chodzi o tak naprawdę o tą miękkość, czy zmęczenie materiałem…

   Reply
 • Anna 24/08/2011, 14:21

  istnieją inne sposoby ćwiczenia mięśni kegla niż "dzielenie oddawania moczu na 10 części" to co pan opisał jest szkodliwe z punktu neurologicznego, powstrzymując mocz można nauczyć się mechanizmu działania mięśni kegla ale jesli non stop bedziemy tak cwiczyc nasz mózg otrzyma patologiczne sygnały itp…

  Reply
  • Brunet 25/08/2011, 06:15

   Ćwiczeń jest mnóstwo. Kobiety które dużo trenują np aerobów mają te mięśnie wytrenowane, same nie zdając sobie z tego sprawy.
   A co do tych patologicznych sygnałów to jeśli piszesz takie rzeczy pisz konkretnie, bo wprowadzasz u czytelnika zamieszanie.
   Patologiczne byłoby nie oddawanie moczu, co zresztą doprowadziłoby do śmierci pacjentki.

   Reply

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa