≡ Menu

Kim jesteśmy

www.oswieconykochanek.pl

Jack Brunet
Być może miałeś już okazje słuchać mojego wykładu na POSU (ogólnopolskim zjeździe uwodzicieli, gdzie najbardziej pilnym słuchaczem był jeden z 3 najbardziej znanych seksuologów w Polsce, który zaskoczył mnie tym jak szybko potrafi notować to o czym mówiłem…). Możesz mnie też znać
z audycji w radiu internetowym. Od wielu lat praktykuje tantrę i rozmaite techniki sprawiania kobietom przyjemności.

Być może oglądałeś film „Uwodziciele” Konrada Szołajskiego z 2009r., gdzie pokazywałem techniki tantryczne.

Zawsze intrygowało mnie jak być lepszy z kobietami, być jeszcze lepszym kochankiem. Przeczytałem ogromną ilość książek na temat seksu i sposobów sprawiania rozkoszy kobiecie. Większość z nich powtarzała te same rzeczy co mnie martwiło bo nie wnosiły wiele.

W 2006 roku odkryłem tantrę i kiedy od pięknych kobiet słyszałem, że podczas jednej nocy ze mną mają więcej orgazmów jak przez całe swoje dotychczasowe życie, to wiedziałem że to jest to czego szukałem. Z czasem te wiadomości zaczęły się rozprzestrzeniać (kobiety mają długie języki) i moi znajomi zaczęli prosić mnie często o porady związane z seksem i rozmaitymi technikami. Jako hobby tantrą zajmuję się cały czas.

Teraz możesz poczytać nieco o tym czego się nauczyłem.

Brunet z Mantakiem

To moje zdjęcie z Mantakiem Chia.

Szkoliłem się bezpośrednio u mistrza tantry Mantaka Chii, szkoliła mnie też specjalistka od tantry i tao Rosmarie Weibel, Andrew Barnes. Dzięki tym szkoleniom dostałem dostęp do wiedzy tantrycznej, jakiej nie podaje się w żadnych książkach, czy nagraniach.

Dziś w sprawach kobiet i seksu radzą się mnie i Adepta zarówno ginekologowie, psychologowie, jak i prezesi firm.
Jednak jeśli chcesz porozmawiać o swoich problemach zdrowotnych, skierujemy cię do dobrego psychologa, ginekologa.
Jeśli masz problemy psychiczne, czy perwersyjne, seksualne traumy, możemy polecić ci bardzo dobrego psychologa, albo seksuologa.

Tego bloga będę głównie prowadził sam, czasami Adept napisze jakąś notkę na temat hipnotycznych technik seksualnych.

brunet (at) oswieconykochanek.pl

 

 

Marcin „Adept” Szabelski

Trener uwodzenia, flirtu i dynamik damsko-męskich, hipnotyzer. Prowadzi swojego bloga www.Uwodzenie.org   o zaawansowanych technikach uwodzenia

Uczył się bezpośrednio od największych sław uwodzenia na świecie. W 2008 roku pobierał nauki od Steve`a Piccusa, hipnotyzera i propagatora nowoczesnej tantry seksualnej. Następnie od edukatorów seksualnych w kraju i za granicą m.in. Andrew Barnes z Australii.

Wielokrotnie zapraszany do telewizji jako ekspert relacji, uwodzenia i seksu. W 2017 r. prowadził swój program „Mistrzowie Podrywu” na TVN STYLE.

Adept sam o sobie:

„Moje życie zaczęło się radykalnie zmieniać, kiedy poznałem techniki nowoczesnego uwodzenia kobiet. To pozwoliło mi poznać umysł kobiety w niewyobrażalny sposób. Olbrzymia ilość doświadczeń oraz moje zainteresowania ludzkim umysłem, spowodowała, że zająłem się możliwościami wzbogacania seksu o elementy tantry i hipnozy.

Z zaskoczeniem odkryłem, że kobiecy umysł (a tam tak naprawdę zaczyna się kobiecy orgazm) potrafi kobiecie dać rozkosz i ekstazę nieporównywalną z wcześniejszymi jej doświadczeniami. Proste i podstawowe elementy hipnozy, łatwe do zastosowania już wystarczają, żeby kobieta “odlatywała” i przeżywała swoje dzikie fantazje w swojej głowie jak by były na żywo… Wystarczają, żeby kobieta kilkukrotnie przyjemniej i intensywniej czuła “zwykły” seks. To jest jak prawdziwa magia…

tvnmkHipnozę i inne techniki terapeutyczne wykorzystuję też w przełamywaniu obaw seksualnych. Wstyd, kompleksy i nieśmiałości seksualne  to częsta przyczyna braku orgazmu lub mniejszej przyjemności seksualnej u kobiety.

Adept jest jednym z trzech trenerów uwodzenia  grupy WarsawLair

adept (at) uwodzenie.org

Moją dokładną biografię i kompetencje obejrzysz tu:
http://www.uwodzenie.org/o-mnie/

Archiwa