≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Tancerz

Czy wiesz skąd pochodzą te słowa? Czy czuje pani cza-czę, czy cza-czę pani zna?  Ja pani wytłumaczę, co znaczy cza cza ta. To fragment jednej z piosenek A. Rosiewicza piosenkarza i jednego z najlepszych polskich tancerzy. Dlaczego o tym wspominam? Dziś będę pisał o roli tańca w uwodzeniu.

 

 

Czy zdajesz sobie sprawę jak ważną rolę odgrywa taniec w relacjach męsko – damskich? Nie nie martw się nie trzeba być koniecznie Fredem Asterem czy Johnem Travoltą. Naturalnie trzeba być zgrabnym tancerzem, który wiec, co robi i czuję się bardzo pewnie na parkiecie. Spytasz, po co mi to potrzebne?

 

 

Dobry tancerz jest bardzo dobrze postrzegany przez kobiety. Jak nie jesteś zbyt dobrym mówcą to możesz to czasami świetnie nadrobić na parkiecie. Poza tym dobry tancerz przyciąga kobiety, ponieważ wiele z nich lubi tańczyć, jest odbierany jako pewny siebie, zabawny i uwodzicielski. Naturalnie nie każdy tancerz jest dobrym uwodzicielem.

 

 

Tutaj nie chodzi o fakty, ale o fantazje, pragnienie, skojarzenia i stereotypy. W czasie tańca można szeptać czułe lub namiętne słówka. Można umiejętnie dotykać wyrażać swoje erotyczne pragnienia i zainteresowania. Ole uwaga. Dotykać a nie obmacywać. Dobry tancerz uwodziciel dotyka a nie obmacuje.

 

 

 

Jaka jest różnica? Obmacywanie to dotyk erotyczny, ale nachalny i bez taktu. Prawdziwy tancerz się tak nigdy nie zachowuje. Jakie jeszcze inne zalety ma dobry tancerz? Imponuje kobietom tym, co potrafi. Jeśli seksownie się rusza to budzi pożądane skojarzenia, fantazje i skutecznie do siebie przyciąga.

 

 

Jak widać warto być dobrym tancerzem. A że wymaga to nauki, wysiłku? Cóż bez pracy nie mam kołaczy. Czy jest to konieczne by być dobrym tancerzem by mieć sukcesy z kobietami? Pewnie nie, ale to często znacznie ułatwia sprawę. Tak, więc dalej ruszaj w tany a zobaczysz zadziwiające rzeczy.

 

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Next post:

Previous post:

Archiwa