≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Wrażenia po premierze filmu „Uwodziciele”

Konferencja po premierze filmu Uwodziciele

Oficjanie OswieconyKochanek.pl jest pierwsza szkołą w Polsce i chyba jedyną szkołą uczącą seksu i tantry, która wzięła udział w filmie.

Kilka zdjęć poniżej to zdjęcia połowy ekipy, czyli Adepta z planu filmu. Po filmie odbył się wywiad dla mediów.


Z kilkudziesięciu godzin nagranego materiału zostało 50 minut. Szkoda, bo było wiele zabawnych sytuacji. Na filmie nie ma pokazanych komentarzy chłopaków i szoku na ich twarzach po tym jak modelka miała podczas masażu wielokrotne orgazmy z wytryskiem.

Postaram się ten materiał zdobyć i pokazać. 🙂 A to właśnie działo się na tym ostatnim zdjęciu…

W sumie nie wiem jeszcze co napisali w gazetach, ale obraz przeczy wszelkim normom społecznym więc pewnie kwieciste epitety. 🙂 Film ma tytuł „Uwodziciele”, reż. Konrad Szołajski.

W kinach będzie dostępny od 12 maja. Będzie grany w kinach studyjnych.

Premierę miał też w Australii, Grecji i Norwegii. Czy w polskiej telewizji się ukaże? Nie mam pojęcia, ale chyba nie, może w HBO.

Zapraszam do kin, a potem do zostawienia komentarza. Już sporo osób go widziało na festiwalu filmów, więc ciekaw jestem jak się podobał.

{ 7 comments… add one }
 • Stefanek 06/04/2011, 19:26

  Gratulacje! Jestem pewien że przełamie to pewne tematy tabu 🙂

  Reply
 • Mat 07/04/2011, 07:59

  Po cholerę to wszystko ujawniać teraz będzie dużo mniejsze pole popisu :/

  Reply
  • oswiecony 07/04/2011, 14:51

   O ile pamiętam książka "Gra" opisująca metody uwodzenia ukazała się w Polsce w 2007 roku. W 2009 roku ukazała się książka "Sex, magia i uwodziciele" Piotra Pytona opisująca dokładnie polski światek uwodzenia. Obawiam się, że nie ma żadnej tajemnicy, którą byś chciał zachować…

   Reply
 • Mat 07/04/2011, 22:58

  Chodzi mi o to że teraz będzie hmm to zareklamowane kobiety pójdą do kin i kicha. Tak to większość kobiet nie miała z tym styczności.

  Reply
  • oswiecony 08/04/2011, 06:49

   W tym roku miał premierę film "Let the Game begin". To film typowy o uwodzeniu, nawet występuje tam uwodziciel ze światowej czołówki. Ile osób widziało ten film? Film obejrzą ci którzy będą zainteresowani. Wcale teraz nie dziwi mnie jak czasami usłyszę od nowo poznawanej kobiety: wiesz bo teraz co chwilę mnie gdzieś ktoś zaczepia i każdy mówi podobnie…
   Uwodzenie to nie kwestia posiadania paru tekstów przeczytanych i wyuczonych. Na tym daleko nie zajedziesz…
   Poza tym ciekaw jestem czy wiesz, że są szkoły uwodzenia dla kobiet…

   Reply
 • Artur 06/03/2012, 20:35

  Całkiem mi się podobał. Film raczej wiele nie uczy, jest to dokument o szkoleniu z uwodzenia. Na ile pamiętam Brunet, to tylko chwilkę tam byłeś, parę zdań wypowiedziałeś, a reszta składała się na Adepta i "uczniów". Były pokazane momenty, gdzie z rodziną o tym rozmawiali, o tym gdzie byli, co robili i jakie mają teraz podejście – typowy dokument, ale warty obejrzenia 🙂

  Reply
  • Brunet 06/03/2012, 22:00

   Najlepsze jest to, że jak było to kręcone to zajeło mi to 7 godzin 🙂 ale wiem, że w różnych krajach różne fragmenty puszczali. W wersji na Polskę, to chyba było tylko pokazane jak robię masaż tantryczny.

   Reply

Leave a Comment

Archiwa