≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Wpływ urody kobiety na jakość seksu.

Fot. Flickr

Wielu mężczyzn twierdzi, że to jakiej urody jest kobieta nie ma większego wpływu na jakość seksu.

Czyżby?

Zakładam, że miałeś co najmniej kilka kobiet w swoim życiu i masz jakieś porównanie. Jeśli miałeś ich kilkadziesiąt lub kilkaset, to znacznie łatwiej zgodzisz się z tym co tu opiszę.

Teoretycznie może to nie ma znaczenia. Jednak ta teoria wypływa od kobiet mniej urodziwych, które to wmawiają nam (poprzez prasę, radio, telewizję itd.) że to nie ma znaczenia, bo liczy się tylko dusza 🙂
Niejaki DavidX, który jest znany tym, którzy zajmują się uwodzeniem twierdzi, że dla niego nie ma znaczenia jak kobieta wygląda, bo i tak nie widzi jej twarzy, jak ona oralnie sprawia mu przyjemność.

Cóż, można i tak.

Jedynym sensownym argumentem jaki słyszałem, był taki, że „mniej urodziwe” kobiety chcą nadrobić mężczyźnie tą „ułomność” i przez to nadzwyczaj starają się w alkowie.
Z moich doświadczeń wynika, że kobiety średniej urody, a modelki jeśli chodzi o namiętność wcale się nie różnią. I nie jest tak, jak niektórzy uważają, że piękne kobiety w ogóle się w łóżku nie starają, bo nie muszą.
To tak naprawdę zależy od tego jak Ty na nią działasz przed seksem i w trakcie. Jeśli jesteś w stanie przed seksem ją mocno rozpalić za pomocą słów i tego jakim jesteś mężczyzną, to ona w dużej mierze w taki sam sposób odpłaci Ci w namiętnością. Więcej o tym co wpływa na kobiecą namiętność opiszę w niedalekiej przyszłości, bo to szerszy temat.

Nie bez przyczyny poeci rozpływają się nad urodą pięknych kobiet, nad urokami ich ciała (o duchu  w takich poematach mowy nie ma).

Moje doświadczenie jest jasne: mam 100 krotnie większą przyjemność kochając się z modelką, striptizerką, czy aktorką, jak z „normalną dziewczyną”.
Dlaczego?
Po pierwsze trudniej jest taką zdobyć, więc już z tego powodu przyjemność jest większa.
Mając pod sobą piękną kobietę można naprawdę poczuć ekstazę, gdyż seks z piękną kobietą jest chyba najpiękniejszą i najprzyjemniejszą rzeczą jakiej można w życiu doświadczyć.
Ci którzy mieli lub mają takie kobiety wiedzą o czym mówię.

Masz niesamowite wspomnienia po kilku miesiącach, latach. Mało tego, jeśli masz seks ze striptizerką, czy modelką, albo fitnesską to pamiętasz to do późnej starości. Ale nie pamiętasz możę samego seksu, ale pamiętasz jej fantastyczne ciało, gładkość skóry, wykwintne stroje, zapach.

Dlatego, jeśli ktoś Ci wmawia, że brzydkie kobiety są lepsze w łóżku to nie wierz w to.

Podobno nie ma brzydkich kobiet, tylko zaniedbane. Hmm patrząc na zdjęcia odmienionych dziewczyn w programie TopModel mogę w to uwierzyć.
Jeśli pojedziesz na Ukrainę, szczególnie do Kijowa to będziesz w szoku. Tam nie da się przejść spokojnie ulicą, gdyż każda kobieta jest fantastyczna. Jak się chce to można. Więc, żeby zaraz Panie się nie oburzały, że pisze tu jakieś herezje.

Ha, tylko jak to zrobić, żeby mieć seks z piękną kobietą? Kombinuj… J a serio popatrz chociażby na Liroya, jak on wygląda a jaką ma kobietę
Więc przestań się ograniczać i popracuj nad sobą!!!

Na koniec jeszcze napiszę jakie kobiety są naprawdę najlepsze w łóżku: piękne sportsmenki. Dlaczego? Spróbuj to sam sobie odpowiesz.

Jestem przekonany, że w podobny sposób działa to u kobiet, czyli piękne ciało mężczyzny. Jeśli któraś z Pań zaprzeczy, to zapraszam na występ znajomych striptizerów posłuchać reakcji kobiet i zobaczyć ich rozognione spojrzenia.

{ 9 comments… add one }
 • Kasia 17/12/2012, 17:33

  Wpędzasz w kompleksy "normalne dziewczyny" 🙂

  Reply
  • fiol 17/07/2014, 14:01

   Dziewczyny, wpis Bruneta to statystyka! Jak dziewczyna zadbana i chce, to będzie atrakcyjna i zwróci uwagę mężczyzny. I tak trzymać!

   Reply
 • Pau 22/12/2012, 20:52

  Samo hasło "modelka" czy "striptizerka" nie oznacza automatycznie, że każdy facet będzie za taką latał, bo jest superatrakcyjna. Nie wiem, czy chude anemiczne dziewczyny, które teraz najczęściej są modelkami, naprawdę aż tak przyciągają seksapilem (panowie, wypowiedzcie się). Sam wygląd niczego nie gwarantuje, trzeba mieć jeszcze tzw. "to coś".

  Reply
  • Kasia 24/12/2012, 00:24

   Modelka z wybiegu = wieszak, modelka bielizny/fotomodelka/striptizerka = pani z pięknymi kształtami. Przyjrzyj się kiedyś 🙂

   Reply
 • alex 23/12/2012, 09:45

  Szczerze napisze ze lubie misiowatych facetow i nigdy zaden wytrenowany gogus nie zawital w mojej sypialni. Zapach dotyk slowa i intelek to mnie kreci u faceta a nie kupa miesni. I nie bardzo rozumiem jak kogos moze krecic wytapetowany szkielet-modelka.

  Reply
  • Gość 24/12/2012, 18:28

   bo są gusta i guściki hehehe

   Reply
   • keto 25/05/2013, 08:10

    wytrenowany goguś ma lepszą kondycje w łóżku, a misio pysio przytulasek po trzech ruchach już zawał

    Reply
 • Bea 23/05/2013, 19:08

  NIgdy wygląd nie miał dla mnie tak wielkiego znaczenia,ale zdarzyło mi sie kochać z mężczyzną z pięknym,zgrabnym,umięśnionym ciałem:) Różnica kolosalna:)Błagam was więc ,mężczyźni-lećcie na siłownie pozbywać się mięśnia piwnego i "miękkiego ciała"

  Reply
 • Stokrotka 21/07/2013, 21:40

  Trochę to przykre dla dziewczyn, które nie są modelkami, striptizerkami, aktorkami 😉

  Reply

Leave a Comment

Archiwa