≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Nucące Sąsiadki

Zacznę od pewnego dowcipu. Dwie sąsiadki spotykają się przypadkowo na schodach i jedna do drugiej mówi: wiesz, co sąsiadko ta V Symfonia Beethovena to chała. Aaaa skąd wiesz?, Pyta druga sąsiadka. No jak to skąd wiem? Wczoraj mi moja sąsiadka na schodach zanuciła.

No właśnie czy to wydaje ci się skądś znajome? Pewnie tak. Wokoło mnóstwo przeróżnych „specjalistów i fachowców” z przeróżnych dziedzin. Powstało nawet takie powiedzenia, że każdy Polak zna się na medycynie, polityce i sporcie. Ale czy na pewno tak jest? Na 100% nie. Dlaczego? Po prostu by znać się na jakieś dziedzinie trzeba mieć rzetelna wiedzę z dobry źródeł, lata nauki oraz dużo praktyki, która przetestuje dana wiedze i pozwoli tą wiedze utrwalić.

Oczywiście są specjaliści, naukowcy teoretycy, który zajmują się wyłącznie stroną teoretyczną. Ja osobiście cenie jednak najbardziej tych fachowców, którzy znakomicie łączą teorie z praktyką. Potrafią to, czego się nauczyli szybko i skutecznie wprowadzić w życie.

Jak czytasz od jakoś czasu mojego bloga to wiesz, że zajmuje się seksem i relacjami męsko-damskimi. Uczestniczyłem w szkoleniach najlepszych mistrzów od uwodzenia i seksu na świecie. Poświęciłem temu mnóstwo czasu, wysiłku, oraz nakładów finansowych. Poza tym jestem z zasady praktykiem (nie tylko w sprawach uwodzenia i seksu). Miałem liczbę trzy cyfrową kobiet nie pisze tego by się chwalić, lecz wyłącznie po to by miał pełną świadomość,że mam odpowiednią wiedzę i doświadczenie w tematach, o których się piszę i się wypowiadam. Oznacza to, ze nie jestem taką „nucą sąsiadka „ z dowcipu powyżej.

Często jednak spotykam wokoło takie „nucące sąsiadki” czy chłopców, mężczyzn, które mają bardzo znikomą lub wręcz żadną wiedzę i praktykę w temacie seksu i relacji-męsko damskich. Naturalnie każdy z każdym może rozmawiać, o czym chce i wyrażać swoje opinie na dowolny temat, jednak, jeśli rozmawia hydraulik z szewcem o medycynie to ja był bardzo wstrzemięźliwy w braniu sobie do serca ich zdania na ten temat.

Jak poznać takich pseudo-fachowców od seksu? To dość proste. Poznasz ich po tym jak mówią i jak się zachowują. Są na ogół „krzykliwi”, lubią się przechwalać niepytani, jakie to mają w tych tematach sukcesy, a poza tym często wypowiadają masę głupot, które się maja nijak do rzeczywistości. Puszczają oni też mnóstwa nieprawdziwych plotek, które z czasem staja się mitami. Niestety cześć społeczeństwa w te mity święcie wierzy. Wystarczy jednak trochę otwartego umysłu, elementarnej rzetelnej wiedzy i krytycyzmu, że te ich opinie są funta kłaków nie są warte.

Niektóre opinie rozpowszechniane przez „nucące sąsiadki”

  1. Liczy się wielkość przyrodzenia.

Bzdura. Wiadomo, ze kobieca pochwa na najwięcej(poza łechtaczką)wrażliwych punktów na jej ściankach a nie na sklepieniu. Dlatego od wielkości ważniejsza jest Gryboś członka a nie wielkość a przede wszystkim to, co potrafi się z nim robić.

2. Mogę to robić bez przerwy przez wiele godzin.

Bzdura. Po pierwsze podczas stosunku w pewnym momencie przychodzi orgazm a z nim wytrysk, który kończy współżycie (przynajmniej na jakiś czas), a poza tym seks  pochłania tak wiele energii, ze jak nie ma się wyjątkowej kondycji lub sposobu to uprawianie seksu przez wiele godzin jest czysta fantazją.

3. Mogę mieć zawsze i wszędzie dowolną kobietę.

Nieprawda. Nawet najbardziej genialni uwodziciele nie są w są w stanie tego dokonać. Przyczyny są bardzo różne i pewnie nikt z nich nie zna wszystkich. Najczęstsze z nich” to nie ten typ faceta, nie ten moment, poważne kłopoty zdrowotne i osobiste kobiety, przekonania blokujące itd.

4. Nie muszę nic robić a i tak każda na mnie poleci.

Oczywista bajka. Według danych tylko bardzo niewielki procent kobiet spotyka swojego faceta, który jest niemal idealnie w jego typie tak, że niemal od razu są (teoretycznie) skłonne mu ulec. Pisze teoretycznie, ponieważ istnieją przecież u większości kobiet bariery typu presja społeczna(nie chce wyjść na łatwą), lęk o własne bezpieczeństwo(przecież ona go nie zna) oraz obawa przed niechciana ciążą.

5. Miałem już w swoim życiu najpiękniejsze kobiety, sławne kobiety.

Nieprawda. Można to często poznać po tym jak się taki ”Casanova” mówi i zachowuje wobec kobiet. Widać, że nie ma pojęcia jak się w ich obecności zachować i czego naprawdę pragną i jakim im to dać.

To tylko kilka bzdurnych opinii wygłaszanych przez samozwańczych „Don Juanów”.

A czy ty czytelników znasz takich pseudo-fachowców w dziedzinie seksu i uwodzenia? Jak ich rozpoznajesz i jak na nich reagujesz? Podziel się proszę swoimi uwagami na ten temat.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa