≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Excuses

Czy zetknąłeś się czytelniku z angielskim słowem excuses? Jeśli nie to wyjaśniam, że excuses to po prostu wymówki. Jak bardzo wiele innych słów ma ono różny kontekst i jest różnie interpretowane. Dla mnie wymówki to preteksty, wykręty świadome lub podświadome by czegoś nie powiedzieć, zrobić to, co powinno być powiedziane lub zrobione.

 

Wymówki w uwodzeniu są bardzo szeroko omawiane, ponieważ występują niemal nagminnie i dla wielu są pozornie dobrym sposobem na tzw. „święty spokój”, a tak naprawdę są poważnym problemem.

 

 

Jak być może wiesz, lubię różne sentencje, cytaty i biografie ludzi sukcesu. Lubię np. tą sentencje „życie to sztuka wyboru” To oczywiste prawda. Najczęściej w życiu trzeba wybierać. Nie można mieć sprzecznych rzeczy. Tak np. nie można siedzieć całymi dniami przed telewizorem, chodzić na imprezy, zarywać noce i mieć jednocześnie wielkie sukcesy w dowolnej dziedzinie.

 

Co ta sentencja ma do uwodzenia? Bardzo wiele. Po prostu musisz wybrać albo wymówki albo efekty. Kropka. Wierz mi nie ma innej drogi. Masz wątpliwości? Wyobraź sobie taka sytuacje. Zobaczyłeś jakaś atrakcyjną dziewczynę i postanowiłeś do niej podejść i zagadać. Nagle w głowie pojawiły ci się myśli typu: eee..nie mam teraz czasu, jestem źle ubrany, pewnie jej się nie spodobam, eee ona tak naprawdę tak mi się nie podoba itd.

 

 

Stoisz tak kombinujesz, myśli ciągle kotłują się w głowie a ona tymczasem odeszła. I klapa. Czy miałeś taka sytuacje? Pewnie tak. Przyznasz chyba teraz, że nie ma innego wyjścia i albo podejdziesz do niej przywitasz i zaczniesz rozmowę, która przerodzi się być może w coś miłego, albo posłuchasz swoich wymówek.

 

Ale to wcale nie wymówki być może pomyślisz. Owszem są to wymówki. Potrzebujesz dowodów? Zastanów się czy jak to myślałeś to byłeś w ubraniu roboczym, poplamionym brudnym i w dodatku brzydko pachniałeś? Czy naprawdę miałeś tak coś tak bardzo pilnego być nie mogłeś jej poświecić parę minut? Założę się, że na oba pytanie odpowiedziałeś nie.

 

 

Skąd w takim razie biorą się wymówki? Jak je rozpoznać? Jak się ich pozbyć by osiągać sukcesy? Podam ci kilka rad, które jeśli je konsekwentnie zastosujesz (bez wymówek).

 

 

Wymówki to podświadome myśli, które maja cię pozornie „chronić” przed wyimagowanymi niebezpieczeństwami. Dzieję się tak, gdy np. porywasz się z „motyką na słońce” czyli nie masz jeszcze sukcesów z kobietami, a usiłujesz poderwać 10 czy bardzo piękną kobietę , która zna swą wartość i wie że jest bardzo atrakcyjna. Wymówki są też często rezultatem twoich przekonań, porażek z kobietami (czasami wyolbrzymionymi), zwyczajnego lenistwa, presji otoczenia (co oni sobie pomyślą)

 

By skutecznie pozbyć się wymówek musisz działać jak najszybciej po podjęciu decyzji, ze chcesz coś zrobić. Każda chwila wahania sprawia ,ze twoje lęki a z nimi wymówki są coraz silniejsze. Poza tym jak dopiero zaczynasz z kobietami to bądź zawsze dobrze przygotowany i zacznij od nieco „niższego pułapu”

 

Nie sugeruje ci byś startował do dziewczyn, które cię zupełnie nie pociągają, ale „podchody” do miss polonia na początek to nie najlepszy pomysł. A co do tego co inni sobie pomyślą to uświadom sobie, że o ile nie zachowujesz się jakoś ekstremalnie dziwnie lub kogoś nie krzywdzisz to obcy ludzie nie zwracają na ciebie uwagi.

 

Lenistwo i  wymówki to szeroki temat. Najprostszym sposobem (niekoniecznie najłatwiejszym)jest uświadomienie sobie jak bardzo zależy ci na rezultacie i powiązanie swoich działań z efektem. Mam na myśli to, że albo się ruszysz i zaczniesz działać albo nici z uroczej randki, pocałunków, pieszczot i całej reszty. Twoja decyzja.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa