≡ Menu
Chcesz Wiedzieć Więcej?
Dołącz do 40,000+ czytelników, aby dostać materiały, których nie mogę publikować na blogu.
Zaawansowane triki seksualne i techniki tantryczne.
Zero spamu, tylko super wiedza.

Tantryczna metoda na silną erekcję.

Fot. Flickr

Jest to jedna z wielu tantrycznych technik na wzmocnienie erekcji i mocy seksualnej. Przy regularnym stosowaniu daje takie efekty jakich się spodziewasz. Potrzeba na nią kilka minut ćwiczeń rano i wieczorem. Po dwóch tygodniach już zauważysz efekty, ale im będziesz ćwiczył dłużej tym będzie lepiej.
Jeśli myślisz, że ćwiczenia tantryczne są tak skomplikowane jak rysunki kamasutry, to chyba cię teraz zaskocze.

Ćwiczenie to wykonuje się stojąc lub siedząc. Nawet teraz kiedy siedzisz i czytasz możesz je zrobić.

Weź głęboki oddech i wyobraź sobie jak by ten oddech był skoncentrowany w kuli wielkości piłki do tenisa. Ten oddech masz przemieścić do jąder. Robisz to w ten sposób, że najpierw połykasz haust powietrza i wyobraź sobie, że idzie on do splotu słonecznego. Teraz przetaczasz go przez brzuch w dół, do jąder. Podczas tego przetaczania możesz zrobić falujące ruchy tułowiem, aby to powietrze niejako łatwiej schodziło w dół i wyobraź sobie że wchodzi do twoich jąder.

To wszystko dzieje się w twojej głowie, ale zobaczysz że efekty są bardzo silne. Rób tak 9 razy, lub wielokrotność tej liczby (nie wiem czemu tyle, ale w tantrze bardzo lubią liczbę 9 i jej wielokrotność). Poczujesz w pewnym momencie jak twoje jadra są naładowane energią, będą jakby promieniować. Dla zaawansowanych, tą energię trzeba przesłać wzdłuż kręgosłupa do głowy.

Rób sobie to ćwiczenie przynajmniej przez dwa tygodnie rano i wieczorem. Możesz je robić nawet stojąc w przedświątecznej kolejce. Czekam w styczniu na twój komentarz jakie są efekty.

Comments on this entry are closed.

 • Bosho

  w jaki sposób tę energię przesłać wzdłuż kręgosłupa do głowy?

 • Bosho

  tak profilaktycznie pytam bo jeśli się tyle tej energii nagromadzi w jądrach a ja jej nie przekaże do głowy to czy będzie to bezpieczne?:)

 • asa

  kurcze a ja sie zamyslilem i poszlo mi w piety :/ jak teraz to odwrocic ? bo mi stopy puchna :(

  • oswiecony

   To już koniec, umrzesz za dwa dni… :) Wyślę ci kwiaty na pogrzeb :)

 • Nec

  Witam, od niedawna praktykuję medytację tantryczną. To o czym Pan pisze bardzo bardzo bardzo kojarzy mi się z medytacją i sposobem "samosugestii". "Jądra", "splot słoneczny", "przesłać wzdłuż kręgosłupa"… kojarzy mi sie to z chakramami… słusznie? :)

  • http://www.oswieconykochanek.pl/blog Brunet

   Slusznie, wiele z tych technik dzieje sie w glowie.

 • DSLR-A900

  warto przeczytać. Znalazłem go bardzo pouczające jak badają wiele ostatnio na kwestiach praktycznych, takich jak mówisz o …

  • http://www.oswieconykochanek.pl/blog Brunet

   ?

 • Kamil

  bardzo ważne jest skupić się na tym? Ćwiczę, ale niestety czuję, że za mało się na tym skupiam, może jakaś porada dla mnie?

  • http://www.oswieconykochanek.pl/blog Brunet

   To nie zadziała za pierwszym, ani za drugim razem, wymaga kilkunastu takich treningów. Jeśli masz możliwość to wprowadź te ćwiczenia na stałe do swoich czynności życiowych i wtedy nie będziesz musiał myśleć, że trzeba ćwiczyć, tylko to bedziesz robił i widział efekty.

 • kadeon21

  A ja potwierdzam bo coś takiego w kursie V.I.P 30 jest im dłużej ćwiczymy to tym lepiej i efekty silniejsze. Trzeba się skupić i nagromadzić energie w jadrach i systematycznie.

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.