≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Zapach i jego wpływ na atrakcyjność seksualną

Fot. Flickr

Czy lubisz zapach świeżo ściętej trawy na łące?

Nie będę pisał, czy zapach ma wpływ na atrakcyjność seksualną, bo to sprawa oczywista. Ma.

Nie wiem jednak czy zdajesz sobie sprawę z tego jak wielki ma on wpływ na twoje relacje z kobietami.

Kobiety mają znacznie bardziej wyczulony węch niż mężczyźni, dlatego nasz zapach odczuwają bardziej intensywnie.

Mówi się o tym, że kobiety pociąga nasza osobowość, szerokie bary, wąska talia, ferrari itp. 🙂 Mało kto jednak mówi o tym, jak wielki wpływ na kobiety ma twój zapach.

To co za chwilę napiszę może cię zaskoczyć. Niemniej tak wskazują badania naukowców i moje spostrzeżenia oraz rozmowy z kobietami.

Twój prawdziwy zapach, w dużym stopniu określa to, czy będziesz bądź jesteś pociągający seksualnie.

Prawdziwy zapach, czyli nie perfumy, wody kolońskie, mydła itp. To o czym piszę to naturalny zapach ludzki. Każdy człowiek ma inny, mimo że ludzi jest tak wiele. To jest jak odcisk linii papilarnych. Tylko, że zapach się zmienia… ale o tym za chwilę.

Po co o tym piszę?

Piszę o tym dlatego, że wielu mężczyzn, którzy są w związkach często zastanawiają się czemu nagle coś się psuje. Ich kobiety bardzo często też tego nie wiedzą.

Podobnie jest z singlami. Jest sporo singli, którzy w żaden sposób nie mogą znaleźć drugiej połówki.

Nie twierdzę, że za to wszystko odpowiada zapach. Niemniej ma bardzo duży wpływ na relacje damsko-męskie i nawet nie zdajesz sobie sprawę jak wielki.

Zanim napiszę więcej, przypomnij sobie film "Pachnidło". Jeśli nie oglądałeś to obejrzyj. Jest rewelacyjny. W skrócie, bohater filmu ma fantastyczny węch. Potrafi wyczuć typy ludzi na podstawie zapachu. Potrafi wyczuć pożądanie, władzę, zazdrość itp. Tworzy cudowny zapach w dość drastyczny sposób. Zapach, który czyni go "istotą nadprzyrodzoną".

To co w tym filmie jest ważne to właśnie fakt, że stan w jakim jesteś naprawdę można ocenić po zapachu. Badali to naukowcy. I to nie tylko zapach, ale i poziom stresu jaki wywołuje twój zapach u kobiety, reakcje w mózgu itp.

To co określa się jako kobiecą intuicję można określić też doskonałym węchem. Ponieważ jak coś jest nie tak to kobieta to wyczuje… po twoim zapachu.

Nie masz na to wpływu, przykro mi…

Ale możesz kilka elementów zmienić, poprawić. Na twój zapach, a zarazem atrakcyjność seksualną dla kobiet, ma wpływ kilka elementów.

Pierwszy to stan twojego zdrowia. Tak, po zapachu można poznać w jakiej jesteś kondycji, jak się odżywiasz itp.. Jeśli jesteś zdrowy to twoja skóra ma inny odczyn pH i po prostu inaczej pachnie.

Sportowcy są atrakcyjni dla kobiet nie tylko ze względu na to, że lepiej wyglądają, ale są sprawniejsi. Po prostu zazwyczaj lepiej pachną. Jest to niejako efekt uboczny zaplanowanego wysiłku fizycznego.

To taka różnica dla kobiety, czy jest w lesie, w górach na ukwieconej łące, czy też stoi na skrzyżowaniu w centrum miasta gdzie jedzie właśnie śmierdząca ciężarówka.

Jeśli nie ćwiczysz, odżywiasz się tłusto/słodko to twoja skóra pachnie mniej atrakcyjnie. Jeśli masz stresujący tryb życia, często się denerwujesz to również po prostu można to wyczuć.

Może słyszałeś pojęcie "czuć było strach". To przez to psy atakują tych, którzy się boją… psy to doskonale wyczuwają.
Kolejna sprawa to zapach z ust. Ciężka sprawa. Niemniej bardzo oczywista, bo jeśli będzie czuć nieprzyjemną woń z twoich ust, zapomnij o seksie, nie mówiąc w ogóle o poznaniu jakiejkolwiek kobiety. Nie będę się na ten temat rozpisywał. Higiena i dentysta, ewentualnie internista i problem z głowy.

Zapach perfum

Pomagaj sobie perfumami. Kobiety uwielbiają ładnie pachnących mężczyzn. Nie myśl jednak, że przy bliższym kontakcie nie będzie czuć twojego prawdziwego zapachu, o czym pisałem wyżej. Chodzi tu o to, że zapach perfum kobieta czuje z większej odległości i bardziej lub mniej świadomie zwiększa on twoją atrakcyjność.

Zapach intymny
Myj się. Pod napletkiem są gruczoły, które produkują wydzielinę. Jeśli nie będziesz się mył, będziesz po prostu śmierdział. Jak się domyślasz, żadna kobieta ciebie nie tknie. Ale zawsze możesz sprawdzić.

A gdyby się tak nie myć? O i to jest dobre pytanie, bo jeśli sobie pobiegasz i będziesz spocony to akurat taki zapach jest dla kobiet bardzo pociągający seksualnie. Jeśli dużo trenujesz i często jesteś spocony to może zauważyłeś, że po treningu twoja dziewczyna podejrzanie się do ciebie lepi i często nie daje ci pójść pod prysznic.

To wynika z produkcji kilku hormonów, przede wszystkim testosteronu i androstadienonu.

W ramach eksperymentu zapytaj swojej kobiety co myśli o twoim prawdziwym zapachu. Czy zauważa kiedy pachniesz inaczej? To może być ciekawe doświadczenie.

Na koniec mały bonus. Jak umyjesz włosy, skrop je jeszcze wilgotne odrobiną perfum. W subtelny sposób będą pachnieć. Kiedy kobieta będzie w pobliżu, będzie tym zachwycona.

{ 3 comments… add one }
 • Dżoana 29/09/2011, 22:09

  Prawda prawda prawda !!!

  Reply
 • Batek 12/12/2011, 19:11

  Ostatnio dostałem wiadomość od byłej, że chciałaby poczuć Mój zapach.. z początku nie wiedziałem o co Jej chodzi i zapytałem czy pachne jakoś specyficznie? Na początku myslałem ze chodzi o perfumy, które poczuła ostatnio pierwszy raz… a ona na to NIE… poprostu chciałabym poczuć Twój zapach… My tego nie dostrzegamy, ale One chyba jednak tak…

  Reply
  • Brunet 13/12/2011, 09:30

   Nie chyba, ale na pewno. Jak jesteś zestresowany, to wiele kobiet po zapachu poznaje że coś jest nie tak.
   Ale i w drugą stronę, jest część mężczyzn którzy potrafią po zapachu określić czy i jak bardzo dana kobieta jest podniecona. Wiedzą co z tym potem zrobić…

   Reply

Leave a Comment

Archiwa