≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Pytanie od czytelnika: technika kumulowania kobiecych orgazmów

Fot. Flickr

"Czy ze szkoleń u zagranicznych ekspertów uwodzenia nauczyliścieie się tej fantastycznej, opisanej przez Styla w The Game, techniki kumulowania kobiecych orgazmów? Pozdrawiam i licząc na szybką odpowiedź. "Szymon L…

Jest to o tyle ciekawy temat, że szkoły uwodzenia uczą uwodzenia, a nie seksu.

Dlatego wiele osób wie jak doprowadzić kobietę do seksu, ale potem nie wie co z nią robić, aby dać jej niecodzienne przeżycia.
To co jest opisane w książkach na temat uwodzenia bywa, że jest fikcją literacką. Akurat na przykładzie znajomości tantry przez autora książki Neila Strausa. W drugiej części Gry: Zasady Gry, wychodzi szydło
z worka. W jednym rozdziale Style usłyszał o 30 dniowym poście seksualnym. Z opisu wynika, że nie wiedział jak to zrobić w praktyce. Zaś owe 30 dni to konkretna technika używana w tantrze prowadząca do tego, że możesz mieć orgazm, bez wytrysku. I bez tej techniki nie mężczyzna nie osiągnie stanu kiedy będzie miał orgazm bez wytrysku.
Odpowiadając konkretnie na Twoje pytanie, owszem są techniki wywołujące kilkanaście orgazmów
w przeciągu kilku minut i to takich intensywnych, że kobieta może mieć wytrysk.
Taką technikę demonstrowałem na filmie, który wkrótce będzie do obejrzenia na stronie.

Kolejnym sposobem są techniki hipnotyczne. Żeby nikogo nie straszyć, bo hipnoza kojarzy się z jakimiś podejrzanymi czarami, szarlatanami itd. Za pomocą relaksacji i wizualizacji doprowadza się kobietę do takiego stanu, w którym za pomocą kilku poleceń "instaluje się" jej specyficzne zachowania i reakcje.

Dzięki temu, jeśli np wracasz z pracy i nie masz na nic siły, a ona domaga się seksu, możesz po prostu użyć określonego słowa, gestu itp na to aby wywołać u niej określoną reakcję. Wiem jak nieprawdopodobnie to brzmi, ale przyjdź do nas na szkolenie to zobaczysz na żywo jak to wygląda 🙂

Przez hipnozę można tez wpłynąć na czas i kobiecie wydaje się, że orgazm który trwa kilkanaście sekund, tak naprawdę trwa godzinę.
Akurat w długości orgazmu mistrzyniami świata są świnie, które mają pół godzinne orgazmy 🙂 ale o tym w przyszłości opisze.

Podsumowując: tak, są techniki prowadzące do tego, że kobieta może mieć wielokrotny orgazm. W technikach czysto fizycznych będzie to co jakiś czas, w technikach hipnotycznych może być to stałe odczucie.

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment

Archiwa