≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Głębokie gardło.

Fot: Flickr

Głębokie gardło to odmiana fellatio, przy której cały penis umieszczony zostaje w ustach i przełyku bez wywoływania odruchu gardłowego.

Poniższy tekst, nie jest mój, znalazłem go wiele lat temu na jakimś forum dyskusyjnym i skrzętnie dodałem do archiwum. Niestety nie znam autora. Jeśli się taki zgłosi to dopiszę, że to jego artykuł.

O tego typu tekst prosiły mnie co ciekawe Panie, chcące wiedzieć jak to się robi. Więc w odpowiedzi na to zapytanie szczegółowy opis jak się to robi poniżej.
Panowie chcący tego doświadczyć, powinni całkiem przypadkiem podesłać swoim dziewczynom link tutaj. Bo czyż to nie skandaliczne, że takie rzeczy opisują w internecie? 🙂

CZY MOŻNA OPANOWAĆ ODRUCH GARDŁOWY?

Tak. Tak samo jak osoby noszące soczewki kontaktowe są w stanie opanować mruganie oczu przy ich zakładaniu, tak Ty jesteś w stanie opanować odruch wykrztuśny podczas głębokiej immisji penisa do ust.

CZY KAŻDY JEST W STANIE NAUCZYĆ SIĘ WYKONYWANIA GŁEBOKIEGO GARDŁA?

Na to pytanie również odpowiem twierdząco. Chociaż zawsze znajdą się wyjątki.
Być może niektóre osoby mają zbyt małą jamę ustną, aby mogły zmieścić w niej  większego penisa. Jednakże przeciętna kobieta może z łatwością połknąć przeciętnych rozmiarów członka. Znaczne odchyłki od normy, z jednej lub z drugiej strony występują rzadko.

CZY WARTO W OGÓLE PODJĄĆ SIĘ CAŁEGO TEGO WYSIŁKU ZWIĄZANEGO Z OPANOWANIEM ODRUCHU GARDŁOWEGO?

Po raz trzeci TAK! Sama się o tym przekonasz, w momencie kiedy Twój facet zacznie jęczeć z rozkoszy, podczas gdy Ty będziesz wyczyniać z jego przyrodzeniem rzeczy, o których inni mogą zaledwie pomarzyć! Szczególne uniesienie towarzyszy głębokiemu gardłu wykonywanemu niespodziewanie.
Zaskoczonym mężczyznom oczy wychodzą prawie z orbit wpatrzone w twoje usta wchłaniające całą jego męskość.

A CO CZUJE PRZY TYM MĘŻCZYZNA?

Większość panów twierdzi, że odczuwają przy tym przyjemny ucisk dookoła dolnej krawędzi żołędzi (korony) Obszar ten szczególnie spodnia jego część, to najczulszy punkt na penisie. Można niezwykle szybko doprowadzić mężczyznę do mocnego orgazmu, umiejętnie pobudzając ustami i językiem to miejsce.

CZY SĄ JESZCZE JAKIEŚ DODATKOWE ZALETY TECHNIKI GŁĘBOKIEGO GARDŁA?

Oczywiście. Jeżeli niezbyt lubisz smak nasienia, ale finał w ustach bardzo podoba się Twojemu chłopakowi. Podczas głębokiego połykania żołądź znajduje się tak głęboko, że omija kubki smakowe na języku. Nie oznacza to oczywiście kompletnego braku doznań smakowych, ale są one zdecydowanie słabsze. Poza tym
niektóre kobiety krztuszą się podczas wytrysku w ustach. Pracując nad swoim odruchem gardłowym są w stanie wyeliminować ten problem. Wystarczy brać do ust niewielkie ilości spermy i przyzwyczajać się do jej smaku i lepkości.

A CO PODOBA SIĘ FACETOM BARDZIEJ: WYTRYSK W USTACH CZY W PRZEŁYKU?

A to już zależy od osobistych upodobań. Podczas płytkiego wytrysku jesteś w stanie dodatkowo pobudzać językiem żołądź penisa. Podczas głębokiego wytrysku można pobudzać językiem mosznę, co jest równie przyjemnym doznaniem, choć nieco innego rodzaju.

POWIEDZ MI COŚ WIĘCEJ O TYM LIZANIU MOSZNY…

To dość zaawansowana technika i nie powinnaś jej próbować dopóki nie opanujesz doskonale podstaw głębokiego gardła.

CZY SĄ JESZCZE JAKIEŚ ‚ZAAWANSOWANE TECHNIKI’?

No pewnie. Jedna na przykład polega na wykonywaniu ruchów ssących przełykiem oraz językiem. To jest naprawdę poziom mistrzowski i nie radzę próbować tej techniki zanim nie otrzaskasz się z lizaniem moszny podczas głębokiego gardła.

POWIEDZ COŚ JESZCZE NA TEMAT ‚RUCHÓW SSĄCYCH’…

Poruszając mięśniami odpowiedzialnymi za ssanie, dostarczy się kompletnie nowych doznań, poza tymi związanymi z podstawową odmianą głębokiego gardła.
Wykonasz coś na kształt masażu całego penisa. Jeśli dobrze opanować tę technikę to obfity wytrysk jest kwestią chwili.

Przede wszystkim, musisz się maksymalnie odprężyć: wziąć długą kąpiel z pianą, wychylić lampkę wina, włączyć ulubioną płytę, poddać się rozgrzewającemu masażowi z olejkiem. Uczynić cokolwiek, co jest cię w stanie maksymalnie rozleniwić.
Przed rozpoczęciem praktyk poproś partnera o anielską cierpliwość i wyrozumiałość (oczywiście nie będzie się mógł niekiedy opanować). Raczej za pierwszym razem nie wyjdzie (wejdzie?) Ci do końca. Opanowanie podstawowej techniki głębokiego gardła bez nawet najdrobniejszych oznak krztuszenia się może zająć nawet parę pracowitych tygodni. Kluczowe znaczenie przy trenowaniu gardła ma zasada drobnych kroków („kontaktowe” okularnice pewnie wiedzą, o co mi chodzi). Nie mniej ważna jest również odpowiednia pozycja.

Najlepiej zacząć od „kobiety na górze”. W ten sposób sama będziesz kontrolować głębokość
immisji. (Później możecie spróbować „faceta na górze”. Kładziesz się wtedy na wznak na całej długości łóżka, głowę spuszczając nieco z jego krawędzi. W ten oto sposób partner Twój będzie decydował jak głęboko chce penetrować Twój przełyk. To także pozycja w miarę zaawansowana, i nie powinnaś jej próbować nie
opanowawszy podstaw). Musisz być w stanie tak odgiąć szyję, aby ustawić w mniej więcej jednej linii usta oraz gardło. Pamiętaj, aby DOBRZE naślinić penisa. Dobrze zwilżony bez trudu będzie sunął po twoim języku.

Po nasmarowaniu śliną penisa, odchyl odpowiednio głowę. Wyciągnij nieco język, tak aby wystawał trochę z ust, i postaraj się go spłaszczyć, tak jak lekarz spłaszcza go łopatką zaglądając do gardła. Następnie „otwórz” przełyk, tak jakbyś ziewała, przeciwdziałając tym samym odruchowi gardłowemu. Wsuń w siebie
penisa na tyle głęboko na ile potrafisz bez krztuszenia się i przytrzymaj go tam przez jakieś 10 sekund, po czym wysuń. Powtarzaj tę procedurę tyle razy na ile masz ochotę, jednak nie poprzestawaj na mniej niż 10 próbach. Odsapnij chwilkę i powtórz wszystko od początku. Pierwsza sesja nie powinna przekraczać
czasu 10 minut (pamiętaj o tym, aby Twój partner nigdzie się nie spieszył). To Ty decydujesz o intensywności ćwiczeń. Kiedy już opanujesz to zadanie, to spróbuj wsadzić sobie do ust penisa tak głęboko, że odczuwać zaczynasz odruch gardłowy. Przytrzymaj wtedy penisa w takiej pozycji jakieś 10 sekund. Postaraj się przeciwdziałać odruchowi rozluźniając przełyk jak przy ziewaniu. Po jakimś czasie opanujesz ruchy mięsni swojego przełyku. I będziesz łykać penisa coraz głębiej i głębiej. Ustal sobie odpowiednie tempo ćwiczeń. Powinnaś brać „lekcje” jakieś 4 noce w tygodniu (możesz więcej, jeżeli tak uważasz).

Stopniowo zwiększaj czas ich trwania z 10 do pełnych 30 minut. Może to potrwać przez tydzień, półtora tygodnia, albo i dłużej. Pamiętaj aby zachować tempo pozwalające na każdorazowe zwiększanie dawki ćwiczeń. W końcu sama się nie spostrzeżesz, kiedy połkniesz penisa w całości! Zapewniam Cię, że pierwszego razu, kiedy będziesz w stanie trzymać w ustach głęboko penisa przez
nieograniczony niczym, oprócz ewentualnej potrzeby wzięcia oddechu czas nie zapomnisz nigdy! Kiedy już to się stanie, to możesz zająć się pracą nad bardziej złożonymi technikami. Pamiętaj tylko, że tu także obowiązuje zasada drobnych, za każdym razem jednak coraz dłuższych, kroczków.

I ostatnia uwaga: niektórym wydaje się, że podczas głębokiego gardła należy język unieść wysoko do podniebienia, ustępując w ten sposób penisowi miejsca.
NIC BŁĘDNIEJSZEGO! Przy prawidłowo wykonywanym głębokim gardle język powinien wystawać nieco z ust, aby spoczywał możliwie płasko i stanowił śliską drogę ruchu penisa. Każde inne rozwiązania (np. wypychanie penisem policzka) to nie
jest prawdziwe głębokie gardło!

Informacje o tym co to płytkie gardło i o innych technikach seksu oralnego, znajdziesz w książce Seks oralny dla kobiet. Książka jest dostępna Tutaj.

{ 4 comments… add one }
 • vinstrol 15/01/2012, 11:16

  Właściwie jest tak jak piszesz, za bardzo nie ma tu co dodawać ze względu na to iż każda dziewczyna jest inna i może mieć inne problemy podczas ćwiczenia. Zasadniczo tylko powiem że penis mężczyzny różnie się zgina i na początek warto aby strona w którą zgina się łatwiej była od strony języka. Kobiety z wyciętymi migdałkami mają łatwiej na początku. Mężczyzna powinien spodziewać się że kobieta będzie przy tym ronić łzy i z pewnością pojawi się katar ale to jest tylko powiązane z odruchem wymiotnym, z czasem przechodzi. Jak ktoś ma pytania to być może jestem wstanie pomóc, pozdrawiam.

  Reply
 • Kasia 07/02/2013, 22:34

  Autor: Sylwester Michalak

  Reply
  • Brunet 07/02/2013, 23:19

   Z tego co kojarze to ten Pan zebrał tylko co ciekawsze posty z jakiegoś forum dyskusyjnego…

   Reply
 • Dez 18/05/2014, 11:25

  Od siebie dodam, że na początku nauki warto mieć przy sobie szklankę z wodą niegazowaną i gdy poczuje się, że odruch wymiotny jest zbyt silny wziąć łyka, aby zniwelować jego działanie.
  Warto to również robić z pustym żołądkiem…

  Reply

Leave a Comment

Archiwa