≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

To Jest Proste?

Ten nieco enigmatyczny i tajemniczy tytuł dotyczy oczywiście, uwodzenia i seksu. Jeśli czytałeś moje wcześniejsze artykuły na blogu to pewnie zauważyłeś czytelniku, że czasami pisałem o tych sprawach, jako o czymś prostym a nieraz zachęcałem to edukacji.

Możesz takim razie zapytać: czy uwodzenie i seks to proste sprawy czy wymagające większej wiedzy, zdolności wręcz charyzmy? Jeśli oczekiwałeś prostej odpowiedzi w rodzaju tak lub nie to cię niestety rozczaruje. Tak jak całe życie nie jest zero jedynkowe, (czyli tak nie) tak samo uwodzenie i seks taki nie jest.

Seks w swojej istocie jest z pewnością prosty. Jest instynktem. Jest konieczny do prokreacji, do przedłużenie gatunku ludzkiego. Podstawowe umiejętności do uprawiania seksu ma każdy człowiek. I każdy go w pewnych okresach życia mniej lub więcej potrzebuje. Sęk w tym, ze seks ludzi nie służy tylko prokreacji. Jest ważny dla jednostki i par. Zaspokaja wiele potrzeb psychologicznych jak np. pewność siebie, potrzeba bliskości, bezpieczeństwa itd.

W takim przypadku uprawianie seksu, prostego, trywialnego na zasadzie (przepraszam za prostactwo) wsadził wyjął, wsadził trysnął już z pewnością nie wystarczy. Potrzeba już czegoś znacznie więcej. Subtelności, wyczucia, wręcz finezji. Trzeba umieć szybko rozpoznać, wyczuć potrzeby partnerki i potrafić jej w odpowiedni sposób zaspokoić. Poza tym, jeśli masz do czynienia z partnerką uważaną za atrakcyjną seksualnie, która być może miała już więcej partnerów to wtedy porzeczka jest z pewnością zawieszona wysoko.

A jak to jest z uwodzeniem? Jest łatwe, proste czy bardziej subtelne i wymagające umiejętności? To też zależy, od co najmniej kilku czynników. Zależy głównie, jaki już jesteś. Czy posiadasz doświadczenie z kobietami czy nie. Czy kobiety, które chcesz zdobyć są bardzo piękne i atrakcyjne czy nie za bardzo. No i zależy też oczywiście od kobiet. Od ich charakterów, zasad, przekonań, temperamentu itd.

 

Kobieta, która ma miłe doświadczenia z seksem, ma duży temperament jest dużo łatwiejsza do zdobycia niż taka, która miała jakieś niemiłe doświadczenia, ma blokady lub jakieś złe przekonania na ten temat. Nie jest to jednak niemożliwe. Jak się tego wszystkiego dowiedzieć? Przez rozmowę, ale nade wszystko jak reaguje na to, co robisz. Jak reaguje na próbę dotyku, komplementy, dowcipy erotyczne itd. Po tym wszystkim poznasz czy możesz liczyć na szybki sukces czy musisz się przygotować na „długie oblężenie”

Wiele zależy w takich przypadkach też od ciebie. Od twojej postawy, determinacji i przekonań. Słynne powiedzenie przypisywane H. Fordowi, „ Jeśli myślisz, ze możesz masz racje i jeśli myślisz, ze nie możesz tez masz racje” jest prawdą również w uwodzeniu i seksie.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa