≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Bo We Mnie Jest Seks

Seksapil

Chłopaki wyobraźcie sobie teraz swoją idealną kochankę. Jaka ona by była? Czy niska pryszczata, gruba, zrzędliwa itd. czy raczej smukła, o regularnych rysach, pięknych włosach, piersiach, wciętej tali, długich smukły nogach i ubrana w obcisłą mini i ze szpileczkami na nogach? Która dla was miałby większy seksapil?

Brunet, co ty za dziwne pytania zadajesz? Jasne, że każdy był wołał takiego smukłego kociaka i z pewnością ona miałaby w sobie więcej seksapilu. Owszem zgadzam się. Dla nas facetów wygląd ma podstawowe znaczenie, ponieważ jesteśmy wzrokowcami. Poza tym w genach mamy zaprogramowane pewne upodobania i reakcje. Co ciekawe cześć z tych reakcji jest …. wyuczonych. Ale o tym za chwilę.

Wracając do kwestii seksapilu jest to do dziś niejasno sprecyzowane określenie. Na ogół kojarzy się z zespołem cech zewnętrznych i zachowań, które są seksualnie atrakcyjne dla płci przeciwnej. I w zasadzie można się z tym zgodzić. Jak pewnie zdajecie sobie sprawę seksapil to coś więcej niż wygląd czy zachowanie?

Seksapil wzięli pod lupę naukowcy. Ustali oni, że bardzo ważnymi cechami seksapilu są: pewność siebie, akceptacja swojego ciała, dominacja, posiadanie pasji w życiu, sława, inteligencja i na końcu pieniądze. Te wszystkie wymienione cechy składowe seksapilu działają na obie płcie, choć w różnym stopniu.

I tak według ankiet dla kobiet pewność siebie to aż 78% seksapilu, dla panów to 20%, akceptacja, swojego ciała odpowiednio kobiety 25% a dla mężczyzn 40%. Dla kobiet mężczyzna dominujący ma bardzo wiele seksapilu (87%) oraz posiadanie pasji przez mężczyznę to aż 47%.Co interesujące inteligencja jest w cenie u obojga płci ponad (68%) Pieniądze mają stosunkowo najmniejsze znaczenie (22%), Jednak seksapil związany z pieniędzmi kojarzy się nieco inaczej panią i panom. Dla obu płci kojarzy się to z przebojowości i zaradnością a to z kolei wiąże się z pewnością siebie. Dla kobiet bogaty mężczyzna kojarzy się z zaradnością, pracowitością i inteligencją, co dość często wiąże się dla nich z poczuciem bezpieczeństwa. Wiadomo, że dla kobiet poczucie bezpieczeństwa w rożnych obszarach jest podstawowa potrzebą

A co ty wyglądem? Według badań jędrne, duże piersi kojarzą się podświadomie z lepszą możliwością wykarmienia potomstwa. Szerokie biodra i talia osy to łatwiejszy poród.

Z kolei kobietom silne duże dłonie i szerokie barki kojarzą się z siłą a więc z poczuciem bezpieczeństwa. Ładne, umięśnione pośladki to podświadome skojarzenie z mocną, głęboką penetracją podczas seksu, a to wiąże się z oszukiwaniem rozkoszy, To mamy zakodowane w genach.

Mamy też reakcje wyuczone. Pewne zachowania typu zalotnych uśmiech, kołysanie biodrami, ton głosu, pewne aluzje, które potem kończyły się seksem powtarzane powodują wyzwalanie pewnych nawyków.  Reakcje wyuczone wiążą się z potrzebami danymi nam przez naturę. Trzeba pamiętać, że seks służy w pierwszej kolejność prokreacji a dopiero potem przyjemności. Na szczęście na ogół się dość ściśle wiąże 🙂

Pisałem wcześniej o reakcja wyuczonych i wyzwalanych podświadomych reakcjach. Dobra wiadomość jest taka, że mając pewnie zespół wiedzy i ćwicząc pewne zachowania możemy skutecznie wpływać na reakcje płci przeciwnej.  Niektórzy czytając takie słowa kręcą być może nosami i myślą sobie, że to takie sztuczne a nawet manipulacyjne. Cóż …Natura nie jest zawsze doskonała, a poza tym mając odpowiednią wiedzę warto mieć efekty, których się pragnie a nie zdawać się na przypadek. Przynajmniej ja nie lubię zdawać się na przypadki i wolę zdecydowanie kreować swoje życie. W sprawach seksu jak najbardziej też.

A Ty czytelniku, co myślisz o seksapilu? Czym on jest dla Ciebie? A może widzisz jakieś inne cechy u płci przeciwnej, które kojarzą Ci się z seksapilem?

 

 

 

 

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa