≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Wielkość penisa

Fot: Flickr.com

Jak widzicie piszę teraz na tematy bardzo popularne. Piszę o tym, bo po prostu mam na ten temat ogrom pytań, a tak ułatwię sobie życie odsyłając do bloga.

Temat o wielkości penisa, to temat który interesuje każdego mężczyznę od czasu, kiedy tak naprawdę zauważy, że ma taką część ciała.

Na temat wielkości penisów narosło wiele mitów i nieporozumień. Są mężczyźni, którzy z tego tytułu mają kompleksy, stąd też wielka popularność stron sprzedających cudowne i tajemne informacje na temat powiększania penisa.

Jaka jest więc wielkość penisa?

Obwód wg przeprowadzanych badań naukowych waha się od 12,5 cm do 14,5 cm. To jest norma. Przy czym pomiary nawet naukowe dają inne efekty +/- 1,5 cm.
Wynika to z metodologi mierzenia, ale też zależy od danego osobnika. Tzn nawet jak sam sobie zmierzysz swojego penisa, to w przeciągu dnia, albo jakiegoś okresu czasu  zobaczysz rozbieżności. Jest to zależne od pory dnia, od tego kiedy miałeś ostatni wzwód, jak mierzysz. Metodologi mierzenia jest kilka: z dołu, boku, z góry.
Powinieneś mierzyć z góry, czyli od brzucha, bo tak naprawdę na taką głębokość będziesz w stanie wprowadzić go do pochwy.

Średnica.

Wg badań średnia średnica to dokładnie 12,6 cm a wahania są w zakresie 1,3 cm. Uważam, że tak naprawdę średnica jest najważniejsza. Im jest większa tym lepiej, a to z tego względu że niejako dokładniej wypełniasz kobietę. Tym samym drażnisz ją w maksymalny sposób dostarczając jak najwięcej wrażeń.
Jeśli masz penisa z niewielką średnicą, sprawa nie jest beznadziejna, ponieważ masz dłonie i palce. Jeśli kobieta nie jest w pełni wypełniona to nikt Ci nie broni razem z penisem wsunąć jeden, bądź kilka palców do środka i drażnić ją dodatkowo.
Jednak na początek, ważne jest gra wstępna, jak mocno rozpalisz kobietę, to przynajmniej przez pierwsze kilka minut i tak będzie ona tak ciasna, że nie będzie potrzeby używania palców. Ponieważ większość mężczyzn kończy stosunek po 2 minutach, to praktycznie załatwia sprawę.
W przyszłości będę tu pisał jak przedłużać stosunek i jak dojdziesz do 10-20-30 minut to wtedy przyda Ci się kilka dodatkowych technik aby dać jej i sobie większą przyjemność.

Jaka wielkość jest wystarczająca aby zaspokoić kobietę?

Tak naprawdę wystarczy 10 cm, z tego względu, że na taką głębokość pochwa jest wrażliwa. Najbardziej wrażliwe obszary są zaś przy wejściu i do głębokości ok 4 cm.
Dlatego posiadanie giganta 25 cm tak naprawdę służy do zaspokajania, ale ego właściciela.
Jeśli więc nie masz 25 cm, możesz spokojnie oddychać. Jeśli masz chociaż 10 cm penisa to sobie poradzisz.
Tu przypomina mi się, jak jedna z moich dziewczyn, po jakimś czasie jak już nie spotykaliśmy się w rozmaitych przyjemnych celach, powiedziała mi o jej obecnym facecie. Ujęła to w ten sposób: wiesz on ma takiego małego, jak pierwszy raz go dotknęłam to byłam zdziwiona, bo chyba był dwa razy mniejszy od twojego. Ale w niczym to nie przeszkadza, bo on tak nim wywija, ze mam orgazmy.
Znajoma, której mąż miał zbyt małego penisa dla niej, kupiła taką specjalną nakładkę na penisa, na całość zakłada się prezerwatywę i całość jakoś tam daje radę. Więc nawet przy minimalnym penisie można sobie poradzić.
Krótko mówiąc technika panowie, a nie rozmiary. O technice pchnięć, tempie itd będę pisał w przyszłości.

Dla równowagi mam jeszcze opowieść od dwóch dziewczynach, które miały do czynienia z takimi gigantami 25 cm. Pierwsza opisała mi taki przypadek jeszcze 10 lat temu czym mnie lekko zszokowała. Skomentowała to tak: nic nadzwyczajnego, ale potem cała byłam obolała.
Kolejna historia: jedna z moich dziewczyn opisywała mi chłopaka, który ma się za 7 cud świata, przez to właśnie że ma gigantycznego penisa. Jego koleżanki, sypiają z nim z ciekawości żeby sprawdzić jak to jest. Mówi, że wszystkie reagują tak samo, czyli więcej się z nim nie spotykają, bo jest duży, ale w ogóle nie wie co z nim robić i seks z nim jest beznadziejny. Cóż, kto co lubi, jestem przekonany, że jest ogrom takich mężczyzn, którym taka sytuacja w pełni odpowiada. Zrób więc sobie implant, bo i tak można.

Jeśli masz takiego olbrzyma, to naucz się nim posługiwać, bo całego będzie Ci ciężko do środka wprowadzić Wprawdzie kobieca pochwa jest bardzo rozciągliwa, ale też ma swoje granice. Pamiętaj więc o tym, że nie chodzi o to jak głęboko wejdziesz, ale pod jakim kątem, z jaką częstotliwością itd.

Czy wielkość penisa tak naprawdę ma znaczenie?

Długość nie ma, średnica ma. Zapewne jeszcze poruszę ten temat w przyszłości. Wiedz tylko o tym, że jak masz 17 czy 18 lat to Twój penis jeszcze rośnie. Dopiero ok. 20 roku życia penis osiąga swoje docelowe rozmiary. To zaś jaki jest zależy od Twoich genów.

Czy można coś zrobić  rozmiarem?

Można, ale można sobie też krzywdę zrobić. Słyszałem o facetach, którzy przywiązują sobie kilkukilogramowe obciążniki do penisa i go tak naciągają. Albo chodząc na co dzień, też przywiązują obciążenie, ale mniejsze i jakoś umieszczają je sprytnie w nogawce. Dla mnie to po prostu robienie sobie krzywdy.

Jak już napisałem wcześniej nie trzeba mieć giganta, wystarczy wam 10 cm.  Jeśli macie większego to nie ucinajcie :)
Jeśli macie mniejszego penisa są metody chociażby tantryczne na przedłużenie go o 1-2 cm.

Są też metody hipnotyczne, jakkolwiek to nierealnie brzmi, to Adept opracował nagranie, które najpierw zostało przetestowane na kilku naszych kursantach. Wyniki były obiecujące, a wręcz zaskakujące. Pierwsza partia, która się poddała „operacji” były to 3 osoby. Jedna z nich mówi, że penis się nie powiększył, ale w obwodzie różnica jest ogromna, o czym cały szczęśliwy właściciel poinformował. Pozostali dwaj twierdzą, że ich penisy urosły o ok 1 cm. Sam nie wiem co o tym myśleć, nie mniej wiedząc jak skonstruowana jest ta hipnoza, to może coś w tym jest. Na pewno bardzo interesującym efektem tego nagrania jest to, że wywołuje ono produkcję testosteronu. Dlatego Ci, którzy ćwiczą na siłowni zabijają się za tym nagraniem, bo mają ogromne przyrosty bez chemii.

Jeszcze odnośnie wielkości. Jako ciekawostkę napiszę, że największe rozmiary w europie mają Szwedzi. Więc Panie szukające wrażeń zamiast jechać do krajów arabskich, gdzie to powszechnie uważa się że rozmiary są większe (bo faktycznie są większe), te Panie mogą pojechać bliżej…
Tak samo jest z murzynami. Przez co nie jest niezwykłym widok w Polsce murzyna obwieszonego blondynkami i nie tylko.
W sumie to im się nie dziwie, większość facetów, jakby np usłyszała, że jest jakaś nacja, gdzie kobiece pochwy są tak zbudowane, że potrafią ssać penisa, to na pewno by zrobili wszystko aby mieć taką kobietę.
Ha tu mi się przypomina pewna niesamowita kobieta i jeszcze bardziej oryginalny przypadek, ale o kobietach i pochwach napiszę w przyszłym tygodniu.

Jeszcze jedno zdanie o małych penisach. Mniejsze statystycznie rozmiary mają rasy żółte, więc tak naprawdę większość ludzi chodzących po tej planecie. Rozmawiałem na ten temat z kilkoma kobietami, które miały kochanków np z Japonii. Mówią one, że tak naprawdę nie zauważają ich rozmiarów, ponieważ są nieprawdopodobnie dobrymi kochankami i zwyczajnie nie miało to żadnego znaczenia.
Moim zadaniem zaś jest sprawić abyś i Ty taki był i aby tak postrzegały Cię kobiety. Czytaj więc tego bloga, ćwicz, a potem mi podziękujesz. Jak nie podziękujesz, to wiedz, że zajmę się Twoją kobietą :)

Ponieważ kobiety nie mają penisa, dla nich jest to coś niezwykle atrakcyjnego. Większość z nich widziała w życiu może kilka i tak naprawdę nie wie jakie powinne być.
Dlatego też to czy masz dużego czy małego naprawdę nie ma tu większego znaczenia. Ważne jest co potrafisz nim robić.

P.S.
Nie wstydźcie się komentować. Co prawda blog działa od niedawna, ale już czyta go prawie 100 osób.
Podeślij link do znajomych, niech też poczytają.

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.