≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Uwodzenie Jest Jak Makijaż

Mam pytanie: Czy widziałeś kiedyś atrakcyjną kobietę w wspaniałej kreacji, pięknie uczesaną i w ładnym makijażu? Podobała się ci prawda? Ale jak ją widziałeś już bez tej kreacji z rozczochranymi włosami i bez makijażu to z pewnością nie wydała ci się tak atrakcyjna. A pamiętaj, że mówimy o tej samej kobiecie. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest dość prosta. Nie ma doskonałego piękna (zresztą, co jest piękne a co nie to rzecz względna.)

 

Nawet najpiękniejsza kobieta typu Miss World ma swoje mankamenty. Albo w twarzy albo w figurze. Ale już dawano temu styliści odkryli jak te niedoskonałości „przypudrować” Najbardziej typowym przykładem jest makijaż. Jeśli kobieta ma np. małe oczy to odpowiednią kreską i kolorem stwarza się wrażenie, że ma je większe. Jak ma bladą cerę to daje się więcej różu na policzki. Jak ma drobne niedoskonałości cery to się je chowa pod pudrem itd. Naczelna zasadą dobrego makijażu jest by eksponować to, co ładne a tuszować to, co niedoskonałe.

 

Co to ma wspólnego z uwodzeniem? Bardzo wiele. Abyś mógł zdobyć kobietę, która ci się podoba musisz bardzo umiejętnie pokazać swoje zalety a przykryć wady. Nie ma innej drogi. Ktoś może powiedzieć, że to fałszywe i nieszczere zachowanie. Pozwól, że ci przypomnę, że tak się zachowuje każdy rozsądny chłopak czy dziewczyna podczas tzw. zalotów. Czy jak ona mu się podoba i chce zdobyć jej względy to ubiera się byle jak? Czy wysławia się byle jak, a może jest wulgarny jak wie, że ona tego nie znosi? Na pewno nie. Dlaczego? Ponieważ zdaje sobie sprawę, że jakby był niechlujny w ubiorze czy zachowaniu to z pewnością by ją szybko stracił. A tego na pewno nie chce.

 

Podobnie jest z kobietami. Stroją się malują się, bo chcą się podobać, chcą by chłopak, który je zainteresował miał o nich jak najlepsze zdanie. Chcą go do siebie  przyciągnąć. Tak więc w tzw. pawie piórka stroją się obie strony. Tak było jest i będzie. Ale mi wcale nie chodzi o seks być może powiesz. Świadomie możliwe, że na początku nie, ale podświadomie zawsze. A poza tym czyż w przypływie gorących uczuć nie masz ochotę jej całować, pieścić, kochać się z nią? No właśnie. To naturalne.

 

Wracając do uwodzenia abyś był w tym dobry musisz być dobrym aktorem tzn. musisz ją przekonać, że masz to, czego ona potrzebuje i jesteś taki jak ona tego pragnie. Ale uważaj. Kobiety mają niesamowity radar i udawanie poznają szybko i bardzo skutecznie. Gdy jesteś nieśmiały wobec kobiet a będziesz udawał pewnego siebie to nic z tego. Ona od razu to wyczuje. Co w takim razie zrobić by spełniać jej oczekiwania?

 

Musisz po prostu nad sobą pracować. Zacznij od ubioru. Nie musisz mieć drogich ciuchów, ale zawsze musisz być czysty i mieć starannie wyprasowane ubranie. Włosy maja być czyste i masz być uczesany. Zrób porządek z zębami jak masz z nimi kłopot. Koniecznie zadbaj o wygląd dłoni i paznokci. Ona zwracają na to uwagę. Potem naucz się odpowiednio chodzić. Musisz być wyprostowany i chodzić pewnym siebie sprężystym krokiem. Potem nauka mówinia. Odpowiednia modulacja i tempo oraz właściwe tematy.

 

Z zasady masz rozmawiać o tym interesuje kobiety, czyli głównie emocje. Dobrze byś orientował się w świecie mody i był oczytany. Unikaj rozmów o kłopotach, komputerach, sporcie czy Religi i polityce. O sporcie i komputerach możesz chwile porozmawiać jak ją temat interesuje, ale nie przez cały czas. Najważniejsza jest jednak sztuka wpływanie na jej emocje. Najlepiej to zrobić przez opowiadanie historii, Obojętnie czy będą prawdziwe czy nie. I jak je opowiadasz to bezwzględnie musisz je sam przeżywać. Musisz być aktorem.

Bardzo ważne jest wprowadzenie do kontaktu z kobietami seksualnej interakcji oraz umiejętność dotyku. Dąż do tego jak najszybciej, ale bez przesady. I najważniejsze byś nie obawiał się porażek. Choć byś był najlepiej wyedukowany i przygotowany nie unikniesz ich. Traktuj je jak dobrą lekcje, Następnym razem będziesz lepszy.

 

{ 1 comment… add one }
  • Ona 01/08/2017, 08:27

    Jacek, to Ty?

    Reply

Leave a Comment

Archiwa