≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Ona Tego Naprawdę Nie Lubi

Jak zapytasz kogokolwiek czy lubi sex to w ogromnej większości pytanych pojawia się uśmiech, błysk w oku a często też retoryczne pytanie: a kto nie lubi? Niby oczywista sprawa. Wszyscy lubią, poszukują a niektórzy wręcz pragną seksu. Jeśli tak jest to, dlaczego napotykasz u nie jednej dziewczyny napotykasz opór i to zarówno w słowach jak i gestach.

Przyczyny takiego stanu rzeczy są bardzo różne. Może być tak, ze ona ma jakiś bariery przed uprawianiem seksu, których ty jeszcze nie poznałeś. Inną przyczyna „wstrętu” seksualnego mogą złe doświadczenia z przeszłości. To niestety dość częsty problem. Z tego właśnie powodu warto zawsze umiejętnie i odpowiedzialnie podchodzić do pierwszego razu.

Jeśli ona nie chce małego, „co nieco” to może być to dla niej nieodpowiedni moment. Nie ten cykl, kłopoty, złe samopoczucie, niewłaściwe miejsce na to itd. Taka sytuacja jest dużo lepsza, ponieważ dziejesz nie może jutro zamienić się w tak.

Inna przyczyna jej nie to po postu ty niestety nie jesteś w jej typie. Można to czasami zmienić z czasem, ale niestety nie zawsze. Po prostu musisz przyjąć do wiadomość, że nie możesz mieć każdej kobiety, która ci się spodoba. Jeśli nie zrobisz kardynalnych błędów w uwodzeniu, o których pisałem poprzednim artykule to twoje szanse na pewno wzrosną.

Musisz też pamiętać, że kobiety są bardzo emocjonalne i na tym się skupić. Nie działaj na jej logikę tylko emocje. To bardzo ważne. I zapomnij o tym, że jest taka cudowna i jedyna. To zapewniam cię ułatwi sprawę, bo będzie panował nad swoimi emocjami. Chyba ,że szukasz żony, ale nawet wtedy jednak warto panować choć trochę nad emocjami. Inaczej szybko możesz stać się needy i wszystko przepadnie.

Często to ich nie jest skutkiem dwóch podstawowych barier: przed niechcianą ciążą i oceną społeczną. Boją się, ze jak wszyscy dowiedzą to przypomną jej łatkę delikatnie mówiąc łatwej. Poza tym ona też w stosunku do ciebie nie chcę wyjść na zbyt łatwą. Czy można jakoś skutecznie obejść te bariery? Owszem często jest to możliwe. Musisz też oczywiście trafić na odpowiednia dziewczynę. Musi być taka, która ma temperament seksualny i choć odrobinę niezależnego charakteru. Ta pierwsza cech w pewnych sytuacjach zlikwiduje lęk przed ciążą a druga przed oceną społeczną.

Jak praktycznie zburzyć wspomniane wyżej bariery? Najlepiej przez wyraźne zasugerowanie jej, ze jesteś bardzo odpowiedzialny(nigdy nie uprawiasz seksu bez zabezpieczenia) oraz, ze jesteś bardzo dyskretny. Tylko najlepiej to zrobić za pomocą umiejętnie opowiedzianej historii a nie przez stwierdzenie tego wprost.

Zawsze też pamiętaj o podstawowej zasadzie w relacjach z kobietami. Jeśli słowa mówią nie a język ciała i czyny tak to wierz temu drugiemu. I tak na początku znajomości ona twierdzi, ze, że się spieszy a nie odchodzi to najpewniej jednak jest tobą zainteresowana a to już dobry początek

 

Inna ważna sprawą w występowaniu barier jest brak odpowiedniej atmosfery oraz to ,ze nei było wcześniejszych próby dotyku. Chodzi tutaj o stworzenie jej odpowiedniej intymnej atmosfery. Aby tak było musi być sam na sam i ona musi być pewna, ze ktoś nie wejdzie w każdej chwili. Te warunki to podstawa. Warto też zorganizować odpowiednie dyskretne ładne światło, muzykę, lekką kolacje itd.

Jeśli wcześniej na randce nawet je nie dotknąłeś w ramię dłoń czy coś podobnego to raczej nie liczy, że nagle pozwoli się dotykać i pieścić w miejscach intymnych.

W sypialni jest podobnie niby mówi nie, że to za wcześnie, ale cię nie odpycha, oddaje pocałunki, pozwala się rozbierać i dotykać. Jak myślisz? Chce czy nie chce?

Niestety niekiedy dziewczyna chce sobie zadrwić z ciebie i najpierw jest chętna, a potem cię odpycha i znowu. Nie pozwól nigdy na to. Daj jej odczuć, że masz swoją wartość, jesteś zdecydowany i nie pozwolisz się wodzić za nos Jak nie to nie – jej strata.

A ty czytelniku jakie masz doświadczenia w łamaniu kobiecych barier przed seksem? Czy masz jaką ciekawą swoją metodę? Podziel się tym proszę w komentarzu.

{ 1 comment… add one }
  • vm 28/01/2017, 20:03

    najbardziej prymitywny sposób na przełamanie oporów to alkohol. bardzo często stosowany. Teraz chyba mniej jest takich, które odmawiają. Większość chce. Zwłaszcza jak są po 30-tce.

    Reply

Leave a Comment

Archiwa