≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Zabawne męskie problemy…

Fot. Flickr

Nie, tym razem nie będzie nic o kompleksach, o potencji i o tym co z nią robić…

Dziś o prawdziwych męskich problemach związanych z wyjazdem wakacyjnym.

Co roku z ekipą najbardziej zwariowanych facetów pod słońcem jeździmy na narty. Przewodzi nam Piter, którego książkę "Sex, magia i uwodziciele" być może czytałeś. Podczas naszej wprawy obecna jest część ekipy opisanej w tej książce. Tak się składa, że większość jest żonata.

Dla mnie jako singla to, co robią chłopaki przed wyjazdem na początku wydawało się zabawne. Jednak kiedy potem się nad tym zastanowiłem to doszedłem do wniosku, że to naprawdę dla nich spory problem.

Podstawowy problem i wyzwanie jest związany z tematem "golić, czy nie golić?" i kiedy to robić? Jeśli golenie włosów łonowych zrobi się zaraz przed wyjazdem to żona stwierdzi, że jedzie się tam na panienki, a nie na narty, więc efektów sami możecie się domyślić.

Bez golenia też nie bardzo, bo na wakacjach zdarzają się różne wypadki/przygody. Jak to mówią- przezorny zawsze ubezpieczony. I tutaj pojawia się kolejny problem w postaci prezerwatyw. Co prawda ich kupno nie jest problemem, ale chodzi o te niezużyte.

Bo przecież do domu z nimi wrócić nie można.

Innym problemem jest po prostu ogólne zadbanie o siebie. Kupienie ubrań, które naszej lubej nie będą wydawać się "uwodzeniowymi". Nawet buty jakie się kupuje mają wpływ na to, jak "połowica" będzie postrzegać nasz wyjazd.

Ile człowiek musi się nakombinować, żeby po prostu mógł sobie normalnie pojechać na wakacje… Nawet jeśli zamierza być grzeczny to nieodpowiedni zakup, a nawet obcięcie paznokci może doprowadzić do kryzysu małżeńskiego.

Jestem bardzo ciekawy co ty robisz przed wyjazdem na wakacje, jeśli wyjeżdżasz bez drugiej połówki. Czy tylko moi znajomi mają takie dylematy i kombinacje, czy to bardziej powszechny problem?

Zostaw komentarz i podziel się swoimi metodami…

{ 1 comment… add one }
  • Tom 10/08/2012, 01:23

    Od trzech lat wyjeżdżam bez żony na wakacje latem i zimą. Do tej pory nie robiłem nic, po prostu byłem jej wierny. Tylko teraz nie wiem po co.

    Reply

Leave a Comment

Archiwa