≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Ona mówi, że chce jej się siku podczas orgazmu…

Kobieca ejakulacja jest normalna. Wytrysk kobiecy to nie jest mocz. Wytrysk następuje przez gruczoły Skene`a. Do wytrysku dochodzi, kiedy stymulujesz punkt G.

To jest tak samo jak u mężczyzn- kiedy masz pełny wzwód nie oddasz moczu. Tak samo mają kobiety.

Wytłumacz to swojej kobiecie. To często zdarza się kiedy wykonuje się masaż tantryczny. Niech się zrelaksuje i odpuści, zobaczy co się stanie.

Kobieta może nauczyć się wytrysku. Jak już go ma, posiada coś, czego nie ma 95% kobiet, więc warto się tym cieszyć. To naturalna część seksualności kobiet.

Dla wielu mężczyzn jest to cenne kiedy kobieta ma wytrysk, bo mają wtedy pewność, że dali jej orgazm.

Jeśli masz wytrysk, warto uprzedzić partnera, żeby nie był zdziwiony.

Dlatego, jeśli Twoja partnerka powie, że chce jej się siku podczas seksu to wytłumacz jej, że niektóre wyjątkowe kobiety po prostu mają wytrysk.
I ona taka jest.

{ 6 comments… add one }
 • Grzegorzewski 02/02/2012, 07:12

  U mnie dziewczyna przerywa mi masaż tantryczny (albo raczej jego część) bo właśnie chce jej się siku. Tłumaczyłem jej, przekonywałem ją w sposób racjonalny i emocjonalny – jednak nic z tego. Blokuje się na to i nie chce "iść dalej".
  Czy masz jakieś wskazówki jak ją pokierować aby przestała się blokować? Może zabawić się i związać ją? W tedy nie będzie miała wyjścia 😉 (a czasami lubi dominacje).

  Reply
  • Brunet 02/02/2012, 08:45

   Nie rób nic na siłę, nie ma sensu. Pokaż jej mój film, albo inne filmy gdzie widać jak dziewczyny mają wytrysk. Jak zobaczy jak to działa to inaczej będzie do tego podchodzić.
   Przypadkiem możesz zostawić na pulpicie komputera otwartą stronę gdzie jest tekst o kobiecym wytrysku. Niech to przeczyta "przypadkiem".

   Reply
 • Anna 07/03/2012, 15:23

  To jest niesamowicie krępujące uczucie. Wytrysk następuje bez zapowiedzi, w chwili błogiego rozluźnienia, nie ekstazy, po zwykłych pieszczotach (niekoniecznie w tej okolicy). Co ciekawe dopiero przy drugim mężu, kochającym, pomysłowym, nigdy nie krytykującym, słowem z którym czuję się spełniona i bezpiecznie (Pierwszy zwinął się do 1-szej i wygląda na to, że jedynej miłości, gdy zaszłam w ciążę w 1,5 roku po ślubie).
  Prawdziwe skrępowanie jednak przeżyłam, gdy strzyknęło pod koniec badania USG endovaginal. Tego nie da się kontrolować. Ja tylko byłam rozluźniona i szczęśliwa, że wyniki są pomyślne. Lekarz był mężczyzną i mam nadzieję tylko, że na ekranie nie było tego widać.

  Reply
 • Przemcio 14/06/2012, 19:30

  a no i chciałem sie coś wiecej dowiedzieć o tym co i jak bo dziś podczac stosunku z dziewczyną (17lat ma) miała własnie taki wytrysk ja domyslałem sie co to jest ale ona nie koniecznie bo jest nie bardzo doświadczona i zaczyna przygode. ale staram sie ją wprowadzić w to miłe dobre i przyjemne:) tak wiec co mam robić

  Reply
 • kadeon21 13/07/2013, 14:30

  Brunet mam pytanko piszesz że 95% trzeba nauczyć tego wytrysku a 5% już umie tak jak natura im dała dobrze rozumie?.

  Reply
 • Goschuscha 08/07/2016, 11:06

  Dziękuję za ten artykuł…bardzo długo mój ex wmawiał mi, że jestem wybrakowana ( z powodu nadmiaru wilgoci czyli kobiecego wytrysku ). Od dawna już wiem jaką jestem szczęściarą, że je mam i jak bardzo są one uwielbiane przez mężczyzn. Pomimo 50+ seks jest ogromną przyjemnością…z oświeconym kochankiem. Pozdrawiam

  Reply

Leave a Comment

Archiwa