≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Wytrwałość Czy Ośli Upór

Zacznę od pewnej dość trafnej (moim zdaniem) definicji inteligencji. Brzmi ona tak. Inteligencja to umiejętność wykorzystanie wiedzy i doświadczenia w każdej sytuacji życiowej. Jak ci się podoba takiej określenie inteligencji czytelniku? Fajna prawda? Inteligencja jest potrzebna właściwie w każdej sferze życia. W rodzinie, pracy, związkach, przyjaźni, miłości i w seksie.

 

Inteligencja to po prostu wyczucie, co mogę mówić i robić w danej sytuacji by być w zgodzie samym sobą a nie ranić innych. Łatwiej powiedzieć nic zrobić. To prawda często nie jest łatwe. Są różne sytuacje i ludzie. Trudno przewidzieć (zwłaszcza nie znając ich dobrze), czego się od nas spodziewają.

 

Są naturalnie pewne ogólne wyznaczniki inteligencji powszechnie aprobowane. Nie zwalnia nas jednak o tego by myśleć samodzielnie i mieć odpowiednie wyczucie. Do czego zmierzam? Mam tu na myśli w relacjach męsko-damskich sprawę wytrwałości. Chodzi tutaj o to, że jak spodoba ci się dziewczyna to naturalne jest,że uderzasz do niej w „konkury’

 

Starasz się i jej względy na różne sposoby. Miłą, dowcipną rozmowami, komplementami, zapraszasz ja na randki, do kina, kawiarni itd. Wszystko po to by zdobyć jej względy, sympatie. Chcesz by cię lubiła, podziwiał, lubiła z tobą być, a z czasem była byłą tobą zafascynowana, tęskniła za tobą a może by cię pokochała.

 

 

Można założyć, że pragniesz też ją fizycznie. To nic niezwykłego w relacjach męsko- damskich. Często problemem jest jednak to, że nie każda jest taka uległa i nie każdej niestety przypadniesz do gustu. Może być też tak, że ma już swojego chłopaka i pomimo całej sympatii do ciebie nie może być z tobą.

 

Co wtedy zrobić? Odwrócić się na pięcie i po prostu odejść? Duma tak nakazuje, ale serce łka. Co wtedy? I tutaj potrzebna jest inteligencja. Musisz odkryć czy naprawdę nie masz u niej już żadnych szans czy nie wszystko stracone. Jak to poznać?

 

Pierwsza podstawowa zasada, o której pisałem już wiele razy. Nie ważne, co mówi, ale co robi. Jeśli w słowach odmawia, ale potem robi, co innego to jest nadzieja. Ale jak mówi, że nie chce z tobą być, odmawia umawiania się na randki, nie oddzwania, wykazuje wyraźne zdenerwowanie, gdy ponawiasz propozycje to sprawa raczej jest przegrana. Nie zawsze tak musi być.

 

Kobietą zmienną jest mówi znane przysłowie. To twoja nadzieja. Uważaj jednak by nie być w jej odczuciu namolnym. Nic nie zyskasz, a bardzo stracisz w jej oczach. Być może na zawsze. Najważniejszy jest to, że jesteś dla niej needy, czyli potrzebujący. Czasami rozpaczliwie. To dramatycznie obniża twoją wartość w jej oczach. A kto zechce się zainteresować kimś o małej wartości?

 

Często najlepszą strategią jest pozorne wycofanie się, obojętność. Pomaga też pozorne zalecanie się do innych. To wzmaga zazdrość i przychodzi myśl, a może szkoda, że go nie chciałam? Reasumując. Życzę ci byś był wytrwały, ale byś tego nie zamienił w ośli upór. To pierwsze może często pomóc to drugie tylko zaszkodzić

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa