≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Kochanek Z Wolną Ręką

Kochanek 2

Zdziwił cię ten nieco tajemniczy tytuł? Nie oznacza on bynajmniej kochanka, który nie ma zajętych rąk, lecz doświadczonego, który zna jedno z podstawowych zasad ars amandi. Ta zasada to: „seks to nie wyścigi” Wielu niedoświadczonych mężczyzn (szczególnie jak się napali) to zbyt szybko dąży do stosunku i orgazmu.

Szybko zerwać z niej ubranie, trochę pocałunków, pieszczot, wejść w nią i po paru pchnięciach wytrysnąć. Jest super! Tobie może tak, a jej? No właśnie. Jej niekoniecznie.

A przecież wiadomo, ze do tanga trzeba dwojga. Dlaczego ona może być nie za bardzo zadowolona? Wynika to z różnic w fizjologii i psychiki między kobietą a mężczyzną.

Mężczyźnie by się podniecić nie potrzeba zbyt wielu bodźców i czasu. Na ogół wystarczą odpowiednie bodźce wzrokowe, odpowiedni dotyk i on ma już erekcje i jest gotowy do stosunku. Tymczasem ona by była gotowa na stosunek potrzebuje odpowiedniej atmosfery, warunków, odpowiednio długiej gry wstępnej (minimum 10 minut).

Po co jej w ogóle ta gra wstępna? Ona potrzebuje po prostu czasu by wydzieliły się hormony, krew napłynęła do narządów płciowych i w pochwie wydzieliła się odpowiednia ilość śluzu.

Śluz jest niezbędny, ponieważ jest naturalnym lubrykantem, który nawilża pochwę chroniąc ją przed bólem, obtarciami oraz ułatwia wejście do niej penisa.

Zatem jest będziesz usiłował w nią wejść zanim ona będzie na to gotowa to po prostu sprawisz jej ból. Takie zachowanie może sprawić, że będzie to twój pierwszy i ostatni seks z nią. Co gorsza ona nie powie ci, co zrobiłeś źle, ale będzie cię po prostu unikać podając różne wymówki typu brak czasu, ból głowy itd.

Ale co zrobić by powściągać emocje podczas seksu? Od razu wyjaśnijmy sobie jedno. Emocji nie można wyłączyć, ale kontrolować. Zresztą są one całym sensem seksu. Najważniejsze by się nauczyć niejako synchronizować tak by weszły w jeden rytm. Jak to zrobić?

Jak niemal we wszystkich sferach życia, liczy się wprawa (nie rutyniarstwo), intuicja, wiedza i doświadczenie? To wszystko można osiągać przez stosunkowo częste uprawianie seksu, rozsądne eksperymenty(zapobiegają znudzeniu), obserwacje reakcji partnerki. Jak napisałem w jednym wcześniejszych artykułów dobry kochanek to taki, który potrafi zaspokoić emocjonalne potrzeby kobiety.

A jak wiadomo kobiety są przeróżne. Ba co gorsza kobieta zmienną jest. Czasami jest w łóżku drapieżną kocicą, niedługo potem potrzebuje dużo przytulania i czułości.

Dlaczego tak jest? Odpowiedź jest dość prosta. Kobieta ma bardziej skomplikowaną psychikę niż mężczyzna a poza tym jest zależna od wahań hormonalnych. Wtedy to zmieniają się jej nastrój i ochota na seks. Szczegółowo mówiłem o tym w kursie „naucz ja seksu”

Wspominałem o ważnej roli gry wstępnej. Czy kobiety nie maja, zatem nigdy ochoty na „szybki numerek”? Oczywiście, że tak. Tylko zdarza się to na pewno rzadziej niż mężczyzną.

Takie sytuacje zdarzają wtedy, gdy kobieta ma wysoki poziom hormonów, ma ogólnie silny temperament seksualny oraz jest wyposzczona.

Ale jak rozpoznać, czego kobieta pragnie w łóżku? Najlepiej przez obserwacje jej reakcji(ważniejsze jest, co robi, niż co mówi), przejmowanie inicjatywy i inteligentne proponowanie różnych rzeczy w sypialni (np. seks oralny, anal) Jak czegoś nie będzie chciała to zawsze się możesz wycofać.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa