≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Dla nieśmiałych: gdzie są te kobiety, które same pytaja o seks?

Fot. Flickr

Jakiś czas temu czytałem dane statyczne na temat ilości partnerów i partnerek seksualnych w różnych krajach świata.

Była tam jeden bardzo intrygujący wpis…

Jest pewien kraj, gdzie średnia liczby partnerów seksualnych kobiet jest znacznie wyższa od mężczyzn. Średnia światowa to 7 partnerów/partnerek na całe życie.  Sam wiesz najlepiej gdzie jesteś w tych statystykach…

Wracając do tematu, tym krajem jest Nowa Zelandia. Tam kobiety mają mniej więcej 25% więcej partnerów seksualnych, jak mężczyźni. Tzn kobiety mają ok 20, a mężczyźni ponad 16.

Jaki z tego wniosek? tamtejsze kobiety lubią cieszyć się życiem. Więc jeśli masz problemy z kobietami, leć do NZ i pozwól im się uwieść i ciesz się życiem. Skoro mają więcej partnerów jak mężczyźni to znaczy, że same muszą o nich zabiegać.

Z tego co udało mi się dowiedzieć, faktycznie tam tak jest, że np w barze nie jest niczym dziwnym, że kobieta  podejdzie do Ciebie, uwiedzie Cię i zaciągnie do łóżka.

Nie wiem czy to wynika z tego, że tamtejsi faceci to ciamajdy, czy też tamtejsze kobiety są bardziej wyzwolone.  Być może ma na to wpływ to, że w życiu polityczny i gospodarczym akurat w tym kraju kobiety mają wyjątkowo dużo do powiedzenia i są bardzo aktywne. Więc nie dziwi mnie to, że dbają o swoje naturalne potrzeby. Skoro zaś przyrost naturalny w tym kraju jest ujemny, tzn robią to z pełną świadomością.

Jeśli pojedziesz do NZ sprawdzić jak to jest naprawdę, daj znać 🙂

{ 4 comments… add one }
 • joy 13/10/2010, 22:05

  Takie pytanie czysto matematyczne. Czy jest mozliwe zeby dla populacji o zblizonej liczbie kobiet i mezczyzn, wystepowala tak spora dysproporcja stosunkow kazdej z plci?
  Wg. mnie jesli jest 50% mezczyzna i 50% to srednia stosunkow przypadajaca na kazdego mieszkanca bedzie taka sama, zarowno dla kobiet jak i mezczyzn.
  Wiec ta roznica opisana w artykule wynika prawdopodobnie z tego ze albo jest wyraznie mniej kobiet niz mezczyzn dla tej populacji, albo sa brane pod uwage takze zwiazki homoseksualne (szczegolnie w tym przypadku lesbijskie).

  Reply
 • Prawdziwy 08/02/2014, 23:15

  TO wiadomo że ona mają więcej tego na koncie niż facet

  Reply
 • wujek 26/03/2014, 17:59

  @joy to samo sobie pomyślałem, chociaż może to też dlatego, że chętnie oddają się zagranicznym turystom?

  Reply

Leave a Comment

Archiwa