Tantryczna metoda na silną erekcję.

by Brunet on 21/12/2010 · 11 comments

in Tantra, Techniki seksualne

Fot. Flickr

Jest to jedna z wielu tantrycznych technik na wzmocnienie erekcji i mocy seksualnej. Przy regularnym stosowaniu daje takie efekty jakich się spodziewasz. Potrzeba na nią kilka minut ćwiczeń rano i wieczorem. Po dwóch tygodniach już zauważysz efekty, ale im będziesz ćwiczył dłużej tym będzie lepiej.
Jeśli myślisz, że ćwiczenia tantryczne są tak skomplikowane jak rysunki kamasutry, to chyba cię teraz zaskocze.

Ćwiczenie to wykonuje się stojąc lub siedząc. Nawet teraz kiedy siedzisz i czytasz możesz je zrobić.

Weź głęboki oddech i wyobraź sobie jak by ten oddech był skoncentrowany w kuli wielkości piłki do tenisa. Ten oddech masz przemieścić do jąder. Robisz to w ten sposób, że najpierw połykasz haust powietrza i wyobraź sobie, że idzie on do splotu słonecznego. Teraz przetaczasz go przez brzuch w dół, do jąder. Podczas tego przetaczania możesz zrobić falujące ruchy tułowiem, aby to powietrze niejako łatwiej schodziło w dół i wyobraź sobie że wchodzi do twoich jąder.

To wszystko dzieje się w twojej głowie, ale zobaczysz że efekty są bardzo silne. Rób tak 9 razy, lub wielokrotność tej liczby (nie wiem czemu tyle, ale w tantrze bardzo lubią liczbę 9 i jej wielokrotność). Poczujesz w pewnym momencie jak twoje jadra są naładowane energią, będą jakby promieniować. Dla zaawansowanych, tą energię trzeba przesłać wzdłuż kręgosłupa do głowy.

Rób sobie to ćwiczenie przynajmniej przez dwa tygodnie rano i wieczorem. Możesz je robić nawet stojąc w przedświątecznej kolejce. Czekam w styczniu na twój komentarz jakie są efekty.

Podziel się:
  • Blip
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
FaceBook

{ 11 comments… read them below or add one }

1 Bosho Marzec 8, 2011 o 11:03

w jaki sposób tę energię przesłać wzdłuż kręgosłupa do głowy?

Odpowiedz

2 Bosho Marzec 10, 2011 o 18:07

tak profilaktycznie pytam bo jeśli się tyle tej energii nagromadzi w jądrach a ja jej nie przekaże do głowy to czy będzie to bezpieczne?:)

Odpowiedz

3 asa Marzec 29, 2011 o 12:39

kurcze a ja sie zamyslilem i poszlo mi w piety :/ jak teraz to odwrocic ? bo mi stopy puchna :(

Odpowiedz

4 oswiecony Marzec 29, 2011 o 12:43

To już koniec, umrzesz za dwa dni… :) Wyślę ci kwiaty na pogrzeb :)

Odpowiedz

5 Nec Listopad 6, 2011 o 23:43

Witam, od niedawna praktykuję medytację tantryczną. To o czym Pan pisze bardzo bardzo bardzo kojarzy mi się z medytacją i sposobem "samosugestii". "Jądra", "splot słoneczny", "przesłać wzdłuż kręgosłupa"… kojarzy mi sie to z chakramami… słusznie? :)

Odpowiedz

6 Brunet Listopad 7, 2011 o 15:33

Slusznie, wiele z tych technik dzieje sie w glowie.

Odpowiedz

7 DSLR-A900 Listopad 17, 2011 o 17:18

warto przeczytać. Znalazłem go bardzo pouczające jak badają wiele ostatnio na kwestiach praktycznych, takich jak mówisz o …

Odpowiedz

8 Brunet Listopad 19, 2011 o 22:59
9 Kamil Październik 9, 2012 o 16:27

bardzo ważne jest skupić się na tym? Ćwiczę, ale niestety czuję, że za mało się na tym skupiam, może jakaś porada dla mnie?

Odpowiedz

10 Brunet Luty 20, 2013 o 16:03

To nie zadziała za pierwszym, ani za drugim razem, wymaga kilkunastu takich treningów. Jeśli masz możliwość to wprowadź te ćwiczenia na stałe do swoich czynności życiowych i wtedy nie będziesz musiał myśleć, że trzeba ćwiczyć, tylko to bedziesz robił i widział efekty.

Odpowiedz

11 kadeon21 Sierpień 17, 2013 o 13:16

A ja potwierdzam bo coś takiego w kursie V.I.P 30 jest im dłużej ćwiczymy to tym lepiej i efekty silniejsze. Trzeba się skupić i nagromadzić energie w jadrach i systematycznie.

Odpowiedz

Leave a Comment

Previous post:

Next post: