≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Biuścik, Pupcia, Nózki

Uśmiechnąłeś się czytając tytuł artykułu? A może coś sobie miłego przypomniałeś lub nawet pojawiły się miłe emocje? Jeśli tak było to jest ok. Tu naturalne, że pewne obrazy, wspomnienia, skojarzenia budzą w tobie emocje. Nie inaczej jest z seksem. Mamy w genach reakcje by reagować w pewien określony sposób. Oczywiście, na co innego reagują mężczyźni a na co innego kobiety. Czy tzw. seksapil to tylko ciało? A Mozę jeszcze coś innego. Przyjrzyjmy się dziś temu nieco bliżej.

Na co zwracają uwagę mężczyźni?
Powszechnie wiadomo, że mężczyźni są wzrokowcami. Uwielbiają wyraziste akcenty, wypukłości, wcięcie w tali i lubią (na ogół) bylejakości. To oczywiście generalizacja i jasne jest, że, są różni faceci, różne podniety. Z zachwytem podziwiamy długie nogi w butach na wysokim obcasie, lubimy obcisłe ubrania silnie eksponujące krągłości i te cudowne falujące ruchy bioder

Wielu preferuje niemal wyłącznie kobiety o figurze zbliżonej do wymiarów 90-60-90. Ale czy teraz łatwo spotkać kobietę o takich wymiarach? Obawiam się nie. Ale nikt nie powiedział jednak, ze wyłącznie takie są atrakcyjne. Niejednego mężczyznę pociąga w kobietach np. tajemniczość, uśmiech, elokwencja i pewność siebie. Co bynajmniej nie musi oznaczać u nich niezauważanie zalet ciała. Oni po prostu bardziej skupiają się na osobowości kobiety i jej intelekcie.

Czy naprawdę facet to świnia?
Niektóre kobiety ignorujące fakty prezentują trochę obraźliwe i nieprawdziwe dla mężczyzn stwierdzenie, że każdy facet to świnia, który myśli tylko o jednym. Moim zdaniem  niemal każdy facet ceni w kobiecie higienę, estetykę wyglądu oraz kobiecość. To jasne, że te cechy mogą ona się różnie przejawiać, ale my zawsze to wyczuwamy i zauważamy. Chodzi tutaj też o zasadę kontrastu. Jeśli u boku będziemy mieli ciągle rozczochraną i zaniedbaną kobietę, to tym bardziej będziemy zwracali uwagę na kobiety eleganckie, gustownie ubrane oraz emanujące energią i seksapilem.

A co na temat seksapilu mówią seksuolodzy? Badanie udowodniły bezspornie że jednym z najsilniejszych afrodyzjaków nie jest bynajmniej szczupłe ciało, ale jego akceptacja i poczucie atrakcyjności dla samych siebie . Faktem jest ,że jeżeli kobieta jest pewna swojej kobiecości i tego, że dobrze wygląda to będzie kręciła facetów. Zwolenników wieszakowatych modelek jest niemało, ale jest też jest dużo miłośników prawdziwej kobiecości. Nikt chyba nie zaprzeczy, że mężczyźni lubią krągłości i kobiece kształty.

Aby zdać sobie sprawę że seksapil  anorektycznych modelek jest dziś już tylko mitem warto znać wyniki badania, które potwierdziło, że mężczyźni wybierają nie tyle konkretny rozmiar, co proporcje. Opracowano specjalną wartość, zwaną WTH (czyli Waist To Hip Ratio) i jest to współczynnik, stosunku obwodu bioder do obwodu talii.

Idealny wynosi około 0,8 i co ciekawe taki właśnie miały największe kobiety uważane za piękności wszech czasów, np Marylin Monroe. Ten wskaźnik oznacza to, że nie ważne, jak szerokie są biodra, jeśli obwód talii wynosi 0,8 wartości ich szerokości.

Psychiczne aspekty męskiego seksapilu

Kobiety uwielbiają silnych facetów. Dla kobiet seks z silnym mężczyzną takim typowym samcem, podnieca je i rozpala. Te trzy cechy męskiego zachowania władza, zdecydowanie i siła to rodzaj kobiecego erotycznego fetyszu. Kochanek, który zna siebie,  swoje i jej potrzeby oraz umie je zwerbalizować w sposób zdecydowany, nie zapominając przy tym o partnerce, to prawdziwy diament w sypialni.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa