≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Jak wywołać orgazm u kobiety?

 

To jak wywołać orgazm u kobiety wielu mężczyznom spędza sen z powiek.

Podam dziś jeden z wielu sposobów, ale za to niezwykle oryginalny i poparty materiałem video. 🙂

Pociesze cię. Wiele kobiet nie ma orgazmu z własnej winy. Są zbyt spięte tym co się dzieje, tym jak wyglądają i milionem spraw, które tobie by nie przyszły go głowy. Z moich obserwacji wynika, że najszybciej i najczęściej orgazm osiągają kobiety, które same lubią sobie sprawiać przyjemność.

Jeśli kobietę interesuje jej ciało i sama się nim bawi, odkrywa je to potem podczas seksu wie co partner powinien z nią robić, aby miała z tego największą przyjemność. Kieruje nim w odpowiedni sposób.

W przeszłości pisałem o wielu trikach i sposobach na to jak wywołać orgazm u kobiety. Pisałem też o tym co pomaga, a co przeszkadza. Dziś podam sposób, który będzie od ciebie wymagał wysiłku, nawet sporego, ale gigantycznie rosną efekty, które bywają spektakularne.

Zakładam, że wiesz jak działa wibrator. Nie bedziesz go używał, ale wykorzystasz coś innego: bardzo szybkie tempo.

Najprościej doprowadzić kobietę do orgazmu drażnieniem łechtaczki i punktu G. Ta metoda, o której zaraz napiszę dotyczy punktu G, ale możesz w każdej chwili użyć dodatkowo palców i drażnić jej łechtaczkę.

Jej punkt G będziesz drażnił penisem, czyli musisz wejść płytko, w zasadzie tylko główką penisa i w tym momencie pracować w tempie skrzydeł kolibra. Wiem, że to niemożliwe, ale też nie do końca.

Wystarczy, że zrobisz tak jak robi ta pani na filmie poniżej. Tylko pamiętaj- płytko i rób dokładnie tak jak ona. Efekt cię zaskoczy.

Swoją drogą, te filmy, a raczej to, co te dziewczyny robią są według mnie fantastyczne. Możesz sobie wyobrazić co się dzieje podczas seksu, kiedy ona robiłaby tak z tobą? To pomyśl teraz, że jak będziesz jej robił tak samo, ona będzie czuć coś podobnego.

Wow, to jest naprawdę piękne. Najlepsze jest to, że Polsce uczą takiego tańca. Wyobraź sobie pełną salę dziewczyn tańczącą w ten sposób. Uff gorąco…

 

{ 6 comments… add one }
 • janusz 11/09/2011, 00:06

  Super

  Reply
 • ochi 08/01/2013, 21:58

  Jak się ten taniec nazywa?

  Reply
 • Tyna 16/03/2013, 11:00

  dancehall

  Reply
 • Sasha 04/08/2013, 01:06

  reggaeton. Dancehall jest bardziej skupiony na skakaniu i machaniu niż trzęsieniu pupą

  Reply
 • Seba 04/02/2014, 22:02

  To jest reggaeton. A poza tym, to jest extra! Zwłaszcza ten drugi filmik 🙂 I do rytmu i fajne ruszanie pupcią. A muzyka – wprost genialna!
  Brunet, jeśli byś mógł, to prosiłbym Ciebie o tytuł tej muzyki z drugiego filmiku.

  Pozdrawiam Gorąco!

  Reply
 • Sia 17/07/2015, 23:55

  Ja tańczę reggaeton i też wyczyniam takie cuda, ale nie przekłada się to niestety na seks. Dużo łatwiej to robić w powietrzu niż z członkiem w sobie. Wiem, ze tańczę dobrze, lap Dance też jest praktykowany w sypialni, ale gdy już jestem na górze żadne ze stron nie ma z tego rzeczywistej przyjemnosci. Kochamy się w tej pozycji, ale nie w takim tempie. zwyczajnie nic nie czuję wtedy 🙁

  Reply

Leave a Comment

Archiwa