≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Tak Bardzo Się Starałem A Ty Teraz Nie Chcesz Mnie

Tak bardzo się starałem, A
Ty teraz nie chcesz mnie.
Dla Ciebie tak cierpiałem:
Powiedz mi, dlaczego nie chcesz mnie?

 

To oczywiście fragment przeboju Czerwonych Gitar, który świetnie oddaje dość często taką sytuacje w relacjach męsko-damskich. Spotykasz jakąś „wspaniałą” dziewczynę, która bardzo ci się spodobała, a może nawet zauroczyła. Postanawiasz ją zdobyć. Obojętnie, co oznacza dla ciebie słowo zdobyć podejmujesz bardzo różne działanie by zyskać jej względy. O ogólnie przecież zawsze o to chodzi prawda?

 

Chcesz, aby się z tobą spotykała, cieszyła się na twój widok, okazywał ci dużo sympatii, wyrażała się o tobie jak najlepiej. Czy to wszystko? A co pociągiem fizycznym? Czy chcesz z nią seksu, pocałunków, pieszczot, cudownych uniesień w sypialni? Pewnie tak. Czy to coś złego? Dla mnie na pewno nie. Jasne, ze nie z każdą dziewczyną musisz tego chcieć. Tutaj jednak rozważamy sytuacje, w której tego pragniesz.

 

 

Kiedy tak się dzieje? Najczęściej wtedy jak ci się podoba jej uroda(jest dla ciebie seksowna)i ma to coś, co cię w niej pociąga. Wtedy z automatu powstaje erotyczny pociąg. To naturalne. Działa to u obojga płci. Gdy powstała taka sytuacja to zaczynasz się zalecać, czyli pokazujesz swoje najlepsze strony a maskujesz te ciut gorsze. I tak np. stroisz się na spotkania z nią bardziej niż zwykle, w rozmowie starasz się być jak najbardziej elokwetny, mówisz jej miłe słowa, komplementy, dajesz kwiaty prezenty itd. Zachowujesz się niczym paw.

 

Czy takie postępowanie działa? To zależy do dziewczyny. Czasami tak, ale raczej rzadko i na pewno nie, jeśli przesadzisz. Dlaczego tak się dzieje? Głównie, dlatego, że jesteś standardowy, przewidywalny, wzbudzasz w niej tylko jeden rodzaj emocji i to niekoniecznie nie te, o które jej chodzi. Poza tym, jeśli ona jest atrakcyjna, pociągająca dla wielu to o tym wie i to, że tobie chodzi ci o seks. Na tego rodzaju dziewczyny takie postępowanie na pewno nie działa.

 

Nie oznacza to, ze masz się nie starać o nią wcale. Jak kiedyś już pisałem jesteś w guście pewnego niewielkiego procentu kobiet, którym od początku się spodobasz. Wtedy nie musisz nieomal nic nie robić a i tak ją będziesz miał. Jest to jednak bardzo rzadka sytuacja. W pozostałych przypadkach musisz się postarać. Na ile to będą to skuteczne starania zależy generalnie o kilku spraw.

 

 1. Na ile znasz się na kobietach.
 2. Czy potrafisz kontrolować swoje emocje i zachowania.
 3. Jak bardzo jesteś zdeterminowany by osiągać cel nie wpadając przy tym w „samobójczą”przesadę.

 

Ad1 )

 

Jak jesteś z daną kobietą potrafisz na podstawie jej zachowań, słów i wyrażanych emocji zorientować się, jaka jest i czego potrzebuje. Potem musisz jej pokazać,że jesteś tym, który zaspokoi jej potrzeby.

 

Ad2)

 

Obojętnie czy jesteś w niej już zakochany czy „tylko” ją pożądasz nie możesz stracić dla niej kompletnie głowy. Tak wiem, wiśta wio, łatwo powiedzieć. Jednak jak stracisz zbyt dla niej głowę to będziesz działał, głupio i irracjonalnie. Często też niedoświadczeni chłopcy starają się dla nie zrobić wszystko, przez co automatycznie obniżają w jej oczach swoją wartość.    Na to nie możesz sobie na pozwolić. Pamiętaj abyś był szanowany, pożądany musisz znać i pokazywać swoja wartość.

 

 1. Ten punkt wiąże się ściśle z poprzednim. Nie należy za szybko ujawniać swoich uczuć i intencji. Możesz być rozsądnie uprzejmy i pomocny, ale nie za wcześnie i nie na każde skinienie. Kobiety uwielbiają mężczyzn znających swoją wartość i dominujących a nie służalczych kolesi.

 

 

A co zrobić, gdy już tak zrobiłeś? Byłeś bardzo, bardzo miły ciągle za nią biegałeś. Często nie da się już nic zrobić. Czasami skutkuje mądre wycofanie się i znikniecie z jej życia na jakiś czas. Zero kontaktów. Wtedy może pomyśleć, że może jednak szkoda,ze go straciłam?. Wtedy się możesz pojawić, ale już nie bądź (needy) już nigdy.

 

Pamiętaj o tym, ze nawet jak zrobiłeś wszystko jak należy by ją zdobyć a nic z tego nie wyszło to nie bierz tego do siebie. Nie możesz zdobyć każdej dziewczyny.

Czasami tak się dzieje dlatego, że nie byłeś w jej guście albo jej spodobał się ktoś inny lub to nie był ten czas. Tak po prostu się zdarza i tyle.

 

 

A ty czytelniku czy zrobiłeś kiedyś jakieś błędy w podrywie i czy udało ci się to jednak naprawić? Podziel się proszę swoimi spostrzeżeniami w komentarzu.

 

 

 

.

 

 

 

 

{ 1 comment… add one }
 • Tajemnicza 15/05/2017, 18:58

  Ciekawy artykuł. Jak uważasz, jaki typ kobiety najbardziej kręci pewnych siebie, silnych mężczyzn? Czy szukają sexownej bizneswoman, podobnej do nich, czy wręcz przeciwnie, ciepłej, miłej i rodzinnej kobiety, która zadba o ognisko domowe?
  Pozdrawiam 🙂

  Reply

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa