≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Twoja atrakcyjność ma wpływ na liczbę jej orgazmów

Fot. Flickr
Fot. Flickr

Zostało to udowodnione naukowo* (pod artykułem źródło), ale zaraz opiszę to prościej.

Zakładam, że w swoim życiu miałeś co najmniej 3 partnerki seksualne.
Z jedną seks był beznadziejny, z drugą taki sobie, a z trzecią były fajerwerki. Ona sama była Tobą niezwykle zachwycona.

Jeśli jesteś dla kobiety atrakcyjny to ona o wiele łatwiej z tobą szczytuje. Mało tego, ma łatwość uzyskania wielokrotnego orgazmu.
To działa tak samo w drugą stronę, pisałem o tym tutaj.

Naukowcy doszli do tego przy okazji badań nad skutecznością zapłodnienia.
Kiedy kobieta ma orgazm do minuty czasu po mężczyźnie, zwiększa to prawdopodobieństwo zapłodnienia. Im ma więcej orgazmów, tym bardziej to prawdopodobieństwo rośnie. To nie decyduje o zapłodnieniu, ale orgazm czyli tak naprawdę skurcze powodują lepsze przemieszczanie się plemników.

Sto lat temu uważano, że jeśli kobieta nie ma orgazmu, nie zajdzie w ciążę. Kiedy odkryto, że jednak może zajść wtedy w ciążę, stwierdzono, że nie ma sensu zbytnio przejmować się tym, aby dać kobiecie orgazm. Kobiety od tego czasu mocno na tym ucierpiały, bo nikomu nie zależało na edukowaniu facetów jak dawać kobiecie orgazm.

Wracając do tematu- naukowcy twierdzą, że jeśli kobieta ma atrakcyjnego dla niej partnera to szybciej i częściej szczytuje. W ten sposób natura dba o to aby wygrały „lepsze” geny.
Bo jeśli ten facet bardziej jej się podoba to dla niej są to doskonałe geny.
Z takim mężczyzną ma większe szanse na osiągnięcie wielu orgazmów, a tym samym na zapłodnienie.

Oczywiście nie jest tak, że każdy stosunek kończy się zapłodnieniem. Ale wtedy zrobiłby się tłok na świecie…

Jeśli wydaje Ci się, że jesteś nieatrakcyjny i żadna kobieta cię nie zechce- trochę wyluzuj. Możesz mi wierzyć, albo i nie, ale zawsze, ale to dosłownie zawsze w ogóle społeczeństwa znajdzie się 3% kobiet, dla których jesteś idealny. Jeśli mieszkasz w mieście, w którym jest milion mieszkańców to kobiet „do wzięcia” jest powiedzmy około 100 tysięcy. Czyli dla 3 tysięcy kobiet z tego miasta będziesz chodzącym ideałem.

Wow, to fantastyczne. Dlatego jeśli nie masz dziewczyny, rusz tyłek i rozejrzyj się wokół, wyjdź z domu między ludzi, poznaj albo daj się poznać. Potem sprawdzaj w praktyce ile orgazmów ona będzie z tobą osiągać. 🙂

Atrakcyjny partner. A kto to taki? Każda kobieta powie ci co innego. Wbrew pozorom, wygląd ma tu drugorzędne znaczenie. Napiszę o tym więcej następnym razem.

Jeśli chcesz zwiększyć ilość kobiet, która będzie tobą zainteresowana z 3% do 20%, czasami organizauję kurs pt. "Kod atrakcyjności". Tam możesz dowiedzieć się jak to się robi.

 *Naukowo możesz poczytać o tym w “Men's masculinity and attractiveness predict their female partner’s reported orgasm frequency and timing” autorstwa Puts, David, Lisa L.M. Welling, Robert P. Burriss, Khytam Dawood.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa